ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:29

https;//www.tportal.hr/vijesti/clanak/bernardic-odbacujem-jasno-glasno-i-odlucno-bilo-kakvu-koaliciju-s-hdz-om-nikad-foto-20180416
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:30

vuksadinare wrote:https;//www.tportal.hr/vijesti/clanak/bernardic-odbacujem-jasno-glasno-i-odlucno-bilo-kakvu-koaliciju-s-hdz-om-nikad-foto-20180416
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/bernardic-odbacujem-jasno-glasno-i-odlucno-bilo-kakvu-koaliciju-s-hdz-om-nikad-foto-20180416
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:32

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/bernardic-odbacujem-jasno-glasno-i-odlucno-bilo-kakvu-veliku-koaliciju-s-hdz-om-nikad-foto-20180416
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:35

konacno.. :)...nek ide sve u tri packe materine ja cu dat slovencima savudrijsku valu samo da se ne moram sa njiam svađat i da me ne ponizavaju i rugaju..ma ja necu s anikim.jebo izraelcima mater vratit cu im one stare kante i razjebat svu vojsku nek se garde vrtici..ma ja cu svima jebat mater..ma nek nas raskupusaju u picku materinu ako ja necu biti glavni..niko se meni nece rugati..nisam ja debil..dokazat cu sto cu sve dat a nista ne trazit :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:38

ajde u picku amterinu jebotibogmater isus mater..mene da debilom smatraju..bas za inat necu sa hdzom u koalciju nek ide u bozjumater sve ako treba dat cu dalamciju,slavoniju sve cu dat bogisusmater ali necu biti plenkijev mali od kuzine irud ag jebo jebo mu mater sve mu jebu a ivama svima.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:41

ovaj berni bu sebe upucal ili nekog drugog lik je na shizofrenom rubu ocaja...koliko je na rubu i preko njega da bi poklanjao i teritorij hrvatske..razjebao vojsku...ma nek se sve nosi u tri picke materine.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by vuksadinare Mon 16 Apr - 14:49

Berni:dobar dan doktore Gruden'

Gruden:'bro dan mali..sto je opet te puca'

Berni:'ma goni sve u picku materinu doktore sve mi ej dopizdilo najradije bi od ove drzave i nezahvalnika u ovoj drzavi kupus napravio..ma sve bi ja to na bubanj i vozi'

Gruden:'Znaci puko si totalka'

Berni:'ma totalka..svi nesto hoce od mene..te budi vođa te budi šef te pokazi kicmu..pa jasm mlad doktore ja volim sve sto vole mladi a oni meni one stare kante od migova pardom f-16 kako ce to voziti mladi..pa starije od njih starije do mene mladi moraju voziti mlado novo ono olfo..klima,gps,radio na tač..to se tarzi..a ne ono ubaci u prvu..stisni gumb i slicne trice i kucine u picku materinu..ja se ne bi doktore svađao sa nikim ako oce savudrijsku valu,.istru,dalamciju,slavoniju vozi,nosi zar se isplati zbog toga svađaju i d ate smatraju debilom..fasistom i kojitikuracsveznam..daj mi pet metara tu sam ja valst i bice kao u svicarskoj aj volim sve sto mladi vole..'

Gruden:'evo tebi mali jedna terapija od godinu dana u Vrapcu..bice bolje'

Berni:'Hvala doktore..taman da se odmorim i evo novih izbora'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije' Empty Re: Berni:'Hebo Račana..ja kažem odlučno nikad koaliciji sa HDZ-om..stvarno tako mislim ali najozbiljnije'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum