ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 4/22/2018, 23:37

Zeko wrote:Nego.
Ociigledno...
Naime hajduku netriba gori dusmanin od rilova

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 4/23/2018, 00:47

fridrih_niche wrote:Hajduk je igra na 20 %, Dinamo na 120 %...
I da nije Livakovic bija raspoložen, dobili bi GNK Lopova u hendikepu...
Al prvaci svakako ne možemo bit...
U kupu vas razvalit, dignit igru bar na 40 % i trofej je u vitrini...
;)
tih 20% je hajdukovih 100%.
niste imali niti igru, niti igrače.
sve se svodilo na nabacivanje na futacsa koji bi, da mu se sude faulovi u napadu i žuti kartoni kao krstanoviću, igrao najviše pola sata.
jedino što hajduk ima je prekid kad su na 30 metara od gola i laufer juranović koji trči kao lud i donekle nadomješta nedostatak kvalitete.

pokazali su se i kopićevi limiti, jer protiv boljih momčadi ne zna/ne može postaviti igru ako ne igra na kontre iz bunkera. Uostalom, postaviti momčad bez hamze nije baš neki trenerski domet.
do sada vas je pratila i sreća (čitaj suci), a čim to izostane postajete ono što ustvari i jeste: gubitnici.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/23/2018, 00:55

fridrih_niche wrote:A i ja iden s Mamicevcima pričat o utakmici...
:D
Kad si naivan ;)
Za utakmicu što reći. Realnost je x, možda je Hajduk bio i malo bolji, ali kad ne zabiješ one prilike, jebiga. Nije ništa danas Hajduk izgubio, izgubio je na početku sezone kad je popušio sve derbije, kad su bez ispaljenog metka popušili na Poljudu od Rijeke, kad su neshvatljivo kiksali neke utakmice nakon što su imali dobivenu utakmicu. U ovoj ligi, ovim okolnostima to je nedopustivo. Hajduk mora biti bolji. I to je to.

Eto, ode i Ivan Kos. Imao je on dobrih stvari, Hajduk je napredovao, ali imao i grešaka.Pogotovo na početku mandata, što mu još više zamjeram. Ovo što su častili suce, po meni je glup potez, jer zna se o kakvim sucima se radi, kakvoj sudačkoj organizaciji. Torcidi se svašta može prigovoriti, ali ostaje činjenica da su digli glas protiv toga (iako nije ni nezakonito ni kazneno djelo) par danas prije utakmice koja je mogla zakuhati borbu za naslov prvaka. Zadnjih dana svi su pričali o tome, malo i skoro ništa o utakmici. Kao dokaz da,iako je uspjeh i trofej bitan, nije pod svaku cijenu bitan. Neki, ma mnogi nek se ugledaju.

Za kraj dvi rići o NO-u kluba. Hajduk je napravio korak naprid u ovom sazivu NO-a, no ja nisam zadovoljan, taj korak je mogao i morao biti veći. Prvo su smijenili Brbića 10-ak mjeseci nakon što mu je dan novi mandat, bez ikakvog valjanog obrazloženja. Izabrali su Kosa kojeg su sad opet smijenili zbog spomenutog razloga. Dakle, po meni niste zadovoljili. Neće nijedan od njih dobiti glas, izuzev Kosora koji je ionako oporba u tom NO-u, možda jedino on ovisno o drugim kandidatima.

Jedino je dobra stvar to što, unatoč mojem nezadovoljstvu s ovim NO i predsjednikom skupa, ipak su napravili neke dobre stvari i klub je krenuo na bolje. No, mora i može još bolje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 09:27

..meni je ovo glupo smjenjivanje kosa....kakva se tu igra igra ne znam ili je ovo sa nekakvim druzenjima sa sucima(bez cvrstog papirnatog ili foto dokaza) izvuceno cisto da se rjese kosa i d anaprave mjesta za svoje 'igrace' u upravi.Mislim da je tu najvise odigrao pritisak koji s evodi zadnjih mjeseci ili godinu dana..da u hajduku sjedi nedalmatinska uprava.Inace sam sam bio iskreno prije kritizer ove uprave narocito lani..ali mislim da su ove godien dosta dobrih stvari napravili i ne znam zasto sada na prisilna smjena kosa.meni ovo sa sucima djeluje poprilicno neuvjerljivo kao izgovor.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 10:09

evo pogledao anketu u slobodnoj dalmaciji da li ste za smjenu kosa..odgovor je ne 78% sto dovoljno govori..pa ako bi skidali glave zato sto je netko nekog pocastio picem,cigaretom e onda..ovdje se po meni radi o necem ocito drugom..ili kos niej dovoljno ratoboran prema hns-u..sto ne odgovara ukusu torcide..i NH...ili se vuku repovi sukoba jos od jesenas i starsti nisu smirene..ne znam..ali kos nije zasluzio smejnu bar ne sada..s obzirom da s ehajduk borio za prvaka..da je u finalu kupa..hajduk igra dobro..financijsko stanje ej ok..ja u ovome vidim da ocito neki zele gurati na celno mjesto i u odbore svoje ljude...ne vidim bas neki drugi suvisli razlog plus sto sam rekao stalno prdbacivanje da uprava nije dovoljno 'dalmatinska,splitska'..ovo sa sucima meni ipak nije dobar razlog..nema kluba u svijetu pa i onih najstabilnijih da neki celnik uprave nije viđen na picu sa sucima..ili da si ugodno procaskaju..moze biti samo izgovor za nesto drugo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 10:20

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:A i ja iden s Mamicevcima pričat o utakmici...
:D
Kad si naivan ;)
Za utakmicu što reći. Realnost je x, možda je Hajduk bio i malo bolji, ali kad ne zabiješ one prilike, jebiga. Nije ništa danas Hajduk izgubio, izgubio je na početku sezone kad je popušio sve derbije, kad su bez ispaljenog metka popušili na Poljudu od Rijeke, kad su neshvatljivo kiksali neke utakmice nakon što su imali dobivenu utakmicu. U ovoj ligi, ovim okolnostima to je nedopustivo. Hajduk mora biti bolji. I to je to.

Eto, ode i Ivan Kos. Imao je on dobrih stvari, Hajduk je napredovao, ali imao i grešaka.Pogotovo na početku mandata, što mu još više zamjeram. Ovo što su častili suce, po meni je glup potez, jer zna se o kakvim sucima se radi, kakvoj sudačkoj organizaciji. Torcidi se svašta može prigovoriti, ali ostaje činjenica da su digli glas protiv toga (iako nije ni nezakonito ni kazneno djelo) par danas prije utakmice koja je mogla zakuhati borbu za naslov prvaka. Zadnjih dana svi su pričali o tome, malo i skoro ništa o utakmici. Kao dokaz da,iako je uspjeh i trofej bitan, nije pod svaku cijenu bitan. Neki, ma mnogi nek se ugledaju.

Za kraj dvi rići o NO-u kluba. Hajduk je napravio korak naprid u ovom sazivu NO-a, no ja nisam zadovoljan, taj korak je mogao i morao biti veći. Prvo su smijenili Brbića 10-ak mjeseci nakon što mu je dan novi mandat, bez ikakvog valjanog obrazloženja. Izabrali su Kosa kojeg su sad opet smijenili zbog spomenutog razloga. Dakle, po meni niste zadovoljili. Neće nijedan od njih dobiti glas, izuzev Kosora koji je ionako oporba u tom NO-u, možda jedino on ovisno o drugim kandidatima.

Jedino je dobra stvar to što, unatoč mojem nezadovoljstvu s ovim NO i predsjednikom skupa, ipak su napravili neke dobre stvari i klub je krenuo na bolje. No, mora i može još bolje!
..problem je sto s emogao pricekati kraj sezone koji nije daleko...no tko radi taj i grijesi...nema nepogresivih neka baci kamen onaj tko nije.....ako se trazi netko sa vecim autoritetom od kosa...onda bas nekog izbora i nema prevelikog...pogotovo sto ti pokazao primjer na brbicu,kosu da pozicija predsjednika hajduka je klizava i kratkotrajna..pa tko ce onda htjeti sjesti na takvu fotelju ako nije siguran sto ce biti za 'deset mjeseci..'..a i ta galama u poslejdnje vrijeme da uprava nije dovoljno dalmatinska,splitska  i to sa svih strana zapravo moze vise odmoci nego pomoci..jer oni ljudi koji bi mozebitno bili kvalitetni za predsjednika i za upravu a nisu splicani,dalmatinci to ce ih odbiti..na zalost nikako izaci iz sjene lokalpatriotizma a rekao bi i malograđanstine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 10:38

ha,ha..sad sam procitao jedan saljiv komentar hajdukovog navijaca..'alo kos dopizdija si vec si po ure predsjednik daj malo mista za druge' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/23/2018, 12:58

Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 13:16

fridrih_niche wrote:Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
to da..ali jbg kad se javljaju blic greske u obrani...da su ih stisli od pocetka kao u zadnjih deset minuta prvog poluvremena i citavo drugo...mozda bi ishod bio drugaciji makar i primili dva gola..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 4/23/2018, 13:50

fridrih_niche wrote:Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
:rofl :rofl :rofl

Da te nema trebalo bi te izmisliti. Takvi glupsoni rađaju se samo u Dalmaciji, valjda je podneblje takvo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 4/23/2018, 13:54

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
to da..ali jbg kad se javljaju blic greske u obrani...da su ih stisli od pocetka kao u zadnjih deset minuta prvog poluvremena i citavo drugo...mozda bi ishod bio drugaciji makar i primili dva gola..
Jesi ti gledao utakmicu uopće ? U cijele ove posljednje 2 utakmice, Hajduk je bio bolja ekipa ukupno 20 minuta od 180. I to jučer, zadnjih 5 minuta prvog poluvremena i prvih 15 drugog. Sve ostalo vrijeme bili ste u mišjoj rupi.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 14:01

Zeko wrote:
vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
to da..ali jbg kad se javljaju blic greske u obrani...da su ih stisli od pocetka kao u zadnjih deset minuta prvog poluvremena i citavo drugo...mozda bi ishod bio drugaciji makar i primili dva gola..
Jesi ti gledao utakmicu uopće ? U cijele ove posljednje 2 utakmice, Hajduk je bio bolja ekipa ukupno 20 minuta od 180. I to jučer, zadnjih 5 minuta prvog poluvremena i prvih 15 drugog. Sve ostalo vrijeme bili ste u mišjoj rupi.   Basketball
ne da mi se...vaznije mi je sad to sto su je grupa degenerika srusila kosa bez cvrstih dokaza na ono 'rekla kazala'...i sto ekipi ide na zivce da netko bude predsjednik hajduka na duze staze i sto mu maste fotelju jos kad je zasjeo...jer jbg mora netko i drugi malo omastiti fotelju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 14:05

pun kufer mi je vise svega....nekom ocito ne odgovara mir...nije problem ovo sa sucima nego torcida hoce maleša za predsjednika a males pametan fino ih otkantao dans i ne zeli biti predsjednik...uzaludan posao torcido micanja kosa....vec sam napisoa nitko nije bas vise lud da zasjedne na predsjednicku fotelju a da bude maknut za nepunih godinu dana i to od grupe debila od kojih svaki drugi ima dosjee do lakta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 14:07

lijepo su im sad pokazale ankete u gotovo svim medijima..velika pogreska micanja kosa..a sve cesci komentari pokazite na uvid dokaze o druzenju sa sucima..a ne 'reka mi ej mate on ih je vidija u picigina'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 14:14

https://www.index.hr/sport/clanak/kosova-smjena-podijelila-navijace-torcida-zeli-biti-i-predsjednik-i-sportski-direktor-a-i-tuci-igrace/1040423.aspx

kako izvrsiti samoubojstvo...pitajte torcidu i udrugu NH...molim dokaze na sunce ili prica oko sudaca postaje samo suplja prica...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 4/23/2018, 14:55

a


Last edited by muckodjubre on 4/23/2018, 14:58; edited 1 time in total
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 4/23/2018, 14:57

Oko 14 sati kod Starog placa u samom središtu Splita, kako neslužbeno doznajemo, fizički je napadnut nogometaš Hajduka, mađarski internacionalac Marko Futacs.
Sve se odigralo kada su petorica nogometaša splitskog kluba, uz Futacsa su bili i Hamza Barry, Savvas Gentsoglu, Hysen Memolla te Ahmed Said Said, šetali Cankarjevoj poljanom u blizini Kluba navijača Torcida. U tom trenutku, neslužbeno se doznaje, iz prostorija Kluba navijača izletjelo je nekoliko osoba i verbalno napalo Saida, vrijeđajući ga zbog lošijih partija u posljednje vrijeme.

Njegovi suigrači odmah su mu priskočili u pomoć i pokušali smiriti situaciju, a u naguravanju jedan od navijača udario je Mađara u glavu nogom. Od udarca su mu pukle naočale te ima modricu ispod oka.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/542937/sramota-u-splitu-navijaci-u-centru-grada-napali-igrace-hajduka-futacs-dobio-nogom-u-glavu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 15:01

..koje budale...sve je to planirana diverzija...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/23/2018, 15:12

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk je trenutno bolja ekipa od Dinama...
Zato mi je ža sta ih nismo dobili...
Al nema veze, u finalu kupa ih gazimo...
;)
to da..ali jbg kad se javljaju blic greske u obrani...da su ih stisli od pocetka kao u zadnjih deset minuta prvog poluvremena i citavo drugo...mozda bi ishod bio drugaciji makar i primili dva gola..
Ka sta san reka Fakinu, koji je bija s Boysima na utakmici, dajen kraljevstvo za napadača!
Zolja bi sinoć bija utrpa gol od onih pustih prilika, kad ako ih izdominirali samo tako...
Jebat ga, nemamo napadača...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 4/23/2018, 15:17

muckodjubre wrote:Oko 14 sati kod Starog placa u samom središtu Splita, kako neslužbeno doznajemo, fizički je napadnut nogometaš Hajduka, mađarski internacionalac Marko Futacs.
Sve se odigralo kada su petorica nogometaša splitskog kluba, uz Futacsa su bili i Hamza Barry, Savvas Gentsoglu, Hysen Memolla te Ahmed Said Said, šetali Cankarjevoj poljanom u blizini Kluba navijača Torcida. U tom trenutku, neslužbeno se doznaje, iz prostorija Kluba navijača izletjelo je nekoliko osoba i verbalno napalo Saida, vrijeđajući ga zbog lošijih partija u posljednje vrijeme.

Njegovi suigrači odmah su mu priskočili u pomoć i pokušali smiriti situaciju, a u naguravanju jedan od navijača udario je Mađara u glavu nogom. Od udarca su mu pukle naočale te ima modricu ispod oka.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/542937/sramota-u-splitu-navijaci-u-centru-grada-napali-igrace-hajduka-futacs-dobio-nogom-u-glavu
Nekome je očito u interesu da napravi pizdariju sad kad Hajduk napokon staje na noge...
Ne bi me začudilo da Zdravkec ima prste u ovakvim stvarima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 4/23/2018, 15:20

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Oko 14 sati kod Starog placa u samom središtu Splita, kako neslužbeno doznajemo, fizički je napadnut nogometaš Hajduka, mađarski internacionalac Marko Futacs.
Sve se odigralo kada su petorica nogometaša splitskog kluba, uz Futacsa su bili i Hamza Barry, Savvas Gentsoglu, Hysen Memolla te Ahmed Said Said, šetali Cankarjevoj poljanom u blizini Kluba navijača Torcida. U tom trenutku, neslužbeno se doznaje, iz prostorija Kluba navijača izletjelo je nekoliko osoba i verbalno napalo Saida, vrijeđajući ga zbog lošijih partija u posljednje vrijeme.

Njegovi suigrači odmah su mu priskočili u pomoć i pokušali smiriti situaciju, a u naguravanju jedan od navijača udario je Mađara u glavu nogom. Od udarca su mu pukle naočale te ima modricu ispod oka.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/542937/sramota-u-splitu-navijaci-u-centru-grada-napali-igrace-hajduka-futacs-dobio-nogom-u-glavu
Nekome je očito u interesu da napravi pizdariju sad kad Hajduk napokon staje na noge...
Ne bi me začudilo da Zdravkec ima prste u ovakvim stvarima...
;)
sumnjam...problem je u IQ i tastini....i sve vise ovo sve lici na farsu..kos je bio samo izgovor d aodređeni krug napravi svojevrsni klupski udar...males prokuzio i otkantao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum