ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koje bi teme zabranili na vip-u..

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

teme o

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_lcap38%koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_rcap 38% 
[ 3 ]
koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_lcap13%koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_lcap49%koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Vote_rcap 49% 
[ 4 ]
 
Total Votes : 8
 
 

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by T. 2/2/2018, 10:04

pizzon wrote:
Totenkopf wrote:Ma treba samo trajno banirat pizzduna i ništa više...

ti, koji javno propagiras nacizam, pre svega kroz formu ustastva mene predlazes za trajno baniranje.
tipicno, za osobe takvog moralnog profila. afirmises ustastvo, javno, deklarises se kao ustasa, opravdavas
sve zlocine hrvata, uzimas sebi za pravo da bilo koga predlazes za trajno baniranje. meni nesto  sl. ne pada na pamet.
za razliku od tebe, u mojim postovima nema pravdanja zlocina, osim neke neprikladne reci, samo kroz repliku.
ne postoji moj izolovani post koji nicim izazvan afirmise zlocine ili poziva na zlocin, rat. osim diplomatski, 
medijsko sukobljavanje. da si ti u austriji ili nemackoj, bio bi procesuiran i kaznjen. zasto je tvoje ponasanje
prihvatljivo hrvatskoj, ne znam, samo naslucujem. ti si 1.  pizzdun foruma !
Viš kolko si glup...
Meni ne smetaju tvoje teme, postovi niti 'neprimerene reči',  nego ti osobno...
Jer si kurac od četnika, nìtko i ništa, neki jebeni metro soft četnik s tim pederom na avataru...
Ni tvoji četnici te ne vole, kako bih ja kao deklarirani klerofasist...
I zato si ipak ti jedini pizzdun na forumu...

T.

Posts : 17141
2014-04-14


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by crvenkasti 2/2/2018, 10:24

Ja ne mogu sam sebi nikako zabraniti i opet ću doći. A svaki put me grize savjest što sam ispao glup.
Čudno. Mrzim što sam glup, a volim kad sam glup.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Guest 2/2/2018, 10:25

Totenkopf wrote:
pizzon wrote:
Totenkopf wrote:Ma treba samo trajno banirat pizzduna i ništa više...

ti, koji javno propagiras nacizam, pre svega kroz formu ustastva mene predlazes za trajno baniranje.
tipicno, za osobe takvog moralnog profila. afirmises ustastvo, javno, deklarises se kao ustasa, opravdavas
sve zlocine hrvata, uzimas sebi za pravo da bilo koga predlazes za trajno baniranje. meni nesto  sl. ne pada na pamet.
za razliku od tebe, u mojim postovima nema pravdanja zlocina, osim neke neprikladne reci, samo kroz repliku.
ne postoji moj izolovani post koji nicim izazvan afirmise zlocine ili poziva na zlocin, rat. osim diplomatski, 
medijsko sukobljavanje. da si ti u austriji ili nemackoj, bio bi procesuiran i kaznjen. zasto je tvoje ponasanje
prihvatljivo hrvatskoj, ne znam, samo naslucujem. ti si 1.  pizzdun foruma !
Viš kolko si glup...
Meni ne smetaju tvoje teme, postovi niti 'neprimerene reči',  nego ti osobno...
Jer si kurac od četnika, nìtko i ništa, neki jebeni metro soft četnik s tim pederom na avataru...
Ni tvoji četnici te ne vole, kako bih ja kao deklarirani klerofasist...
I zato si ipak ti jedini pizzdun na forumu...

ok, ja sam glup a ti si ustasa.
zaista nisam spreman da branime zlocine naroda kome pripada, niti da uzmem oruzje i ubijam nesrbe
zato sto nisu srbi.
hocu, da branim srbiju i srbe, ali casno, ne ubijajuci zarobljenike, po poljima i zbegovima, kucama, 
kao sto ti konkretno pravdas. sto i jesam ucinio  99 god. 
a to, sto me ne vole, klonirani cetnici, ideoloske kom metastaze, koji pravdaju nedica i sl. uopste me ne interesuje. 
ostajem veran ideji monarhije kao optimalnom resenju za srpski narod i drzavu srbiju. 
jesam takav cetnik,  kao sinonimu  pojma srbin  medju hrvatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Trinity 2/2/2018, 10:48

Ništa. Bar se dobije pravi presjek forumaša.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by T. 2/2/2018, 10:49

Triny wrote:Ništa. Bar se dobije pravi presjek forumaša.
Ti bi sad najradije napravila neku tabelu ili graf o forumašima...
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Trinity 2/2/2018, 10:57

Totenkopf wrote:
Triny wrote:Ništa. Bar se dobije pravi presjek forumaša.
Ti bi sad najradije napravila neku tabelu ili graf o forumašima...
To će deda, on je grafofil. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by marcellus 2/2/2018, 11:35

kic wrote:ili neki prijedlog..

sve koje otvori pižon

_________________
koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by marcellus 2/2/2018, 11:36

kaja wrote:Da zabrane pizzona bilo bi vam dosadno . 
Za dva dana bi ga tražili.

evo da probamo

_________________
koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by BB-8 2/2/2018, 11:45

kaja wrote:Da zabrane pizzona bilo bi vam dosadno . 
Za dva dana bi ga tražili.

nije on jedini bez kojeg bi bilo dosadno...

_________________
koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Attach13 koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Kavran 2/2/2018, 12:20

pizzon wrote:
Totenkopf wrote:
pizzon wrote:
Totenkopf wrote:Ma treba samo trajno banirat pizzduna i ništa više...

ti, koji javno propagiras nacizam, pre svega kroz formu ustastva mene predlazes za trajno baniranje.
tipicno, za osobe takvog moralnog profila. afirmises ustastvo, javno, deklarises se kao ustasa, opravdavas
sve zlocine hrvata, uzimas sebi za pravo da bilo koga predlazes za trajno baniranje. meni nesto  sl. ne pada na pamet.
za razliku od tebe, u mojim postovima nema pravdanja zlocina, osim neke neprikladne reci, samo kroz repliku.
ne postoji moj izolovani post koji nicim izazvan afirmise zlocine ili poziva na zlocin, rat. osim diplomatski, 
medijsko sukobljavanje. da si ti u austriji ili nemackoj, bio bi procesuiran i kaznjen. zasto je tvoje ponasanje
prihvatljivo hrvatskoj, ne znam, samo naslucujem. ti si 1.  pizzdun foruma !
Viš kolko si glup...
Meni ne smetaju tvoje teme, postovi niti 'neprimerene reči',  nego ti osobno...
Jer si kurac od četnika, nìtko i ništa, neki jebeni metro soft četnik s tim pederom na avataru...
Ni tvoji četnici te ne vole, kako bih ja kao deklarirani klerofasist...
I zato si ipak ti jedini pizzdun na forumu...

ok, ja sam glup a ti si ustasa.
zaista nisam spreman da branime zlocine naroda kome pripada, niti da uzmem oruzje i ubijam nesrbe
zato sto nisu srbi.
hocu, da branim srbiju i srbe, ali casno, ne ubijajuci zarobljenike, po poljima i zbegovima, kucama, 
kao sto ti konkretno pravdas. sto i jesam ucinio  99 god. 
a to, sto me ne vole, klonirani cetnici, ideoloske kom metastaze, koji pravdaju nedica i sl. uopste me ne interesuje. 
ostajem veran ideji monarhije kao optimalnom resenju za srpski narod i drzavu srbiju. 
jesam takav cetnik,  kao sinonimu  pojma srbin  medju hrvatima.

ma ti si idiot. i pederčina.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Yehudi 2/2/2018, 18:11

kic wrote:ili neki prijedlog..


                    - Z A B R A N I T I -
  
      - sve teme od Vučkovića -

     - 2/3 tema od Ere  ( posebno o  - coli -
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Yehudi 2/2/2018, 18:16

crvenkasti wrote:Ja ne mogu sam sebi nikako zabraniti i opet ću doći. A svaki put me grize savjest što sam ispao glup.
Čudno. Mrzim što sam  glup, a volim kad sam glup.



   To je nekako sado-mazo 

 ali ne brini, nisi jedini, uočio sam još par takvih koji se bore protiv sebe

 Ti si barem iskren.......................a neki nikako da si priznaju :starac
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by vuksadinare 2/2/2018, 18:36

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Ja bi zabranio da jastreb stalno troja sa bmk i vjetrovima sa manjace prikazujuci to kao nesto domace,blisko...ako cemo reprocitet
Pa normalno da su nam Baja i Jandrino jato,kao izvođači izričaja koji se njeguje i sluša u Lici,na Kordunu i prostorima Dalmacije ,kudikamo bliži od onih tvojih šargijaša iz Posavine,koje 95% Hrvata ne može čuti.

No kad si ti u pitanju,napisao sam traktat o tvojim izmišljenim intervjuima,dijalozima i događajima .
tebi da..za primjer odi reci tigrovima i stradalnicima da oni slusaju bmk..i drljacu..bices sretan ako se citav izvuces... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by vuksadinare 2/2/2018, 18:37

Yehudi wrote:
kic wrote:ili neki prijedlog..


                    - Z A B R A N I T I -
  
      - sve teme od Vučkovića -

     - 2/3 tema od Ere  ( posebno o  - coli -
prvo sebe zabrani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by jastreb 2/2/2018, 18:40

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Ja bi zabranio da jastreb stalno troja sa bmk i vjetrovima sa manjace prikazujuci to kao nesto domace,blisko...ako cemo reprocitet
Pa normalno da su nam Baja i Jandrino jato,kao izvođači izričaja koji se njeguje i sluša u Lici,na Kordunu i prostorima Dalmacije ,kudikamo bliži od onih tvojih šargijaša iz Posavine,koje 95% Hrvata ne može čuti.

No kad si ti u pitanju,napisao sam traktat o tvojim izmišljenim intervjuima,dijalozima i događajima .
tebi da..za primjer odi reci tigrovima i stradalnicima da oni slusaju bmk..i drljacu..bices sretan ako se citav izvuces... :)
Baš si neki stradalnik. Baja je za one tvoje šargijaše genije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by vuksadinare 2/2/2018, 18:42

Evo preko fejsa sam sam poslao svojim tigrovima da jedan kolega sa jednog foruma tvrdi da su nam puno blizi bmk i bora drljaca od sargija..odgovor...'sam ga posalji njega bmk i boru drljacu bice specijalni gosti sa gratis ponudom' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by jastreb 2/2/2018, 18:44

vuksadinare wrote:Evo preko fejsa sam sam poslao svojim tigrovima da jedan kolega sa jednog foruma tvrdi da su nam puno blizi bmk i bora drljaca od sargija..odgovor...'sam ga posalji njega bmk i boru drljacu bice specijalni gosti sa gratis ponudom' :D
Šargije slušaju samo besprizorni Dervenćani,pijani Brčaci,i od žena ostavljeni alkoholičari iz Šamca.

To normalan insan slušati ne mere.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by vuksadinare 2/2/2018, 18:47

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Evo preko fejsa sam sam poslao svojim tigrovima da jedan kolega sa jednog foruma tvrdi da su nam puno blizi bmk i bora drljaca od sargija..odgovor...'sam ga posalji njega bmk i boru drljacu bice specijalni gosti sa gratis ponudom' :D
Šargije slušaju samo besprizorni Dervenćani,pijani Brčaci,i od žena ostavljeni alkoholičari iz Šamca.

To normalan insan slušati ne mere.
sve pet...ne moras slusat nitko ne tjera pusti druge da slusaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by jastreb 2/2/2018, 18:50

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Evo preko fejsa sam sam poslao svojim tigrovima da jedan kolega sa jednog foruma tvrdi da su nam puno blizi bmk i bora drljaca od sargija..odgovor...'sam ga posalji njega bmk i boru drljacu bice specijalni gosti sa gratis ponudom' :D
Šargije slušaju samo besprizorni Dervenćani,pijani Brčaci,i od žena ostavljeni alkoholičari iz Šamca.

To normalan insan slušati ne mere.
sve pet...ne moras slusat nitko ne tjera pusti druge da slusaju
Undak i ti i stradalnici puštite mene da slušam Boru,Baju i Jato.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by vuksadinare 2/2/2018, 18:56

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Evo preko fejsa sam sam poslao svojim tigrovima da jedan kolega sa jednog foruma tvrdi da su nam puno blizi bmk i bora drljaca od sargija..odgovor...'sam ga posalji njega bmk i boru drljacu bice specijalni gosti sa gratis ponudom' :D
Šargije slušaju samo besprizorni Dervenćani,pijani Brčaci,i od žena ostavljeni alkoholičari iz Šamca.

To normalan insan slušati ne mere.
sve pet...ne moras slusat nitko ne tjera pusti druge da slusaju
pa slusaj to su ionak tvoji...razbijaj case od pod
Undak i ti i stradalnici puštite mene da slušam Boru,Baju i Jato.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by jastreb 2/2/2018, 20:45

Ovako,ovo do sada bile su zajebancije.

A sad jedan ozbiljan prijedlog.

Pod hitno izbaciti vijesti o starim kantama i pošiljkama aviona i helikoptera.

Tim neka se bakću na temi o vojnim tehnologijama.

Se razumimo?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

koje bi teme zabranili na vip-u.. - Page 5 Empty Re: koje bi teme zabranili na vip-u..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum