ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 12 of 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 4/6/2018, 23:04

Kurvicki je sve reka bijegom kad je vidija da se Rijeka raspada...
:D

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 4/6/2018, 23:16

Kurvicki barem ima blama i obraza-za razliku od tebe... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 4/6/2018, 23:23

Lol...
Imat obraza ne znaci utec kad ne ide kako si zamislija...
Bas tad triba ostat i svima pokazat zube...
Najlakše je bit tu kad sve ide kako triba...
A meni je osobno draže kad je obrnuta situacija...
To je karakter ovna...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 5/6/2018, 15:32

Ronaldov agent Jorge Mendes ucijenio je Pereza - traži 80 milijuna eura godišnju plaću za svog klijenta, skoro tri puta veću od aktualne, ili će Ronaldo zatražiti transfer, tvrdi El Confidencial.
Do takvog zahtjeva došlo je nakon što je otkriveno da Lionel Messi prema novom ugovoru s Barcelonom zarađuje 100 milijuna eura godišnje. 
El Confidencial tvrdi kako nema šanse da će Perez pristati na takvu ponudu i 33-godišnjaku ponuditi trogodišnji ugovor vrijedan 240 milijuna eura. 
"To je financijski nemoguće, a i Real u tom periodu više ne bi mogao dovesti nijednu zvijezdu", piše španjolski list.


??? kako 100M godišnje messi?? a da ovaj traži 80??

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 5/6/2018, 16:04

To su neke nebuloze...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/6/2018, 14:19

Iznenadni odlazak Zinedinea Zidanea s kormila madridskog Reala još je jedna od glavnih tema u Španjolskoj, ali i šire, a posebice iz perspektive nasljednika, svi se pitaju tko je taj koji će dobiti priliku sjesti na najprestižniji trenerski stolac na svijetu...
Igru je prihvatila i jedna hrvatska kladionica koja je, po uzoru na brojne britanske, ponudila mogućnost za klađenje.
Po istoj je tako Arsene Wenger prvi izbor za to mjesto, na uloženih 100 kuna dobit će se tek 450 (minus manipulativni troškovi), a dalje slijede Mauricio Pochettino (5), Guti (8), Antonio Conte (10)...
Na kraju ponude nalazi se i jedno totalno neočekivano ime - Kruno Jurčić. Koeficijent je u maniri onog da će se Isus Krist ukazati na centralnom terenu u Wimbledonu, međutim, nikad se ne zna. Na 100 


Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 1528279113jurcic

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 7/6/2018, 09:26

Griezmann's contract renewal, that will make him €23m a year, is expected to be signed and announced this weekend in Lyon.

The striker has rejected Barça. [cope via sport]


dobra plata
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 7/6/2018, 09:27

uvalio gricman čergarima kurčinu. 

lepo... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 13:45

Prema njima, Real je spreman u smjeru Pariza poslati bankovna jamstva u visini od 350 milijuna eura kako bi već ovog ljeta u dres svoje momčadi obukao željenu ‘lovinu’. 


:rofl kako guštan ka malo prase
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 13:48

Serbia Strong wrote:uvalio gricman čergarima kurčinu. 

lepo... Basketball
I Fred Junajtidu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 13:48

End wrote:Prema njima, Real je spreman u smjeru Pariza poslati bankovna jamstva u visini od 350 milijuna eura kako bi već ovog ljeta u dres svoje momčadi obukao željenu ‘lovinu’. 


:rofl kako guštan ka malo prase
I ja isto hahaha...
Nastat će teško rasulo haha...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 13:49

fun fact.
loreal će za 2 igrača dati 500 milijuna dok je guardiola za iste novce stvorio komplet momčad koja je bez problema spremna dominirati u narednih 10 godina i još pritom svakom od tih igrača je vrijednost porasla najmanje x3.

Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 13:52

Dominiras!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 13:54

Abidal novi sportski direktor barce, ajmo sad po griza
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 13:56

Ako je vjerovati onom što pričaju francuski te mnogi drugi svjetski mediji, Didier Deschamps, selektor Francuske, je Griezmannu postavio određenu vrstu ultimatuma. Naime, radi se o tome da mu je francuski izbornik rekao da o svojoj budućnosti mora odlučiti do nedjelje, a ukoliko to ne uradi za njega neće biti mjesta u ekipi na ovogodišnjem Mundijalu. Navodni razlog toga jeste što francuski strateg u ekipi želi mirnoću i sigurnost te ne želi da igrači tokom utakmice ne budu fokusirani na njihov zadatak. Podsjećanja radi, Griezmann ima na stolu ponudu od Barcelone, koja je voljna 1. jula/srpnja aktivirati njegovu otkupnu klazulu koja iznosi vrtoglavih 100 miliona eura.


bullshit, al nek se nađe..
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 13:57

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:uvalio gricman čergarima kurčinu. 

lepo... Basketball
I Fred Junajtidu...
:D


Fred je potpisao za united, gluperdo nagluplja :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 13:58

Frenkie de Jong (mladi igrač Ajaxa): "Leo Messi je daleko najbolji igrač na svijetu. Smatram da je nemoguće dostići nivo na kojem on igra u posljednjih nekoliko godina."
"Messi ili Ronaldo? Cristiano je dobar golgeter. Međutim Leo je dobar golgeter, playmaker, dribler... Može igrati u sredini terena, a pritom zabijati 40 ili više golova po sezoni. Messi u nogometu može sve."
"Argentina nema pretjerano dobar tim. Messi ih je opet doveo do tri finala, no nisu imali sreće. Bez Lea, mislim da ne bi mogli doći blizu završnice nekog velikog takmičenja."
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 14:00

kako je mali objasnio  Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 14:01

Mali je glup konkurac, očito-kao i ti i tvoj jebač iz splita... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 9/6/2018, 14:08

Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:uvalio gricman čergarima kurčinu. 

lepo... Basketball
I Fred Junajtidu...
:D


Fred je potpisao za united, gluperdo nagluplja :rofl
Gluperdo, nisan ni govorija o potpisu...
Nego da je popusija dugotrajnu ozljedu...
Glup si ka kurac Bracala!
Basketball lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 9/6/2018, 14:10

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:uvalio gricman čergarima kurčinu. 

lepo... Basketball
I Fred Junajtidu...
:D


Fred je potpisao za united, gluperdo nagluplja :rofl
Gluperdo, nisan ni govorija o potpisu...
Nego da je popusija dugotrajnu ozljedu...
Glup si ka kurac Bracala!
Basketball lol!
lol! same shit different day
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 12 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum