ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by Hektorović 14/4/2018, 14:10

Dvojica zastupnika iz BiH Božo Ljubić i Željko Raguž sjedili su na svojim mjestima, ali nisu htjeli glasovati. A upravo njih dvojica, doznajemo, ujutro su na Klubu zastupnika potpuno šokirali Andreja Plenkovića: - Mi nećemo glasovati o svjetonazorskim pitanjima u Hrvatskoj - navodno su rekli na Klubu. Šef HDZ-a ostao je zatečen.
- Cijeli sastanak počeo je mirno i trebao je biti rutinski, a onda su njih dvojica izbacili Plenkovića iz takta. Ljubić i Raguž do tada su šutjeli, a njihova potpora se držala kao sigurna stvar. HDZ BiH ionako je ratificirao Istanbulsku konvenciju, a tu je i dogovor s Draganom Čovićem, šefom HDZ-a BiH koji je rekao da ćemo imati njihovu podršku. Zato se s njima i nije posebno razgovaralo pa je njihova reakcija na Klubu sve iznenadila - ispričao nam je jedan HDZ-ovac. Kaže kako im je Kenwood Kenon kazao da je njihov potez nekorektan.
- Pa ljudi, jeste li vi svjesni što radite, stvarno ste pretjerali, ovo nema smisla, niti više ima veze s Istanbulskom konvencijom. Jeste li svjesni da se ovdje radi o pokušaju destabilizacije stranke i napadu na mene - navodno im je ljutito kazao Kenwood Kenon, te dodao: “Nije korektno da se držite po strani, što se i ja sada trebam držati po strani kad su u pitanju prava Hrvata u BiH”. Ipak, dvojac se nije predomislio.
Kenwood Kenon je jučer bio ljut i na Miroslava Tuđmana. - Kako si mogao dati izjavu da je Konvencija jedan od glavnih razloga pada rejtinga HDZ-a - navodno je Kenwood Kenon napao Tuđmana čiju je izjavu shvatio kao napad na sebe. Tuđman mu je, navodno, odgovorio kako nikoga nije prozvao, te da priča s Istanbulskom konvencijom neće stati u petak na glasovanju.
Kenwood Kenon je, kažu naši izvori, u jednom trenutku HDZ-ovcima kazao kako nisu imali demokratičnijeg predsjednika od njega. Bijesan je na Klubu bio i šef Sabora te glavni tajnik stranke Gordan Jandroković.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/jeste-li-svjesni-sto-radite-iako-je-14-hdz-ovaca-bilo-protiv-istanbulske-premijera-je-najvise-izbacio-iz-takta-dvojac-koji-nije-htio-glasati/7241295/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by prckov 14/4/2018, 14:13

bandera
zica

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by dijagram 14/4/2018, 22:02

e ne znam jel gori ovaj plenkovic,...il prcko
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by prckov 14/4/2018, 22:44

dijagram wrote:e ne znam jel gori ovaj plenkovic,...il prcko
 
:grin
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by vuksadinare 15/4/2018, 04:41

Glupi plenki...lijepo su ti ga zavalili..eto koliko covic drzi do tebe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by vuksadinare 15/4/2018, 04:49

Uostalom ne znam sto je to plenki adekvatno napravio za bh-a hrvate da su mu ovi nesto duzni?..par puta je dosao u mostar..istrkeljao pro forme nekoliko rijeci o 'europskom putu' bh-a i drzavi 'prioritet' i to je to..ovim cinom covic ti je poslao plenki da si od njega dobio kosaricu sto se podrske tice :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH Empty Re: Don Anemija: Moj ego jednako važan kao Hrvati u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum