ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgija prva islamska država u Europi

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 22:50

U situaciju.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by dijagram Sat 28 Apr - 22:51

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Meni je Hrvatska važnija od EU a ti Epikur opet miješaš EU sa Evropom 

Izliči se više

Važnija je i meni Hrvatska od EU ali situaciji je važnija EU od Hrvatske.

A mi smo u situaciji.
Pusti pricu suzana.
Stigli vam sirijci.
Aktivisti vam utrpali  prvu skupinu.
Trpaj :)
Posve se slaem....treba trpat još!
Kazu ovo je tek pocetak, bit ce ih fino po zadru,...neka:)
Jebo ih ko ih dovede.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 22:57

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Meni je Hrvatska važnija od EU a ti Epikur opet miješaš EU sa Evropom 

Izliči se više

Važnija je i meni Hrvatska od EU ali situaciji je važnija EU od Hrvatske.

A mi smo u situaciji.
Pusti pricu suzana.
Stigli vam sirijci.
Aktivisti vam utrpali  prvu skupinu.
Trpaj :)
Posve se slaem....treba trpat još!
Kazu ovo je tek pocetak, bit ce ih fino po zadru,...neka:)
Jebo ih ko ih dovede.


A neka ih, nek ih trpa još ...kako u Stokholm tako i u HR i zadar...neka na nos izađe :=
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by dijagram Sat 28 Apr - 22:58

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:

Važnija je i meni Hrvatska od EU ali situaciji je važnija EU od Hrvatske.

A mi smo u situaciji.
Pusti pricu suzana.
Stigli vam sirijci.
Aktivisti vam utrpali  prvu skupinu.
Trpaj :)
Posve se slaem....treba trpat još!
Kazu ovo je tek pocetak, bit ce ih fino po zadru,...neka:)
Jebo ih ko ih dovede.


A neka ih, nek ih trpa još ...kako u Stokholm tako i u HR i zadar...neka na nos izađe :=
Nece, drugima se to svidja, u tome je stvar.
Popizdit ces ti i jos 30 % ekipe, al masa ce to prihvatiti i trolati za muje.
Mislim, to je problem, uvijek bio i bit ce.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 23:00

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
Pusti pricu suzana.
Stigli vam sirijci.
Aktivisti vam utrpali  prvu skupinu.
Trpaj :)
Posve se slaem....treba trpat još!
Kazu ovo je tek pocetak, bit ce ih fino po zadru,...neka:)
Jebo ih ko ih dovede.


A neka ih, nek ih trpa još ...kako u Stokholm tako i u HR i zadar...neka na nos izađe :=
Nece, drugima se to svidja, u tome je stvar.
Popizdit ces ti i jos 30 % ekipe, al masa ce to prihvatiti i trolati za muje.
Mislim, to je problem, uvijek bio i bit ce.


Ja sam davno popizdio već me prošlo.

Sad rezignirano pratim kako će se ostatku ekipe obiti o glavu i izazvati stampedo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Noor Sat 28 Apr - 23:01

jos ces ti nazad ubosnu :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by dijagram Sat 28 Apr - 23:05

Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)
nek ide, samo nek sora ostane,..i slicni:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 23:07

Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)

Prigodno uvijek :)

Ali u životu idem samo naprijed....tam-vam......ali nije isključeno preko bare u nekom zapletu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 23:07

dijagram wrote:
Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)
nek ide, samo nek sora ostane,..i slicni:)
Kažem ja ...trpaj još :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by dijagram Sat 28 Apr - 23:09

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)
nek ide, samo nek sora ostane,..i slicni:)
Kažem ja ...trpaj još :)
eto mene doli za koji dan, vidimo se na kakvoj kavi, ulovit cu malo vremena
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sat 28 Apr - 23:14

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)
nek ide, samo nek sora ostane,..i slicni:)
Kažem ja ...trpaj još :)
eto mene doli za koji dan, vidimo se na kakvoj kavi, ulovit cu malo vremena

Obavezno :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by prckov Sun 29 Apr - 1:22

a nista, samo umjesto istambulske prebacit se na islamsku konvenciju
svaki posteni pametni gradanin treba da se polako sprema za povlacenje na siguran teritorij, pogotovo omladina kojima su ovo servirali njihovi ocevi i matere.
kad se nije iskoristila situacija izbora trampa i nije dobio podrsku od eu celnika, nego naprotiv podrzali mocvaru da ga skinu
sad je najvjerojatnije kasno jer mocvara guta trampa, naime nije imo podrsku od ni jedne politicke vladajuce grupe iz eu, kanade i australije. Sve ljevicarske cenife od zemalja
ostavit ljevicare i feministice nek napreduju s muslimanima u borbi protiv katolicke mizoginije - trazili ste gledajte

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by prckov Sun 29 Apr - 1:44

ako europljani nemaju (a nemaju u najvecem broju) podrsku svojih zena
za koga onda da se bore i zasto
sta da brane i zbog cega da gube glave
na zapadu zene (a pogotovo mlade) velikom vecinom biraju lijeve politicke opcije
furaju bajke
samo sto u ovoj bajci nece doc princ na bijelom konju nego kozojeb pjeske

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by RayMabus Sun 29 Apr - 9:12

prckov wrote:ako europljani nemaju (a nemaju u najvecem broju) podrsku svojih zena
za koga onda da se bore i zasto
sta da brane i zbog cega da gube glave
na zapadu zene (a pogotovo mlade) velikom vecinom biraju lijeve politicke opcije
furaju bajke
samo sto u ovoj bajci nece doc princ na bijelom konju nego kozojeb pjeske
Točno, to ja davno govorim da su žene uzrok problema a ne ti imigranti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sun 29 Apr - 12:10

epikur37 wrote:
Noor wrote:jos ces ti nazad ubosnu :)

ali nije isključeno preko bare u nekom zapletu.

au  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by neva Sun 29 Apr - 12:46

slidingdoorsoperator wrote:Ajmo biti bar malo realniji, do pravo sukoba zapravo ne samo da nije došlo nego ima još poprilično vremena.  :)
Daleko smo od toga da je zapad već kapitulirao, pogotovo ako stvari promatramo u već naslućujućoj dinamici.
pa u prvom komentaru napisala sam 'za neki broj godina', to je dovoljno dobra procjena kao i bilo koja druga :D
za sukob trebaju dvije strane, a zasad je samo jedna ona koja je agresivna.. no ne vjerujem da će to tako i ostati, neke grupe na strani domaće ekipe sigurno će se organizirati i oduprijeti
ali zapad neće 'kleknuti' zbog sukoba, nego zbog demografije koja je na strani imigranata, u SWE je npr. već oko 1/5 stanovništva stranog podrijetla, negdje ih ima i više, s tendencijom povećavanja.. i zato bi se lako moglo dogoditi da negdje u budućoj povijesti ostanemo zabilježeni kao 'napredna demokracija' koja se uredno samoubila :/
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by epikur37 Sun 29 Apr - 12:49

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:[size=43]ostanemo zabilježeni kao 'napredna demokracija' koja se uredno samoubila :/[/size]

Time cemo samo potvrditi pravilo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sun 29 Apr - 13:35

neve wrote:
ali zapad neće 'kleknuti' zbog sukoba, nego zbog demografije koja je na strani imigranata, u SWE je npr. već oko 1/5 stanovništva stranog podrijetla, negdje ih ima i više, s tendencijom povećavanja.. i zato bi se lako moglo dogoditi da negdje u budućoj povijesti ostanemo zabilježeni kao 'napredna demokracija' koja se uredno samoubila :/

Pa kad si već kod demografije, pogledaj primjer Izraela i područja palestinske samouprave. 
Dugo je Izrael parirao demografiji Palestinaca samo useljavanjem Židova prvo sa zapada i zemalja trećeg svijeta, ali posljednjih godina se počeo događati jedan do sada nezamisliv fenomen.
Židovske odnosno izraelske žene su počele rađati više djece od palestinskih.  :)
Dakle, opet je neophodno sve fenomene promatrati u njihovoj dinamici, a ne samo vezano za određeni trenutak pa ćemo tako lako doći do zaključka kako zapad neće propasti niti zbog demografije.
Zapravo, zapad u sukobu sa pomahnitalim kultom smrti poznatim kao islam može izgubiti samo na jedan način, a to je da poičini ritualno kolektivno samoubojstvo, u što ipak ne vjerujem da će se dogoditi, pogotovo kada jasnije vide kome bi kao trebali prepustiti dominaciju na ovome svijetu.
Na kraju lkrajeva, niti to neće osigurati dominaciju islama u svijetu, jer se oni ni na koji način ne mogu mjertiti sa žutom rasom plus Indijom koja je u svakom smislu jača od islamskih društava uključujući tu i u onom demografskom.
Dakle, ako je nekim idiotima na zapadu cilj nestankom zapada osigurati dominaciju islama onda moraju znati da niti u tome neće uspjeti, ali sa idiotima postoji jedan veliki problem, a taj se svodi na činjenicu da su idioti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sun 29 Apr - 13:39

slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
ali zapad neće 'kleknuti' zbog sukoba, nego zbog demografije koja je na strani imigranata, u SWE je npr. već oko 1/5 stanovništva stranog podrijetla, negdje ih ima i više, s tendencijom povećavanja.. i zato bi se lako moglo dogoditi da negdje u budućoj povijesti ostanemo zabilježeni kao 'napredna demokracija' koja se uredno samoubila :/

Pa kad si već kod demografije, pogledaj primjer Izraela i područja palestinske samouprave. 
Dugo je Izrael parirao demografiji Palestinaca samo useljavanjem Židova prvo sa zapada i zemalja trećeg svijeta, ali posljednjih godina se počeo događati jedan do sada nezamisliv fenomen.
Židovske odnosno izraelske žene su počele rađati više djece od palestinskih.  :)
Dakle, opet je neophodno sve fenomene promatrati u njihovoj dinamici, a ne samo vezano za određeni trenutak pa ćemo tako lako doći do zaključka kako zapad neće propasti niti zbog demografije.
Zapravo, zapad u sukobu sa pomahnitalim kultom smrti poznatim kao islam može izgubiti samo na jedan način, a to je da poičini ritualno kolektivno samoubojstvo, u što ipak ne vjerujem da će se dogoditi, pogotovo kada jasnije vide kome bi kao trebali prepustiti dominaciju na ovome svijetu.
Na kraju lkrajeva, niti to neće osigurati dominaciju islama u svijetu, jer se oni ni na koji način ne mogu mjertiti sa žutom rasom plus Indijom koja je u svakom smislu jača od islamskih društava uključujući tu i u onom demografskom.
Dakle, ako je nekim idiotima na zapadu cilj nestankom zapada osigurati dominaciju islama onda moraju znati da niti u tome neće uspjeti, ali sa idiotima postoji jedan veliki problem, a taj se svodi na činjenicu da su idioti.

Inače kada spominješ demokraciju, ja već neko vrijeme bez obzira što demokracija predstavlja neku vrstu svete krave zapada uredno govorim kako demokracija sama po sebi ne predstavlja garanciju za napredak na bilo kojem polju pa tako niti na ekonomskom, o čemu uredno svjedoče primjer Singapura i Kine.
Međutim, to se naravno odnosi i na sam zapad pa je tako sasvim lako moguće zamisliti scenarij u kojem će demokracija biti ukinuta kada se neka zapadna društva suoče sa neminovnom propašću nacije, države, kulture i cijele civilizacije i ako zaključe da je glavni krivac za to upravo demokracija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Regoč Sun 29 Apr - 14:47

neve wrote:hm izgleda da bi za neki broj godina Hrvatska mogla postati obećana imigracijska zemlja scratch
a isto tako i neke druge zemlje istočno od Beča

ali ne za Arape, nego za Europljane sa zapada i sjevera kontinenta
:vaultboy1

_________________
Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Noor Sun 29 Apr - 14:52

reg, dugo te nema...lijepo te vidjeti opet :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 4 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum