ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by prckov Thu 22 Feb - 14:18

Noor wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

dobro je ipak nisam pogriješio. ti ipak voziš auto.
a, vozin.
jel po drzavnim cestama ili imos svoje vlostite? ;)
sta?
ko kaze
aben?

prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by Noor Thu 22 Feb - 14:20

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
ne razumin, ča to oće reći?
da ne vozis brod
pa ne vozin.

unda, je još glupost da doktori le liču relatives?
je, svi oni liču svog, a mnogi i operiraju.
glupost je, dakle...ako generaliziras.
jesi prečitala link?
jesam, al sad si me pitao je glupost da doktori ne liču relatives...velim, da...glupost. svi to rade. neki ne zele operirati..istina, al mnogi i to.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by aben Thu 22 Feb - 14:20

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
da ne vozis brod
pa ne vozin.

unda, je još glupost da doktori le liču relatives?
je, svi oni liču svog, a mnogi i operiraju.
glupost je, dakle...ako generaliziras.
jesi prečitala link?
jesam, al sad si me pitao je glupost da doktori ne liču relatives...velim, da...glupost. svi to rade. neki ne zele operirati..istina, al mnogi i to.
a, izvlačenje, ok.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by Guest Thu 22 Feb - 14:22

Eroo wrote:Nije ovo ništa neobično, dešava se moralnim  ljudima sa stavom.
Osobno sam u jednoj fazi moga profesionalnog života (nakon 6 kordinacija u jednoj velikoj firmi)
trebao zauzeti mjesto drugog (ustvari prvog) čovjeka. Sve je bilo u redu 
dok mi nije bilo rečeno da moram odpustit 120 ljudi (višak). Ustao sam se pružio ruku članovima
kolegija, zahvalio se...Jebeš sve ugodnosti (5x veću plaću, mercedesa sa šoferom itd),
ako se ne mogu pogledat u ogledalo i mirno spavati.

PS: Netko je napravio ono što ja nisam mogao. Znao sam da će tako bit.
     Moja gospođa se nakon svega rasplakala. Objasnio sam joj da ne mogu biti dopodne
     jedan čovjek, a popodne drugi.
ne možeš uspoređivati svoje, pretpostavimo "časno" vođenje privatne firme, sa Ramljakom, koji nije došao u Agrokor da "uvede reda, pa makar 10000 ljudi dobije otkaz a 60 000 bude spašeno", nego je došao krasti i krasti za američki lešinarski fond, za HDZ, za domljublje, i (naravno posli donirati nešto katoličkoj crkvi za oprost grijeha) a cijenu će platiti 4milijuna hrvata, te par desetaka tisuća radnih mjesta, i 2-3puta toliko iseljenih u Irsku

on je došao krasti za Domovinu, Partiju, Boga i Američki Lešinarski Fond
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by Noor Thu 22 Feb - 14:22

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
pa ne vozin.

unda, je još glupost da doktori le liču relatives?
je, svi oni liču svog, a mnogi i operiraju.
glupost je, dakle...ako generaliziras.
jesi prečitala link?
jesam, al sad si me pitao je glupost da doktori ne liču relatives...velim, da...glupost. svi to rade. neki ne zele operirati..istina, al mnogi i to.
a, izvlačenje, ok.
nije..samo seciranje. ti to volis :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by Trinity Thu 22 Feb - 18:11

Pinochet wrote:
Eroo wrote:Nije ovo ništa neobično, dešava se moralnim  ljudima sa stavom.
Osobno sam u jednoj fazi moga profesionalnog života (nakon 6 kordinacija u jednoj velikoj firmi)
trebao zauzeti mjesto drugog (ustvari prvog) čovjeka. Sve je bilo u redu 
dok mi nije bilo rečeno da moram odpustit 120 ljudi (višak). Ustao sam se pružio ruku članovima
kolegija, zahvalio se...Jebeš sve ugodnosti (5x veću plaću, mercedesa sa šoferom itd),
ako se ne mogu pogledat u ogledalo i mirno spavati.

PS: Netko je napravio ono što ja nisam mogao. Znao sam da će tako bit.
     Moja gospođa se nakon svega rasplakala. Objasnio sam joj da ne mogu biti dopodne
     jedan čovjek, a popodne drugi.
ne možeš uspoređivati svoje, pretpostavimo "časno" vođenje privatne firme, sa Ramljakom, koji nije došao u Agrokor da "uvede reda, pa makar 10000 ljudi dobije otkaz a 60 000 bude spašeno", nego je došao krasti i krasti za američki lešinarski fond, za HDZ, za domljublje, i (naravno posli donirati nešto katoličkoj crkvi za oprost grijeha) a cijenu će platiti 4milijuna hrvata, te par desetaka tisuća radnih mjesta, i 2-3puta toliko iseljenih u Irsku

on je došao krasti za Domovinu, Partiju, Boga i Američki Lešinarski Fond
Ero na takav način ne bi mogao voditi nikakvu firmu, propala bi u roku keks.
Zato socijalizam ne funkcionira.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice - Page 20 Empty Re: Svjetla u tunelu HR?Ne zeli biti uhljeb i drzavni tajnik podnio ostavku usred press konferencije ministrice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum