ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/4/2018, 10:37

Zna san da ce dat penal Coutinhu...
Jer je Coutinho i zabija gol u nastavku akcije koju je sudac prikinija...
A Messi nije pedersko derište koje oce uzet sve sebi, nego timski igrač...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 14:56

Luka Modrić dobio je još jedno veliko priznanje. Magazin Madridistarealbirao je 50 najvećih igrača Real Madrida u povijesti kluba, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije zauzeo je osmo mjesto.
Na prvoj poziciji našao se Alfredo Di Stefano koji je s Realom između 1956. i 1960. godine osvojio pet naslova u Kupu prvaka. Njega slijedi najbolji igrač današnjice Cristiano Ronaldo, a u top 10 su i Gento, Zidane, Puskas, Butragueño, Raul, Roberto Carlos i Amancio. Naš Modrić je, kao što smo već napisali, na osmoj poziciji. 

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 15:10

Ugledni američki časopis Forbes Thieves je napravio najveću listu lopova u svijetu nogometa na koju Hrvatska može biti ponosna...
Jer se na listi nalaze Zdravko Mamić i Luka Modrić...
Zdravko je na listi deseti, jer je varao samo na tlu Hrvatske te nije moga imati bolju poziciju od našeg Luke koje je osumnjičen za varanje i lopovluk u vise zemalja, a u Španjolskoj je već i priznao krivnju...
Naša dika i uzor, Luka Modrić, je treći na listi, iza gospodina Pereza i gospodina Marotte...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 17:21

Više od jada ni sam ne znaš kaj bi napisao, glupane napušeni.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 17:43

Glupan napušeni ti opet jebe mater u usta, bečki balegaru...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 23/4/2018, 18:33

fridrih_niche wrote:Ugledni američki časopis Forbes Thieves je napravio najveću listu lopova u svijetu nogometa na koju Hrvatska može biti ponosna...
Jer se na listi nalaze Zdravko Mamić i Luka Modrić...
Zdravko je na listi deseti, jer je varao samo na tlu Hrvatske te nije moga imati bolju poziciju od našeg Luke koje je osumnjičen za varanje i lopovluk u vise zemalja, a u Španjolskoj je već i priznao krivnju...
Naša dika i uzor, Luka Modrić, je treći na listi, iza gospodina Pereza i gospodina Marotte...
<3
lukica ima zaštitu pereza, jedva čekam da okonča karijeru pa možda onda malo govno dobije šta zaslužuje, nadam se guljenje u tamnici. Basketball
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 18:42

Smeće malo ce otić živit u Monte Carlo...
Neće taj vise ni znat za Hrvatsku...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 19:19

fridrih_niche wrote:Glupan napušeni ti opet jebe mater u usta, bečki balegaru...
;)
Nekrofilu smrdljivi napušeni.   jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 19:20

Marioneto šugava i smrdljiva...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 19:25

Nekrofilu smrdljivi napušeni. Daj si malo mašte, ne ponavljaj zamnom k'o papagaj.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 19:28

Koji glupan...
:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 19:56

fridrih_niche wrote:Koji sam ja glupan...
:ming1

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 20:06

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Koji sam ja glupan, oprosti mi Niče...
Sad nastavi gurat mi ga materi u sve pore...
:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 23/4/2018, 20:14

kako vam se da...konji stari hahaha

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 20:17

Slažen se, degutantan san i hranin priglupog trola...
:D
Pametniji popusta, pa cu ja stat...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by bafalo 23/4/2018, 20:39

fridrih_niche wrote:Koje gaženje ekipe koja je duplo bolja od Rome...
Tragedija da sad nisu u polufinalu LP...
;)
nije tragedija nego im se u lp svi ne miču s puta a ostali su bez para za suce zbog banaslovnih transfera za dembelea i coutinha. odmaže šta se i messi opet odlučio ne pojavit na utakmicama a uredno je prijavljen da igra  Basketball

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 20:42

Pa kako se Realu ne miču u La Ligi?
A u LP im se miču...
Nije mi tvoja logika na mistu...
Elaboriraj...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by bafalo 23/4/2018, 20:46

nemam pojma šta real radi u primeri to će nam end reći on gleda svaku. ja samo vidim iz statistike da je ronaldo igrao samo 25 utakmica od 33. to je u najgorem slučaju dvadesetak bodova tačno za prvo mjesto. tužno je da se real bez ronalda odma raspada ali zato i neće bit prvaci. pošteno

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 23/4/2018, 21:00

muckodjubre wrote:kako vam se da...konji stari hahaha
Imaš pravo, ali počeo mi majku spominjati već prije par godina, a žena je pokojna već 15 godina. Sramota može biti to napušeno nekrofilsko đubre.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 23/4/2018, 21:12

bafalo wrote:nemam pojma šta real radi u primeri to će nam end reći on gleda svaku. ja samo vidim iz statistike da je ronaldo igrao samo 25 utakmica od 33. to je u najgorem slučaju dvadesetak bodova tačno za prvo mjesto. tužno je da se real bez ronalda odma raspada ali zato i neće bit prvaci. pošteno
dobar pokusaj... loreal je odavno s pederkom u sastavu izgubio svaku nadu za titulu, a onda su dosli kompleksi na naplatu koji su ga prikovali na klupu. znaci ispao je samo pickica koji samo ceka na gotovo da se poslika s trofejima isto kao tap inove s pola metra na tude zasluge..
End
End

Posts : 21162
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 23/4/2018, 21:41

Zeko wrote:
muckodjubre wrote:kako vam se da...konji stari hahaha
Imaš pravo, ali počeo mi majku spominjati već prije par godina, a žena je pokojna već 15 godina. Sramota može biti to napušeno nekrofilsko đubre.
Smeće lažljivo!
Da ti meni nisi PRVI spominja roditelje, ja tvoje ne bi nikad...
I to u trenucima kad mi je otac bija tesko bolestan...
Đubre jedno bezobrazno...
Nikome ne spominjem roditelje na forumu, nego samo tebi...
A razlog san ti reka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 34 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum