ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 May - 17:41

Zeko wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:Tak je. Zato su i bili Hajduk NOVJ. Valjda zato jer su imali muda reći NE.   Basketball
Koja si ti budala. Hajduk je bio i ostao svoj. Nije nikad bio režimski klub. Bolje biti hrvatski klub u bilo kojoj asocijaciji nego talijanski. Napslijetku, zločini nad hrvatskim narodom su se desili tek nakon rata... U miru... I Hajduk ne trpi politiku. Hajduk je dio vječnosti baš zbog toga. MOGU SE MINJAT I CARI I KRALJI A HAJDUK IDE DALJE!!!! NEĆE MINJAT IME!
Ne vrijeđaj majmune napušeni. Bori se argumentima, kojih nemaš, naravno. Ja sam jedino siguran da Dinamo nikada nije bio Dinamo NOVJ i isto sam tako siguran da je jedini hrvatski klub koji je početkom '70-ih u grbu imao šahovnicu, a ne TVORNICU ULJA ZVIJEZDA - ZAGREB.

Hajduk Split - Page 26 X64P8AR6WYji4IcA0AAAAASUVORK5CYII=         Hajduk Split - Page 26 9k=
Konju, i ja sam isto siguran da Dinamo nikada nije bio Dinamo NOVJ. Ime je dobio tek nakon rata. Nije ni mogao.
A isto tako sam 100% siguran da su mu ime dali komunisti, a Hajduku hrvatski intelektualci...Samo sam to i želio reći u ovome svemu i ništa više...
Istina boli?

Hajduk Split - Page 26 Grbovi10
Prvi Dinamov grb!

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 28 May - 20:58

Naravno, ako veliš da su mu komunisti dali ime, morali su mu dati i zvijezdicu u grbu. Ali nije mi jasno tko je u hajdukov grb ugradio onoliku zvjezdurinu ? Domobrani ? Ustaše ? Ili je to ostavština od NOVJ ? Hrvatski intelektualci koji su ga i osnovali, ali više nisu imali muda ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 28 May - 21:38

Zeko wrote:Naravno, ako veliš da su mu komunisti dali ime, morali su mu dati i zvijezdicu u grbu. Ali nije mi jasno tko je u hajdukov grb ugradio onoliku zvjezdurinu ? Domobrani ? Ustaše ? Ili je to ostavština od NOVJ ? Hrvatski intelektualci koji su ga i osnovali, ali više nisu imali muda ?
Uopće nisam započeo diskusiju o grbovima, nego o imenu.

Ali kad već upireš po grbovima, to sam ti već objasnio. Hajduk je mogao birat hoće li bit hrvatski  klub pod petokrakom, talijanski klub, ili ga neće više bit. Čim je završio rat odbio je dalje biti vojni klub. To onda nije bilo lako. Nastavio je s petokrakom, jer hrvatska država nije onda ni postojala, već juguslovenska. A na njenoj zastavi je bila petokraka. Logično...
Naposlijetku, koji to klub u bivšoj jugi u prvoj ligi nije imao petokraku u grbu???...Zašto svi samo Hajduka spominju???


Ali zato kad se naslućivalo da će Hrvatska postati državom, Hajduk je već 90-e u Australji zamjenio petokraku šahovnicom. A vi se još i dan danas ponosite komunističkim imenom i nazivate ga svetinjom...Mene baš briga, radite što hoćete kad se tako osjećate. Demokracija je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 29 May - 18:34

Ma ja ti samo cijelo vrijeme pokušavam objasniti da '45. godine nitko drugi osim komunista nije ni mogao dati ime bilo kojoj udrugi bilo sportskoj, bilo kulturnoj ili kakvoj god hoćeš. A ti si se zalijepio kako je Dinamo komunističko ime, k'o da si Ameriku otkrio. Ista je stvar i sa grbovima koji su u ono vrijeme SVI imali zvijezdu, samo netko veću a netko manju. S vremenom su klubovi mijenjali grbove, a prvi ga je promijenio Dinamo, koji je '70. godine (dakle punih 20 godina prije Hajduka) u grb ugradio šahovnicu (po uzoru na grb Građanskog koji ju je imao) i na toj šahovnici je MORALA biti ona zvijezdica koja se jedva vidi, jer bez nje im ne bi ni šahovnicu dozvolili. Iz tog vremena je i ona "za Dinamo se navija da se zna tko si, a za Hajduk da se zna odakle si".

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 29 May - 18:42

Zeko wrote:Ma ja ti samo cijelo vrijeme pokušavam objasniti da '45. godine nitko drugi osim komunista nije ni mogao dati ime bilo kojoj udrugi bilo sportskoj, bilo kulturnoj ili kakvoj god hoćeš. A ti si se zalijepio kako je Dinamo komunističko ime, k'o da si Ameriku otkrio. Ista je stvar i sa grbovima koji su u ono vrijeme SVI imali zvijezdu, samo netko veću a netko manju. S vremenom su klubovi mijenjali grbove, a prvi ga je promijenio Dinamo, koji je '70. godine (dakle punih 20 godina prije Hajduka) u grb ugradio šahovnicu (po uzoru na grb Građanskog koji ju je imao) i na toj šahovnici je MORALA biti ona zvijezdica koja se jedva vidi, jer bez nje im ne bi ni šahovnicu dozvolili. Iz tog vremena je i ona "za Dinamo se navija da se zna tko si, a za Hajduk da se zna odakle si".
Ne kenjaj, Hajduku nitko nije nametnuo ime. Vama jesu, to ječinjenica koju ti non-stop govorim.

A šta se tiče grba, jedini smo mi osvojili jugoslovenski kup sa šahovnicom na grbu. Usred Beograda. "Ni cveće im nismo doneli, a bili su prvaci sveta!"... A mi uzeli kup. Sa šahovnicom....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Tue 29 May - 22:34

GKK

Mi smo '82 osvojili prvenstvo Jugoslavije sa šahovnicom u grbu. Ajd me se okani jer si GKK.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 29 May - 23:51

HAJDUK PRONAŠAO POJAČANJE U REDOVIMA NAJVEĆIH RIVALA! Dinamov dragulj potpisao za Splićane: 'Volio bih pred prepunim Poljudom zaigrati protiv Dinama'


Jurica Pršir, vrlo talentirani mladi igrač Dinama, od danas je, na svoj 18. rođendan, profesionalnim ugovorom četiri godine vezan za Hajduk.
Probijao se kroz nogometnu školu Dinama, sve do juniora i u tom razdoblju izborio se za reprezentativca U-15, U-17 i U-18 u selekcijama u kojima je bio i kapetan.

Kao vezni igrač prošle sezone postigao je čak 18 pogodaka za izlazne kadete Dinama, a za reprezentaciju, u tri godine, potpisnik je 16 pogodaka

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/hajduk-pronasao-pojacanje-u-redovima-najvecih-rivala-dinamov-dragulj-potpisao-za-splicane-volio-bih-pred-prepunim-poljudom-zaigrati-protiv-dinama/7413660/

Kako bilo, jedno je sigurno. Za njega više ništa neće biti isto u repki lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 30 May - 23:29

sad će hajduk biti najveća filijala dinama, a ako se pribroje tudor i juranovič najpurgerskiji klub u hnl-u.

dalmatinski identitet i naša dica, ha?

sve se dimi u splitu i okolici.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 31 May - 20:20

"Brojke su egzaktne, HNK Hajduk je u posljednje četiri godine drastično oštećen u skoro 40 posto utakmica, a u posljednje dvije godine čak u 67 posto slučajeva.

HNK Hajduk ni u jednom trenutku neće posustati i ovu borbu za pravedne odnose u hrvatskom nogometu vodit će i dalje svim raspoloživim zakonskim sredstvima.

I pobijedit će, jer ovakve utakmice Hajduk ne gubi!"

<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Thu 31 May - 20:34

fridrih_niche wrote:"Brojke su egzaktne, HNK Hajduk je u posljednje četiri godine drastično oštećen u skoro 40 posto utakmica, a u posljednje dvije godine čak u 67 posto slučajeva.

HNK Hajduk ni u jednom trenutku neće posustati i ovu borbu za pravedne odnose u hrvatskom nogometu vodit će i dalje svim raspoloživim zakonskim sredstvima.

I pobijedit će, jer ovakve utakmice Hajduk ne gubi!"

<3
U odnosu na ove brojke HNK Hajduk je u posljednje četiri godine (23 utakmice) oštećen u skoro 40 posto utakmica odigranih protiv GNK Dinamo, a u posljednje dvije godine taj postotak se povećava na nevjerojatnih 67 posto.

U istom razdoblju od četiri godine GNK Dinamo je oštećen u 8,6 posto utakmica. Ponavljamo, moguće je da smo propustili poneku pogrešku na štetu obje momčadi, ali brojke su više nego indikativne.
___________________________

To sam ja nakon kupa nekome napisao, mislim ofr-u. Kad se pogleda greške ne štetu Hajduka i na štetu Dinama u dvobojima te dvi momčadi. Ovi gore postotci sve govore i naravno da to ne može biti slučajno. Ma koliko nam neki pokušavali prodati jeftinu priču da sudac nekad uzme - nekad ti da, na kraju sve je to tu negdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Fri 1 Jun - 10:33

bidan hajduk.
em ga po njihovom subjektivnom mišljenju jebu suci i dinamo, em su sami sebe izjebali da ih peku i guzica i grlo.

izgledalo je kako su malo došli pameti, a sad su opet tamo gdje su bili prije svakih priprema u 12 od zadnjih 13 godina.
nema vam pomoći.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 1 Jun - 12:16

https://www.facebook.com/nogometplus.net/videos/2063771863872390/

Koje metenje poda s Hanza Media  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 1 Jun - 15:06

...da li je u planu kakvo znacajnije pojacanje ili su u opticaju samo odlasci kako vidim...i opet price o stednji..od kud stednja ako ej blagajna dobro popunjena mislim kako se prica... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Fri 1 Jun - 15:08

'Sasa Bjelanovic slaze igracku krizaljku ali zasada ne i obliku pojacanja vec odlazaka' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 1 Jun - 22:42

Hajduk priprema tužbu protiv HNS-a, angažirali su već i odvjetnike koji će sastaviti taj dokument i tražiti obeštećenje zbog svih sudačkih pogrešaka koje su se zadnjih godina sručile na račun Hajduka, piše Slobodna Dalmacija.

Tužba protiv HNS-a uz traženje novčane zadovoljštine, bit će poslana u kancelariju UEFA-e.


_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Fri 1 Jun - 22:49

Naučeni dolazit do love bez motike, pa sad pokušavaju i od HNS-a nešto ušićarit'. Lovu koju su dobili za ovih par igrača u zadnjih par godina, pojeli su Milewski, Almeida, Savas, Lopez i takvi slični isluženi igrači ili igrači koji bi u stvari trebali platiti da igraju u Hajduku i sad bi malo "gricnuli" od HNS-a. Uzalud vam trud svirači, ne blamirajte se, ovi u UEFA-i vam se budu smijali kad zaprime takvu "tužbu", bolje rečeno, molbu za koju kunu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Fri 1 Jun - 23:03

Hajduk Split - Page 26 Matan-i-sunje
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 2 Jun - 1:31

Samo odlasci iz Hajduka, nikakvi dolasci. Igrat će "naša dica"  :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Sat 2 Jun - 6:02

.....e moj sasa budes i ti brzo dao petama vjetra...ako te vec sad more brige..luda kuca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 2 Jun - 8:35

Ampere, zašto ova trojica mamicevaca non stop pišu po temi o Hajduku?
Kako ih žulja Hajduk, milina!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sat 2 Jun - 11:13

Je, žulja me hajdučić da spavat' ne mogu.   jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 26 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum