ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 11:00

veber wrote:Cijena radnika je nikaj u odnosu na zarađeno, no lakše nam je plaćat leasing bmw petice nego dati soma kuna više radniku. I svi se onda čude kako ljudi gibaju van.
Bio sam na razgovoru za posao u De, firma mi prvu godinu nudi sve plaćeno, slifečih 4 pola. Za svako dijete 600 eura, bivšoj 400, 14 plaća, auto po 1euro dnevno...
Pa ti nemoj otić.
Radni tjedan je 36 sati
I sad pogledaj našu krasnu Trinty koja se uhvatila neoliberalizam pa misli da je ovo sa azilantima to a kad ono

Uništit će zdrave kapitaliste i normalnu radnu snagu

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 11:04

Ja stvarno nemogu skužit da ljudi ovo pozdravljaju i misle joj super

Pa nije

Azilant nesmije radit

Kako bi bilo da Njemačka meni plača režije stan hranu

Baš me briga radit ću za sedam stotina eura onda tamo

A šta će ovi okolo kojima mafija na vlasti nije dala ovo

Pa propast će
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 11:10

Gle, činjenica je da nitko ne želi kopat kanale. Danas armirač ima 10000kn i zašto bi išao u De? Ionako su većinom iz Bosne.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 11:14

veber wrote:Gle, činjenica je da nitko ne želi kopat kanale. Danas armirač ima 10000kn i zašto bi išao u De? Ionako su većinom iz Bosne.
Činjenica je da ja Bosancu neplačam stan hranu i režije da bi Mate iz HDZ dobija kopača kanala za dvije tisuće kuna i rekao meni sutra Eto vidiš ako nećeš ti ima tko hoće

Meni Bosanac nesmeta ali ovaj DA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 11:20

veber wrote:no lakše nam je plaćat leasing bmw petice nego dati soma kuna više radniku. I svi se onda čude kako ljudi gibaju van.

Poanta cijele priče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 11:22

Prvi broj u mojem mobu je Amir, Sirijac. Mogao bi nas sve podučavat hrvatskom. Pride je liječnik i on bi napustuo Hr.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 11:25

maggie13 wrote:
To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

Nedavno je bila objavljena vijest da Japan ima velikih problema zbog manjka vozača kamiona.
Naravno, po aktualnoj logici na zapadu najbolje bi riješenje bilo uvesti takav profil radnika iz inozemstva.
Znaš što rade Japanci?
Razvijaju automatsko upravljanje kamionima čiji eksperimentalni rezultati jako obećavaju.
Ukratko, oni ne žele ni pod koju cijenu dovesti u pitanje opstanak i homogenost svoje kulture, koheziju i harmoniju svog društva, a ako se nešto baš jako čvrsto želi, riješenje je uvijek moguće naći.
Pitanje je samo prioriteta, je li to goli profit ili nešto što se uobičajeno kvalificira kao viša i opća društvena korist.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 11:26

slidingdoorsoperator wrote:
veber wrote:no lakše nam je plaćat leasing bmw petice nego dati soma kuna više radniku. I svi se onda čude kako ljudi gibaju van.

Poanta cijele priče.
Dok sam imao firmu radnike sam fer plaćao i niti jednog nije bilo briga kaj vozim. Za tri soma kuna ležim doma ili za 10 radim kod nijemca.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus 9/2/2018, 11:29

veber wrote:Prvi broj u mojem mobu je Amir, Sirijac. Mogao bi nas sve podučavat hrvatskom. Pride je liječnik i on bi napustuo Hr.
Ali to je čovik koji sam sebi plača režije stan i hranu

Pa nemožeš ti azilanta zapošljavat u privatnom sektoru, moš mu dat metlu da čisti ulice i to je to

Azilant nesmije radit u privatnom sektoru

On je azilant

Nemožeš ti deset tisuća crnaca proglasit azilantima ja da mu plaćam hranu režije i stan a da Mate iz HDZ ga uzme radit u svoju tvornicu u po cijene a ovome je ok kad mu ja ionako plaćam režije stan i hranu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 12:14

Baš sam upisao ovo na tražilicu i filtrirao zadnja 24 sata, ovaj Sirijac nigdje nije spomenut osim na index.yu. :)  Nebitan čovjek, a opet kad gledaš koliko dnevno okreće Ante Ramljak i njegova kompanija... Koliko novaca se samo sprži.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by aben 9/2/2018, 12:27

RayMabus wrote:Šta je ovdje šema

Ja plaćam njegov smještaj i hranu

On nema uvjete da se cjenka ali boli ga kurac kad mu ja ionako plaćam režije stan i hranu

Kapitalista zarađuje ogromnu paru a mene guli i onda mi kaže kako nam je super turizam kao ekonomija


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOO
ploćoš i epikuru smještaj i hronu, pa se ne buniš. 

trpaj

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by aben 9/2/2018, 12:29

RayMabus wrote:
veber wrote:Prvi broj u mojem mobu je Amir, Sirijac. Mogao bi nas sve podučavat hrvatskom. Pride je liječnik i on bi napustuo Hr.
Ali to je čovik koji sam sebi plača režije stan i hranu

Pa nemožeš ti azilanta zapošljavat u privatnom sektoru, moš mu dat metlu da čisti ulice i to je to

Azilant nesmije radit u privatnom sektoru

On je azilant

Nemožeš ti deset tisuća crnaca proglasit azilantima ja da mu plaćam hranu režije i stan a da Mate iz HDZ ga uzme radit u svoju tvornicu u po cijene a ovome je ok kad mu ja ionako plaćam režije stan i hranu
mesti ceste?
ohoho, znoči, da mu ploćomo i smještaj, i hronu i ploću?

genijalno

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by epikur37 9/2/2018, 12:31

Monter kranova tu u zadru, 4000 kn dnevno! Koja jebena njemacka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Eroo 9/2/2018, 12:37

epikur37 wrote:Monter kranova tu u zadru, 4000 kn dnevno! Koja jebena njemacka
Nije to baš tako. Odnosi se na najam krana na dan....izgradnja podloge po kojoj vozi, rada dovoz, montaža, rad s njim, odvoz.
+...cijena kapitala + vrijeme dok je u leru.


Last edited by Eroo on 9/2/2018, 12:39; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by aben 9/2/2018, 12:38

Eroo wrote:
epikur37 wrote:Monter kranova tu u zadru, 4000 kn dnevno! Koja jebena njemacka
Nije to baš tako. Odnosi se na najam krana na dan....dovoz, montaža, rad s njim, odvoz...cijena kapitala + vrijeme dok je u leru.
i plus državi 50%....ali ča un zno o realnon sektoru...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Eroo 9/2/2018, 12:43

aben wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Monter kranova tu u zadru, 4000 kn dnevno! Koja jebena njemacka
Nije to baš tako. Odnosi se na najam krana na dan....dovoz, montaža, rad s njim, odvoz...cijena kapitala + vrijeme dok je u leru.
i plus državi 50%....ali ča un zno o realnon sektoru...
Navedena cijena se mi uopće  ne čini previsoka. Doduše, ne znam o kojem se tipu krana radi...visina, nosivost...fiksni ili pokretni...
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 12:53

epikur37 wrote:Monter kranova tu u zadru, 4000 kn dnevno! Koja jebena njemacka
Koliko dana radi? U ZD 15. Znači netto mu je 2500.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber 9/2/2018, 12:56

Kransks dizalica u zegeju je oko soma kuna sat, ako ostane kod tebe još ti je pedeset ojra ura.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by darth_vader 9/2/2018, 13:02

veber wrote:Gle, činjenica je da nitko ne želi kopat kanale. Danas armirač ima 10000kn i zašto bi išao u De? Ionako su većinom iz Bosne.

Bosanci su nasi prirodni imigranti i Meho, Suljo i Haso mogu ostati, ali nek briju brade obavezno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Eroo 9/2/2018, 13:37

veber wrote:Kransks dizalica u zegeju je oko soma kuna sat, ako ostane kod tebe još ti je pedeset ojra ura.
Nisu sve kranske dizalice iste, ni po načinu rada, ni po nosivosti ili području pokrivanja.
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest 9/2/2018, 13:38

longi objasnio osnove ekonomije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 4 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum