ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by vuksadinare 19/10/2020, 14:09

ide link...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by vuksadinare 19/10/2020, 14:10

https://kamenjar.com/jandrokovic-pred-velikim-izazovima-s-kojima-se-hrvatska-suocava-ne-treba-dolijevati-ulje-na-vatru/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by vuksadinare 19/10/2020, 14:11

...zadnjih dana najrazboritiji komentar...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by vuksadinare 19/10/2020, 14:14

za razliku od mede puno mudriji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by vuksadinare 19/10/2020, 14:17

iskreno danas bi mnogi potpisali jandrokoviceve rijeci..i uzgred i zoki i plenki i medo i škoro bi ga mogli poslusati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by Sora 19/10/2020, 18:29

Pa dobro. To su ljudski faktori. Netko je borben a netko pomirljiv.
Inače jandrokovoć je po meni najopušteniji i bajkultirniji političar hrvatske.
Nemaš dojam da bi zubima i noktima branio svoju fotelju iako je dojam da do nje lako dođe.
Ali je cool

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo Empty Re: Rekoh ja Njonjo da je danas najzreliji političar iz vrha i da ne zaslužuje više naziv Njonjo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum