ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgija prva islamska država u Europi

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by neva Sat 28 Apr - 19:52

slidingdoorsoperator wrote:Ako i bude tako, onda će to biti prije svega stanovnici EU starije životne dobi odnosno umirovljenici, prije svega na otocima. 
Ukratko, u principu europska Florida samo nešto drugačija i ne na toj razini standarda.
da, dok će mlađi Europljani i Europljanke sigurno ostati tamo gdje jesu i ni za živu glavu se neće micati
a neće zato što obožavaju šerijat, alahu ekber i taharuš na svojim ulicama :W
btw, mediteranske zemlje već jesu Florida za europske umirovljenike
ali sumnjam da će to ostati samo na njima, jedan dio mlađih ljudi koji ne žele otići overseas mogao bi se seliti jugoistočno

neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by neva Sat 28 Apr - 19:55

Pinochet wrote:za arape , već su ih počeli raspoređivati po slavoniji, dalmaciji , i zadru. i zagrebu naravno. koji će k sveđanin dolaziti u RH u ovu korupcijsku močvaru, koja će za 30ak godina biti puna ekipe sa bliskog istoka. u 98% švedskog teritorija nema nikakvih arapa niti islamista, oni su koncetrirani u par povezanih velikih četvrti u par većih gradova koje normalni šveđani zaobilaze ionako, tako da većina ih i nema posla sa njima.

cura mi je bila u štokolmu, kod frendice koja radi tamo, ja sam je upozorio na sranja itd da se pazi.. na kraju frendica koja živi tamo njoj rekla.. "te i te kvartove ne ulazimo i nećemo imati problema" i to je to, nije ih baš viđala,  ..  
ti, tvoja cura i njezina frendica fkt ste teže slijepi kod zdravih očiju
"ja nisam vidjela i nije mi se dogodilo, znači da se to ni ne događa" :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 20:00

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Ako i bude tako, onda će to biti prije svega stanovnici EU starije životne dobi odnosno umirovljenici, prije svega na otocima. 
Ukratko, u principu europska Florida samo nešto drugačija i ne na toj razini standarda.
da, dok će mlađi Europljani i Europljanke sigurno ostati tamo gdje jesu i ni za živu glavu se neće micati
a neće zato što obožavaju šerijat, alahu ekber i taharuš na svojim ulicama :W

Bit će i takvih među mlađima, ali će većina ostati i boriti se za svoja i prava svoje (sve malobrojnije) djece.  :W
Jedan od razloga zašto je prije bilo puno više ratova nego danas je i taj što je stanovništvo bilo puno mlađe u prosjeku. Zapadna društva sve više postaju gerijatrijska i time i moroljubivija što ima i svoje dobre, ali i loše posljedice.

neve wrote:btw, mediteranske zemlje već jesu Florida za europske umirovljenike

Točno. Nekretnine su puno jeftinije nego u matičnim zemljama i klima je puno ugodnija za život. To će se sve više događati i nama, ja bih rekao posebno na otocima, koje ćemo morati puno bolje povezati sa kopnom ako ih želimo revitalizirati i vratiti stanovništvo na njih, a time i zaposlenost.

neve wrote:ali sumnjam da će to ostati samo na njima, jedan dio mlađih ljudi koji ne žele otići overseas mogao bi se seliti jugoistočno

Pa mogao bi, ali mislim da takvih baš i neće biti jako mnogo ako pod overseas ne misliš na zemlje poput Tajlanda, Cejlona i slične. Svakako ne kod nas i u bližem susjedstvu zemalja zapadnog Balkana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by neva Sat 28 Apr - 20:19

slidingdoorsoperator wrote:Bit će i takvih među mlađima, ali će većina ostati i boriti se za svoja i prava svoje (sve malobrojnije) djece.  :W
nisam tako optimistična, mislim da je zapadna demokracija zapravo već izgubila od šerijata, samo se to još nije do kraja manifestiralo.. ali hoće
a to mišljenje podržava činjenica da se u ponašanju koje je dovelo do toga ništa ne mijenja, evo Merkel je neki dan opet izbacila poveću cifru imigranata koje će Njemačka primiti u 2018.


Pa mogao bi, ali mislim da takvih baš i neće biti jako mnogo ako pod overseas ne misliš na zemlje poput Tajlanda, Cejlona i slične. Svakako ne kod nas i u bližem susjedstvu zemalja zapadnog Balkana.
ne, mislila sam na USA, Kanadu, Australiju, N. Zeland i sl.
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 20:51

neve wrote:
Pinochet wrote:za arape , već su ih počeli raspoređivati po slavoniji, dalmaciji , i zadru. i zagrebu naravno. koji će k sveđanin dolaziti u RH u ovu korupcijsku močvaru, koja će za 30ak godina biti puna ekipe sa bliskog istoka. u 98% švedskog teritorija nema nikakvih arapa niti islamista, oni su koncetrirani u par povezanih velikih četvrti u par većih gradova koje normalni šveđani zaobilaze ionako, tako da većina ih i nema posla sa njima.

cura mi je bila u štokolmu, kod frendice koja radi tamo, ja sam je upozorio na sranja itd da se pazi.. na kraju frendica koja živi tamo njoj rekla.. "te i te kvartove ne ulazimo i nećemo imati problema" i to je to, nije ih baš viđala,  ..  
ti, tvoja cura i njezina frendica fkt ste teže slijepi kod zdravih očiju
"ja nisam vidjela i nije mi se dogodilo, znači da se to ni ne događa" :D
ne negiram ja da se to ne događa, ali neznači da su sranja po cijeloj švedskoj. po 98% švedske njih nema nigdje. sranja su kod njih koncetrirana na uskom području.
tako da taj šved će se samo maknuti iz problematičnog kvarta u Štokolmu i usleiti u drugi kvart koji je 99% bijel ili drugi grad. nema njemu potrebe da bježi u korupcijsku močvaru zvanu RH, gdje će ga opljačkati do gole kože i sud i policija će biti na strani lopova(države najviše) , a usput dobijamo i mi naše "arape" .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 20:55

neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Bit će i takvih među mlađima, ali će većina ostati i boriti se za svoja i prava svoje (sve malobrojnije) djece.  :W
nisam tako optimistična, mislim da je zapadna demokracija zapravo već izgubila od šerijata, samo se to još nije do kraja manifestiralo.. ali hoće
a to mišljenje podržava činjenica da se u ponašanju koje je dovelo do toga ništa ne mijenja, evo Merkel je neki dan opet izbacila poveću cifru imigranata koje će Njemačka primiti u 2018.

Ajmo biti bar malo realniji, do pravo sukoba zapravo ne samo da nije došlo nego ima još poprilično vremena.  :)
Daleko smo od toga da je zapad već kapitulirao, pogotovo ako stvari promatramo u već naslućujućoj dinamici.
Merkel?
Tko nju što pita. Nakon ovog posljednjeg mandata evidentno dolazi do promjene u njemačkoj politici u kojoj se ona pokazala kao možda do sada i najgori promašaj. Uostalom, već i dosadašnji broj imigranata skupa sa svim posljedicama u vidu jačanja orginalnog doprinosa islamističke kulture na njemačkim ulicama je izazvao gadne političke posljedice zbog čega je dosadašnja superstabilna njemačka politička scena bila jako uzdrmana kao nikada do sada nakon rata, a lako je zamisliti što će se dogoditi ako se broj izbjeglica samo udvostruči ako ne i uvišestruči. Osim toga je Merkel teško razočarala svoju stranku i svoje saveznike iz bavarske CSU jer je previše dala ustupaka SPD-u samo da bi sebi osigurala još jedan mandat što je u Njemačkoj do sada nezamisliv politički egoizam do razine neodgovornosti u zemlji čija je glavna politička mantra upravo odgovornost.
Njemačka?
Tko njih što pita. Jedino o čemu oni vode računa su interesi njihove izvozne industrije, a pokazali su se potpuno nesposobnima voditi neku smislenu i konzistentnu vanjsku politiku. I dalje su gospodarski div i politički patuljak kao što su to bili i za vrijeme Kohlovog ujedinjenja Njemačke, samo što su tada imali iluziju kako će jednog dana svesti EU na svoju prćiju, a sad oni pametniji među njima vide kako će se EU prije raspasti kao što se to svojevremeno dogodilo sa Svetim Rimskim Carstvom (koje btw. po mnogo čemu jako podsjeća na EU) nego što će se ostvariti taj njihov željeni scenarij. Britanija je izašla, Višegradska je sve više ujedinjena protiv neprincipijelnih pritisaka iz Bruxellesa, Italija je nervozna zbog sve većih unutarnjih problema i prevelike nestabilnosti na političkoj sceni (ovo je ipak drugačiji tip nestabilnosti u odnosu na onaj na koji su oni odavno naviknuti), a Španjolskoj nije prav ograničavajući utjecaj EU na njihove ambicije za obračunom sa Katalonijom bez pardona pa je moguće da i oni pokažu malo preveliku nervozu i prestanu biti kooperativni svugdje tamo gdje to Bruxelles i Njemačka požele. Na Grčku i neke druge zemlje neću trošiti riječi.
Ostaje samo Francuska sa kojom se Njemačka uvijek može dogovoriti, ali koja nije odustala od svoje politike iz vremena Mitteranda da EU treba produbiti, a ne proširiti što Njemačkoj nije pravo jer to nije u skladu sa njihovim interesom za širenjem izvoznog tržišta za njihovu industriju.
Da ne spominjem neslaganja sa Trumpom zbog carina na čelik i aluminij i njemčke ambicije za povećanim uvozom ruskog plina čemu se protive ne samo Amerikanci nego i neke zemlje članice EU posebno snažno sve ekonomski snažnija i utjecajnija Poljska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:18

Pinochet wrote:
neve wrote:
Pinochet wrote:za arape , već su ih počeli raspoređivati po slavoniji, dalmaciji , i zadru. i zagrebu naravno. koji će k sveđanin dolaziti u RH u ovu korupcijsku močvaru, koja će za 30ak godina biti puna ekipe sa bliskog istoka. u 98% švedskog teritorija nema nikakvih arapa niti islamista, oni su koncetrirani u par povezanih velikih četvrti u par većih gradova koje normalni šveđani zaobilaze ionako, tako da većina ih i nema posla sa njima.

cura mi je bila u štokolmu, kod frendice koja radi tamo, ja sam je upozorio na sranja itd da se pazi.. na kraju frendica koja živi tamo njoj rekla.. "te i te kvartove ne ulazimo i nećemo imati problema" i to je to, nije ih baš viđala,  ..  
ti, tvoja cura i njezina frendica fkt ste teže slijepi kod zdravih očiju
"ja nisam vidjela i nije mi se dogodilo, znači da se to ni ne događa" :D
ne negiram ja da se to ne događa, ali neznači da su sranja po cijeloj švedskoj. po 98% švedske njih nema nigdje. sranja su kod njih koncetrirana na uskom području.
tako da taj šved će se samo maknuti iz problematičnog kvarta u Štokolmu i usleiti u drugi kvart koji je 99% bijel ili drugi grad. nema njemu potrebe da bježi u korupcijsku močvaru zvanu RH, gdje će ga opljačkati do gole kože i sud i policija će biti na strani lopova(države najviše) , a usput dobijamo i mi naše "arape" .
koja taktika prvo ih zoveš,a onda bježiš od njih..što će biti kad ne bude zemlje za bježanje? Muhamed te pospremi pod zemlju? scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:21

slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Bit će i takvih među mlađima, ali će većina ostati i boriti se za svoja i prava svoje (sve malobrojnije) djece.  :W
nisam tako optimistična, mislim da je zapadna demokracija zapravo već izgubila od šerijata, samo se to još nije do kraja manifestiralo.. ali hoće
a to mišljenje podržava činjenica da se u ponašanju koje je dovelo do toga ništa ne mijenja, evo Merkel je neki dan opet izbacila poveću cifru imigranata koje će Njemačka primiti u 2018.

Ajmo biti bar malo realniji, do pravo sukoba zapravo ne samo da nije došlo nego ima još poprilično vremena.  :)
Daleko smo od toga da je zapad već kapitulirao, pogotovo ako stvari promatramo u već naslućujućoj dinamici.
Merkel?
Tko nju što pita. Nakon ovog posljednjeg mandata evidentno dolazi do promjene u njemačkoj politici u kojoj se ona pokazala kao možda do sada i najgori promašaj. Uostalom, već i dosadašnji broj imigranata skupa sa svim posljedicama u vidu jačanja orginalnog doprinosa islamističke kulture na njemačkim ulicama je izazvao gadne političke posljedice zbog čega je dosadašnja superstabilna njemačka politička scena bila jako uzdrmana kao nikada do sada nakon rata, a lako je zamisliti što će se dogoditi ako se broj izbjeglica samo udvostruči ako ne i uvišestruči. Osim toga je Merkel teško razočarala svoju stranku i svoje saveznike iz bavarske CSU jer je previše dala ustupaka SPD-u samo da bi sebi osigurala još jedan mandat što je u Njemačkoj do sada nezamisliv politički egoizam do razine neodgovornosti u zemlji čija je glavna politička mantra upravo odgovornost.
Njemačka?
Tko njih što pita. Jedino o čemu oni vode računa su interesi njihove izvozne industrije, a pokazali su se potpuno nesposobnima voditi neku smislenu i konzistentnu vanjsku politiku. I dalje su gospodarski div i politički patuljak kao što su to bili i za vrijeme Kohlovog ujedinjenja Njemačke, samo što su tada imali iluziju kako će jednog dana svesti EU na svoju prćiju, a sad oni pametniji među njima vide kako će se EU prije raspasti kao što se to svojevremeno dogodilo sa Svetim Rimskim Carstvom (koje btw. po mnogo čemu jako podsjeća na EU) nego što će se ostvariti taj njihov željeni scenarij. Britanija je izašla, Višegradska je sve više ujedinjena protiv neprincipijelnih pritisaka iz Bruxellesa, Italija je nervozna zbog sve većih unutarnjih problema i prevelike nestabilnosti na političkoj sceni (ovo je ipak drugačiji tip nestabilnosti u odnosu na onaj na koji su oni odavno naviknuti), a Španjolskoj nije prav ograničavajući utjecaj EU na njihove ambicije za obračunom sa Katalonijom bez pardona pa je moguće da i oni pokažu malo preveliku nervozu i prestanu biti kooperativni svugdje tamo gdje to Bruxelles i Njemačka požele. Na Grčku i neke druge zemlje neću trošiti riječi.
Ostaje samo Francuska sa kojom se Njemačka uvijek može dogovoriti, ali koja nije odustala od svoje politike iz vremena Mitteranda da EU treba produbiti, a ne proširiti što Njemačkoj nije pravo jer to nije u skladu sa njihovim interesom za širenjem izvoznog tržišta za njihovu industriju.
Da ne spominjem neslaganja sa Trumpom zbog carina na čelik i aluminij i njemčke ambicije za povećanim uvozom ruskog plina čemu se protive ne samo Amerikanci nego i neke zemlje članice EU posebno snažno sve ekonomski snažnija i utjecajnija Poljska.

kad useliš 800000 ljudi u dobnoj skupini 20-40 godina to onda nije 1% Njemačke,nego 5% Njemačke populacije, starci su ionako kroz 20godina mrtvi.

i tako 4-5 godina i imaš 20% muslimanske popualcije u dobnoj skupini 20-40, od samo ovih novouseljenih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by melkior Sat 28 Apr - 21:23

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/u-umagu-svecano-otvoren-islamski-kulturni-centar-1160299/

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 H20180428021909-660x450


400 m od mora
+ AAA -
U Umagu svečano otvoren Islamski kulturni centar
Autor: Hina Subota, 28. travanj 2018. u 17:38





U Umagu je u subotu svečano otvoren prvi Islamski kulturni centar izgrađen u Istri, a čiji je kamen temeljac postavljen prije četiri godine, 15. ožujka 2014. godine na lokaciji naselja Vrh, 400-tinjak metara od mora.
Kako se tom prigodom čulo, ovaj Centar je od iznimne važnosti jer će omogućiti mjesto za obavljanje vjerskih obreda, imati učionice za djecu, knjižnicu te multifunkcionalnu salu za kulturna događanja. Stoga je Islamska zajednica izrazila zahvalnost umaškom gradonačelniku i cijeloj gradskoj upravi zbog iskazane potpore u izgradnji tog centra. Izgradnju su financirali Mešihat Islamske zajednice u Hrvatskoj iz Zagreba, dijaspora i vjernici donacijama, a vrijednost investicije procjenjuje se na milijun eura.
“Grad Umag, kao i ovaj dio Istre često se ističe kao primjer višenacionalnog suživota, tolerancije i multikulturalnosti, a ovim primjerom to se još jednom potvrđuje” – kazao je gradonačelnik Vili Bassanese obraćajući se brojnim uzvanicima među kojima su bili ministar pravosuđa Dražen Bošnjaković, izaslanik ministra vakufa države Kuvajt, muftija dr. Aziz ef. Hasanović, zamjenica župana Istarske županije Giuseppina Rajko, saborski zastupnik Zlatko Hasanbegović, saborski zastupnik i predsjednik SDP-a Davor Bernardić te domaćini predvođeni imamom Elvedinom ef. Posavljakom.
“Živjeti u zajednici je civilizacijski doseg i potreba, no živjeti u zajednici u kojoj djelima pokazujemo da je naša raznolikost naše bogatstvo je realnost i ponos Umaga. Graditi, stvarati, uvažavati, razumjeti, prihvatiti, vrijednosti su na kojima dnevno radimo, a čuvajući te vrijednosti, čuvamo sebe i stvaramo bogatstvo naše zajednice, ali i služimo kao primjer boljega svijeta” – poručio je Bassanese. Po njegovim riječima, svi teže ka tome da nam bude bolje u životu, no kako je rekao “većina nas možda ne želi razumjeti, ili vrlo brzo zaboravi, da bogatstvo nije samo materijalno”.
“Bogatstvo se nalazi u svima nama, u našim raznolikostima i spremnosti dijeljenja ljudskih vrijednosti s našim sugrađanima. Danas slavimo rezultat ljudskog bogatstva, našeg sustava mišljenja, ali i realizacije zajedničkog rada”, naglasio je Bassanese.
“Dobre ideje dovode do dobrih rezultata a aktivnosti ovog centra žele upravo približiti ljude jedni drugima. Stoga zahvaljujem svima onima koji su pomogli i uložili svoju ljubav u realizaciji zajedničkog kulturnog centra”, istaknuo je glavni umaški imam Elvedin ef. Posavljak.
Na svečanosti je bio i predsjednik SDP-a Davor Bernardić koji je u izjavi novinarima istaknuo kako se otvaranjem Islamskog kulturnog centra u Umagu pokazuje da se SDP jedini kroz djela, a ne samo kroz riječi, bori za zaštitu svih manjina u Hrvatskoj i da živi multikulturalnost, multikonfesionalnost i multietičnost.
“Mnogima su puna usta lijepih riječi i načelno se zalažu protiv diskriminacije, bore se i štite prava manjina, bore se i štite muslimansku zajednicu, ali kad dođe do realizacije, odnosno kada treba realizirati islamski kulturni centar, onda su tu Umag, Rijeka, Sisak, Gunja i Zagreb”, izjavio je, uz ostalo, Bernardić.
Komentirajući novinarima SDP-ov prijedlog izmjene ovršnog zakona, Bernardić je istaknuo kako je jedino ta stranka ponudila konkretan plan za zaustavljanje dužničkog ropstva, za deblokade i zaustavljanje kamatarenja.
Govoreći o Agrokoru on je kazao kako “zbog najnovijih saznanja” DORH treba što prije reagirati.
“Prošli tjedan smo bili svjedoci otvaranja novih afera koje su tresle Agrokor i Hrvatsku. Sud je donio jednu važnu odluku jer očito je da nisu svi vjerovnici imali pošten tretman. Prošli tjedan postalo je jasno – oni koji su pisali lex Agrokor, zajedno s Martinom Dalić, kasnije su se obogatili na savjetničkim uslugama”, rekao je, uz ostalo, Bernardić dodavši kako je “ovaj slučaj čist kao suza, kako je manje-više sve jasno i zato zaslužuje promptnu reakciju DORH-a”.
Poručio je da premijeru i Vladi upućuje “vrlo jasno i jednostavno pitanje koje se odnosi na to kada će se izabrati stalno vjerovničko vijeće, kako bi se proces nagodbe mogao dovršiti”.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by melkior Sat 28 Apr - 21:23

Jest da malo kaskamo za Zapadnom Europom po pitanju gluposti, ali ćemo ih na kraju debelo prešišati  :aw
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:24

Nema straha za Hrvatsku.  Mi smo netrpeljivi i međusobno, tako da ova pošast nema šanse kod nas.   :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by melkior Sat 28 Apr - 21:25

I zato, nemojte se rugati Zapadnjacima, mi smo tradicionalno puno veće budale od njih.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:25

melkior wrote:Jest da malo kaskamo za Zapadnom Europom po pitanju gluposti, ali ćemo ih na kraju debelo prešišati  :aw
treba malo proučiti povijest i vidjeti što se dogodilo s Kršćanima S.Afrike i Bliskog Istoka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:26

kofein wrote:Nema straha za Hrvatsku.  Mi smo netrpeljivi i međusobno, tako da ova pošast nema šanse kod nas.   :coffee

Nas samo može spasiti ako TFR Muhamedinaca padne dovoljno nisko,a naši se do tada ne sjete trpati RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by melkior Sat 28 Apr - 21:27

Metuzalem wrote:
melkior wrote:Jest da malo kaskamo za Zapadnom Europom po pitanju gluposti, ali ćemo ih na kraju debelo prešišati  :aw
treba malo proučiti povijest i vidjeti što se dogodilo s Kršćanima S.Afrike i Bliskog Istoka.
Kršćanstvo je out. Čitava ta politika okretanja drugog obraza je teška podvala.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by melkior Sat 28 Apr - 21:29

Oni koji okreću drugi obraz uglavnom postanu ovce za klanje, pa vi vidite jel vam se isplati na taj način osvajati Nebesa.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:34

Metuzalem wrote:
kofein wrote:Nema straha za Hrvatsku.  Mi smo netrpeljivi i međusobno, tako da ova pošast nema šanse kod nas.   :coffee

Nas samo može spasiti ako TFR Muhamedinaca padne dovoljno nisko,a naši se do tada ne sjete trpati RH.

Ono što se kod nas neće nikad iskorijeniti je nadrkanost,  prijeka narav i loša iskustva s islamdžijama.   Badava im sve.  Izrael rules...  study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by omni Sat 28 Apr - 21:39

melkior wrote:Oni koji okreću drugi obraz uglavnom postanu ovce za klanje, pa vi vidite jel vam se isplati na taj način osvajati Nebesa.
Pa dobro moze se drugi obraz okrenuti da se neprijatelj koncentrira na to dok mu prosipas crijeva ostrim sjecivom. Sve ima svoju ulogu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by RayMabus Sat 28 Apr - 21:44

Ja sam scientolog, kod nas je mehanizam crne pantere 

Možeš je zaobići , zanemariti je, ostati tu ili ubiti 

Mehanizam crne pantere je anegdota za rješavanje problema 

Ubij crnu panteru 

Riješi problem
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Guest Sat 28 Apr - 21:54

Metuzalem wrote:

kad useliš 800000 ljudi u dobnoj skupini 20-40 godina to onda nije 1% Njemačke,nego 5% Njemačke populacije, starci su ionako kroz 20godina mrtvi.

i tako 4-5 godina i imaš 20% muslimanske popualcije u dobnoj skupini 20-40, od samo ovih novouseljenih.

Misliš da je 20% islamske populacije dovoljno da pobijedi 80% ostalih, pretežitio Nijemaca?
Teško se varaš ako tako misliš, pogotovo ako previđaš dinamiku političkih promjena u Europi koja će se neminovno dogoditi sa njihovim rastom, a koja se već pomalo i događa.
Jedino što islam može donijeti je sukob sa neislamskim kulturama i u tim sukobima su oni u konačnici osuđeni na poraz za porazom jer nemaju drugog izvora snage osim vlastitog ludila i jednim dijelom tradicionalne lukavosti koja nakon što je jednom pročitana više ne služi ničemu.
Da ne spominjem pad izvora financiranja islamskih zemalja bogatih naftom kada jednom taj energent prestane biti prevladavajući u svjetskim izvorima energije, a to je otprilike oko polovice ovog stoljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by RayMabus Sat 28 Apr - 21:54

Metuzalem wrote:


kad useliš 800000 ljudi u dobnoj skupini 20-40 godina to onda nije 1% Njemačke,nego 5% Njemačke populacije, starci su ionako kroz 20godina mrtvi.

i tako 4-5 godina i imaš 20% muslimanske popualcije u dobnoj skupini 20-40, od samo ovih novouseljenih.
Točno 

I nekuže koliko su se na trpali
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija prva islamska država u Europi - Page 2 Empty Re: Belgija prva islamska država u Europi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum