ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 20:38

A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 21:21

:facepalm

Svi znaju koliko cenim luku i smatram ga trenutno najboljim veznim na svetu, li reći da je klasa iznad pirla i inieste je jedan od većih debilizma izjavljen ovde...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 21:36

pirlo i zidane u zadnjih 30 godina


pa ostali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 21:39

operw wrote:Scholes, pirlo i zidane u zadnjih 30 godina


pa ostali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 13 May - 23:22

fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Sun 13 May - 23:22

danas u splitu dan žalosti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Sun 13 May - 23:25

Serbia Strong wrote::facepalm

Svi znaju koliko cenim luku i smatram ga trenutno najboljim veznim na svetu, li reći da je klasa iznad pirla i inieste je jedan od većih debilizma izjavljen ovde...
Čini ti se. Imaš ti podatak koliko LP imaju Pirlo i Iniesta zajedno ? Ajd', Iniesta bi mogao Luki do pazuha, ali Pirlo mu nije ni do koljena.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 23:25

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?


Pirlo 2, iniesta 4. Dakle 6...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 23:27

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?
Imam podatak da je jedan odlucija jedno finale Svjetskog prvenstva i bija najbolji igrac finala...
Drugi podatak je da je drugi bija najbolji igrac cilog turnira kad je osvojia Svjetsko prvenstvo...
Treći podatak je da ćeš opet koristit obranu ‘salija san se’...
A istina je da si glup ka kurac...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 23:27

Uz to pirlo ima titulu svetskog prvaka, iniesta 2x evropskog i svetskog i to je dao gol za titulu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 13 May - 23:27

Serbia Strong wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?


Pirlo 2, iniesta 4. Dakle 6...
Ti si jos ludji jer budaletini ozbiljno odgovaraš...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 14 May - 0:14

Serbia Strong wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?


Pirlo 2, iniesta 4. Dakle 6...
Dakle, bio sam u pravu. Iniesta je Luki do pazuha, a Pirlo do koljena. Još mi samo reci, u koliko godina igranja su to napravili Iniesta u Barceloni, odnosno Pirlo u Interu, Milanu i Juventusu ? Za Luku znamo, on ima zasada 3 LP u 5 godina u Realu i mogućnost da ima 4 u 5 godina. A ova dvojica ? A to kaj imaju više sa reprezentacijama, to nabijem na kurac. Pa nije valjda Luka kriv kaj je u reprezentaciji morao igrati sa panjom kremšnitom Kranjčarom i sa Strinićem ili Pivarićem. Ova dvojica u svojim reprezentacijama takve panjeve nisu imali.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 0:16

Zamisli ti računice hahahahahaha...
:^O


Koji idiot!
:D


Kic, isključi mu aparate...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 14 May - 0:23

Jel' to Baka možda govori da ulica vodi hajdučić ?




U kakvim je danas relacijama s Hajdukom? Istina je da se na Poljudu često mijenjaju čelni ljudi, teško je uspostaviti kontakte i održati ih.
- Uvijek u dobrim odnosima. Meni je teško komentirati sa strane, rekao bih da predsjednik Kos nije loše radio, barem po onome što sam pratio u medijima. Čak sam s njim izmjenjivao neke poruke. Čujte, rezultati ne mogu doći preko noći, nitko nije čudotvorac. Po meni, Željko Kopić radi baš vrlo, vrlo dobar posao. I što sada da nije pobijedio Dinamo? Kao da je prvi put. Ili da je u tri utakmice izostao rezultat? Naravno da bi svi voljeli da se pobijedilo, da se produžila borba za titulu, ali nije kraj svijeta. Idemo zato sljedeće godine još ambicioznije, otvoreno najaviti napad na titulu prvaka, napraviti momčad za to. Tako se, naprimjer, radi u Zrinjskom, ali u Splitu mi sve to izgleda malo nekulturno, uličarski, svatko se petlja, svatko ima svoje mišljenje.

Hajduk Split - Page 19 Bla%C5%BE%20sli%C5%A1kovi%C4%87
[size=12]Foto: Nikola Vilic / CROPIX
[/size]

 
- Ne drže se zajedno, to je problem. Kao trener sam osjetio što je to, dovoljno je bilo doći u kafić ispod stadiona, tamo bi bila 101 struja, za svakim stolom drugačije mišljenje. Kad sam bio igrač, nije bilo tako. Predsjednik je bio Tito Kirigin, imao je tri čovjeka od povjerenja i oni su o svemu odlučivali. Nemam ništa protiv nikoga, ali u posljednje vrijeme se pojavilo previše pameti. Zato se stalno vrte u krug. Dajte vi meni recite, što će Hajduku Branco da ga se dovodi iz Portugala za sportskog direktora? Zar ovdje nema sposobnih ljudi za taj posao, koji će lakše pronaći igrače s ovih prostora?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 1:03

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:A prosinecki sigurno u realu i barci nije bio najvezni
To je tvoje viđenje,ništa drugo. U Realu je u 2 sezone ima više od 60 nastupa, a tada nisu bili takvi izbori i priznanja pa ne možeš tako pričati. Osim iskazivati svoje mišljenje, ali ne ga i uzimati kao činjenice.

Te nagrade se dodjeluju zadnjih 10 godina, u jedno 95 % slučajeva dobivaju nagrade igrače Barcelone i(li) Reala (ne hvataj me točno za postotak, ali nije daleko) Jedino tu i tamo zaluta neki igrač nekog drugog kluba, što je rijetko. Primjerice dvije godine je nagradu za najboljeg golmana dobio jedan Valdes, i ja odgovorno tvrdim da je nikad u te dvije godine ne bi dobio kao golman nekog drugo kluba (pa čak teško i Reala, a pogotovo ne kao golman bilo kojeg drugog kluba van Reala i Barce), a primjerice jedan Navas ju je dobio (jedan od onih zalutalih) kao golman Levantea što je 100 puta veći uspjeh.

I stalno Šukeru spominješ samo tu 98-u, kao da ništa drugo nije odigra. On ima više od 100 golova u španjolskoj ligi, a primjerice 93/94 je u Sevilli u španjolskoj ligi u 34 nastupa ima 24 gola, ili za Real Madrid 96/97 je u 38 nastupa zabija 24 gola. Ko kaže da on u tim sezonama ne bi bija legitiman kandidat za najboljeg napadača ili najbolju 11-cu lige, da si tada ima takve nagrade i priznanja? No nisi ima, pa je bespotrebno o tome pričati.
Bio bi u izboru ali ne bi osvojio jer nije bio najstrijelac lige i nagradu za najnapadaca bi uzeo onaj tko je zabio najvise golova
:D :D :D
Kao i mnogo puta do sad, nemaš pojma. To što tvrdiš nije istina. Rekao sam ti da takve stvari ne možeš znati, a ti se opet ideš praviti pametan i ispadneš glup. 

2008/2009 Messi je dobio nagradu za najboljeg napadača (ujedno i igrača), a bio je tek 4-i strijelac, a prvi je bio Forlan iz Atletico Madrida
2010/2011 Messi je opet dobio nagradu za najboljeg napadača iako je Ronaldo zabio više golova od njega.
2014/2015 opet Messi iako nije zabio najviše golova.

Tako da nije istina da nagradu dobije onaj tko je zabio najviše golova, ne gleda se samo to. Šuker je jednom bio 2-i i jednom 4-i strijelac španjolske lige, bili dobio nagradu za najboljeg napadača da se tada dodjeljivalo po ovim izborima, NE MOŽEŠ tvrditi da ne bi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 1:05

jasambrend wrote:Modric je obicni vodonosa i ne može se po utjecaju na igru mjeriti sa Iniestom, Pirlom i slicnim igracima u najboljim godinama, to je svakom jasno...Paul Scholes je za zatonsku prevaru izmislio nogomet, a kamoli još ovi visestruko talentiraniji igraci...Suker je s druge strane bio nedodirljiva klasa, usporediva s najboljim napadacima u povijesti i bez obzira na karakterne mane, on je bio taj koji je radio razliku na terenu izmedu dviju momcadi svojim nepredvidljivim potezima, a pogotovo u reprezentaciji, docim je Modric obican sablonski igrac, doduse s kompjuterski preciznim pasevima i odličnom tehnikom, ali nikad nije bio igrac koji stvara razliku na terenu, jedino što može je uravnoteziti igru momcadi, ali s druge strane je i umrtvljuje i ne preuzima odgovornost i rizik u igri...zato, nikad i nikako ne može biti najveci hrvatski igrac bez obzira na one glupaste utjesne nagrade u izborima za najmomcad...
Sve si reka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 14 May - 10:12

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:A prosinecki sigurno u realu i barci nije bio najvezni
To je tvoje viđenje,ništa drugo. U Realu je u 2 sezone ima više od 60 nastupa, a tada nisu bili takvi izbori i priznanja pa ne možeš tako pričati. Osim iskazivati svoje mišljenje, ali ne ga i uzimati kao činjenice.

Te nagrade se dodjeluju zadnjih 10 godina, u jedno 95 % slučajeva dobivaju nagrade igrače Barcelone i(li) Reala (ne hvataj me točno za postotak, ali nije daleko) Jedino tu i tamo zaluta neki igrač nekog drugog kluba, što je rijetko. Primjerice dvije godine je nagradu za najboljeg golmana dobio jedan Valdes, i ja odgovorno tvrdim da je nikad u te dvije godine ne bi dobio kao golman nekog drugo kluba (pa čak teško i Reala, a pogotovo ne kao golman bilo kojeg drugog kluba van Reala i Barce), a primjerice jedan Navas ju je dobio (jedan od onih zalutalih) kao golman Levantea što je 100 puta veći uspjeh.

I stalno Šukeru spominješ samo tu 98-u, kao da ništa drugo nije odigra. On ima više od 100 golova u španjolskoj ligi, a primjerice 93/94 je u Sevilli u španjolskoj ligi u 34 nastupa ima 24 gola, ili za Real Madrid 96/97 je u 38 nastupa zabija 24 gola. Ko kaže da on u tim sezonama ne bi bija legitiman kandidat za najboljeg napadača ili najbolju 11-cu lige, da si tada ima takve nagrade i priznanja? No nisi ima, pa je bespotrebno o tome pričati.
Bio bi u izboru ali ne bi osvojio jer nije bio najstrijelac lige i nagradu za najnapadaca bi uzeo onaj tko je zabio najvise golova
:D :D :D
Kao i mnogo puta do sad, nemaš pojma. To što tvrdiš nije istina. Rekao sam ti da takve stvari ne možeš znati, a ti se opet ideš praviti pametan i ispadneš glup. 

2008/2009 Messi je dobio nagradu za najboljeg napadača (ujedno i igrača), a bio je tek 4-i strijelac, a prvi je bio Forlan iz Atletico Madrida
2010/2011 Messi je opet dobio nagradu za najboljeg napadača iako je Ronaldo zabio više golova od njega.
2014/2015 opet Messi iako nije zabio najviše golova.

Tako da nije istina da nagradu dobije onaj tko je zabio najviše golova, ne gleda se samo to. Šuker je jednom bio 2-i i jednom 4-i strijelac španjolske lige, bili dobio nagradu za najboljeg napadača da se tada dodjeljivalo po ovim izborima, NE MOŽEŠ tvrditi da ne bi!
Sam si sebe pokopao jer zna se sta je Messi,vjerojatno jedan od najboljih svih vremena,a suker je bio daleko od toga. Konkurencija mu je bio debeli Ronaldo i nema sanse da bi bio ispred njega. U sezoni kada je bio najstrijelac reala bio je 3. strijelac lige a ne 2.,Ronaldo je bio 1. strijelac s 10 vise golova od Sukera  Basketball


[size=49]U sezoni 1996./97. bio je najbolji strijelac španjolskog prvaka Real Madrida i treći najbolji strijelac španjolskog prvenstva[/size]


[size=49]Ja sam vec nekoliko puta rekao da bi se donekle mogao sloziti da je Suker jedini koji bi mogao u konkurenciju s Modricem za najveceg hr igraca svih vremena.[/size]


Last edited by muckodjubre on Mon 14 May - 10:22; edited 1 time in total

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 10:17

Zeko wrote:
Serbia Strong wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:A Zekan je zasebna klasa glupana...
Dvi klase iznad svih...
;)
Za tebe je to premalo reći. Nego, koliko Pirlo i Iniesta imaju osvojenih LP, mislim njih dvojica zajedno ? Ozbiljno te pitam, imaš taj podatak ?


Pirlo 2, iniesta 4. Dakle 6...
Dakle, bio sam u pravu. Iniesta je Luki do pazuha, a Pirlo do koljena. Još mi samo reci, u koliko godina igranja su to napravili Iniesta u Barceloni, odnosno Pirlo u Interu, Milanu i Juventusu ? Za Luku znamo, on ima zasada 3 LP u 5 godina u Realu i mogućnost da ima 4 u 5 godina. A ova dvojica ? A to kaj imaju više sa reprezentacijama, to nabijem na kurac. Pa nije valjda Luka kriv kaj je u reprezentaciji morao igrati sa panjom kremšnitom Kranjčarom i sa Strinićem ili Pivarićem. Ova dvojica u svojim reprezentacijama takve panjeve nisu imali.   Basketball

lako je lukici kada je igrao sa najvecim igracem svih vremena u ekipi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 10:31

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:A prosinecki sigurno u realu i barci nije bio najvezni
To je tvoje viđenje,ništa drugo. U Realu je u 2 sezone ima više od 60 nastupa, a tada nisu bili takvi izbori i priznanja pa ne možeš tako pričati. Osim iskazivati svoje mišljenje, ali ne ga i uzimati kao činjenice.

Te nagrade se dodjeluju zadnjih 10 godina, u jedno 95 % slučajeva dobivaju nagrade igrače Barcelone i(li) Reala (ne hvataj me točno za postotak, ali nije daleko) Jedino tu i tamo zaluta neki igrač nekog drugog kluba, što je rijetko. Primjerice dvije godine je nagradu za najboljeg golmana dobio jedan Valdes, i ja odgovorno tvrdim da je nikad u te dvije godine ne bi dobio kao golman nekog drugo kluba (pa čak teško i Reala, a pogotovo ne kao golman bilo kojeg drugog kluba van Reala i Barce), a primjerice jedan Navas ju je dobio (jedan od onih zalutalih) kao golman Levantea što je 100 puta veći uspjeh.

I stalno Šukeru spominješ samo tu 98-u, kao da ništa drugo nije odigra. On ima više od 100 golova u španjolskoj ligi, a primjerice 93/94 je u Sevilli u španjolskoj ligi u 34 nastupa ima 24 gola, ili za Real Madrid 96/97 je u 38 nastupa zabija 24 gola. Ko kaže da on u tim sezonama ne bi bija legitiman kandidat za najboljeg napadača ili najbolju 11-cu lige, da si tada ima takve nagrade i priznanja? No nisi ima, pa je bespotrebno o tome pričati.
Bio bi u izboru ali ne bi osvojio jer nije bio najstrijelac lige i nagradu za najnapadaca bi uzeo onaj tko je zabio najvise golova
:D :D :D
Kao i mnogo puta do sad, nemaš pojma. To što tvrdiš nije istina. Rekao sam ti da takve stvari ne možeš znati, a ti se opet ideš praviti pametan i ispadneš glup. 

2008/2009 Messi je dobio nagradu za najboljeg napadača (ujedno i igrača), a bio je tek 4-i strijelac, a prvi je bio Forlan iz Atletico Madrida
2010/2011 Messi je opet dobio nagradu za najboljeg napadača iako je Ronaldo zabio više golova od njega.
2014/2015 opet Messi iako nije zabio najviše golova.

Tako da nije istina da nagradu dobije onaj tko je zabio najviše golova, ne gleda se samo to. Šuker je jednom bio 2-i i jednom 4-i strijelac španjolske lige, bili dobio nagradu za najboljeg napadača da se tada dodjeljivalo po ovim izborima, NE MOŽEŠ tvrditi da ne bi!
Sam si sebe pokopao jer zna se sta je Messi,vjerojatno jedan od najboljih svih vremena,a suker je bio daleko od toga. Konkurencija mu je bio debeli Ronaldo i nema sanse da bi bio ispred njega. U sezoni kada je bio najstrijelac reala bio je 3. strijelac lige a ne 2.,Ronaldo je bio 1. strijelac s 10 vise golova od Sukera  Basketball


[size=35]U sezoni 1996./97. bio je najbolji strijelac španjolskog prvaka Real Madrida i treći najbolji strijelac španjolskog prvenstva[/size]
:rofl
Majstor manipuliranja i izokretanja.
Ja sam samo demantira tvoju glupost, tj neistinu, točnije LAŽ da najbolji napadač španjolske lige bude onaj koji je zabio najviše golova. To naravno nije istina (gledaju se golovi i koliko si kao igrač doprinuo uspjehu u prvenstvu), a do sad od kad se dodjeljuju tu nagradu samo su Messi i Ronaldo dobivali to priznanje. Tko bi dobio nagradu da se dodjeljivalo prije ti i ja ne možemo znati, premda se ti žarko trudiš i to znati, pa znaš da Šuker sigurno ne bi dobio. No ne prolaziti ti to jer su činjenice drugačije.  Basketball


I da,pardon, jednom je bio 3-i strijelac lige, a jednom 2-i (a ne 2-i i 4-i).
 Pošto je činjenica da otkad dodjeljuju nagradu ne dobije uvik onaj koji zabije najviše, ne možeš reći da Šuker ne bi dobio nagradu za najboljeg napadača jer to NE MOŽEŠ ZNATI! Pomiri se s tim Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 May - 10:31

muckodjubre wrote:

[size=49]Ja sam vec nekoliko puta rekao da bi se donekle mogao sloziti da je Suker jedini koji bi mogao u konkurenciju s Modricem za najveceg hr igraca svih vremena.[/size]
a bajdo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Mon 14 May - 10:34

muckodjubre wrote:Evo ovo sam tražio što sam već ranije čitao oko prosinečkoga i velikih klubova gdje su velika,ogromna očekivanja i pritisak:


 Prosinečki se takođe nije proslavio u Realu. U prvoj  sezoni je odigrаo tri utаkmice i osim gola postignutog Barseloni iz slobodnog udarca na početku šampionata nije ništa prikazao.
 
Reаlovi lekаri pokušаli su sve: promenili su mu nаvike u ishrаni, poslali ga da poprаvi  zube, čаk su gа i nаučili hodаti i trčаti nа zdrаviji nаčin. Nаkon što je bio podvrgnut seriji testirаnjа, njegovа je opštа krhkost pripisаnа psihičkim problemimа: procenjeno je dа gа je ubijаo stres jer nastupa za  Reаl Mаdrid.
 
To je postalo i u praksi vidljivo kаdа se Prosinečki  preselio u Ovijedo gde je  zаigrаo fаntаstičаn fudbаl, da bi  potom nа insistirаnje Johаnа Krojfа došаo u Bаrselonu. I šta se dešava: mišići su opet počeli pucаti istim intenzitetom a povrede su ponovo stizale jedna za drugom.


Npr.prosineči u realu i barci nije ostavio neki trag...

Kada je osvajao najveći trofej u karijeri ligu prvaka sa zvezdom bio je njihov 3.igrač...pančev i dejo su bili ispred njega,tako da razbijemo i taj mit da je prosinečki bio najbolji igrač prvaka europe...




  • 1991 Ballon d'Or, given to the best football player in Europe 



















    • [th]Rank[/th][th]Player[/th][th]Nationality[/th][th]Club[/th][th]Points[/th]
      1Jean-Pierre PapinHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_France.svg FranceHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_France.svg Marseille141
      2Lothar MatthäusHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_Germany.svg GermanyHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_Italy.svg Internazionale42
      Darko PančevHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade42
      Dejan SavićevićHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade42
      5Robert ProsinečkiHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg YugoslaviaHajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg Red Star Belgrade
      Hajduk Split - Page 19 23px-Flag_of_Spain.svg Real Madrid
      34










_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 19 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum