ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo 13/2/2018, 23:46

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
Neće, jer to ne žele dva najveća i najutjecajnija naroda na prostoru što ga zovete "Zapadni Balkan".

Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo 13/2/2018, 23:58

Srbija je očigledno zaglibila u prošlosti. Svo vrijeme poslije rata intelektualne
reurse troši na gluposti iz prošlosti, za koje je često sama najkrivlja. 
Ne mogu vjerovati - izvoz im je cca €1,000 p.c. dok je slovenski, n primjer, €14,000. . 
Iz ovoga se da izvući puno zaključaka...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by vuksadinare 14/2/2018, 03:33

...a pazi ovo sad 'slucajnost'...istovremeno za vrijeme posjeta amer prijeti plenkovicu 'no no plenki ne dati inu rusima'...da je ruski veleposlanik morao reagirati i reci da je to prijetnja hrvatskoj te sugeriranje ili naredba kako i sto...i onda kazu da amer nije naredio ovaj sastanak....ahahahaha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by darth_vader 14/2/2018, 05:04

kaja wrote:Ovo su pretpostavljam sendvicari :)


“Predsednik Vučić je pokazao da zna da vodi diplomatiju, a to je samo zato sto voli svoj narod i sto to radi iz duše i čistog srca”

Zatuc toljagom...ovako cak ni pizdun ne jede govna...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by vuksadinare 14/2/2018, 05:43

A vucic optuzio pupovca kako je dozvolio da ga bbbovci napadnu i ispljuju...rekoh ja vucic je delija i glavom na marakani i u osamdesetima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by vuksadinare 14/2/2018, 05:45

Mate Granic savjetnik koli...sve mi je jasno 'pola meni pola tebi pola vucicu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by darth_vader 14/2/2018, 06:35

Vucic je cetnik, a Kolinda glupacica...sve ostalo su zlonamjerne konstrukcije i zataskavanja...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by dzango 14/2/2018, 07:09

kaja wrote:Ovo su pretpostavljam sendvicari :)


“Predsednik Vučić je pokazao da zna da vodi diplomatiju, a to je samo zato sto voli svoj narod i sto to radi iz duše i čistog srca”
Pižonova ekipa. Ovih dana umesto parizera dobijaju jeftinu šunku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by dzango 14/2/2018, 07:11

jasambrend wrote:Vucic je cetnik, a Kolinda glupacica...sve ostalo su zlonamjerne konstrukcije i zataskavanja...
Nije. Vučić je Europejac. Posebna vrsta govneta.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by jastreb 14/2/2018, 07:19

vuksadinare wrote:A vucic optuzio pupovca kako je dozvolio da ga bbbovci napadnu i ispljuju...rekoh ja vucic je delija i glavom na marakani i u osamdesetima
Opet ti o tim marginalnim skupinama!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest 14/2/2018, 08:36

gde je longi, da nije zapalio put do apatina.
malo mu vode i luka, pa krenuo da pregleda apatin :)
ne verujem da ima vise od 50m od njegove kuce do obale :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by kaya 14/2/2018, 08:54

vuksadinare wrote:A vucic optuzio pupovca kako je dozvolio da ga bbbovci napadnu i ispljuju...rekoh ja vucic je delija i glavom na marakani i u osamdesetima
Zelio je reci Srbiji da mi tu srbe pljujemo i lijepimo im naljepnice i među njima vlada strah. Nisu to bb nego Hrvati. A on ce ih spasiti. Da nas bolje mrze i biraju svog spasitelja.
Ako retorika zakaže uvijek ima takve  takve kao ti kod nas da ih pokaže da je to točno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by BB-8 14/2/2018, 10:08

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 2018-010

_________________
U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Attach13 U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Regoč 14/2/2018, 16:19

kaja wrote:Ovo su pretpostavljam sendvicari :)


“Predsednik Vučić je pokazao da zna da vodi diplomatiju, a to je samo zato sto voli svoj narod i sto to radi iz duše i čistog srca”
Bome Pižon pošteno zaslužio svoj sendvič.

_________________
U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Regoč 14/2/2018, 16:23

Ispriku je forsirao Plenković, njega treba pitati zašto je izostala.

_________________
U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest 14/2/2018, 16:24

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
Neće, jer to ne žele dva najveća i najutjecajnija naroda na prostoru što ga zovete "Zapadni Balkan".

to nisu narodi nego balkanske horde zla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo 14/2/2018, 16:29

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
Neće, jer to ne žele dva najveća i najutjecajnija naroda na prostoru što ga zovete "Zapadni Balkan".

to nisu narodi nego balkanske horde zla.
Udri Mujo u tamburu, u'nešto moraš... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest 14/2/2018, 16:42

Srbija nas je dobila 3:0 u gostima, ocena je najvećeg broja političkih analitičara u Hrvatskoj posle dvodnevne posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Zagrebu
Marko Ljubić, analitičar portala Hrvatskog kulturnog vijeća, smatra da je Vučić održao ozbiljnu lekciju hrvatskom rukovodstvu i još jednom dokazao da je Srbija ozbiljna država.
Na pitanje novinara da li je Vučićeva poseta Zagrebu, fudbalskim rečnikom rečeno, velika pobeda Srbije u gostima, Ljubić odgovara:
- To je jako velika njihova pobeda, nažalost... Srbija je ozbiljna država, oni svemu prilaze sadržajno. Vučićevo insistiranje da sedne sa kardinalom Bozanićem pokazuje, iako je predsednica rekla da je poseta dugo planirana, da ta poseta nije dugo planirana. Oni su verovatno razgovarali dugo o nekim stvarima, da se neke stvari moraju uraditi, to je u interesu i jedne i druge države, nema sumnje... Međutim, činjenica je, i to je vrlo jasno, da je ova poseta organizovana zbrda-zdola i vrlo je jasno da je Srbija uvek spremna na te stvari, da u takvom cajtnotu ima odgovore. To je zato što ima analitičke timove umova koji se bave ozbiljnim promišljanjem i usmeravanjem srpske politike, tako da državnici u svakom trenutku mogu da povuku određene poteze i da budu sigurni da su pravilno postupili - rekao je Ljubić i dodao:
- Međutim, kod Hrvatske ozbiljne politike, nažalost, i predsednica i vlada i čitav niz političkih stranaka, većinu svojih političkih strategija donose u gostionicama.








sve u nekom grcu da budete bolji, nego sto jeste.
ako je ista komentarisano, to su komentari hr medija, najcesce.
kao i pracene same posete nepristrasno. niko ne govori o nekoj ili necijoj nadmoci.
ili ja ne znam, nisam u toku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest 14/2/2018, 16:43

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
Neće, jer to ne žele dva najveća i najutjecajnija naroda na prostoru što ga zovete "Zapadni Balkan".

to nisu narodi nego balkanske horde zla.
Udri Mujo u tamburu, u'nešto moraš... :)





Dragi moji Jugoslaveni, mrzite me čujem.
I to iz dna duše. Mrzite me i sve mi po spisku psujete. Kažete da sam bio diktator, da sam gušio slobode, da sam slao u zatvor nedužne, da sam naredio ubistva mnogobrojnih. Da dok sam bio na čelu FNRJ i SFRJ zadužio i vašu djecu, vaše unuke i praunuke. Da sam bio protiv slobode ispovjedanja vjere. Da sam napravio društvo privilegiranih a da je narod bio željan svega.



E pa mrzite me, nadam se da ćee me mrziti iz dana u dan sve više. Zaboraviti ćete da sam postao predsjednik države koja je još bila u feudalnom dobu, da skoro nije bilo tvornica, da je procenat nepismenosti bio izuzetno visok, da su bolesti koje su odavno bile iskorijenjene u Evropi i dalje harale po cijelom Balkanu. Zaboraviti ćete ili već jeste koliko je kilometara pruga, puteva i cesta napravljeno dok sam bio „diktator“. Koliko je bolnica izgrađeno, škola i univerziteta. Koliko smo samo tvornica napravili, kakvu smo vojnu industriju izgradili. Koliko ste samo imali radničkih odmarališta, prvenstveno na moru ali i na kopnu. Vaša su djeca imala dobre škole, vaš je pasoš bio cijenjen.

Jesam, priznajem, bio sam diktator. Nisam dozvolio da nam Rusi i Amerikanci seru po glavi. Tačno je, bio sam diktator, nisam htio da čujem da može biti neko gladan. Naređivao sam, i opet bih, da svaki radnik dobije stan od svoje firme. Naređivao sam i opet bih, da svaka radnička familija ima pravo na godišnji odmor na moru. Priznajem, mrzio sam zaostalost i koristio sam svoj diktatorski autroritet da svako djete mora ići u osnovnu školu a ko želi može i u srednju i na besplatan fakultet. Liječenje na VMA u Ljubljani, Zagrebu, Beogradu je bilo dostupno svima i svima je bilo besplatno.

Mrzite me što sam hapsio i slao na Goli otok. Mrzićete me još i više kad vam kažem da bih to opet činio samo da obezbijedim miran san svakom djetetu u svojoj diktaturi. A u tome sam i uspio. Ko je radio svoj posao, nije išao na Goli otok. Ko je radio gluposti, rovario protiv tek osnovane države, kovao planove za uspostavljanje sovjetske republike, ili neke američke kvazi-demokracije, taj je imao besplatnu kartu za Goli otok.

Mrzite me što sam naredio ubistva kvislinga i izdajica 1945-te. Ma šta sam trebao? Da ih amnestiram, a oni klali nedužan narod 4 godine. Kažete da sam naredio ubistva nekih sveštenika, hodža i popova? A nije vam palo na pamet da ih je ostalo u životu više od 99%, odnosno da sam naredio (i opet bih) da se smaknu samo oni koji su blagoslovljavali koljače. Zaboravili ste da nisam zabranio da se grade i crkve i džamije.

Kme, kme Tito je bio diktator, on nije dozvolio razvoj demokracije! Pa majku vam vašu, sve sam vam dao! Nije se zvalo ova ili ona stranka ali ste imali SSO, SK, sindikate, radničke savjete, SUBNOR, imali ste sve mogućnosti da se ponašate demokratski i uvježbavate demokratske procese. Kao smeta vam što nije mogao napredovati ko nije bio član partije! Pa majku vam vašu, ko sad napreduje u tim vašim državama? Da nisu možda nezavisni intelektualci!?

Ma znate šta, razočarali ste me i to duboko. Sve sam vam dao i šta vi onda uradite? Sve razjebete! Gdje su sad one škole i tvornice, gdje su univerziteti? Koliki je natalitet? Rastete li ili padate? Jeste li sretni ili nesretni? Ljeto je, hoćete li na more? Hoćete li svojim parama ili možda na kredit? Čije su vam banke? Čiju hranu jedete, je li uvozna ili domaća? Imate li za zimnicu? Sjećate li se mojih zimnica, svake godine, ha? Ko je kum vašeg djeteta? Je li komšija i prijatelj druge nacije ili više toga nema? Gdje su vam djeca, sa vama ili su pobjegla u inostranstvo, brisati guzice švabama? Može li se živjeti od penzije ili se svi molite bogu da umrete prije nego odete u penziju, samo da se ne patite i ne mučite svoju djecu?

Budale jadne! Šta sam vam govorio – čuvajte bratstvo i jedinstvo. Mislite li da sam ja to samo onako pričao?
Budale jadne! Sad vam švabe i francuzi uvaljuju priču o evropskoj uniji! A vi pušite sve što vam kažu! Pa imali ste uniju jaču od evropske sa vojskom, policijom, bankom, minimalnim uvozom, čist zrak i domaću hranu, džaba školstvo i zdravstvo. A sad ćete dobiti njihovu vojsku i policiju, njihove banke da vas pljačkaju, zaboravite na čisti zrak i vodu, ići ćete kod njih da ih služite a domaće ćete pojesti samo govno.

A to ste i zaslužili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by debotoijusto 14/2/2018, 16:56

marko ljubic zlatni trolist kolumnisticke gluposti iz proslog stoljeca
osovina sola-ljubic-dujmovic


Last edited by debotoijusto on 14/2/2018, 16:58; edited 2 times in total (Reason for editing : oci mi magle a dostava nikako da dodje)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest 16/2/2018, 12:28

EHHHHHH, jebote  - što reče ono naša tobože predsjednica koja " brani interese naše drage HR ) ;

" donio je  " PUNA TRI DOKUMENTA "  ( o nestalim Hrvatima + stotine nestalih Srba  ) - pravi EUROPEJAC !


JEBEM TE ŽIVOTE i življenja na ovakvom kukavnom mjestu gdje oni koji nas trebaju predstavljati - braniti naš dignitet i čast plutaju bez kompasa pred notornim ČETNICIMA i  još važnije ;

očito osoba bez  čvrstog stava --- svog OSOBNOG STAVA i UVJERENJA !!

Koji KUKI je uopće sazavala ovaj sastanak - koji su budući pozitivni pomaci nakon ovog sastanka u 00001 ili 00002 % možda boljih odnosa  --  što je ovo nama Hrvatima uopće trebalo ovakav debakl koji je bio viđen iz " AVIONA "  i prije samog sastanka - uostalom što se netko uopće  petlja u nešto za  što očito nema dovoljno znanja i kvalifikacija - ili ;

AKO je NAREĐENO izvana  da se sastanak ima održati zašto kao DOMOLJUB  nije odmah podnijela OSTAVKU - i pri tome obavjestila hrvatsku javnost o čemu se tu radi ??

Vidjeli smo nedavno kako se pravi Hrvat zbog lažnih optužbi - GENERAL PRALJAK ---- UBIO zbog nepravde za koju je smatrao da mu je nanesena - a ovdje vidimo POVIJANJE kralježnice osobe za koju su mnogi Hrvati mislili da ipak nije takva - NO NAŽOLOST - ona je TAKVA !!


Kakav smo mi to narod  - kakvi smo mi to " pobjednici "  koji nisu u stanju da iskoriste sve ADUTE koje su imali  protiv srbočetnika svih ovih godina nakon rata -- NEEE , mnogi naši politički predstavnici kukavno puzaju pred srbočetničkim smradovima  - koje su ustvari trebali ZGAZITI ( politički ) - degradiraju svoju vlastitu državu  - degradiraju Hrvate koji  žive u toj državi !


Evo ja kao običan Hrvat koji voli i podržava svoju državu ( HR političare svakako ne -- jer  su 95 % šupci, nesposobni i većina izdajnici ) pitam predsjednicu ;


Ako se sastanak već ionako morao održati ( zbog pritisaka izvana - najčudnije bi mi bilo ako je pritisak došao od OBREZANIH ( tu ne vidim nikakvo opravdanje niti logiku ) ---- zašto predsjednica nije uvjetovala  SASTANAK makar jednom većom BOLNOM točkom  za nas Hrvate prema četniku iz SRBIJE --- kada već želi da se sastane s Hrvatima i sebi pravi pluseve - zašto Hrvatska nije uvjetovala  sastanak s OBVEZATNIM  donošenjem ARHIVA - SPISA bolesnika VUKOVARSKE BOLNICE  1991  koje SRBOČETNICI  POSJEDUJU  ????


ZAŠTO ?? ZAŠTO ??


Zašto ČETNIČKISRBOSMRAD  donosi dokumente o samo tri HRVATA - a ne donosi dokumente vukovarske bolnice ---- da ima iskrene namjere to bi prvo napravio --- i stoga jedan VELIKI  pljuc na našu nesposobnu i očito nedoraslu osobu funkciji koju obnaša -- kako su je sada ono nazvali Srbi " BAJADERA "


PLJUC !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala - Page 2 Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum