ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 10:34

muckodjubre wrote:Evo ovo sam tražio što sam već ranije čitao oko prosinečkoga i velikih klubova gdje su velika,ogromna očekivanja i pritisak:


 Prosinečki se takođe nije proslavio u Realu. U prvoj  sezoni je odigrаo tri utаkmice i osim gola postignutog Barseloni iz slobodnog udarca na početku šampionata nije ništa prikazao.
 
Reаlovi lekаri pokušаli su sve: promenili su mu nаvike u ishrаni, poslali ga da poprаvi  zube, čаk su gа i nаučili hodаti i trčаti nа zdrаviji nаčin. Nаkon što je bio podvrgnut seriji testirаnjа, njegovа je opštа krhkost pripisаnа psihičkim problemimа: procenjeno je dа gа je ubijаo stres jer nastupa za  Reаl Mаdrid.
 
To je postalo i u praksi vidljivo kаdа se Prosinečki  preselio u Ovijedo gde je  zаigrаo fаntаstičаn fudbаl, da bi  potom nа insistirаnje Johаnа Krojfа došаo u Bаrselonu. I šta se dešava: mišići su opet počeli pucаti istim intenzitetom a povrede su ponovo stizale jedna za drugom.


Npr.prosineči u realu i barci nije ostavio neki trag...

Kada je osvajao najveći trofej u karijeri ligu prvaka sa zvezdom bio je njihov 3.igrač...pančev i dejo su bili ispred njega,tako da razbijemo i taj mit da je prosinečki bio najbolji igrač prvaka europe...




  • 1991 Ballon d'Or, given to the best football player in Europe 



















    • [th]Rank[/th][th]Player[/th][th]Nationality[/th][th]Club[/th][th]Points[/th]
      1Jean-Pierre PapinHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_France.svg FranceHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_France.svg Marseille141
      2Lothar MatthäusHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Germany.svg GermanyHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Italy.svg Internazionale42
      Darko PančevHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade42
      Dejan SavićevićHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade42
      5Robert ProsinečkiHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade
      Hajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Spain.svg Real Madrid
      34










muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:35

operw wrote:
a bajdo
Bajdo je priča za sebe, pričamo o najboljem u novijoj hrvatskoj povijesti, od samostalnosti. Naravno da tu nećemo pričati o jednom Bajdi koji je proglašen najboljim hrvatskim nogometašem u povijesti i najboljim hrvatskim sportašem 20-og stoljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:37

operw wrote:
muckodjubre wrote:

[size=49]Ja sam vec nekoliko puta rekao da bi se donekle mogao sloziti da je Suker jedini koji bi mogao u konkurenciju s Modricem za najveceg hr igraca svih vremena.[/size]
a bajdo
Bajdo je iznad ta dva liliputanaca...
Jer je moralna gromada, a ne govno iz nosa kad dotična dvojica...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 10:38

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
To je tvoje viđenje,ništa drugo. U Realu je u 2 sezone ima više od 60 nastupa, a tada nisu bili takvi izbori i priznanja pa ne možeš tako pričati. Osim iskazivati svoje mišljenje, ali ne ga i uzimati kao činjenice.

Te nagrade se dodjeluju zadnjih 10 godina, u jedno 95 % slučajeva dobivaju nagrade igrače Barcelone i(li) Reala (ne hvataj me točno za postotak, ali nije daleko) Jedino tu i tamo zaluta neki igrač nekog drugog kluba, što je rijetko. Primjerice dvije godine je nagradu za najboljeg golmana dobio jedan Valdes, i ja odgovorno tvrdim da je nikad u te dvije godine ne bi dobio kao golman nekog drugo kluba (pa čak teško i Reala, a pogotovo ne kao golman bilo kojeg drugog kluba van Reala i Barce), a primjerice jedan Navas ju je dobio (jedan od onih zalutalih) kao golman Levantea što je 100 puta veći uspjeh.

I stalno Šukeru spominješ samo tu 98-u, kao da ništa drugo nije odigra. On ima više od 100 golova u španjolskoj ligi, a primjerice 93/94 je u Sevilli u španjolskoj ligi u 34 nastupa ima 24 gola, ili za Real Madrid 96/97 je u 38 nastupa zabija 24 gola. Ko kaže da on u tim sezonama ne bi bija legitiman kandidat za najboljeg napadača ili najbolju 11-cu lige, da si tada ima takve nagrade i priznanja? No nisi ima, pa je bespotrebno o tome pričati.
Bio bi u izboru ali ne bi osvojio jer nije bio najstrijelac lige i nagradu za najnapadaca bi uzeo onaj tko je zabio najvise golova
:D :D :D
Kao i mnogo puta do sad, nemaš pojma. To što tvrdiš nije istina. Rekao sam ti da takve stvari ne možeš znati, a ti se opet ideš praviti pametan i ispadneš glup. 

2008/2009 Messi je dobio nagradu za najboljeg napadača (ujedno i igrača), a bio je tek 4-i strijelac, a prvi je bio Forlan iz Atletico Madrida
2010/2011 Messi je opet dobio nagradu za najboljeg napadača iako je Ronaldo zabio više golova od njega.
2014/2015 opet Messi iako nije zabio najviše golova.

Tako da nije istina da nagradu dobije onaj tko je zabio najviše golova, ne gleda se samo to. Šuker je jednom bio 2-i i jednom 4-i strijelac španjolske lige, bili dobio nagradu za najboljeg napadača da se tada dodjeljivalo po ovim izborima, NE MOŽEŠ tvrditi da ne bi!
Sam si sebe pokopao jer zna se sta je Messi,vjerojatno jedan od najboljih svih vremena,a suker je bio daleko od toga. Konkurencija mu je bio debeli Ronaldo i nema sanse da bi bio ispred njega. U sezoni kada je bio najstrijelac reala bio je 3. strijelac lige a ne 2.,Ronaldo je bio 1. strijelac s 10 vise golova od Sukera  Basketball


[size=35]U sezoni 1996./97. bio je najbolji strijelac španjolskog prvaka Real Madrida i treći najbolji strijelac španjolskog prvenstva[/size]
:rofl
Majstor manipuliranja i izokretanja.
Ja sam samo demantira tvoju glupost, tj neistinu, točnije LAŽ da najbolji napadač španjolske lige bude onaj koji je zabio najviše golova. To naravno nije istina (gledaju se golovi i koliko si kao igrač doprinuo uspjehu u prvenstvu), a do sad od kad se dodjeljuju tu nagradu samo su Messi i Ronaldo dobivali to priznanje. Tko bi dobio nagradu da se dodjeljivalo prije ti i ja ne možemo znati, premda se ti žarko trudiš i to znati, pa znaš da Šuker sigurno ne bi dobio. No ne prolaziti ti to jer su činjenice drugačije.  Basketball


I da,pardon, jednom je bio 3-i strijelac lige, a jednom 2-i (a ne 2-i i 4-i).
 Pošto je činjenica da otkad dodjeljuju nagradu ne dobije uvik onaj koji zabije najviše, ne možeš reći da Šuker ne bi dobio nagradu za najboljeg napadača jer to NE MOŽEŠ ZNATI! Pomiri se s tim Basketball



Zlatna lopta (originalno "Ballon d'Or", često nazivana Europski nogometaš godine) godišnja je nogometna nagrada. Dodjeljuje se igraču za kojeg se smatra da se pokazao najboljim u prethodnoj kalendarskoj godini.










1997.
1.
RonaldoHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Brazil.svg BrazilHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Italy.svg Internazionale
222
[G]
2.
Predrag MijatovićHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg JugoslavijaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Spain.svg Real Madrid
68
3.
Zinedine ZidaneHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_France.svg FrancuskaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Italy.svg Juventus
63

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:39

To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 10:42

fridrih_niche wrote:To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
amper i ja pričamo o '97 za koju amper tvrdi da sam ka u krivu kada kažem da šuker kao 3.strijelal lige ne bi bio proglašen za najnapadača lige pored ronalda koji je te godine bio 1.strijelac lige i najbolji igrač europe... ;)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:43

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
Bio bi u izboru ali ne bi osvojio jer nije bio najstrijelac lige i nagradu za najnapadaca bi uzeo onaj tko je zabio najvise golova
:D :D :D
Kao i mnogo puta do sad, nemaš pojma. To što tvrdiš nije istina. Rekao sam ti da takve stvari ne možeš znati, a ti se opet ideš praviti pametan i ispadneš glup. 

2008/2009 Messi je dobio nagradu za najboljeg napadača (ujedno i igrača), a bio je tek 4-i strijelac, a prvi je bio Forlan iz Atletico Madrida
2010/2011 Messi je opet dobio nagradu za najboljeg napadača iako je Ronaldo zabio više golova od njega.
2014/2015 opet Messi iako nije zabio najviše golova.

Tako da nije istina da nagradu dobije onaj tko je zabio najviše golova, ne gleda se samo to. Šuker je jednom bio 2-i i jednom 4-i strijelac španjolske lige, bili dobio nagradu za najboljeg napadača da se tada dodjeljivalo po ovim izborima, NE MOŽEŠ tvrditi da ne bi!
Sam si sebe pokopao jer zna se sta je Messi,vjerojatno jedan od najboljih svih vremena,a suker je bio daleko od toga. Konkurencija mu je bio debeli Ronaldo i nema sanse da bi bio ispred njega. U sezoni kada je bio najstrijelac reala bio je 3. strijelac lige a ne 2.,Ronaldo je bio 1. strijelac s 10 vise golova od Sukera  Basketball


[size=35]U sezoni 1996./97. bio je najbolji strijelac španjolskog prvaka Real Madrida i treći najbolji strijelac španjolskog prvenstva[/size]
:rofl
Majstor manipuliranja i izokretanja.
Ja sam samo demantira tvoju glupost, tj neistinu, točnije LAŽ da najbolji napadač španjolske lige bude onaj koji je zabio najviše golova. To naravno nije istina (gledaju se golovi i koliko si kao igrač doprinuo uspjehu u prvenstvu), a do sad od kad se dodjeljuju tu nagradu samo su Messi i Ronaldo dobivali to priznanje. Tko bi dobio nagradu da se dodjeljivalo prije ti i ja ne možemo znati, premda se ti žarko trudiš i to znati, pa znaš da Šuker sigurno ne bi dobio. No ne prolaziti ti to jer su činjenice drugačije.  Basketball


I da,pardon, jednom je bio 3-i strijelac lige, a jednom 2-i (a ne 2-i i 4-i).
 Pošto je činjenica da otkad dodjeljuju nagradu ne dobije uvik onaj koji zabije najviše, ne možeš reći da Šuker ne bi dobio nagradu za najboljeg napadača jer to NE MOŽEŠ ZNATI! Pomiri se s tim Basketball



Zlatna lopta (originalno "Ballon d'Or", često nazivana Europski nogometaš godine) godišnja je nogometna nagrada. Dodjeljuje se igraču za kojeg se smatra da se pokazao najboljim u prethodnoj kalendarskoj godini.










1997.
1.
RonaldoHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Brazil.svg BrazilHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Italy.svg Internazionale
222
[G]
2.
Predrag MijatovićHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg JugoslavijaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Spain.svg Real Madrid
68
3.
Zinedine ZidaneHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_France.svg FrancuskaHajduk Split - Page 20 23px-Flag_of_Italy.svg Juventus
63

lol!

Čime se ti baviš? Ja pričam o nagradama u španjolskoj ligi, di si ti zaluta. Vodim se činjenicama, ja nikad nisam napisao da bi Šuker dobio nagradu kao najbolji napadač, no ti si taj koji je pisao da sigurno ne bi, što ne možeš znati.
Činjenica je da se tada nagrade nisu dodjeljivale, činjenica je da se dodjeljuju zadnjih 10 godina, činjenica da ne dobije uvijek onaj koji zabije najviše, činjenica da je Šuker dva puta bio u top 3, činjenica je da je bio najbolji strijelac Reala koji je uzeo naslov.
Ovo drugo što ti tvrdiš su samo tvoja laprdanja da on sigurno ne bi bio proglašen, kažem ti možeš jedino nastaviti u tom tonu i voditi se nekakvim svojim pretpostavkama. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 10:44

sad će amper spinat da to što je ronaldo bio najbolji u europi i najbolji strijelac lige nema veze jer tko zna da se dodjeljivalo možda bi šuker dobio,a tko zna možda bi i alfonso koji je bio 2.strijelac

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:52

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
amper i ja pričamo o '97 za koju amper tvrdi da sam ka u krivu kada kažem da šuker kao 3.strijelal lige ne bi bio proglašen za najnapadača lige pored ronalda koji je te godine bio 1.strijelac lige i najbolji igrač europe... ;)
:rofl  hahaha
Kakve veze ima to što je bio proglašen najboljim igračem Europe? Lumenu, pričamo o španjolskom prvenstvu,a brazilac Ronaldo je 1997 uzeo dva trofeja s Barcelonom, a uzeo je Copa Americu s Brazilom. Basketball No nije bio prvak španjolske koju je kao najbolji strijelac Reala Šuker predvodio do naslova. Gledajući što se gleda i na koji način se dodjeljuju nagrade za najboljeg napadača, NE MOŽEŠ reći da Šuker sigurno ne bi dobio tu nagradu da se tada dodjeljivala. To je činjenica koji ti ne možeš ni ne želiš priznati.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:54

ako se vec spominju vodonose, sta je bio scottie pippen nego obicni vodonosa MJ-u, pa ga svi smatraju jednom od njavecih igraca u istoriji kosarke...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 10:56

muckodjubre wrote:sad će amper spinat da to što je ronaldo bio najbolji u europi i najbolji strijelac lige nema veze jer tko zna da se dodjeljivalo možda bi šuker dobio,a tko zna možda bi i alfonso koji je bio 2.strijelac
Ja spinam?  :D  hahahaha

1997 godine je Ronaldo igrao sam španjolsku ligu?  :D Ništa drugo nije igrao? lol!
Ja ne spinam, ja pišem činjenice. Naveo sam ti ih, mogu copy/paste. Ja nigdje nisam napisao da bi sigurno dobio nagradu, ko što ti pišeš da sigurno ne bi. Činjenice govore drugačije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 10:57

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
amper i ja pričamo o '97 za koju amper tvrdi da sam ka u krivu kada kažem da šuker kao 3.strijelal lige ne bi bio proglašen za najnapadača lige pored ronalda koji je te godine bio 1.strijelac lige i najbolji igrač europe... ;)
:rofl  hahaha
Kakve veze ima to što je bio proglašen najboljim igračem Europe? Lumenu, pričamo o španjolskom prvenstvu,a brazilac Ronaldo je 1997 uzeo dva trofeja s Barcelonom, a uzeo je Copa Americu s Brazilom. Basketball No nije bio prvak španjolske koju je kao najbolji strijelac Reala Šuker predvodio do naslova. Gledajući što se gleda i na koji način se dodjeljuju nagrade za najboljeg napadača, NE MOŽEŠ reći da Šuker sigurno ne bi dobio tu nagradu da se tada dodjeljivala. To je činjenica koji ti ne možeš ni ne želiš priznati.  Basketball
ja sam već i prije rekao da sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića najveći hr igrač svih vremena. A svatko tko je gledao tada ronalda zna zašto ja govorim da je ronaldo bio najbolji napadač španjolske lige

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 11:06

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
amper i ja pričamo o '97 za koju amper tvrdi da sam ka u krivu kada kažem da šuker kao 3.strijelal lige ne bi bio proglašen za najnapadača lige pored ronalda koji je te godine bio 1.strijelac lige i najbolji igrač europe... ;)
:rofl  hahaha
Kakve veze ima to što je bio proglašen najboljim igračem Europe? Lumenu, pričamo o španjolskom prvenstvu,a brazilac Ronaldo je 1997 uzeo dva trofeja s Barcelonom, a uzeo je Copa Americu s Brazilom. Basketball No nije bio prvak španjolske koju je kao najbolji strijelac Reala Šuker predvodio do naslova. Gledajući što se gleda i na koji način se dodjeljuju nagrade za najboljeg napadača, NE MOŽEŠ reći da Šuker sigurno ne bi dobio tu nagradu da se tada dodjeljivala. To je činjenica koji ti ne možeš ni ne želiš priznati.  Basketball
ja sam već i prije rekao da sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića najveći hr igrač svih vremena. A svatko tko je gledao tada ronalda zna zašto ja govorim da je ronaldo bio najbolji napadač španjolske lige
:facepalm
Mi uopće ne pričamo o tome što je bio Ronaldo i kakav je on bio, pričamo o nagradi i kriteriju dodjeljivanje nagrade. 
Dobio je i Modrić nagradu ispred jednog Inieste, a znamo tko je i što Iniesta i tko ga je gledao zna što govori.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 11:16

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:To je za 97.-u...
Di je za 98.-u?
;)
amper i ja pričamo o '97 za koju amper tvrdi da sam ka u krivu kada kažem da šuker kao 3.strijelal lige ne bi bio proglašen za najnapadača lige pored ronalda koji je te godine bio 1.strijelac lige i najbolji igrač europe... ;)
:rofl  hahaha
Kakve veze ima to što je bio proglašen najboljim igračem Europe? Lumenu, pričamo o španjolskom prvenstvu,a brazilac Ronaldo je 1997 uzeo dva trofeja s Barcelonom, a uzeo je Copa Americu s Brazilom. Basketball No nije bio prvak španjolske koju je kao najbolji strijelac Reala Šuker predvodio do naslova. Gledajući što se gleda i na koji način se dodjeljuju nagrade za najboljeg napadača, NE MOŽEŠ reći da Šuker sigurno ne bi dobio tu nagradu da se tada dodjeljivala. To je činjenica koji ti ne možeš ni ne želiš priznati.  Basketball
ja sam već i prije rekao da sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića najveći hr igrač svih vremena. A svatko tko je gledao tada ronalda zna zašto ja govorim da je ronaldo bio najbolji napadač španjolske lige
:facepalm
Mi uopće ne pričamo o tome što je bio Ronaldo i kakav je on bio, pričamo o nagradi i kriteriju dodjeljivanje nagrade. 
Dobio je i Modrić nagradu ispred jednog Inieste, a znamo tko je i što Iniesta i tko ga je gledao zna što govori.  Basketball




sve OK...kažem,sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića naš najveći nogometaš...svi ti golovi,rekordi za reprezentaciju bez obzira što je bio rezerva u svom najvećem klupskom uspjehu-realovu osvajanju LP,ali eto da ne bude da je to priznanje uzeo samo radi onoga sjajnoga turnira iste te '98,imaju se argumenti u vidi njegovih golova sezona ranije i ponajviše jer je najbolji strijelac reprezentacije

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 11:23

Btw. ovaj ofr bacija udicu, demo zatrova s glupostima, vratimo se na temu.

Hajduk oborio rekord HNL-a po broju gledatelja, u prosjeku je na Poljudu bilo 11.979 gledatelja. Potvrda da se u HNL-u Hajduk prati i tu priča prestaje.

Zanimljiv podatak da je Hajduk ove sezone bolji bio na gostovanjima nego doma, da je na Poljudu ispustio čak 22 boda, da na Poljudu nije uspio pobijediti nijednog konkurenta (Osijek, Rijeka, Dinama) a na gostovanju sve njih?!? Što reći nego da bi ove podatke tribalo detaljno analizirati i tražiti odgovore.

Btw. hvala HNS-u što i ove godine kup ne igramo na Poljudu.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 11:28

muckodjubre wrote:




sve OK...kažem,sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića naš najveći nogometaš...svi ti golovi,rekordi za reprezentaciju bez obzira što je bio rezerva u svom najvećem klupskom uspjehu-realovu osvajanju LP,ali eto da ne bude da je to priznanje uzeo samo radi onoga sjajnoga turnira iste te '98,imaju se argumenti u vidi njegovih golova sezona ranije i ponajviše jer je najbolji strijelac reprezentacije
brend i feniks su ti to malo bolje obrazložili. Šuker mi se gadi do boli, ali protiv nekih činjenica ne možeš. Da nije ima tu 98-u,onda bi drugačije pričali, ali nije on ima samo bljesak od te 98-e. 
I tu ću prestati, a završit ću tim da je jedan Bernard Bajdo Vukas, najbolji hrvatski nogometaš u povijesti i sportaš 20-og stoljeća. Takvog više nećemo imati, a nadam se da će netko ponoviti Šukerove uspjehe i da povede reprezentaciju do neke medalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 11:31

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:




sve OK...kažem,sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića naš najveći nogometaš...svi ti golovi,rekordi za reprezentaciju bez obzira što je bio rezerva u svom najvećem klupskom uspjehu-realovu osvajanju LP,ali eto da ne bude da je to priznanje uzeo samo radi onoga sjajnoga turnira iste te '98,imaju se argumenti u vidi njegovih golova sezona ranije i ponajviše jer je najbolji strijelac reprezentacije
brend i feniks su ti to malo bolje obrazložili. Šuker mi se gadi do boli, ali protiv nekih činjenica ne možeš. Da nije ima tu 98-u,onda bi drugačije pričali, ali nije on ima samo bljesak od te 98-e. 
I tu ću prestati, a završit ću tim da je jedan Bernard Bajdo Vukas, najbolji hrvatski nogometaš u povijesti i sportaš 20-og stoljeća. Takvog više nećemo imati, a nadam se da će netko ponoviti Šukerove uspjehe i da povede reprezentaciju do neke medalje.
bajdin najveći uspjeh prijateljske utakmice u poslijeratnom razdoblju,a najjači klub u kojemu je igrao hajduk...u bologni i austriji se nije baš proslavio

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 11:33

mmm bajdo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 14/5/2018, 11:33

operw wrote:mmm bajdo
najveći hr igrač prijateljskih utakmica...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 20 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 20 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 20 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 11:49

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:




sve OK...kažem,sve to šukeru daje veliki + da se može reći da je uz modrića naš najveći nogometaš...svi ti golovi,rekordi za reprezentaciju bez obzira što je bio rezerva u svom najvećem klupskom uspjehu-realovu osvajanju LP,ali eto da ne bude da je to priznanje uzeo samo radi onoga sjajnoga turnira iste te '98,imaju se argumenti u vidi njegovih golova sezona ranije i ponajviše jer je najbolji strijelac reprezentacije
brend i feniks su ti to malo bolje obrazložili. Šuker mi se gadi do boli, ali protiv nekih činjenica ne možeš. Da nije ima tu 98-u,onda bi drugačije pričali, ali nije on ima samo bljesak od te 98-e. 
I tu ću prestati, a završit ću tim da je jedan Bernard Bajdo Vukas, najbolji hrvatski nogometaš u povijesti i sportaš 20-og stoljeća. Takvog više nećemo imati, a nadam se da će netko ponoviti Šukerove uspjehe i da povede reprezentaciju do neke medalje.
bajdin najveći uspjeh prijateljske utakmice u poslijeratnom razdoblju,a najjači klub u kojemu je igrao hajduk...u bologni i austriji se nije baš proslavio
Nastavljaš s glupostima. Nije to najveći Bajdin uspjeh.
A ovo drugo da mu je Hajduk najveći klub, to je svakako istina. To dovoljno govori i o veličini Hajduka.
Neću ti sad pričati o tome kad je igrač bivše lige mogao otići igrati vani, neću ti pričati o tom vremenu, neću ti pričati da je zapravo da su te utakmice za svijet i Europu bile više od prijateljskih, neću ti pričati da je to ustvari značilo da je Bajdo u tom vremenu bio među najboljih 11 Europe i svijeta, da je bio najbolji na svojoj poziciji. Tada nisi imao nagradu da netko to službeno proglasi, ali njegovo nastupanje za reprezentaciju svijeta gdje je btw. bio najbolji upravo to potvrđuje. Ti ionako to ne bi razumio.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/5/2018, 12:00

Bajdo je bija najbolji igrač Europe na vrhuncu svoje moći...
I igrač Hajduka, najvećeg kluba Hrvatske...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum