ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by debotoijusto 12/2/2018, 19:42

Vijest o brutalnoj tučnjavi na splitskim ulicama koju smo danas objavili na našem portalu, a čiji je povod oduzimanje prednosti biciklista vozaču, izazvao je brojne reakcije, prvenstveno na društvenim mrežama Ivice Puljka, splitskog znanstvenika koji je spriječio daljnji fizički obračun.

- Ivica Miritelj, John the Peacemaker - vrlo brzo dobio je novi nadimak, a brzim reakcijama supružnika na svom Facebook profilu, pohvalila se i supruga Marijana.
- Pokušao im je Ivica objasniti da nasilje nije rješenje - napisala je predsjednica stranke Pametno, a na njenu objavu nizale su se samo riječi hvale..
- Ivica Puljak nije njonjo!, A sad, kandidatura za predsjednika! Heroj iz našeg sokaka! - samo su neke od brojnih pohvala...
- Ivo, svaka čast. Instinktivne reakcije najbolje govore o karakteru čovika.. klanjam se ovakvoj reakciji! - slaže se većina. - Mi smo prepoznali heroja, a vi? Bravo Ivica Puljak, hrabro i za primjer svima nama. Prevenirati i zaustaviti nasilje svih oblika, uvijek - objavili su reakciju i na stranici stranke Pametno uz hasthagove "stop nasilju" i "nulta stopa tolerancije na nasilje". Stranka najvjerojatnije neće imenu pametno, dodati i hrabro, no jasno je kako na Ivicu itekako mogu biti ponosni.
Bilo je i onih koji smatraju kako bi problem biciklista u prometu trebalo pomnije riješiti... - Ako je vozio biciklu po pješačkom, e pa drago mi je da ga je natamburao. Ti likovi misle da su bogom dani, voze slalom među pješacima na trotoaru i pješačkom... Drskost bez granica. Evala mu! - napisao je sugrađanin.

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/530995/ljudi-odusevljeni-puljkovim-smirivanjem-tucnjave-ivica-nije-njonjo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by Leviathan2 12/2/2018, 19:44

debo, poceo si spamat

_________________
Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by debotoijusto 12/2/2018, 19:47

"Istina je, razdvojio sam ih... Nisam mogao mirno stajati, pogotovo potaknut nedavnim tučnjavama djece na ulici... Jedan je bio zaista žilav i jači, ali uspjeli smo ih smiriti.. Nadam se da poslije nije došlo do daljnjih obračuna. Smatram kako sam dobro postupio i da treba odgovorno reagirati", kazao je Puljak.

da umocim guscje pero u mastilo i zabiljezim +
na reakciji i dobroj reklami
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by debotoijusto 12/2/2018, 19:52

Leviathan2 wrote:debo, poceo si spamat

malo covjecnosti nakon mora licemjerja danas
i pametno mi OK stranka , dvi muve jednim udarcem a ekoloski
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by Leviathan2 12/2/2018, 19:54

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:debo, poceo si spamat

malo covjecnosti nakon mora licemjerja danas
i pametno mi OK stranka , dvi muve jednim udarcem a ekoloski
nikad cuo

a licemjerje je trendy

_________________
Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by darth_vader 12/2/2018, 19:55

Ako je pribilo prije toga biciklistu, bilježim i ja jedan +...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19694
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by debotoijusto 12/2/2018, 20:06

jasambrend wrote:Ako je pribilo prije toga biciklistu, bilježim i ja jedan +...

o tome bi se dalo pricat nekidan sam za dlaku trknuo jednog uz korniz
srecom vozim ka penzic pa stignem vidit
s druge strane i sam vozim b. pa vidim svasta od vozaca a.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by vuksadinare 12/2/2018, 20:12

Ja mislio po naslovu sastavio huligane sa zemljom a on mirio u prometu pa to rade i skolska djeca u programu 'djeca u prpmetu'...e moj splite zar u tebi caruje najnizi IQ
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo! Empty Re: Ljudi oduševljeni Puljkovim smirivanjem tučnjave: Ivica nije njonjo!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum