ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest Thu 8 Feb - 23:46

catabbath wrote:Čekajte samo da stigne prva plaća pa da lik vidi koliko je zaradio. Ubrzo će Abi&family biti u Njemačkoj.
pa gledaj nije mu loše. država mu je riješila stran, režije, školovanje djecu, čak i neki džeparac, njemu ostane ovih extra 4000kn..

naravno da lik mora sa tom lovom pokriti stanovanje, režiju , i nahraniti i školovati 3 djece, i kupiti ženu ružu za valentinovo, kao što moraju ostali Hrvate koje država pljačka, onda bi uteka u Njemačku.. ili nazad u Alepo.

ovako kada ti država mjesečno na tebe troši minimalno 12 000kn, a onda ti glumiš da si koristan i radiš za 4000kn..

imajte na umu, da 90% njih(kao na primjeru njemačke) neće baš ništa raditi. na kraju će se i tim pohlepnim kapitalistima , odbiti od glavu "uvoz radne snage", kada im država kaže .. " a slušajte, treba prehraniti 10 000 novih arapa, jebiga, mi nećemo rezati našim uhljebima, vama ide novi porez "

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by catabbath Thu 8 Feb - 23:48

Ma čim se on malo stabilizira već će doći u kontakt sa svojima na zapadu pad kad mu kažu koliku socijalu dobivaju ovaj će odmah zviznuti i put pod noge. A tamo će sigurno reći kako su ovdje rasisti i sl. pa da je morao zbrisati...

_________________
Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-21


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Thu 8 Feb - 23:55

catabbath wrote:Ma čim se on malo stabilizira već će doći u kontakt sa svojima na zapadu pad kad mu kažu koliku socijalu dobivaju ovaj će odmah zviznuti i put pod noge. A tamo će sigurno reći kako su ovdje rasisti i sl. pa da je morao zbrisati...
Da ali nije to poanta, izgleda da ni ti ne kužiš

Oni će samo dovest novoga

Ovaj hotel ima ovoga koji radi za dvije tisuće kuna i super mu je istodobno drugi hotel plača pekara sedam tisuća kuna

Nakon sezone ovaj propadne a ovaj Kapitalista rob opstaje


Sutra ti taj Kapitalista vlada državom jer je uništija sve dobre poslodavce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 0:10

Hrvati će masovno iselit odavde i gore kad ostanu duže od tri godine to se u 90% slučajeva nevrača

Naši dragi političari i njihovi rođaci kapitalisti očito još žive u dobu kad Hrvatska nije bila u EU i u Jugoslaviji pa misle evo sad će ovi radit za dvije tisuće kuna pa ćeš i ti

ISTINA JE DA ĆE TI HRVATI MASOVNO ISELIT I NIKAD IH VIŠE NEŠ DOBIT NAZAD A IMA NAS ČETRI MILJONA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 0:29

Mladi Hrvati će iselit iz ove države, mi ćemo biti jedina zemlja u svijetu čija je stopa nezaposlenosti NULA

To neće biti zato jer ima posla nego jer su svi mladi iselili a krahira natalitet

Nećemo moći imati nezaposlenost od jedan posto nego baš NULA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest Fri 9 Feb - 1:22

Pinochet wrote:
maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.
većina ljudi u RH nema djecu, jer nemože priuštiti stan , posao itd. gledaj onu drugu temu, ona cura od 27godina plače, da ne može zaraditi niti pomisliti platiti podstanarstvo i osnovati obitelj. država ubija stanovništvo porezima, država ubija djecu porezima, cijele mlade obitelji nemogu imati djecu u RH, sele i rađaju u Njemačkoj i Irskoj.
još kada se sjetim da su budale išle uvesti porez na nekretnine...

a mi uvozimo arape koji imaju 3 djece, i ovo malo ljudi što je ostalo u RH, im plaća smještaj i hrani ih. nitko od imigranata tko je došao u RH , ne plaća porez - svi troše novac poreznih obveznika. čak i ovaj što radi u pekari,  - država(odnosno mi) mu plaća smještaj i hranu za njega, njegovu ženu i njegovo troje djece.. i zdravstvo i školovanje i sve ostalo.

nema šanse, da lik zaradi sve to, nema šanse. čak i stvara ekonomski minus, (koji longi mora pokriti, ili ona cura iz slobodne koja plače da sa 27godina nemože niti pomisliti na obitelj jer radi za džeparac a sve je skupo).


kršćanska ideologija, kult smrti, svjetonazor koji vodi u propast :bless
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest Fri 9 Feb - 1:24

Holy order,
Makes mental disorder.
Mindfucking moral,
Everyone is under control.

Believe, jesus saves,
Believe until your grave.
It makes me sick,
So fuck this shit!

Some kind of fools,
Never wins, always loses.
Crave for future,
Promised by a shucking preacher.

Sacrifice your life,
Sacrifice and don’t deny.
Forbidden evolution,


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest Fri 9 Feb - 1:27

najveći neprijatelji europskih naroda nisu afrikanci, muslimani, imigranti...

nego domaći kršćani, oni drže vrata otvorena i žele se žrtvovati na oltaru smrti svome bogu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Guest Fri 9 Feb - 1:28

maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

evo, meggie već ima ispran mozak, ona je spremna za žrtvovanje, za smrt :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by darth_vader Fri 9 Feb - 1:47

maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

Nije neminovnost. Nek crknu uhljebi i paraziti i zemlja bi se preporodila za cas...ne treba useljavati nikog, a i za gerijatriju pristekanu za mirovinski me vise zaboli...mirovine i zdravstveno ukinuti pa tko prezivi...centralna drzava je nakarada i postala je sama sebi svrha...sustav treba totalno erodirati da bi mala jezgra zdravih pojedinaca jedina prezivjela te na novim temeljima zapocela proces obnove...multi-kuti je put u propast za ovako male narode kao sto smo mi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 7:41

jasambrend wrote:[multi-kuti je put u propast za ovako male narode kao sto smo mi...
Pa normalno, Švabo će sa svojih 80 milijuna opstat a mi ćemo sa svoja četri miljona nestati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 7:44

Slavoniju smo iselili a sad ćemo izgleda i jadranku regiju, nema države bez naroda

Mislim doslovce pićimo u nestanak dopuštajući kapitalistima i njihovim političarima da vladaju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Trinity Fri 9 Feb - 9:28

epikur37 wrote:Htjeli ste kapitalizam , evo vam ga....

Sloboda kretanja kapitala, ljudi i usluga...:)
Tako je.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 9:33

Triny wrote:
epikur37 wrote:Htjeli ste kapitalizam , evo vam ga....

Sloboda kretanja kapitala, ljudi i usluga...:)
Tako je.
Pa ovo nije to jbte

Ti mu plaćaš stan hranu i režije i onda ga tvoja konkurencija zaposli za dvije tisuće kuna a ti svog radnika plaćaš pet tisuća plus financiraš konkurenciji njegovog, ti ćeš sutra propast a ovakvi će uzet svo tržište

Triny umij se i shvati o čemu se ovdje radi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by L'âme Fri 9 Feb - 9:33

ex normal wrote:
maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

evo, meggie već ima ispran mozak, ona je spremna za žrtvovanje, za smrt :blj
Ja sam samo realna i nista vise.
Kad shvatimo da smo sami sebi krivi, vec ce biti kasno.
Vec je kasno.
Ti si nerealan i licemjeran.
Da si napravio cetvero djece, imao bi pravo pricat.
Ovako, suti i ckomi.
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by L'âme Fri 9 Feb - 9:35

jasambrend wrote:
maggie13 wrote:
Pinochet wrote:
maggie13 wrote:Neka radi.
Ako ce postivat zakone drzave i nece biti vjerski extremist.
nisi skužila. longi mu plaća smještaj i hranu i režije od svojih poreza što plaća čardaku, a ovaj longiju uzima posao i ruši cijenu rada.   od takve "ponzi šeme",


To je neminovnost. Mi se iseljavamo, nemamo djece, netko mora radit.

Nije neminovnost. Nek crknu uhljebi i paraziti i zemlja bi se preporodila za cas...ne treba useljavati nikog, a i za gerijatriju pristekanu za mirovinski me vise zaboli...mirovine i zdravstveno ukinuti pa tko prezivi...centralna drzava je nakarada i postala je sama sebi svrha...sustav treba totalno erodirati da bi mala jezgra zdravih pojedinaca jedina prezivjela te na novim temeljima zapocela proces obnove...multi-kuti je put u propast za ovako male narode kao sto smo mi...
Istina, put u propast nakon rupa koje smo sami sebi iskopali.
Ali to se sve ostalo slazem s tobom
Imala sam ja tu i radikalnije prijedloge.
;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Trinity Fri 9 Feb - 9:36

RayMabus wrote:
Triny wrote:
epikur37 wrote:Htjeli ste kapitalizam , evo vam ga....

Sloboda kretanja kapitala, ljudi i usluga...:)
Tako je.
Pa ovo nije to jbte

Ti mu plaćaš stan hranu i režije i onda ga tvoja konkurencija zaposli za dvije tisuće kuna a ti svog radnika plaćaš pet tisuća plus financiraš konkurenciji njegovog, ti ćeš sutra propast a ovakvi će uzet svo tržište

Triny umij se i shvati o čemu se ovdje radi
Onda ću i ja zaposliti ovog od dvije tisuće kuna. Ako može i za manje.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 9:42

Triny wrote:
RayMabus wrote:
Triny wrote:
epikur37 wrote:Htjeli ste kapitalizam , evo vam ga....

Sloboda kretanja kapitala, ljudi i usluga...:)
Tako je.
Pa ovo nije to jbte

Ti mu plaćaš stan hranu i režije i onda ga tvoja konkurencija zaposli za dvije tisuće kuna a ti svog radnika plaćaš pet tisuća plus financiraš konkurenciji njegovog, ti ćeš sutra propast a ovakvi će uzet svo tržište

Triny umij se i shvati o čemu se ovdje radi
Onda ću i ja zaposliti ovog od dvije tisuće kuna. Ako može i za manje.
Nećeš jer je to dogovor političara i grupice njihovih Kapitalista, to košta i oni ovoga mogu uvest i financirati tvojom lovom samo ograničeni broj

Ti ćeš sutra propast jer radnika moraš platiti koliko traži plus financiraš konkurenciju a on neplača ništa i dobije radnika u pol cijene

Ti sutra propadaš jer nemožeš konkurirati NJEMU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 9:49

Pa shvatite konačno šta rade pa nemožete baš toliko bit glupi

Trinty ima dućan hoće jeftinu radnu snagu ok evo ti dozvola za rad dovedi radnika odakle hoćeš

On sam plaća režije stan i hranu čak i ako mu ti to osiguraš opet je tvoj trošak, znači taj radnik košta pet tisuća kuna

Tvoj susjed Mate je Hdz, uveze azilante i odma sebi, ti plaćaš azilantu hranu stan i režije a ovaj nema mogućnosti biranja pa će radit za dvije tisuće kuna ali jebe ga se kad neplača nit režije nit hranu nit stan

Nakon godinu dana ti moraš dućan zatvoriti jer nemožeš radit protiv ovakvog lika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by veber Fri 9 Feb - 9:54

Cijena radnika je nikaj u odnosu na zarađeno, no lakše nam je plaćat leasing bmw petice nego dati soma kuna više radniku. I svi se onda čude kako ljudi gibaju van.
Bio sam na razgovoru za posao u De, firma mi prvu godinu nudi sve plaćeno, slifečih 4 pola. Za svako dijete 600 eura, bivšoj 400, 14 plaća, auto po 1euro dnevno...
Pa ti nemoj otić.
Radni tjedan je 36 sati

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by RayMabus Fri 9 Feb - 10:00

veber wrote:Cijena radnika je nikaj u odnosu na zarađeno, no lakše nam je plaćat leasing bmw petice nego dati soma kuna više radniku. I svi se onda čude kako ljudi gibaju van.
Bio sam na razgovoru za posao u De, firma mi prvu godinu nudi sve plaćeno, slifečih 4 pola. Za svako dijete 600 eura, bivšoj 400, 14 plaća, auto po 1euro dnevno...
Pa ti nemoj otić.
Radni tjedan je 36 sati
I sad pogledaj našu krasnu Trinty koja se uhvatila neoliberalizam pa misli da je ovo sa azilantima to a kad ono

Uništit će zdrave kapitaliste i normalnu radnu snagu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu  - Page 3 Empty Re: Sirijac azilant odma našao posao u Zadru kao pekar u hotelu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum