ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by debotoijusto 15/4/2018, 14:44

"Vidite da ja do ovoga trenutka nisam ništa protiv svoje države poduzeo. Apsolutno ništa. Ono što je logično i na što imam pravo je da povedem investicionu tužbu, u Americi ili negdje drugdje, to bi bilo logično da napravim. Mogao sam na ovom suđenju ići na to da dokažem na koji se način Hrvatska država ponaša jer za to ima tisuće i tisuće dokaza."
"Nisam htio raditi štetu mojoj državi, blatiti moju državu. Zasad mislim da protiv mene nije država već pojedinci iz države, a vidjet će se iz kojih razloga, koji u ovom trenutku imaju opoziciju u vlasti."

Samo Martina Dalić ili?

"Ni govora, nije samo Dalić, od prvog dana je vrlo aktivan premijer Kenwood Kenon. Kenwood Kenon svaki dan komentira Agrokor i brani postupke Dalić i ekipe, a gospodin Božinović je očito zajedno u tom društvu. To su ljudi koji su na vrlo visokim funkcijama i koji koriste državnu poziciju da štite ono što se danas radilo u Agrokoru, što se otimalo, što se progonilo ljude u Agrokoru..."

Mislite li da su ljudi u HDZ-u protiv vas?

"Mislim da HDZ... Ja i danas gledam to, ljudi ne razumiju što se dogodilo i što je činjenica. Oni su čuli, mediji su rekli oni su spasili, da to država nije napravila tko zna što bi se spasilo... Ali državi je podmetnuto. Dalićka i njezina grupa su provjerenu metodu upotrijebili u Agrokoru."

Zašto ste potpisali lex Agrokor?

"Zato što je N1 televizija 24 sata prenosila slučaj Agrokor Ivice Todorića lopova i kriminalca, pratili ste slučaj, gore, dolje, lijevo, desno. Oni su se svaki dan pojavljivali i dovodili su da bi srušili mene i moje partnere."

Tko su oni?

"Dobavljači. Dalićka i Kenwood Kenon, on ih je primao, nije ih primao Petrov ili ne znam tko. Počeli su zvati bankara. Mene nakon 10 dana medijskog rada počinju zvati vjerovnici i pitaju što se događa u Agrokoru da oni ne znaju. Dan po dan, nakon 30 dana, oni su se svi okrenuli protiv mene."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by debotoijusto 15/4/2018, 14:45

Da niste potpisali Lex Agrokor, bi li Agrokor preživio 2017. godinu?

"Agrokor nije bio u problemima, nikakvim.

nisam vise citao , tko zeli

http://www.index.hr/vijesti/clanak/todoric-u-prvom-televizijskom-intervjuu-agrokor-uopce-nije-bio-u-problemima/1038763.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Leviathan2 15/4/2018, 16:08

podrska bratu Todi ma sto radio :)

_________________
njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Guest 15/4/2018, 16:31

"Posvetio sam se "foodu" prije 5, 6 godina, ne znam sad točno ali nisam završio "retail" (prodajni lanci). Onda sam se borio oko toga vražjeg Mercatora, napravio sam grešku. U Hrvatskoj sam napravio odličan retail Konzum i u njega napravio ogromne novce, onda sam krenuo u Bosni i u Srbiji. U Srbiji sam potrošio negdje 400 milijuna eura, u Sloveniji 200 milijuna eura, a u biti sam bio drugi ili treći, mučio sam se, nisu mi rezultati bili dobri. Ili sam to trebao prodati ili to sve objediniti. Krenuo sam na Mercator i to je bilo dosta realno, ali ja sam se mučio 3 godine da bih ga dobio. Morate shvatiti da je Agrokor potrošio ogromne novce da kupimo Mercator, borio sam se njim u Srbiji, u Hrvatskoj, u Bosni, rušio sam mu promet, cijene, borio sam se. Radio je druge gluposti, da bi bio jači od mene kupovao je u Bosni dućane, pa u Srbiji. To je bila borba na smrt, frcali su milijuni. Na kraju sam ja uspio i napravio sam čudo s tim uspjehom. To se sve paralelno događalo, kada sam trebao izaći na burzu u tom sam trenutku počeo kupovati Mercator, pa sam prekinuo s burzom, krenuo u Mercator i sad kad sam uzeo Mercator paralelno sam ga sređivao i izlazio na burzu. Mi smo bili na burzi, u 5., 6. mjeseci 2017. bi bili na burzi. 3. 12. 2016. je Bošnjak Vlado rekao mojim ljudima: "Veselite se, veselite, nećete dugo." On je tada radio u financijama. Došao je tamo, postavili ga ovi, slao je dokumente i pisao protiv mene. Onda mi je došao jedan suradnik i rekao da je ovo ozbiljno, da se nije za zafrkavati. Ja sam to ignorirao, bio sam siguran u sve. Pa kako bi mene moja država napala, što ja radim za državu, sirotinja, radim 24 sata, stvaram čuda i ne za Hrvatsku, trebalo je ići sa Srbijom, s Bosnom, Slovenijom. Oni mene ipak nagovaraju da maknem taj ugovor za IPO, da se stvarno neki vrag ne dogodi, lako ga mi vratimo i popeglamo. Mi smo razvrgnuli ugovor zbog toga što nismo išli na IPO, mi smo poslije toga i dalje primali ljude i završavali posao, ali ovi koji su mene napadali su se povezali s vlasti koja je došla u Hrvatskoj i onda je mene vlast napala i mediji i napravili su to što su napravili.


-------

udbaška komunistička posla. udbaška psihopatska krama bivše SFRJ podijelila ratni plijen ali im je todorić malo zatalasao feude. UDBAŠI SU REKLI: neš ti u moje društveno vlasništvo radnoga naroda SFRJ opsss... moj komunistički feud...ja sam to znojem stotina tisuća samoupravnih radnika sam stvorijo zahvaljujući dogovorenom građanskom ratu i našem vječnom udbaškom bractvu i jedinstvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by kaya 15/4/2018, 16:59

Nije napravio ništa protiv drzave jer su ga pustili i dali mu vremena da ukloni sve i zbriše u London ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by jastreb 15/4/2018, 17:04

kaja wrote:  zbriše u London ..
Nekada su takvima koji su brisali za London oduzimali tron i zabranili povratak u zemlju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by T. 15/4/2018, 20:25

Bog te lik je maltene nepismen, ne zna spojit rečenicu...
Sramota je da je to naš najveći, kako ono# gospodarstvenik...

_________________
njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by kic 15/4/2018, 20:30

debotoijusto wrote:"Nisam htio raditi štetu mojoj državi, blatiti moju državu. Zasad mislim da protiv mene nije država već pojedinci iz države

ma ja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by prckov 15/4/2018, 20:32

nisam u toku
kako to da drzava ima veze sa privatnim biznisom
kako se to desilo
ako mu je biznis los propadne i adio, sta drzava ima s time

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by jastreb 15/4/2018, 20:44

Totenkopf wrote:Bog te lik je maltene nepismen, ne zna spojit rečenicu...
Sramota je da je to naš najveći, kako ono# gospodarstvenik...
A ko i Kerum.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by debotoijusto 15/4/2018, 20:45

prckov wrote:nisam u toku
kako to da drzava ima veze sa privatnim biznisom
kako se to desilo
ako mu je biznis los propadne i adio, sta drzava ima s time

dobro jutro kolumbo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by prckov 15/4/2018, 20:51

debotoijusto wrote:
prckov wrote:nisam u toku
kako to da drzava ima veze sa privatnim biznisom
kako se to desilo
ako mu je biznis los propadne i adio, sta drzava ima s time

dobro jutro kolumbo
dobro jutro generalic
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by debotoijusto 15/4/2018, 21:41

ŠTO se Ivica Todorić više pojavljuje na televiziji, to je jasnije zašto je prije glumio nedodirljivog biznismena koji izbjegava medije i rijetko daje intervjue.

Valjda mu nisu dali da klepeće okolo da se ne skuži da je "najmoćniji čovjek" hrvatskog biznisa na razini freakova iz noćnih emisija pokojnog Željka Malnara.

:ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by crvenkasti 15/4/2018, 21:59

prckov wrote:nisam u toku
kako to da drzava ima veze sa privatnim biznisom
kako se to desilo
ako mu je biznis los propadne i adio, sta drzava ima s time

Zar ti mislš da narod vlada državom? I to putem demokratskih institucija?
Država je vlasništvo privatnika. Sve glavne upravljačke poluge su u rukama privatnika.

Što misliš tko je vlasnik američkog FED-a?
Što je rekao Woodrow Wilson kad je osnovan FED?

We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated Governments in the civilized world — no longer a Government by free opinion, no longer a Government by conviction and the vote of the majority, but a Government by the opinion and duress of a small group of dominant men."
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by prckov 15/4/2018, 23:52

crvenkasti wrote:
prckov wrote:nisam u toku
kako to da drzava ima veze sa privatnim biznisom
kako se to desilo
ako mu je biznis los propadne i adio, sta drzava ima s time

Zar ti mislš da narod vlada državom? I to putem demokratskih institucija?
Država je vlasništvo privatnika. Sve glavne upravljačke poluge su u rukama privatnika.

Što misliš tko je vlasnik američkog FED-a?
Što je rekao Woodrow Wilson kad je osnovan FED?

We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated Governments in the civilized world — no longer a Government by free opinion, no longer a Government by conviction and the vote of the majority, but a Government by the opinion and duress of a small group of dominant men."
ode ti daleko crveni
suzi to malo jebo ga ti
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Stanojko 16/4/2018, 11:26

Ovo je Todoric!? Majko mila, pa ovaj je ko ekipa za cokanj ispred kioska... Auuuuu

_________________
njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Guest 16/4/2018, 12:11

Stanojko wrote:Ovo je Todoric!? Majko mila, pa ovaj je ko ekipa za cokanj ispred kioska... Auuuuu

E moj Čičice, da citiram jednu vašu filmsku frazu;  "ko je nas kleo, taj nije dangubio"    :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Stanojko 16/4/2018, 12:16

kofein wrote:
Stanojko wrote:Ovo je Todoric!? Majko mila, pa ovaj je ko ekipa za cokanj ispred kioska... Auuuuu

E moj Čičice, da citiram jednu vašu filmsku frazu;  "ko je nas kleo, taj nije dangubio"    :)
Tja, to vise govori o nama... Ko nas sve sisa....

_________________
njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Kermit 16/4/2018, 13:07

U biti on je radio sve sasvim legano i pod blagoslovom svakog premijera i predsjednika, tako da u biti govori istinu...to je kao da u Africi počneš progoniti korupciju to uopće nema smisla
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by prckov 16/4/2018, 13:14

Kermit wrote:U biti on je radio sve sasvim legano i pod blagoslovom svakog premijera i predsjednika, tako da u biti govori istinu...to je kao da u Africi počneš progoniti korupciju to uopće nema smisla
a jel se taj blagoslov sta naplacivo
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona Empty Re: njegovo visocanstvo tod u obracanju naciji s slobodnog teritorija londona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum