ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Eroo Sat 31 Mar - 19:23

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 8d84f3f9d23d6966e1c2

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 8b06c19053b11ec2e886

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 44a3fe9e2618a5657bce
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 6a3fa39254299ca1e325





----------------------------------
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Eroo Sat 31 Mar - 19:25

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 8acadbaedaa06e5c5286
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 935cea75a64ded8ce1b1
-------------------
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Eroo Sat 31 Mar - 19:25

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... C0c92ee68466007fe59e
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Leviathan2 Sat 31 Mar - 19:27

ero, odkud ti postade militarista :)

_________________
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Eroo Sat 31 Mar - 19:30

Leviathan2 wrote:ero, odkud ti postade militarista :)
Za mene su ovo igračke. Čim više ih imaš manje je mogućnosti da dođe do rata.
Dakle, ja sam za puno moćnog  oružja, takorekuć anti-militarsista. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Leviathan2 Sat 31 Mar - 19:32

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:ero, odkud ti postade militarista :)
Za mene su ovo igračke. Čim više ih imaš manje je mogućnosti da dođe do rata.
Dakle, ja sam za puno moćnog  oružja, takorekuć anti-militarsista. :D
tu ima istine, al treba imat cim efikasnije oruzje,
te isto takove ljude
i naravno politicare koji nece drkat i glumatat velike vodje

_________________
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Eroo Sat 31 Mar - 19:42

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:ero, odkud ti postade militarista :)
Za mene su ovo igračke. Čim više ih imaš manje je mogućnosti da dođe do rata.
Dakle, ja sam za puno moćnog  oružja, takorekuć anti-militarsista. :D
tu ima istine, al treba imat cim efikasnije oruzje,
te isto takove ljude
i naravno politicare koji nece drkat i glumatat velike vodje
Ako imaš Pz 2000,M270 MLRS-domet 300 km,  Kiowe Warrior, i F-16 C/D Barak
sa raketlinama Meteor (čudo od raketa zrak-zrak, domet do 300 km),
onda nemaš da abrineš za budunos'. :D

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... B4eb7dc2634c84026860
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by kaya Sat 31 Mar - 20:39

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:ero, odkud ti postade militarista :)
Za mene su ovo igračke. Čim više ih imaš manje je mogućnosti da dođe do rata.
Dakle, ja sam za puno moćnog  oružja, takorekuć anti-militarsista. :D
tu ima istine, al treba imat cim efikasnije oruzje,
te isto takove ljude
i naravno politicare koji nece drkat i glumatat velike vodje
Ako imaš Pz 2000,M270 MLRS-domet 300 km,  Kiowe Warrior, i F-16 C/D Barak
sa raketlinama Meteor (čudo od raketa zrak-zrak, domet do 300 km),
onda nemaš da abrineš za budunos'. :D

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... B4eb7dc2634c84026860
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... 580eee10
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sat 31 Mar - 23:10

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:ero, odkud ti postade militarista :)
Za mene su ovo igračke. Čim više ih imaš manje je mogućnosti da dođe do rata.
Dakle, ja sam za puno moćnog  oružja, takorekuć anti-militarsista. :D

ja te izbombardiram bojevom raketom na pogon od šećera tzz candy rocket. pula-ljubljana bez beda te izraketiram i dignem u vazduh. jel ti ercegovac iz Mrkonjić grada tako zoveš zrak? vazduh?

kupim par sto kila šećera u plodinama i napravim raketu. stavim eksploziv i to je to nuklearnu bojevu glavu i ode Ljubljana u pizdu materinu. i ti s njom.




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sat 31 Mar - 23:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by RayMabus Sat 31 Mar - 23:34

Kiowa je ok ali to je mali odličan helikopterčić za patroliranje i obranu i to je to, nije to nikakva ratna napadačka mašina 

Ti neki teški jurišni helikopteri na ovim prostorima imaju svrhu jedino ako nemaš lovačku avijaciju pa eto onda nabaviš to tako da bar nešto imaš 

Jedna od takvih zemalja ovdje koja takvu doktrinu ima je Makedonija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175426
2014-04-11


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sat 31 Mar - 23:38

RayMabus wrote:Kiowa je ok ali to je mali odličan helikopterčić za patroliranje i obranu i to je to, nije to nikakva ratna napadačka mašina 

Ti neki teški jurišni helikopteri na ovim prostorima imaju svrhu jedino ako nemaš lovačku avijaciju pa eto onda nabaviš to tako da bar nešto imaš 

Jedna od takvih zemalja ovdje koja takvu doktrinu ima je Makedonija

oboriš ga malom raketicom diy na pogon od šećera. neš ti letit više prijatelju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by RayMabus Sat 31 Mar - 23:45

Pa rekoh za patroliranje i obranu dakle ne da ga šalješ na pladanj onoj drugoj strani da ga obori ručnim pzo 

Sad će se nabavit dva Black Hawk za kopnenu vojsku no to je oklopni trsnsporter i tako bez obzira šta i na njega moš nadograditi neko oružje 

Ali dobro to je sve laki izvođački i transportni helikopteri 

Nama jedino šta bi tu možda dobro došlo je protupodmornički ali ti su zbog opreme duplo skuplji tako da no treba imati neku ideju šta gdje kako šta ne zašto ne ima li šta bolje itd itd itd 

Malo to danas sve dronovi obrađuju tako da helikopteri su transport i izviđanje u osnovi, nisu baš za fight
RayMabus
RayMabus

Posts : 175426
2014-04-11


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sat 31 Mar - 23:58

RayMabus wrote:Pa rekoh za patroliranje i obranu dakle ne da ga šalješ na pladanj onoj drugoj strani da ga obori ručnim pzo 

Sad će se nabavit dva Black Hawk za kopnenu vojsku no to je oklopni trsnsporter i tako bez obzira šta i na njega moš nadograditi neko oružje 

Ali dobro to je sve laki izvođački i transportni helikopteri 

Nama jedino šta bi tu možda dobro došlo je protupodmornički ali ti su zbog opreme duplo skuplji tako da no treba imati neku ideju šta gdje kako šta ne zašto ne ima li šta bolje itd itd itd 

Malo to danas sve dronovi obrađuju tako da helikopteri su transport i izviđanje u osnovi, nisu baš za fight

ma koji će vam to kurac jebote? tko će napast ovu pustoš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by RayMabus Sun 1 Apr - 0:13

Misliš dva Black Hawka?

Pa treba nam, nije da se baš nadam da će se kupit helikopter za lov za podmornice pa onda nek imamo bar pilote a 50 miljona dolara za protupodmornički helikopter ćemo već nabavit ako na Mediteranu postane gusto

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Pngnsh60
RayMabus
RayMabus

Posts : 175426
2014-04-11


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sun 1 Apr - 0:19

RayMabus wrote:Misliš dva Black Hawka?

Pa treba nam, nije da se baš nadam da će se kupit helikopter za lov za podmornice pa onda nek imamo bar pilote a 50 miljona dolara za protupodmornički helikopter ćemo već nabavit ako na Mediteranu postane gusto

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Pngnsh60

ma tko će vas napast jebote vidiš da svi bježe od vas čak i vaši hrvati a arapi izbjeglice su samo u tranzitu nemaju nikakvu namjeru se ovdje zadržavati. pa ako se arabi i afrikanci neće ovdje zadržavati niti im pada napamet takva samoubilačka ideja onda znaš koliko je sati. da kiowa s tim zrakomlatom možete samo radit propuh po ljeti da rashladite ono malo turista ili ih upotrijebite iznad karepovca da onaj smrad razluftaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by RayMabus Sun 1 Apr - 0:30

Nevolim ja kad se meni Erdogan kurči u Neumu

To na slici ti je Sea Hawk podmornička verzija Black Hawka a to šta ispaljuje je protupodmornički torpedo 30 km dometa

Neka mi imamo pilote za taj tip helikoptera 
.
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Hellenic_Navy_S-70B-6_Aegean_Hawk_%281%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 175426
2014-04-11


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sun 1 Apr - 0:39

RayMabus wrote:Nevolim ja kad se meni Erdogan kurči u Neumu

To na slici ti je Sea Hawk podmornička verzija Black Hawka a to šta ispaljuje je protupodmornički torpedo 30 km dometa

Neka mi imamo pilote za taj tip helikoptera 
.
Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Hellenic_Navy_S-70B-6_Aegean_Hawk_%281%29

Erdogan vas samelje u čevape niste mu vi sa tih par letećih škropocija nikakav problem. jebote gledaj naoružanje Turske i ove tvoje rvacke vukojebine. nemate nikakve šanse. možete sjest i plakat sa kiowama. mi ćemo se u Istri odcijepit od vas pa vi ratujte sa vašom pizdom materinom jer očito niste sposobni za ništa konstruktivno nego samo destrukcija i mazohizam. pa ako je tako onda pobijte sami sebe napravit će te uslugu čovječanstvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by RayMabus Sun 1 Apr - 0:43

Pa ćuj ne napadam ja njega, ja ću se spremiti za obranu 

Evo verzija sa helifire raketama 

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Hellfire_romeo_A4D77930-081C-11E6-8BA806B2CCB88DF3
RayMabus
RayMabus

Posts : 175426
2014-04-11


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Guest Sun 1 Apr - 0:45

RayMabus wrote:Pa ćuj ne napadam ja njega, ja ću se spremiti za obranu 

Evo verzija sa helifire raketama 

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Hellfire_romeo_A4D77930-081C-11E6-8BA806B2CCB88DF3

pa ne napada ni Erdogan tebe, Neum je teritorij republike BiH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova... Empty Re: Kiowa Warrior, mali hr zloćo, terminator tenkova...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum