ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by prckov 8/4/2018, 12:56

jastreb wrote:Podržavam. Bosna je država i mislim da je već postalo glupo koliko se bosanskih Srba i Hrvata,sportaša umjesto za svoju rodnu zemlju,odlučuju za igranje u reprezentacijam Srbije i Hrvatske.

Da ostaju za BIH,ta bi zemlja bila samo u nogometu u samom svjetskom vrhu.
a bice to bi im ti odredivo za koga ce igrat
jer je sve ostalo glupo i nije u skladu sa tvojom pamecu
aferim corkane

prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by vuksadinare 8/4/2018, 13:07

prckov wrote:
jastreb wrote:Podržavam. Bosna je država i mislim da je već postalo glupo koliko se bosanskih Srba i Hrvata,sportaša umjesto za svoju rodnu zemlju,odlučuju za igranje u reprezentacijam Srbije i Hrvatske.

Da ostaju za BIH,ta bi zemlja bila samo u nogometu u samom svjetskom vrhu.
a bice to bi im ti odredivo za koga ce igrat
jer je sve ostalo glupo i nije u skladu sa tvojom pamecu
aferim corkane
ne moze on bez bratstva i jedinstva..ko da je cjepljen na to.. :) ....no pustimo covjeka ako mu je tako lakse..postujmo to.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by jastreb 8/4/2018, 13:33

prckov wrote:
jastreb wrote:Podržavam. Bosna je država i mislim da je već postalo glupo koliko se bosanskih Srba i Hrvata,sportaša umjesto za svoju rodnu zemlju,odlučuju za igranje u reprezentacijam Srbije i Hrvatske.

Da ostaju za BIH,ta bi zemlja bila samo u nogometu u samom svjetskom vrhu.
a bice to bi im ti odredivo za koga ce igrat
jer je sve ostalo glupo i nije u skladu sa tvojom pamecu
aferim corkane
Ja da sam Srbin rođen u Hrvatskoj i da tu živim igrao bih za Hrvatsku. Da sam Hrvat iz BIH igrao bih za BIH. Da sam Hrvat rođen u SAD i da undje živim,za SAD.

Šta će meni u repki igrati Australac Šimunić??? Ili Didulica? Čak bih ograničio da za našu repku igraju Dudu,Kaka,Etgo ili Rodriguez.

Isto ko što Srbi prije par godina nisu dozvolili da za repku igra Kleo.Brazilac iz Partizana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by epikur37 8/4/2018, 13:37

Da si Hrvat rodjen u Jugoslaviji podrzavao bi i igrao za Jugoslaviju....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by jastreb 8/4/2018, 14:11

epikur37 wrote:Da si Hrvat rodjen u Jugoslaviji podrzavao bi i igrao za Jugoslaviju....
Pa u to doba su svi Hrvati koji bi igrali malo bolje nastupali za Jugoslaviju.  Čak i neki koji su kasnije pljuvali po njoj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by prckov 8/4/2018, 14:13

jastreb wrote:
prckov wrote:
jastreb wrote:Podržavam. Bosna je država i mislim da je već postalo glupo koliko se bosanskih Srba i Hrvata,sportaša umjesto za svoju rodnu zemlju,odlučuju za igranje u reprezentacijam Srbije i Hrvatske.

Da ostaju za BIH,ta bi zemlja bila samo u nogometu u samom svjetskom vrhu.
a bice to bi im ti odredivo za koga ce igrat
jer je sve ostalo glupo i nije u skladu sa tvojom pamecu
aferim corkane
Ja da sam Srbin rođen u Hrvatskoj i da tu živim igrao bih za Hrvatsku. Da sam Hrvat iz BIH igrao bih za BIH. Da sam Hrvat rođen u SAD i da undje živim,za SAD.

Šta će meni u repki igrati Australac Šimunić??? Ili Didulica? Čak bih ograničio da za našu repku igraju Dudu,Kaka,Etgo ili Rodriguez.

Isto ko što Srbi prije par godina nisu dozvolili da za repku igra Kleo.Brazilac iz Partizana.
a ti si standard po kojem se sve treba odvijat
ono umjesto nekad po jusu danas po jastrebusu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by jastreb 8/4/2018, 14:23

prckov wrote: 
a ti si standard po kojem se sve treba odvijat
ono umjesto nekad po jusu danas po jastrebusu
Nisam standard,ali sam po pitanjima sporta ultrakonzervativan. Ja sam sportski taliban.

Poludim kad vidim da za Njemačku nastupa masa Turaka,Arapa,Tunižana,crnaca,Jugoslavena i Poljaka. To je nekad bilo nezamislivo. Igrao bi tu i tamo koji naturalizirani Poljak(Litbarski npr.) i to bi bilo to.

Također sam se odavno odalečio od nogometa,kad vidim da u Realu i Barceloni igra najmanje Španjolaca,a u Juventusu najmanje Talijana.

Tri strana igrača,to bi po meni bio plafon. A što reći o najhrvatskijem hrvatskom nog.klubu? Pola Arapa,Šiptara i Bošnjaka,a pola južnoamerikanaca.

Nogomet je ovim potezima izgubio na draži. I sport uopće. Pogledajte samo šahovsske reprezentacije u Europi i u SAD. Dominiraju Rusi i Ukrajinci.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by vuksadinare 8/4/2018, 14:30

Nasi su postali preskupi za ono sto pruzaju..hajduk se recimo na ohandzi obogatio..doveo ga za cevape a kad ga je prodao..hajduk spremio u dtep 2,5 milijuna eura odstete za njega
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by prckov 8/4/2018, 15:05

jastreb wrote:
prckov wrote: 
a ti si standard po kojem se sve treba odvijat
ono umjesto nekad po jusu danas po jastrebusu
Nisam standard,ali sam po pitanjima sporta ultrakonzervativan. Ja sam sportski taliban.

Poludim kad vidim da za Njemačku nastupa masa Turaka,Arapa,Tunižana,crnaca,Jugoslavena i Poljaka. To je nekad bilo nezamislivo. Igrao bi tu i tamo koji naturalizirani Poljak(Litbarski npr.) i to bi bilo to.

Također sam se odavno odalečio od nogometa,kad vidim da u Realu i Barceloni igra najmanje Španjolaca,a u Juventusu najmanje Talijana.

Tri strana igrača,to bi po meni bio plafon. A što reći o najhrvatskijem hrvatskom nog.klubu? Pola Arapa,Šiptara i Bošnjaka,a pola južnoamerikanaca.

Nogomet je ovim potezima izgubio na draži. I sport uopće. Pogledajte samo šahovsske reprezentacije u Europi i u SAD. Dominiraju Rusi i Ukrajinci.
to je drugo
etnicki njemac di god zivio kad igra za njemacku je isti ko i svi ostali nijemci u reprezentaciji - nijemac koji igra za njemacku
kao sto kosovar moze igrat za reprezentaciju albanije a da ne odudara od ostalih albanaca, on je albanac koji igra za albaniju
drugo, to sto si nabrojo su jednonacionalne drzave koje eto uvoze strane igrace
, medutim bih to nije
srbin kad igra za bih on ne igra za srbiju (ili hrvat)
to je razlika, bas ono za sta se ti u ovom postu iznad zalazes
isto i turcin, i crnac i hrvat zive u njemackoj/italiji/spaniji pa ti eto smeta kad igra za njih
ajd opet da je to politicki stabilna i prosperitna zajednica di se ne krse osnovna etnicka prava drugih naroda pa hajd i nekako
medutim u ovom politickom kontekstu to je ravno izdaji interesa naroda kojem pripadas, ako pripadas
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu... - Page 2 Empty Re: Baka Sliskovic:Nisam nacionalist.BiH je moja drzava nemam rezervnu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum