ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 7 of 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/5/2018, 13:54

End wrote:ne daj bože da netko u barci pita za savjet najboljega igrača svih vremena ili npr. iniestu koji je u klubu 20 godina.. 
tko su ta dvojica klošara, najbolje da pitaju nišku gluperdu koji s dva klika mišem na lorealbalkanu zna cijelu povijest svijeta..  Basketball


ne debilu ciganski, to je zaduženje predsednika kluba i sportskog direktora, ne igrača i eventualno trenera koga treba konsultovati da li se neki igrač uklapa u viziju kluba. igrači treba da ćute i igraju, ma koliko oni dobri bili.

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 21/5/2018, 14:03

sere po messiju koji želi da barca dovede najbolje moguće igrače koji bi unaprijedili ekipu, a pederko mu je idol jer stopira svaki mogući transfer jer zna da će postati višak..

bracala logic  shame
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/5/2018, 15:25

End wrote:sere po messiju koji želi da barca dovede najbolje moguće igrače koji bi unaprijedili ekipu, a pederko mu je idol jer stopira svaki mogući transfer jer zna da će postati višak..

bracala logic  shame
O ovome san govorija, al jebat ga, Bracala misli da Pederko to ne radi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 21/5/2018, 15:31

Cr7 je ratko mladic
Messi je Ante Gotovina
A svi znamo kako je Gotovina nasamara cetnickog PR generala
Tako Messi samara umjetni gmo produkt realova marketinga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/5/2018, 16:43

messi je cigan
c.ronaldo je gay
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 22/5/2018, 06:35

Rio Ferdinand
Must say, FCBarcelona do it better than anyone when it comes to one of their Legends retiring. Thoughtful, considerate & appreciative.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/5/2018, 23:20

Je li Griezmann na kraju ide ili ne ide? Tko tu koga laže?

S jedne strane čitam na našim portalima, twitteru Španjolaca i madridskom AS-u kako je Francuz izvrijeđan u zadnjoj prvenstvenoj utakmici od strane navijača Atletica, Torres ga tješio i rasplakao svojim riječima tijekom utakmice, a sam Griezmann je rekao kako ostaje.

S druge strane stalno se potencira u javnosti njegov prelazak u Barcelonu.
Zašto to jako tiho odjekuje da je on rekao kako ostaje u klubu, a priča oko odlaska je preglasna? Tko je na kraj u pravu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 23/5/2018, 00:37

Jos sati dijele griCmana

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 23/5/2018, 00:38

Hm,griCman...jel onaj francuski ili urugvajski!? Nebitno,makar 1 ce biti u barci

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 24/5/2018, 17:22

Legendarni bivši nogometaš Barcelone Andres Iniesta ima novi klub. To je japanski prvoligaš Vissel Kobe 
U novom klubu koji je prošle sezone završio šesti u japanskoj J-ligi nosit će dres s brojem 8. BBC javlja da će mu godišnja plaća iznositi vrtoglavih 30 milijuna dolara, odnosno 25.5 milijuna eura.,

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by bafalo 24/5/2018, 17:47

mogao je komotno igrat još koju godinu važnu ulogu sa doziranom minutažom ali para je važnija od čmarse. mes que un club

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 24/5/2018, 18:42

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Dd4TuwyVMAAP_Js

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 24/5/2018, 18:56

Messi je Zlatna kopačka...
I Zlatna lopta...
I Zlatni playmaker...
I najbolji igrač svih vrimena...
Klasa...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 25/5/2018, 07:47

muckodjubre wrote:Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Dd4TuwyVMAAP_Js


ma gotov je ronaldo... :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 25/5/2018, 07:47

fridrih_niche wrote:Messi je Zlatna kopačka...
I Zlatna lopta...
I Zlatni playmaker...
I najbolji igrač svih vrimena...
Klasa...
<3


koliko godina imas ti? 13? :roll Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by bafalo 25/5/2018, 14:03

niče u novčaniku umjesto slike žene drži messija

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 25/5/2018, 16:14

bafalo wrote:niče u novčaniku umjesto slike Messija drži sliku žene
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 29/5/2018, 13:33

Sánchez Arminio (bivši predsjednik španjolskog sudačkog komiteta): "Laž je da je Messi imao sukob sa sudijom tokom El Clásica. Menadžment jednog kluba je dao tu informaciju novinaru da je plasira u medije. Sigurno se i zna od koga je došla ta informacija. A to se uvijek radi da bi se naškodilo arbitraži. Mi uvijek plaćamo za greške sudaca."

"Messi je veliki sportista i sjajna osoba na terenu. Ne postoji niko ko može loše govoriti o njemu. On nikada ne pravi dramu ni oko čega."
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 29/5/2018, 13:48

End wrote:Sánchez Arminio (bivši predsjednik španjolskog sudačkog komiteta): "Laž je da je Messi imao sukob sa sudijom tokom El Clásica. Menadžment jednog kluba je dao tu informaciju novinaru da je plasira u medije. Sigurno se i zna od koga je došla ta informacija. A to se uvijek radi da bi se naškodilo arbitraži. Mi uvijek plaćamo za greške sudaca."

"Messi je veliki sportista i sjajna osoba na terenu. Ne postoji niko ko može loše govoriti o njemu. On nikada ne pravi dramu ni oko čega."


ne laži, smrdljivi ciganine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 29/5/2018, 13:58

vjerojatno za tebe predsjednik španjolske sudačke komisije nije dovoljno relevantan izvor, jebiga kad bi došlo iz loreal balkana onda bi bilo sveto pismo volino glupa
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 29/5/2018, 16:58

izgleda da ništa od griza  Basketball i bolje dok je suarez tu...  :facepalm
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 7 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum