ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lider slobodnog svijeta

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Lider slobodnog svijeta

Post by Hoholo Mudovski 20/1/2024, 10:11

Između dva koncepta digitalnih valuta, jednog centraliziranog ( danas ste prnuli nema ručka ni večere ) kakvog promiče Kina i kabala iz WEF te decentraliziranog (Bitcon) kakav promiču slobodni ljudi, Trump je opet stao na pravu stranu.
Long live Trump
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4178
2023-08-31


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by debotoijusto 20/1/2024, 12:35

NOVOOBJAVLJENA snimka iskaza bivšeg američkog predsjednika Donalda Trumpa iz travnja 2023. pokazuje koliko zna biti odbrusit i sklon grandioznim izjavama dok svjedoči pod prisegom. CBS News je jučer objavio snimku spomenutog iskaza u sklopu odgovora na zahtjev za pristup informacijama.
Na videu se vidi kako Trump tvrdi da je kao predsjednik spriječio nuklearni holokaust i spasio milijune života. Transkript iskaza prethodno je javno objavljen kao dokaz u Trumpovom slučaju građanske prevare u New Yorku. 


"Bio sam jako zaposlen. Smatrao sam ovo najvažnijim poslom na svijetu - spašavanje milijuna života. Mislim da biste imali nuklearni holokaust da se nisam bavio Sjevernom Korejom. Da me niste izabrali, imali biste nuklearni rat. Iskreno, možda nas to sada i čeka", rekao je Trump u travnju 2023. 
Kevin Wallace, odvjetnik iz ureda državne tužiteljice, kazao je kako ne namjerava potrošiti svojih sedam sati na nuklearni rat i upitao Trumpa jesu li se za njegova predsjedničkog mandata pojavili ikakvi poslovni problemi. 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-trump-2023-kao-predsjednik-sam-sprijecio-nuklearni-holokaust-spasio-milijune/2531034.aspx




narancasti klaun
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by prckov 20/1/2024, 13:19

hitno mu zabranit kandidaturu za predsjednika u nasoj demokraciji i na njegovo mjesto postavit progresivno-nebinarnog kandidata koji ce kad postane predsjednik pokrenut revoluciju iz koje ce se ponovo rodit socijalni covjek, odnosno inkluzivno odrzivi covjek
:tu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by prckov 20/1/2024, 13:22

lova naravno digitalna, sta on tu izmislja nekakvu finacijsku slobodu i nekakvu neovisnost ko da su ljudi individualci

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Hoholo Mudovski 20/1/2024, 17:26

debotoijusto wrote:NOVOOBJAVLJENA snimka iskaza bivšeg američkog predsjednika Donalda Trumpa iz travnja 2023. pokazuje koliko zna biti odbrusit i sklon grandioznim izjavama dok svjedoči pod prisegom. CBS News je jučer objavio snimku spomenutog iskaza u sklopu odgovora na zahtjev za pristup informacijama.
Na videu se vidi kako Trump tvrdi da je kao predsjednik spriječio nuklearni holokaust i spasio milijune života. Transkript iskaza prethodno je javno objavljen kao dokaz u Trumpovom slučaju građanske prevare u New Yorku. 


"Bio sam jako zaposlen. Smatrao sam ovo najvažnijim poslom na svijetu - spašavanje milijuna života. Mislim da biste imali nuklearni holokaust da se nisam bavio Sjevernom Korejom. Da me niste izabrali, imali biste nuklearni rat. Iskreno, možda nas to sada i čeka", rekao je Trump u travnju 2023. 
Kevin Wallace, odvjetnik iz ureda državne tužiteljice, kazao je kako ne namjerava potrošiti svojih sedam sati na nuklearni rat i upitao Trumpa jesu li se za njegova predsjedničkog mandata pojavili ikakvi poslovni problemi. 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-trump-2023-kao-predsjednik-sam-sprijecio-nuklearni-holokaust-spasio-milijune/2531034.aspx




narancasti klaun

Daklem, rat na istoku Europe s razaranjima dostojnim ww2, rat na Bliskom Istoku usporidivo s bombardiranjem.Dresdena...
, u očekivanju idućeg žarišta s nestrpljenjem čekamo regrutiranje naše djece i pozive za Istočni front jer će uskoro nestati Ukrajinaca...
Ništa od toga nam ne bi znao prirediti Donald Trump...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4178
2023-08-31


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Eroo 20/1/2024, 17:45

Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Hoholo Mudovski 20/1/2024, 17:59

Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4178
2023-08-31


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 20/1/2024, 18:08

Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by prckov 20/1/2024, 18:13

mentalitet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.

vidi cete sto se uzjebo
u bilo koju situaciju pokusava ubacit mi srbi dobri (sve do Karlobaga i Virovitice) a svi ostali fasisti
idi se isamaraj budaletino cetnicka

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 20/1/2024, 18:16

prckov wrote:
mentalitet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.

vidi cete sto se uzjebo
u bilo koju situaciju pokusava ubacit mi srbi dobri (sve do Karlobaga i Virovitice) a svi ostali fasisti
idi se isamaraj budaletino cetnicka

Ajd u kurac,sta se odmah ljutish i ti si u zapadnom vrtu .Bio si pametan pa zbrisao sa Balkana.Tko im jebe mater nek pokrepaju::::))Onda se mozesh vratiti i uzeti cijelo Sarajevo :::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by prckov 20/1/2024, 18:19

kako se sam sebi vise ne zgadis jebote sa tim srpskim bajkama
jednom u zivotu se suocite sa istinom

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 20/1/2024, 18:45

prckov wrote:kako se sam sebi vise ne zgadis jebote sa tim srpskim bajkama
jednom u zivotu se suocite sa istinom

A jebiga,nisam ti ja kriv shto si glup i pun mrznje prema srbima.Ponavljam milioniti puta da nisam Srbin,Musliman,Shiptar a nedaj boze Hrvat,samo gledam na dogadjaje otvorenim ochima i pratim povijesne chinjenice.Medju srbima ima isto govana chak i vecih od hrvatskih.Ali se mora priznati da oni svoja govna drze ukoljenchena dok u Hrvatskoj vladaju govna a manjina stenje i trpi,chkomi jer su pichkice.E sad nakon ovoga shto sam napisao,chak i ti tako glup si shvatio odakle vjetar duva pa te ne mogu popishati do kraja jer si u fazi ozdravljenja i nisi kao ovi drugi 'rvati skroz bolestan.Dakle za tebe ima nade ali za ove i 'rvate i srbe i muslimane i shipce koji lizu dupe globalistima nema.Eto ako si shvatio bolje po tebe ako nisi boli me kurac.Ja nemam nista protiv bilo koje nacije koja je normalna (valjda znash shta je normalno?).Imam dobrog jarana josh od 1985 sarajliju koji nije postao mudzahedin i koji je bolji i poshteniji chovjek od bilo kojega Srbina ili Hrvata kojega sam sreo u zivotu.Pa ti kontaj.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Eroo 20/1/2024, 19:18

mentalitet wrote:Ponavljam milioniti puta da nisam Srbin...
Srbin nisi (pitaj Pizzona!), ali si nakalemljeni četnik, što će reći da nisi ni četnik.
Ti si jednostavno izgubljen u svemiru i sad ploviš...ploviš...dok nekamo ne tresneš. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Joža 20/1/2024, 19:42

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ponavljam milioniti puta da nisam Srbin...
Srbin nisi (pitaj Pizzona!), ali si nakalemljeni četnik, što će reći da nisi ni četnik.
Ti si jednostavno izgubljen u svemiru i sad ploviš...ploviš...dok nekamo ne tresneš. :D

A tebi kao smeta ako je on četka, a ne smeta ti što su tvoji Ameri odlikovali Dražu Mihalovića ordenom Legije zasluga i prigodno to odlikovanje uručili njegovoj familiji 2005. sred Beograda. Mrš u pizdu m......u hohštaplersku skupa sa svojim "saveznicima".

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Hoholo Mudovski 21/1/2024, 09:48

mentalitet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.
Pa vi Srbi ste okupirali djelove hrvatske i počeli s etničkim čišćenjem okupiranih djelova, umjesto mirnog razlaza u okviru međ. priznatih granica..., a sada je pitanje na čiji zagovor, odnisno kome je odgovarao kaos na ovom dijelu svijeta. S obzirom od kuda je stigao Milošević u politiku može se naslutiti.
U svakom slučaju ne može se reći da niste dobili što ste zaslužili.
Jedino dobro što je izašlo iz agresije na Hrvatsku je respektabilna vojna sila koja danas iako razvojačena predstavlja izazov kabali čiji je namjesnik Andrej Kenwood Kenon...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4178
2023-08-31


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 21/1/2024, 16:55

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ponavljam milioniti puta da nisam Srbin...
Srbin nisi (pitaj Pizzona!), ali si nakalemljeni četnik, što će reći da nisi ni četnik.
Ti si jednostavno izgubljen u svemiru i sad ploviš...ploviš...dok nekamo ne tresneš. :D
Povijest moje obitelji govori da sma uvijek bili na pravoj strani istine i pravde bez obzira tko je tko.Nismo nikada kalkulirali kao vi mutirani srbi pa smo zbog toga cesto puta najebali,ali se uvijek dizali i postajali josh jachi.Jebi ga,to je u genima,sa tim se radja.Ne moze netko biti jak i nepokolebljiv ako su mu geni sastavljeni od pichkica koji su prodavali svoju vjeru i naciju za shaku zita.Boraveci na tviteru skuzio sam tochno od koga su nastali 'rvati.Cigani prvog reda koji se saltaju kako prilike nalazu.Eno,dovoljno vam je samo onaj Mesic da vas svako tko vas antropoloshki ne poznaje spozna u par sekundi i mentalno i fizichki.Vi srpski mutanti ste najgora vrsta ljudi na planeti.Ubijali ste zidove u WWII a sada ih velichash i guzish se ko zadnje ljudsko smece jer si svjestan da je Hrvatska kurac na biciklu u medjunarodnim odnosima i znash tko vas je preveo ukoljenchene da pasete travu u zapadnom vrtu.Dosadno mi vishe bolesnim idiotima objashnjavati.A kad kazem da ste americhko -germansko-cionistichke kujiceonda se ljutite.Pa jebi ga,budite ko vecina srba i pochet cu vas cijeniti.Evo ovaj nash kolega T. je veliko osvjezenje kakav treba da bude Hrvat pa mu zato nikada nisam nishta negativno napisao nego se odnosim prema njemu sa uvazavanjem i poshtovanjem.Dodushe lik je od svih vas zajedno inteligentniji 10 puta pa onda nije ni chudo shto nije sa vama u choporu.Eto,sta je pravi Hrvat,nije americhko-germansko-cionistichka kujica nego zeli da bude svoj na svome.Nakon ove definicije Hrvata,da li sam i dalje chetnik i Srbin?Naravno da za vas jesam jer ako nisi sa choporom i ne lajesh i cvilish sa njim onda te proglashavaju svim i svachim grizuci nokte sa pitanjem a shta je majku jebo svoju ako nije chedomir.Amerikanac pichka vam materina.Mirno kad gazda ulazi na forum. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Eroo 21/1/2024, 17:06

mentalitet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.

Srbiju(uncertain) su kao lidera zaboravili ucrtat. Sram ih bilo. :]

 Lider slobodnog svijeta Screenshot-14012


Last edited by Eroo on 21/1/2024, 17:12; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 21/1/2024, 17:08

Koba wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:Ponavljam milioniti puta da nisam Srbin...
Srbin nisi (pitaj Pizzona!), ali si nakalemljeni četnik, što će reći da nisi ni četnik.
Ti si jednostavno izgubljen u svemiru i sad ploviš...ploviš...dok nekamo ne tresneš. :D

A tebi kao smeta ako je on četka, a ne smeta ti što su tvoji Ameri odlikovali Dražu Mihalovića ordenom Legije zasluga i prigodno to odlikovanje uručili njegovoj familiji 2005. sred Beograda. Mrš u pizdu m......u hohštaplersku skupa sa svojim "saveznicima".
To ti je tako kad imash mozga i poredash stvari i dogadjaje onda zakljuchak sam po sebi dodje.Bilo bi mu draze da sam chetnik nego Amer, jer ne moze zamisliti da mu je neki chetnik iz Amerike gazda zato shto onda njegov ponos shto je postao 'rvat gubi na znachaju.Razumijesh?U prevodu cijela im obitelj dzabe krechila.Kad kazem da sam Amer onda mi spochitava da sam prodao naciju koju nemam isto kao i njegovi pretci koji su je imali i bili srbi.Zapetlja se u kuchine ko mache jer je glup ko kurac i ne moze da pojmi i odrzi neli kontinuitet svojih ideja i misli.Zaboravi shta je rekao ili napisao pa idiota ulovish u zamki ko pacova.Ma fakat sam sam sebi dosadio analizirajuci to smece,ali jebiga ubi me radoznalost odakle ta bolest i pokvarenost dolazi. :dramaq :fly

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by mentalitet 21/1/2024, 17:17

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Ne razumijem, tko je ustavri lider svijeta, Kim Il Un? :)

Dakako da ti držiš da je to ili senilni Biden koji uvodi svijet u ww3 ili našmrkani striper koji mora nadoknaditi pola miliona gubitaka svojih građana na frontu..., a gle čuda, ne pomišlja na demokratske izbore kao ni austrijski soboslikar kad je ulovio funkciju... Nekada bi te nedemokratske države Amerika bombardirala...

Chim su se srbi digli protiv nadolazeceg fashizma u Hrvatskoj koji je perfidno gurala Njemachka odma si morao znati da ce doci do WWIII jer oni su dokazali kroz povijest da su lakmus papir zla.Naravno,nisu svi srbi takvi ,ima i njih slichnih 'rvatima ali se mora priznati da su vecina protiv globalistichko -komunistichkog zla koji je krenuo 1991.Jebi ga to su chinjenice .a povijest ce to biljeziti kao pochetak WWIII ako tko prezivi.

Srbiju su zaboravili ucrtat. Sram ih bilo. :]

 Lider slobodnog svijeta Screenshot-14012
Tipichni 'rvatski mentalitet,kad se nekoga boje onda ga ignoriraju i umisle da ne postoji.Jebi ga,htjeli ne htjeli priznati srbi su opet bili prvi narod koji su prozreli i pruzili prvi otpor globalistima.Tako ce pisati u Povijesti a ti samo lijepi shto god zelish i samohipnotiziraj se.A vi 'rvati cete opet biti oznacheni kao smece povijesti koji su prvi skochili da pomognu globalistima misleci da ce dobiti svoju drzavu.Dobili ste kurac pa dudlate cioniste ko mameni i placate reket za NATO,Vatikan i EU.Hajde pizda ti materina samo mi napishi tko je glavno komandujuci takozvane hrvatske vojske i koja vam je valuta i gdje se shtampa?Dakle,dva osnovna atributa drzavnosti svake koliko toliko neovisne drzave vi ne posjedujete pa onda nemate ni drzavu nego vam je cionistichka tvorevina koja ce promjenom geo politichkih prilika koje su vec na sceni nestati kao i NDH.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Eroo 21/1/2024, 17:26

mentalitet wrote:...Evo ovaj nash kolega T. je veliko osvjezenje kakav treba da bude Hrvat pa mu zato nikada nisam nishta negativno napisao nego se odnosim prema njemu sa uvazavanjem i poshtovanjem.Dodushe lik je od svih vas zajedno inteligentniji 10 puta ...

Oš reć da Hitler nije bio inteligentan? Šešelj? Vucić?.
Svi ste vi u 5 deka. Nedo Bog da bi bili u prilici kao Hotler...Znamo mi vas, jebo vas. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Lider slobodnog svijeta Empty Re: Lider slobodnog svijeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum