ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 19:46

I onda se hvalite s govorim Perrya 
Jbt 
Pa AMERI SU VUKLI GLAVNE POTEZE U RATU 

ZASTO SU ZAUSTAVILI HV I 5. Korpus abh pred Banjalukom? 
Zasto je Knin pao bas 5. Kolovoza 
Zasto je Maslenica bila te dane kad je 

Ameri su dobili jos jednu koloniju na kraju price

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 19:49

slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:Šuškova uloga u ustroju ..
Ha ha 

Pizza majstor ustrojio jedinice 
Tako dobro ...da svako malo neka pizdarija na frontu 
Poginulo nasih decki nepotrebno 
A da ne spominjem Bosnu 
Ma mrs i vi o pizza majstori

Mi smo dobili rat protiv Srba u Hrvatskoj, a bome i u BiH sa tim pizza majstorom na čelu, za razliku od vas. :) A vi ste k tome još imali i puno više poginulih. Majstor je ipak majstor. :)
Dobili ste kurac 
Neslobodu 
Nesigurni mir 
Vjerovničke ropostvo 
Itd 
Jado 
Makni vec to jednom nos iz tog dupeta u kpjeg si ga zabio :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by catabbath Thu 3 May - 19:51

Sjećam se lika. Jedan od krupnijih bandita tkz. domoljuba.

_________________
Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Guest Thu 3 May - 19:52

Sora wrote:ZASTO SU ZAUSTAVILI HV I 5. Korpus abh pred Banjalukom? 

Zato što Hrvati nisu htjeli oslobađati Banja Luku da bi muslimani uživali u njoj bez Srba. :)
Mi smo se dobro iskrvarili za Hrvatsku i hrvatska područja u BiH, a sad je na vama red da se iskrvarite. I to i hoćete, samo slobode nećete ostvariti zato jer ste nesposobni i glupi, a Hrvati vam više nikada neće okrenuti leđa. :)
A ove spike o velikoj američkoj pomoći okači mačku o rep, nema niti jednog jedinog dokaza da su točne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 19:54

slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:ZASTO SU ZAUSTAVILI HV I 5. Korpus abh pred Banjalukom? 

Zato što Hrvati nisu htjeli oslobađati Banja Luku da bi muslimani uživali u njoj bez Srba. :)
Mi smo se dobro iskrvarili za Hrvatsku i hrvatska područja u BiH, a sad je na vama red da se iskrvarite. I to i hoćete, samo slobode nećete ostvariti zato jer ste nesposobni i glupi, a Hrvati vam više nikada neće okrenuti leđa. :)
A ove spike o velikoj američkoj pomoći okači mačku o rep, nema niti jednog jedinog dokaza da su točne.
Ajd ti Odi malo se istuširaj 
Lupetas vec :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 19:55

catabbath wrote:Sjećam se lika. Jedan od krupnijih bandita tkz. domoljuba.
Bravo 
Ono faca ..gangsterska samo takva :K

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Guest Thu 3 May - 19:55

Sora wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:ZASTO SU ZAUSTAVILI HV I 5. Korpus abh pred Banjalukom? 

Zato što Hrvati nisu htjeli oslobađati Banja Luku da bi muslimani uživali u njoj bez Srba. :)
Mi smo se dobro iskrvarili za Hrvatsku i hrvatska područja u BiH, a sad je na vama red da se iskrvarite. I to i hoćete, samo slobode nećete ostvariti zato jer ste nesposobni i glupi, a Hrvati vam više nikada neće okrenuti leđa. :)
A ove spike o velikoj američkoj pomoći okači mačku o rep, nema niti jednog jedinog dokaza da su točne.
Ajd ti Odi malo se istuširaj 
Lupetas vec :tss

Ti bi mogla stalno biti pod ne tušem nego vodopadom koliko lupetaš i opet ne bi bila čista. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Eroo Thu 3 May - 21:43

William Perry: Smrt Gojka Šuška veliki je gubitak za Hrvatsku

‘Ovo je doista za mene vrlo tužna prigoda. Došao sam ovdje ne samo kao predstavnik SAD-a, već i kao prijatelj Gojka Šuška. I moja supruga i ja izražavamo najdublju sućut i sućut naših sunarodnjaka Vama, Đurđa, i Vašoj djeci, Gojkovoj majci, bratu i sestri. Naše su misli i molitve danas s Vama.
Smrt Gojka Šuška nije samo velik gubitak za njegovu obitelj i prijatelje, već je to i velik gubitak za Hrvatsku. Ono što je Shakespeare rekao u jednoj svojoj drami o jednom velikom Rimljaninu kažem danas za jednog velikog Hrvata: otišao je čovjek kakva više nećemo vidjeti.
Ministar Šušak počeo je služiti svojoj zemlji u presudno vrijeme. Mislim da se može sa sigurnošću reći da bi dug i težak put Hrvatske do njezine neovisnosti i teritorijalne cjelovitosti bez njega bio još dulji, još teži i trnovitiji. Kako sam ustanovio prilikom našeg prvog sastanka 1994. godine, Gojko Šušak je bio čovjek doista važnih kvaliteta: bio je tvrdoglav i samouvjeren, ali iznad svega bio je domoljub. Bio je vizionar u oružanim pitanjima i njegova je zasluga što će jednog dana hrvatska oružana sila postati značajan sudionik u zapadnim sigurnosnim organizacijama.
I što je možda najvažnije: iskovao je naš bliski odnos te je bio čovjek od osobnog integriteta i čovjek od riječi. Za Amerikance to su najviše vrijednosti.
Prvog tjedna poslije ostvarenja hrvatske neovisnosti, Gojko je napustio svoj udobni i prosperitetni posao u Kanadi kako bi se vratio u Hrvatsku i borio za slobodu svoje zemlje. Pritom je bio svjedokom ostvarenja svog životnog sna, doživio je slobodu, onako kako ju je izrazio veliki hrvatski pjesnik Ivan Gundulić: “O draga o lijepa o slatka slobodo, taj dar što višnji Bog nam je do, sva srebra, sva zlata, svi ljudski životi – ne mogu biti plata tvoj čistoj ljepoti”. Za Hrvatsku je bio presudan za uspostavu slobode, za Amerikance je bio presudan za uspostavu mira i stabilnosti na ovom prostoru, svojom potporom Daytonskom sporazumu. Često sam mu se obraćao za pomoć na putu otklanjanja prepreka za ostvarenje Daytonskog sporazuma.
Ali, nadasve sam uvijek uživao raditi s Gojkom. Često smo se sastajali. U Zagrebu, Washingtonu, Daytonu, Garmischu u Njemačkoj. Uvijek mi je bilo drago biti u njegovu društvu i zaista će mi nedostajati.
Godine 1996., dok sam bio ministar obrane SAD-a, Gojko me posjetio u Washingtonu. Priredio sam večeru u njegovu čast. Zdravicu sam zaključio citatom jednog od velikih američkih predsjednika Theodora Roosevelta, koja, uvjeren sam, pogađa samu bit ministra Šuška: „Zaslužan je čovjek koji je doista na poprištu, čije je lice obilježeno prašinom i znojem i krvlju, koji srčano ustraje, koji poznaje zanose, koji poznaje odanost, koji sebe troši za vrijedan ideal. Njegovo mjesto nikad neće i ne može biti s onim plašljivim dušama koje ne poznaju ni pobjedu ni poraz“.
Čast mi je biti danas ovdje i odati počast ovom izuzetnom hrvatskom domoljubu i čovjeku. Bog te blagoslovio Gojko i zbogom.’

3. svibnja 1998. umro Gojko Šušak – ime koje Hrvati ne smiju zaboraviti
Eroo
Eroo

Posts : 74412
2016-07-22


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Eroo Thu 3 May - 21:53

Eroo wrote:
"I što je možda najvažnije: iskovao je naš bliski odnos te je bio čovjek od osobnog integriteta i čovjek od riječi. Za Amerikance to su najviše vrijednosti
." (iz govora W. Perrya)

Da, ni u politici se ne cijene  ljudi za koje ne znaš ili bi piškili ili bi kakili.
Dakle, ne cijene se ljudi bez karaktera, lažovi, prilivode i slično...
Kod Šuška se znala crvena linija, koju  nije mogao prijeći čak ni Tuđman.
Namjerno nisam napisao "nije smio"...
Eroo
Eroo

Posts : 74412
2016-07-22


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 22:12

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Img_3217

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Hektorović Thu 3 May - 22:13

sora i ero... get a room
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 22:13

Kad ero pocne o crvenim linijama postenja, onda se zamisli duboko nad poslovicom 
Tko o cemu kurva o postenju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 22:14

Nu vid mu face 
Vučja vise

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Thu 3 May - 22:15

Hektorović wrote:sora i ero... get a room
Ha ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Eroo Fri 4 May - 0:30

Eroo wrote:
kaja wrote:
Eroo wrote:
kaja wrote:Daj nam sad titov sprovod ...
Ovaj  forum zbilja postao bolestan..

Ne radi se o sprovodu, Milojka, već o govoru Williama Perrya,
obrambenog ministra najveće sile na svijetu. Preslušaj ga još jednom... :)
evo pričekaj malo molim te. 
Samo da odem u teretanu. Kad se vratim obavezno cu poslušati govor sa sprovoda Gojku , govor sa sprovoda drugu Titu


Od nekoga s ovu stranu bande? Nije ga bilo, a posebno ne od nekoga iz US.
Pozdravi Antišu!

Kaja je još u teretani..ili je usput svratila i na masažni tretman? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74412
2016-07-22


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Fri 4 May - 11:54

Zauvijek zatrti shecanje na ŠUŠKA 
TO BI SPASILO I OZDRAVILO  HRVATSKU

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Šandor Winnetou Fri 4 May - 12:00

Sora wrote:Zauvijek zatrti shecanje na ŠUŠKA 
TO BI SPASILO I OZDRAVILO  HRVATSKU
a da ti odeš tamo gdje si bila prije nego si iz pi**e materine ispala na glavu?
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Fri 4 May - 14:39

Doživotni predsjednik SFRJ i Saveza komunista Jugoslavije Josip Broz Tito umro je na današnji dan prije 38 godina, podsjeća televizija N1.
Kako je tada bilo objavljeno, Tito je umro 4. svibnja u 15 sati i pet minuta.
Na čelu Jugoslavije bio je 35 godina, izveo je zemlju iz Sovjetskog bloka i bio jedan od lidera Pokreta nesvrstanih zemalja.
Pogrebu Josipa Broza Tita, 1980. godine, nazočilo je više od 200 istaknutih ljudi iz cijeloga svijeta, među kojima je bila i Indira Gandhi.
Štovatelji lika i djela Josipa Broza Tita tradicionalno na ovaj dan od ranih jutarnjih sati obilaze njegov grob u Kući cvijeća na Dedinju u Beogradu, a u najvećem broju posjetitelji dolaze iz zemalja nastalih nakon raspada Jugoslavije.
Josip Broz Tito rođen je u Kumrovcu, 7. svibnja 1892. godine. Njegov rođendan slavljen je 25. svibnja, kao “Dan mladosti”.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Fri 4 May - 14:42

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Img_3218

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Fri 4 May - 14:48

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Img_3219

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sora Fri 4 May - 14:51

4. Svibnja 1980. Zauvijek je otislo vrijeme ponosa i slave , prosperiteta i vjere u mir, narodne drzave, socijalnih prava itd itd 

Umro je Tito i s njim jedna epoha poslije kpje citav svijet vise nema lidera s toliko osjecaja za slabe i toliko snage da ih zastiti.
Umro je uzor državnika, vojskovođe, pravednika i covjeka kpji ce zauvijek biti inspiracija novim generacijama.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry - Page 2 Empty Re: Sprovod Gojka Šuška-govor William Perry

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum