ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by epikur37 Tue 13 Feb - 19:52

[size=62]Grabar Kitarović: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala[/size]
Kolinda Grabar Kitarović, predsjednica Hrvatske, nakon dvodnevnog posjeta Aleksandra Vučića, predsjednika Srbije, Hrvatskoj u razgovoru za Novu TV navela je kako Vučićevu ispriku nije očekivala jer je to njegova osobna stvar, ali je istaknula da je predsjednik Srbije s kojim je razgovarala europski orijentiran, a ne onaj od prije dvadesetak godina


[img]https://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=24011207&PluID=0&ord=[timestamp]&rtu=-1[/img]
Na pitanje što su konkretni rezultati Vučićeva dvodnevnog boravka u Hrvatskoj navela je da 'vrlo konkretan rezultat hrpa dokumentacije koju je donio iz Dvora na Uni.
'Nadam se i rješavanje sudbine troje nestalih osoba, odnosno rješavanje sudbine tri obitelji iz Hrvatske, da se riješi pitanje da na taj način mogu naći, zatvoriti taj dio svoje prošlosti. Konkretni rezultati, kao što smo čuli i danas poslije podne, jest i obećanje predsjednika Vučića da će se u Srbiji unaprijediti prava Hrvata, da dobiju ne samo onu političku zastupljenost koju traže, od lokalnih preko pokrajinske do državne razine, već i da će se riješiti mnoga druga konkretna pitanja koja muče Hrvate u Srbiji', kazala je Grabar Kitarović.
Upitana je li obećao dati dokumente iz vukovarske bolnice predsjednica je kazala da nije tražila obećanja. 
'Nisam tražila nikakva obećanja. Ono što me posebno ohrabruje jest činjenica da on doista ljudski želi da to riješimo. Ja ću, naravno, kroz našu daljnju komunikaciju ustrajati upravo na tome.


U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701642

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701643

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701644

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701645

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701646

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701647

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701648

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701649

  • +22




Aleksandar Vučić stigao je u Ured predsjednice Kolinde Grabar Kitarović

Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek / CROPIX

Ukazali smo na one dokumente koji nedostaju, koji su nam neophodno potrebni da bismo rasvijetlili sudbinu nestalih. Ali držim da sada po prvi puta imamo na visokoj političkoj razini da se predsjednik Srbije obvezuje da će se to pitanje rješavati. Ne vjerujem da bi on dovodio u pitanje osobnu vjerodostojnost, niti pred svojim biračima niti pred obiteljima nestalih ovdje u Hrvatskoj', navela je Grabar Kitarović.
Kako se Vučić nije ispričao za svoj govor u Glini iz devedesetih kada je obećavao veliku Srbiju predsjednica je navela kako ispriku nije očekivala jer je to osobna stvar.
Nisam očekivala ispriku. To je osobna stvar i to neću komentirati. Nisu bitne riječi, važnija su djela. Meni je važno da se usredotočimo na sadašnjost i budućnost', kazala je predsjednica.
Na pitanje je li ovaj Vučić kojeg europski Vučić ili je i dalje onaj iz devedesetih predsjednica je kazala kako je riječ o europskom Vučiću apsolutno i definitivno.

'Razgovarali smo kako pomoći našim narodima i našim državama. Isprike ponekad mogu biti samo riječi. Mi smo imali i isprike u prošlosti, čime su one rezultirale? Bitna su djela i ono što će se učiniti. Bitno mi je ono što će Vučić učiniti za Hrvate u Srbiji, prava koje oni traže već desetljećima. Veselim se trenutku kad ćemo moći potvrditi da su njihovi politički i drugi zahtjevi ispunjeni', mišljenja je Grabar Kitarović.


U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701986

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701987

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701989

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701988

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701990

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701991

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701992

  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701993

  • +6




Aleksandar Vučić i Kolinda Grabar Kitarović

Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek

Upitana na koga je mislila kada je prosvjednike nazvala 'pojedincima s ruba političkog spektra' kazala je da nikoga u Hrvatskoj ne bih nazvala marginalcima i da su se njene riječi su se izvrtale.
'Isto tako sam rekla da su demonstracije normalne u demokratskim društvima. A ti pojedinci su oni iz Hrvatske i Srbije koji bi željeli zaustaviti napredak hrvatskog i srpskog društva. Ja se nisam tu osvrtala na ljude koji su prosvjedovali, a pogotovo ne one koji su kulturno prosvjedovali. Ja sam tu pričala o ekstremima. Ja poštujem udruge udovica, branitelja i logoraša i razgovarala sam sa svima njima.  Žao mi je ako su se osjetili prozvanima. Svačije mišljenje treba poštivati. No, ja želim biti državnik. Političari misle o izborima, ja mislim o budućim generacijama', zaključila je Grabar Kitarović.


  • [url=https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/Vucic-prozvao-Pupovaca zato-sto-je-glasao-za-Zakon-o-braniteljima-foto-20180213][/url]
    U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 703223
    19
    [url=https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/Vucic-prozvao-Pupovaca zato-sto-je-glasao-za-Zakon-o-braniteljima-foto-20180213][/url]
    SKUP U LISINSKOM
    [url=https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/Vucic-prozvao-Pupovaca zato-sto-je-glasao-za-Zakon-o-braniteljima-foto-20180213][/url]

    Vučić prozvao Pupovaca zato što je glasao za Zakon o braniteljima

    [url=https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/Vucic-prozvao-Pupovaca zato-sto-je-glasao-za-Zakon-o-braniteljima-foto-20180213][/url]


  • U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 703017
    9Video

    GOVOR U GLINI 1995.

    [VIDEO] Srpski predsjednik tvrdi da nije spominjao veliku Srbiju, ova snimka ga demantira

    51

    [size]komentara[/size]



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by epikur37 Tue 13 Feb - 19:53

Ljubi je deda :D

xpa6poct nego šta :)

U svakom slučaju zaradila je svoju plaću, tajnica je vrhunska.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by abraham Tue 13 Feb - 19:54

Udba u nedjelju, ekskluzivno KGK se posipa pepelom, i pegla mozdane vijuge a Aca mase kosom i peva Ostani djubre do kraja.Muhahahahahahaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest Tue 13 Feb - 20:30

Kolinda :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by debotoijusto Tue 13 Feb - 20:34

Nisu bitne riječi, važnija su djela

...jedan +
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Leviathan2 Tue 13 Feb - 20:37

vucic se vratio ziv u srbiju?
aupickumaterinu, dje su bili pravi hrvati ?
podbacili? udba cuvala vucica? bili dobri koeficijenti u kladionicama pa nisu stigli?
sto ce biti razlog

_________________
U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by epikur37 Tue 13 Feb - 20:40

Vučić jeste četalj za razliku od Dodika...ali no, guta se Vučić, je da sline cure, al što se mora.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest Tue 13 Feb - 21:46

Drago mi je da je sve ovo gotovo. Sad će se nešto možda i moći pročitati i pogledati s obzirom da ovakva sranja uredno zaobilazim jer šamaranje propale Hrvatske nije nikakva novotarija. :)

A što se tiče europskog Vučića, pa to sve znamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo Tue 13 Feb - 21:50

Kolinda :x

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by kaya Tue 13 Feb - 21:53

Izdaja, očekivali smo minimalno ovo po dolasku na Pantovčak: 
-Dobar dan Crvenkapice !
-Dobar dan, vuče ! Gdje ces tako rano? ...s rukama na bokovima mornarskog kaputića .
-Prolazio sam. 
-Lažeš !  cetnice !  te drekne i unese mu se u lice - ideš u srpsku Glinu mozdaaa?!
- Sttoo imas uu korpici ? Vuk zamuca .
- Zeca i puricu s mlincima ! te se nasmijulji podrugljivo i izvadi CD sa snimkom iz 1993
- Stari grešnice, odavno te tražim ! I upuca ga puškom..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Sora Tue 13 Feb - 22:06

Isprika Vucica u vezi govora u glini nema bas nekog smisla 
Njegov govor je bio uobicajeno huškački 
Ali .. pa nije to neka vrlika greska 

Koliko je unto doba bilo i s hrvatske strane huskanja
Jbt . BRNDT SE ISPRIČAO U AUSCHWITZU ZA LOGORE A NE GOVOR 
  
VUČIĆ IMA POTPUNO PRAVO ODJEBATE TE MUTAVCE KPJI TRAZE ISPRIKU ZA GOVOR 

NAZALOST , SRPSKA POLITIKA NADMOĆNIJA HRBATSKOJ 
KAJ NE ..
i srecom Kolinda se nije ovaj put osramotila:study:

Napreduje baba na faxu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Sora Tue 13 Feb - 22:08

debotoijusto wrote:
Nisu bitne riječi, važnija su djela

...jedan +
Ma 5 plus

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by dzango Tue 13 Feb - 22:11

epikur37 wrote:
[img]https://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=24011207&PluID=0&ord=[timestamp]&rtu=-1[/img]

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 701642


U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala 84782404
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo Tue 13 Feb - 22:21

Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Sora Tue 13 Feb - 22:32

Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D
Ha ha 
Sad mogu na spavanje ERO 
TO SE  KAZE OVAKO : nije sija nego vrat 
Ako razumijes hrvatski ? 
Sija - vrat Kuis:rendeer:

Interesi .. su uvijek bili po srijedi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo Tue 13 Feb - 22:37

Sora wrote:Interesi .. su uvijek bili po srijedi
Nisu.
Da jesu, odnosno da nije bilo srpskog preskakivanja ihrvatskih nacionalnih  nteresa kroz povijest,
do ratova između ta dva kršćanska naroda ne bi ni dolazilo.
Srbi i Hrvati nikad nisu bili u sporu do stvaranja prve Jugoslavije.


Last edited by Eroo on Tue 13 Feb - 22:38; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by kaya Tue 13 Feb - 22:38

Ovo su pretpostavljam sendvicari :)


“Predsednik Vučić je pokazao da zna da vodi diplomatiju, a to je samo zato sto voli svoj narod i sto to radi iz duše i čistog srca”
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Guest Tue 13 Feb - 22:43

Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo Tue 13 Feb - 22:45

kaja wrote:Ovo su pretpostavljam sendvicari :)


“Predsednik Vučić je pokazao da zna da vodi diplomatiju, a to je samo zato sto voli svoj narod i sto to radi iz duše i čistog srca”

Da sam ja na mjestu Plenkovća ili Kolinde u razgovoru s Vučićem bi se osjećao veoma komotno.
Za to postoji masu razloga.
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Eroo Tue 13 Feb - 22:46

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Ima nešto što ja vidim veoma pozitivno u ovoj posjeti.
Za svagda je ukinuto bracstvo i jedinstvo. i započeli su interesni razgovori između
dvs naroda i dvije države.Lijevosučni i jugonaostalgičari na aparatimah. :D

e da zaratili zbog bractva i jedinstva...za desetak godina svirat će se himna Hej Slaveni...
Neće, jer to ne žele dva najveća i najutjecajnija naroda na prostoru što ga zovete "Zapadni Balkan".
Eroo
Eroo

Posts : 74726
2016-07-22


Back to top Go down

U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala Empty Re: U Zagrebu je bio europski Vučić, njegovu ispriku nisam ni očekivala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum