ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:19

PhoebeBuffay wrote:Gnječ je artista za psovanje

Pravi vjestac.



Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:21

Gnječ wrote:
kic wrote:
pa ne znam, nisam baš upućen u laštenje cipele i ne bih htio uzeti lovorike liku..

ali čini mi se kao puno kružnog mazanja što se definitivno da naučiti..

umjetnost je u pravilu ono što se preporodi u duhu i daje jak izraz po sebi, svi znaju da talent nije vrijedan puno po sebi, neke stvari ćeš lakše i brže napraviti od drugih ako si talentiran, ali skill gotovo svatko može utkati u sebe, uz dovoljno truda, ja sam se naučio svirati, lijevom rukom sam počeo pisati kao desnom nakon dosta vježbe, počeo sam crtati olovkom, i svirati na gitari više nego ikad kako rekoh, sve u svemu sam lijen opet bi rekao, ali mislim da sam s prstima dosta spretan pa mi ovo ne izgleda kao precizan art baš, jer nekako preciznost i konciznost sve više cijenim, ali dobro..

eto rekoh ti nisi umjetnik ti si ugašen jebote. jebo ja tvoj skill možeš bit najbolji jebač na svijetu ali ako nemaš i ne staviš umjetnost u sve to onda si po mom mišljenju mašina. nema nikakve razlike između tebe jebača i gumenog plastičnog dilda iz sex shopa.

jebote, pa i razgovor je umjetnost i skill vidiš kako ja umjetnički u razgovor ubacim tu i tamo koju sočnu psovku? jebeš hranu bez začina.

Vjestina, umijece, jeb'o vas skill.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:25


ja kad psujem ljudi se nasmiju.. fuck yea
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:35


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:38

Pa i djelujes tako. :-D Come to the dark side!

Neka Gnjec otvori topic o umijecu psovanja..

Metilda ce bit' asistentica, ako mu prifali inspiracije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:39

violator wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
pa ne znam, nisam baš upućen u laštenje cipele i ne bih htio uzeti lovorike liku..

ali čini mi se kao puno kružnog mazanja što se definitivno da naučiti..

umjetnost je u pravilu ono što se preporodi u duhu i daje jak izraz po sebi, svi znaju da talent nije vrijedan puno po sebi, neke stvari ćeš lakše i brže napraviti od drugih ako si talentiran, ali skill gotovo svatko može utkati u sebe, uz dovoljno truda, ja sam se naučio svirati, lijevom rukom sam počeo pisati kao desnom nakon dosta vježbe, počeo sam crtati olovkom, i svirati na gitari više nego ikad kako rekoh, sve u svemu sam lijen opet bi rekao, ali mislim da sam s prstima dosta spretan pa mi ovo ne izgleda kao precizan art baš, jer nekako preciznost i konciznost sve više cijenim, ali dobro..

eto rekoh ti nisi umjetnik ti si ugašen jebote. jebo ja tvoj skill možeš bit najbolji jebač na svijetu ali ako nemaš i ne staviš umjetnost u sve to onda si po mom mišljenju mašina. nema nikakve razlike između tebe jebača i gumenog plastičnog dilda iz sex shopa.

jebote, pa i razgovor je umjetnost i skill vidiš kako ja umjetnički u razgovor ubacim tu i tamo koju sočnu psovku? jebeš hranu bez začina.

Vjestina, umijece, jeb'o vas skill.

vještina ima veze sa vještac vještica. počeo je sa skill pa ja nastavio da ne talasam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:40

violator wrote:Pa i djelujes tako. :-D Come to the dark side!

Neka Gnjec otvori topic o umijecu psovanja..

Metilda ce bit' asistentica, ako mu prifali inspiracije.

može jedino da imam imunitet. jebeš sve ako me bude svakih par dana banirao ništa od školice psovanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:42


baš sam prošli vikend bio u Bosni nelijepom prigodom, pa sam slušao priče o starom vremenu partije u gradu, te kako je ovaj jedan susjed stalno bockao jednog druga na sastanku jedva čekajući da ovaj u biti reagira, a ovaj: unesite u zapisnik da drugu M***** je*em sve po spisku..

ne mogu opisati kako je to sočno ispričao, i uvijek druga predsjedavajućeg bockali da vide reakciju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:42

Gnječ wrote:
violator wrote:Pa i djelujes tako. :-D Come to the dark side!

Neka Gnjec otvori topic o umijecu psovanja..

Metilda ce bit' asistentica, ako mu prifali inspiracije.

može jedino da imam imunitet. jebeš sve ako me bude svakih par dana banirao ništa od školice psovanja.



Stavis pod spoilere! : )))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:44

kic wrote:
baš sam prošli vikend bio u Bosni nelijepom prigodom, pa sam slušao priče o starom vremenu partije u gradu, te kako je ovaj jedan susjed stalno bockao jednog druga na sastanku jedva čekajući da ovaj u biti reagira, a ovaj: unesite u zapisnik da drugu M***** je*em sve po spisku..

ne mogu opisati kako je to sočno ispričao, i uvijek druga predsjedavajućeg bockali da vide reakciju..


Ha, ha, tocno mogu zamislit'!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:44


ja sam kao taj predsjedavajući, zapravo me bockaju kao i ovdje na forumu, pa onda: ti boga, velim, i svi paf se smiju..

važnije je kako kažeš ono: ti boga..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:44

PhoebeBuffay wrote:Gnječ sto mislimislis o homoseksualnositi ?

ništa. nisam se bavio tom granom privrede. ali svaki dan skoro imam posla sa pederčinama majku im jebem. a pederčine su:

Izraz za drugara kad vas je ispalio za nešto, ili kad nece nesto da uradi za vas što je obecao.

Muškarac heteroseksualnog opredeljenja koji je dobio ovaj homoseksualni naziv zbog toga što je očigledno nekoga mnogo iznervirao ili mu nije dao to što mu je ovaj tražio . Uglavnom su to ljudi koji pred trenutak kad postanu pederčine budu nekom najbolji ortaci . Imaju i osobinu da nastave da ljudima pomeraju dupeta jer su posle prvog puta kad su i dobili ovaj naziv primetili da im se svidja da to rade i da budu takvi . Pederčina može biti svako i može to postati u svakom trenutku bez nekog posebnog truda ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:45


prije je svako selo bilo 'malo misto' sa svojim anegdotama.. meni stalno ponavljaju da ne mogu ni zamisliti kako je bilo nekad, iako sam i sam osjetio tu zezanciju malčce..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:50

Kod nas, u familiji, najcesce su psovke "hebem ti Sunce" (ateisti ne psuju Boga) i "hebala te opcina"..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:52

kic wrote:
prije je svako selo bilo 'malo misto' sa svojim anegdotama.. meni stalno ponavljaju da ne mogu ni zamisliti kako je bilo nekad, iako sam i sam osjetio tu zezanciju malčce..

A kakve su psovke specificne kod vas? :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:52


sunce se najčešće jebe da, i babo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 22:55

kic wrote:
sunce se najčešće jebe da, i babo..

A brizaaan babo. : ))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 22:59


cut the crap uglavnom hehe..

danas ostao 3h prekovremeno pomoći jednom radniku, svi ga napustili, dao mi svoje biciklo da vozim ono s tri točka jer ima korpu pozadi da možeš stavit alat, boju itd.. nisam znao vozit :D nekako otišao do skladišta jedva, jadan stolar se oraspoložio i smijao kad je vidio kako vozim, kad sam se vratio pa opet išao u smjeru hangara još ljestve imao na ramenima like a boss, kao u cirkusu sam se osjećao.. ili filmu..  baš se poželim običnog posla..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 23:02


jebol te babo radniče moj, tko radi pošteno njemu još dadnu posla..

neki dan mi vozač autobusa daje kartu i kaže ne moram cvikati, a jednom je čak rekao: 5kn ti je, jel dobro? ma odlično!..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 13/4/2018, 23:04

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Pa i djelujes tako. :-D Come to the dark side!

Neka Gnjec otvori topic o umijecu psovanja..

Metilda ce bit' asistentica, ako mu prifali inspiracije.

može jedino da imam imunitet. jebeš sve ako me bude svakih par dana banirao ništa od školice psovanja.



Stavis pod spoilere! : )))

ima na forum.hr cijeli topic sa psovkama. ovaj kicov forum izgleda ko samostan pun bogobojaznih vjernika.

evo par psovki sa forum.hr onako neke su mi zapele za oko baš su sočne:

jedna za metildu:

jebem ti krdo divljih Isusova na devama...

Jebem ti pohovanog isusa

Jebem ti juhu od isusovih kostiju

ova je za šejkera:

toliko si smotan da te istuču rotirajuća vrata

daj bog da ti ispali ključevi na gay-paradi!

malo istarskih psovki:


Vrajža strila ute hitila.....CAK!!! :D

Vrajža kurba Jela!!!

Vrah ti Boga,mater i oca zeja!!!

Da biš se nažga i da bi te s benzinom gasili!!! :D


http://www.forum.hr/showthread.php?t=14278



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 13/4/2018, 23:09


moja sestra je stalno govorila: a majketi mile, pa i njena mala to pokupila i u jednom trenutku počela i ona: a majketi mije..

slučajno samo jednom opsovao pred njom: a jebemti miša! i upila je to kao spužvu, pa sam morao ispravljati: miša mu! miša mu! ali zavolila je HC verziju ajmo reć..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum