ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki Brat

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 27/3/2018, 23:02

Tvoj analitički um možemo posmatrati kao hodnik sa deset vrata a na kraju hodnika je arhivar

Ako te ja nešto pitam ti deset puta možeš sliku zeca pretvoriti u sliku patke dok izađe tj dođe do detektora laži 

No ako ja uđem u onu zadnju prostoriju to nije moguće , to ti je prodiranje u um 
.. 
Zato samo ili puštaš da čitam ili ide metak pa ja te podatke uzmem iz centralnog kompjutera inkarnativne memorije PROŠLIH života

RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Guest 27/3/2018, 23:10

RayMabus wrote:Tvoj analitički um možemo posmatrati kao hodnik sa deset vrata a na kraju hodnika je arhivar

Ako te ja nešto pitam ti deset puta možeš sliku zeca pretvoriti u sliku patke dok izađe tj dođe do detektora laži 

No ako ja uđem u onu zadnju prostoriju to nije moguće , to ti je prodiranje u um 
.. 
Zato samo ili puštaš da čitam ili ide metak pa ja te podatke uzmem iz centralnog kompjutera inkarnativne memorije PROŠLIH života


ima to već na internetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Oh_Femder 27/3/2018, 23:10

Noor wrote:
neve wrote:
Noor wrote:i dalje sam van sebe :D
saberi se, popij vode i šećera, malo pomaže :W
sad ću ja bananu zdrobljenu u posni sir..i to pomaže :)
Jel to neki, kak bi rekli, špeksualni innuendo?  pig

_________________
Veliki Brat - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 27/3/2018, 23:11

Usput neću ti ja čitati iz samo jednog razloga, neke rase imaju veći um a kako je GF federacija galaktičkih pozitivnih svjetova onda dolazi agent a to je netko iz te rase i oni čitaju 

Ja to rijetko radim osim ako se nisam tu inkarnaciju tamo inkarnirao radi škole toga inače neradim to ja nego agent
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Noor 27/3/2018, 23:21

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
neve wrote:
Noor wrote:i dalje sam van sebe :D
saberi se, popij vode i šećera, malo pomaže :W
sad ću ja bananu zdrobljenu u posni sir..i to pomaže :)
Jel to neki, kak bi rekli, špeksualni innuendo?  pig
ma daj :)
kad su mi klinci bili mali to sam im radila...ili sa zrelom marelicom, pa kad ne bi pojeli sve uvijek je mama 'kanta'..tako sam to zavoljela i dan danas si ugodim :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by catabbath 27/3/2018, 23:25

Najbolje od svega, prije par godina kad su neki ljudi upozoravali na ovo, generalni stav korisnika facebooka a i nekih novinara koji se danas zgražaju je bio "pa šta ionako ja nemam ništa za skrivati" a sad odjednom šok&nevjerica.

_________________
Veliki Brat - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by neva 27/3/2018, 23:31

HDZ u srcu wrote:kic gledaš li nas? affraid
sigurno gleda i bilježi u crnu tekicu :trlja
zato izbjegavaj nepodopštine na pp-u, jer jednog dana kad izda sabrana djela forumskog admina ... :O
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Oh_Femder 27/3/2018, 23:43

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
neve wrote:
Noor wrote:i dalje sam van sebe :D
saberi se, popij vode i šećera, malo pomaže :W
sad ću ja bananu zdrobljenu u posni sir..i to pomaže :)
Jel to neki, kak bi rekli, špeksualni innuendo?  pig
ma daj :)
kad su mi klinci bili mali to sam im radila...ili sa zrelom marelicom, pa kad ne bi pojeli sve uvijek je mama 'kanta'..tako sam to zavoljela i dan danas si ugodim :)
Ugodiš si bananu u zrelu marelicu? Darling, you've got some issues, don't you?  jocolor
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Noor 27/3/2018, 23:48

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
neve wrote:
saberi se, popij vode i šećera, malo pomaže :W
sad ću ja bananu zdrobljenu u posni sir..i to pomaže :)
Jel to neki, kak bi rekli, špeksualni innuendo?  pig
ma daj :)
kad su mi klinci bili mali to sam im radila...ili sa zrelom marelicom, pa kad ne bi pojeli sve uvijek je mama 'kanta'..tako sam to zavoljela i dan danas si ugodim :)
Ugodiš si bananu u zrelu marelicu? Darling, you've got some issues, don't you?  jocolor
blento :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Oh_Femder 27/3/2018, 23:51

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
sad ću ja bananu zdrobljenu u posni sir..i to pomaže :)
Jel to neki, kak bi rekli, špeksualni innuendo?  pig
ma daj :)
kad su mi klinci bili mali to sam im radila...ili sa zrelom marelicom, pa kad ne bi pojeli sve uvijek je mama 'kanta'..tako sam to zavoljela i dan danas si ugodim :)
Ugodiš si bananu u zrelu marelicu? Darling, you've got some issues, don't you?  jocolor
blento :D
Napaljenice!  king
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by darth_vader 27/3/2018, 23:53

Meni maklo na statusu sa zida omot albuma Surfer Rosa jer krsi pravila usranog fejsbuka...napisao sam im da nisu normalni, a u "picku materinu" sam ipak za sebe zadrzao...doduse, nesto sam jeo govna o Plenkiju na portalu bivseg foruma, ali debilizam baš ide predaleko...a neću gasiti profil jer mi je idealna platforma za vrijedanje onih koji mi se ne svidaju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 28/3/2018, 00:00

HDZ u srcu wrote:
RayMabus wrote:Tvoj analitički um možemo posmatrati kao hodnik sa deset vrata a na kraju hodnika je arhivar

Ako te ja nešto pitam ti deset puta možeš sliku zeca pretvoriti u sliku patke dok izađe tj dođe do detektora laži 

No ako ja uđem u onu zadnju prostoriju to nije moguće , to ti je prodiranje u um 
.. 
Zato samo ili puštaš da čitam ili ide metak pa ja te podatke uzmem iz centralnog kompjutera inkarnativne memorije PROŠLIH života


ima to već na internetu
To je glupi crtić

Telepatija je komunikacija između duša i ono uglavnom to svi imamo nono kad je čitanje podataka iz uma neprijatelja u pitanju makar on otvorio um treba ti specijalist

Bog je stvorio šarolik svemir neke rase su vrsni matematičari neki su se razvili u estetici a neki zbog osobina okoliša matične planete razvili su određene mentalne sposobnosti poput prodiranja u um 

Tako da oni to ispituju no jedino mogu uz pristanak toga koga se ispituje , jednostavno mu dođu na izvorište gdje njegov mozak stvara slike i prije nego šta slika prođe kroz filtre analitičko reaktivnog uma oni je iščitaju

Ono nemoš im slagati svjesno i zato to ne zato šta ja nemogu komunicirati telepatski nego zbog ove šeme tj uđu unutra, nečekaju da ovaj pošalje sliku vani i putem je iskrivi tj slaže 

Ako nepošalju agenta onda ja likvidiram tako da šalju a isto tako ako ovaj neće da surađuje ispitivač teško da može išta jer su pozitivni plus negativni vanzemaljci nekih rasa su također razvili blokiranje

Logički napad na planetu gdje je nejač je bitnija od života tog vanzemaljca koji ima podatke a neda

Metak u glavu i onda su podaci u centralnom kompjuteru inkarnativnih memorija prošlih života 

I to je to, ja uvijek dobijem podatke surađivao ti ili ne
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by darth_vader 28/3/2018, 00:01

HDZ u srcu wrote:Veliki Brat - Page 3 26102083527_6af1a6a89f_o

kic gledaš li nas? affraid


Glavni druker na netu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Guest 28/3/2018, 00:14

jasambrend wrote:Meni maklo na statusu sa zida omot albuma Surfer Rosa jer krsi pravila usranog fejsbuka...napisao sam im da nisu normalni, a u "picku materinu" sam ipak za sebe zadrzao...doduse, nesto sam jeo govna o Plenkiju na portalu bivseg foruma, ali debilizam baš ide predaleko...a neću gasiti profil jer mi je idealna platforma za vrijedanje onih koji mi se ne svidaju...
Prije nekoliko godina meni su isto tako maknuli naslovnu sliku jednog mjesta koje je bilo montirano u drugačijim bojama s drugačijim motivima i obrisali su mi je, a razlog nisu ni stavili ni ništa nego jednostavno da ne mogu staviti iako nije nikakva uvreda ni ništa.


Inače kod ove teme je sasvim jasno da svi oni sve sakupljaju od nas. Još mi je bivši srednjoškolski kolega prije 9 godina bio pričao na cugi je li shvaćam da to netko gleda što pišem po Facebook zidu, mada imam mišljenje kako je to više govorio zbog moje liste prijatelja nego nekog stotog, a i da je mislio da je zbog nekog sasvim stotog to je sasvim jasno kako se privatnost i te pretrage, podaci i sve ostalo prikupljaju, gledaju i slično. A nema kakvih gluposti i sranja nisi sve vidio, gledao i čitao i budeš svjestan da u tim trenutcima nisi uopće bistar kad svjesno pristaješ gubiti vrijeme na svakakva sranja dok život, ljudi, priroda i sve ostalo 'prolazi' pokraj tebe i svih ostalih.

Na kraju Pavuna kojem se rugaju ono što govori zadnjih nekoliko godina o umjetnoj inteligenciji i sve ostalome što je i pričao u zadnjoj Bujici ili svojoj Facebook stranici što priča je doista tako godinama i ide u tom smjeru. To je svatko s imalo svijesti odavno shvatio, a opet tako jednostavno odmahnuo rukom. Baš kao i Facebook, baš kao i forum, baš kao i Google i WWW u globalu.
Prije 12-13 godina sam svoje neke druge društvene mreže najviše imao 1-2 godine, a ova stoji 10 godina mada sam mislio još prije 6-7 kako je došlo vrijeme za brisanje kao i mnogi drugi koje znam, a na kraju svi su ostali do dan danas. Zadnjih par godina bih radije da nema ništa od toga jer je ljudski život bio daleko društveniji, sadržajniji i bogatiji, privatnost je svatko imao i držao je tamo gdje joj je mjesto(u samom sebi) ili je dijelio nekome oči u oči. Ovo je naprosto u 90% slučajeva totalno sranje, a svi se naviknuli i nitko za ništa ne mari. To je gore nego ona Bosna šaptom pala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 28/3/2018, 00:16

Imaš na ovoj planeti Areu 51 npr i američka vlada i negativni vanzemaljci surađuju već nekih pedeset godina 

Ja znam puno o unutrašnjosti te baze iz dva razloga

Unutra ima i bilo je taoca s kojima smo mi telepatski pričali, zatim ljudsko osoblje baze koje je pričalo telepatski o tome, zatim inkarnativna memorija umrlih tamo čak i vanzemaljaca no postoje razine gdje su samo vanzemaljci i manji broj i blokiraju memoriju a nema još umrlih 


Tako da najteže izvući podatke kad oni vremenski žive dugo, znaju blokirati pristup umu i onda još namjerno stave mali broj pripadnika na neke razine.
.
Tako daš saznati kurac, trebaš čekati da netko od njih umre a neke od tih vrsta žive dosta

I stavili su štit za van tjelesne letače tj duše špijune tako da se ne može ni tako ući, pokušali smo


Last edited by RayMabus on 28/3/2018, 00:20; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by darth_vader 28/3/2018, 00:20

Fénix wrote:
jasambrend wrote:Meni maklo na statusu sa zida omot albuma Surfer Rosa jer krsi pravila usranog fejsbuka...napisao sam im da nisu normalni, a u "picku materinu" sam ipak za sebe zadrzao...doduse, nesto sam jeo govna o Plenkiju na portalu bivseg foruma, ali debilizam baš ide predaleko...a neću gasiti profil jer mi je idealna platforma za vrijedanje onih koji mi se ne svidaju...
Prije nekoliko godina meni su isto tako maknuli naslovnu sliku jednog mjesta koje je bilo montirano u drugačijim bojama s drugačijim motivima i obrisali su mi je, a razlog nisu ni stavili ni ništa nego jednostavno da ne mogu staviti iako nije nikakva uvreda ni ništa.


Inače kod ove teme je sasvim jasno da svi oni sve sakupljaju od nas. Još mi je bivši srednjoškolski kolega prije 9 godina bio pričao na cugi je li shvaćam da to netko gleda što pišem po Facebook zidu, mada imam mišljenje kako je to više govorio zbog moje liste prijatelja nego nekog stotog, a i da je mislio da je zbog nekog sasvim stotog to je sasvim jasno kako se privatnost i te pretrage, podaci i sve ostalo prikupljaju, gledaju i slično. A nema kakvih gluposti i sranja nisi sve vidio, gledao i čitao i budeš svjestan da u tim trenutcima nisi uopće bistar kad svjesno pristaješ gubiti vrijeme na svakakva sranja dok život, ljudi, priroda i sve ostalo 'prolazi' pokraj tebe i svih ostalih.

Na kraju Pavuna kojem se rugaju ono što govori zadnjih nekoliko godina o umjetnoj inteligenciji i sve ostalome što je i pričao u zadnjoj Bujici ili svojoj Facebook stranici što priča je doista tako godinama i ide u tom smjeru. To je svatko s imalo svijesti odavno shvatio, a opet tako jednostavno odmahnuo rukom. Baš kao i Facebook, baš kao i forum, baš kao i Google i WWW u globalu.
Prije 12-13 godina sam svoje neke druge društvene mreže najviše imao 1-2 godine, a ova stoji 10 godina mada sam mislio još prije 6-7 kako je došlo vrijeme za brisanje kao i mnogi drugi koje znam, a na kraju svi su ostali do dan danas. Zadnjih par godina bih radije da nema ništa od toga jer je ljudski život bio daleko društveniji, sadržajniji i bogatiji, privatnost je svatko imao i držao je tamo gdje joj je mjesto(u samom sebi) ili je dijelio nekome oči u oči. Ovo je naprosto u 90% slučajeva totalno sranje, a svi se naviknuli i nitko za ništa ne mari. To je gore nego ona Bosna šaptom pala.

Ma treba to sve stjerati u kurac...evo srecom pa me sad sljedeca tri mjeseca samo more okupira, cim malo sredim kaic, jebes ovo...zaboravis da si ziv uopce...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Guest 28/3/2018, 00:29

jasambrend wrote:Ma treba to sve stjerati u kurac...evo srecom pa me sad sljedeca tri mjeseca samo more okupira, cim malo sredim kaic, jebes ovo...zaboravis da si ziv uopce...
Itekako treba stjerati. Ja sam ionako prezasićen svega ovog. Ne možeš se osjećati živim ili ti biti živ na stolici, leđa pod opterećenjem, tišina i stalno isti ekran pred tobom, pomaknuo se nigdje nisi, a prije 15-20 godina nema gdje nisi letio.
Veliki Brat - Page 3 LIdPyaL
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Oh_Femder 28/3/2018, 00:32

jasambrend wrote:Meni maklo na statusu sa zida omot albuma Surfer Rosa jer krsi pravila usranog fejsbuka...

Dobil si po pixi! :^0
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 28/3/2018, 00:40

Fénix wrote:
jasambrend wrote:Ma treba to sve stjerati u kurac...evo srecom pa me sad sljedeca tri mjeseca samo more okupira, cim malo sredim kaic, jebes ovo...zaboravis da si ziv uopce...
Itekako treba stjerati. Ja sam ionako prezasićen svega ovog. Ne možeš se osjećati živim ili ti biti živ na stolici, leđa pod opterećenjem, tišina i stalno isti ekran pred tobom, pomaknuo se nigdje nisi, a prije 15-20 godina nema gdje nisi letio.
Veliki Brat - Page 3 LIdPyaL
Ja pišem iz ležećeg položaja sa mobitela 
.
lol!


Nije stvar u internetu nego emancipaciji pa onda ono radije ću čitati knjigu nego sa njima u praksi imati posla

Obrnuto ti je   , ljudi su ispred ekrana radi emancipacije a ne zato jer je netko izmislio tehnologiju virtuale itd itd itd

Da su žene normalne ko da bi ja visio u virtuali, odgajao bi djecu a ne ovako
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Guest 28/3/2018, 00:49

Ma stvar je da igraš igrice kojima nije potreban internet što je meni i mojoj ekipi bila praksa prije 8-9 godina, da ne govorim prije 15-20.

Ideš igrati nogomet, voziti bicikl, motore, skutere, igraš biljar, pikado, kupanje na rijeci, bazenima, jezeru, moru, cuga, kojekakve aktivnosti gdje je otvoren prostor, tj. priroda i zrak nužna, stvaraš neke kreativne gluposti u radionici, s alatom i oruđem, možda i budu neke tučnjave...

Ono, to se radilo prije, barem kad se ja sjetim kao mali kako su oni "veliki" u 20-ima i 30-ima živjeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by RayMabus 28/3/2018, 00:56

Pa sad ono neigram igrice ima nekih petnaest godina, prije dvije godine zimi neku laganu on line strategiju ali čisto onako da malo razbije dosadu 
..
Imam kilometar poviše kuće osam tisuća kvadrata ravne zemlje, masline i trešnje a živim pedeset metara od mora, imam vrt i teracu tako da meni baš prirode i ne fali evo sad će mi trešnje i tako

Ono meni ti je Internet vijesti, čitanje tekstova, forum i tako to 
.. 
Meni je to ko biblioteka, puno čitam i malo tu forum za komunikaciju i to tako da to mi je Internet a ne igrice
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Veliki Brat - Page 3 Empty Re: Veliki Brat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum