ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Mon 23 Apr - 19:41

Zeko wrote:
muckodjubre wrote:kako vam se da...konji stari hahaha
Imaš pravo, ali počeo mi majku spominjati već prije par godina, a žena je pokojna već 15 godina. Sramota može biti to napušeno nekrofilsko đubre.
Smeće lažljivo!
Da ti meni nisi PRVI spominja roditelje, ja tvoje ne bi nikad...
I to u trenucima kad mi je otac bija tesko bolestan...
Đubre jedno bezobrazno...
Nikome ne spominjem roditelje na forumu, nego samo tebi...
A razlog san ti reka...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko Mon 23 Apr - 20:06

Ti ne samo da si nekrofil nego si i smrdljivi lažov, jebo ti pas mater đubre smrdljivo. Evo, sad sam ih spomenuo. I okani me se više majmune napušeni.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Mon 23 Apr - 20:15

Zeko wrote:Ti ne samo da si nekrofil nego si i smrdljivi lažov, jebo ti pas mater đubre smrdljivo. Evo, sad sam ih spomenuo. I okani me se više majmune napušeni.
Budaletino senilna, jedini lažov odi si ti!
Jer Amper ti je zalipija dokaze i kronologiju ko je zapocea s tim prozivanjem roditelja...
Ima sve crno na bilo, idiote...
Učini nesto po pitanju demencije...
Eutanazija ti ne bi bila losa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Mon 23 Apr - 21:25

dobar duel  :popcorn
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Mon 23 Apr - 21:38

Ma idiot stari...
Vjerojatno je patološki lažov, pa je to jače od njega...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko Tue 24 Apr - 9:26

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Ti ne samo da si nekrofil nego si i smrdljivi lažov, jebo ti pas mater đubre smrdljivo. Evo, sad sam ih spomenuo. I okani me se više majmune napušeni.
Budaletino senilna, jedini lažov odi si ti!
Jer Amper ti je zalipija dokaze i kronologiju ko je zapocea s tim prozivanjem roditelja...
Ima sve crno na bilo, idiote...
Učini nesto po pitanju demencije...
Eutanazija ti ne bi bila losa...
;)
Jebo te amper u dupe i ti njega. Je, on je ovdje moralna vertikala i ON zna pozadinu našeg sukoba. Sa vrijeđanjem si ti započeo prvi i to je amen, može amper izmišljati kronologiju kakvu god hoće, on je ovdje najmanje mjerodavan za to, a ti i on ste k'o prst i nokat. Dvije forumske lude.   jocolor jocolor Kažem ti opet, okani me se majmune napušeni, jer tvoj intelektualni novo je najmanje 3 razine ispod mojega. To se jasno vidi iz tvojih upisa u kojima kad si popišan i posran nemaš odgovora, već počinješ sa uvredama i spominjanjem moje pokojne majke. Jel' te nije sramota, majmune ? Nimalo ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 24 Apr - 9:31

Jel ja sanjam? Jel se ovo događa?
:O

Uznapredova je Alzheimer u tebe, ka i u nosate prevare iz Zadra...
Samo polako, bit ce sve u redu...
A sad me zaobilazi ubuduće...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko Tue 24 Apr - 11:38

Naravno, sa idiotima razgovaraju samo doktori - specijalisti za idiote, kojem se pod hitno moraš javiti. Okani me se, napušenko.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 14:10

Andres Iniesta is the only player in history to be Man of the Match in a Euro Cup final, World Cup final, and Champions League final.

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 DbcMOQVU0AA2H9I
najveći u povijesti, poslije messija..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 24 Apr - 14:36

End wrote:Andres Iniesta is the only player in history to be Man of the Match in a Euro Cup final, World Cup final, and Champions League final.

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 DbcMOQVU0AA2H9I
najveći u povijesti, poslije messija..
E, ovo je stvarno poseban uspjeh!
(Y)

Najbolji veznjak današnjice je lopovski Hobit iz lopovskog Madrida hahahahhahahahahahahhaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 14:50

jebote kako me sram, čak i u šali, sramota me na koji način se uzdiže zatonski lopov..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 15:04

Pascal Ferré, direktor uglednog lista France Football, zatražio je oprost od Inieste zbog činjenice da nikada nije osvojio Zlatnu loptu, a po njemu je veznjak Barcelone itekako zaslužio tu nagradu. U tekstu objavljenom u pomenutom listu, između ostalog piše: "On je najbolji kreator igre svih vremena. Većina njegovih savremenika komplicira svoje živote igrom, a on sve olakšava. Petnaest godina pojednostavljuje igru, bez ikakvih loših misli, samo da bi igra živjela."
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Tue 24 Apr - 15:05

Uz Zidana sigurno jedan od najveći vezni svih vremena,ali vrijeme nosi svoje...odlaskom inieste ostaje još messi...Ronaldinho,etoo,xavi,iniesta pa i david villa...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Tue 24 Apr - 15:06

i vas dva nemojte toliko kmečati  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 15:12

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 31230461_1935664019791790_6101039410797833428_n
ide to polako na -8 uz sve moguće krađe madridskih cigana, brutalno
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Tue 24 Apr - 15:51

Zidane je najbolji veznjak svih vrimena...
Iniesta je odma do njega...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Tue 24 Apr - 16:17

End wrote:dobar duel  :popcorn

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 16:18

fridrih_niche wrote:Iniesta je najbolji veznjak svih vrimena...
Zidane je odma do njega...
;)
iniesta ga dere po trofejima... a zidane uvijek ima tu mrlju da je igrao za dva najveća lopovska kluba nek misli tko šta oće..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Tue 24 Apr - 16:21

iniesta ima savršenu karijeru, nijedan eksces na terenu i van, teško da to netko može nadmašiti, jedino ga veliki busquets može preći po trofejima..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Tue 24 Apr - 16:22

fridrih_niche wrote:Zidane je najbolji veznjak svih vrimena...
Iniesta je odma do njega...
;)
Iniesta ne može u istu rečenicu sa Zidaneom. Zizu je jedan i jedini, možda i najbolji igrač svih vremena

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Tue 24 Apr - 16:23

End wrote:
fridrih_niche wrote:Iniesta je najbolji veznjak svih vrimena...
Zidane je odma do njega...
;)
iniesta ga dere po trofejima... a zidane uvijek ima tu mrlju da je igrao za dva najveća lopovska kluba nek misli tko šta oće..
Daj si opali šamarčinu debilu retardirani

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum