ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by v_vlado 30/9/2015, 19:56

Super po planu svima će dati,radnici će se sami zaposliti,ali gdje će uzeti tolike novce i sad je deficit sa rebalansom barem dva puta godišnje.....rješenje koje zna i moja baba Kata,uzeti svima i smanjiti a stimulirati gospodarstvo i privredu i evo love...

v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by aben 30/9/2015, 20:15

debotoijusto wrote:1. Gospodarski rast i razvoj
HDZ najavljuje suzbijanje sive ekonomije i rada na crno... Obećavaju i zaštitu domaćeg proizvođača od uvoznog lobija...


ne postoji uvozni lobi, 
zaštita domaćeg proizvođača znači da su domaći proizvođači jadni i da od njih niko ne bi kupova da ih umjetno ne održavaju konkurentnima.

suzbijanje sive ekonomije? soli na rep

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by debotoijusto 30/9/2015, 20:30

aben wrote:
debotoijusto wrote:1. Gospodarski rast i razvoj
HDZ najavljuje suzbijanje sive ekonomije i rada na crno... Obećavaju i zaštitu domaćeg proizvođača od uvoznog lobija...


ne postoji uvozni lobi
zaštita domaćeg proizvođača znači da su domaći proizvođači jadni i da od njih niko ne bi kupova da ih umjetno ne održavaju konkurentnima.

suzbijanje sive ekonomije? soli na rep
kako to mislis "ne postoji" ? naravno da postoji kao i lobi domacih lose organiziranih neradnika u losoj ekonomiji koji zazivaju pomoc HDZ za svoje skupe proizvode...srecom po nas sve nista od toga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30593
2014-04-12


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by aben 30/9/2015, 20:37

more link na uvoznički lobi, fola unapri

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by Guest 30/9/2015, 20:38

čim samo ovo vidio "suzbijanje love na crno" odmah me jeza uhvatila.. recimo ja okrećen neku lovu, i šta sada.. ja bi to trebao prijavljivati parazitima u državi , pa da hranim njihove uhljebe.. hoću kurac. ako bude se povećala državna represija, samo ću se prebaciti na bitcoin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by debotoijusto 30/9/2015, 21:05

aben wrote:more link na uvoznički lobi, fola unapri
svi koji se bave uvozom raznih roba , od todorica koji prepakira u tkz. domace proizvode do cermaka koji mrzi domacu naftu/plin , nije to nista negativno , oni proteziraju uvoz i lobiraju za jednostavniji/vece kvote , kao sto domaci seljaci lobiraju za vecu kontrolu uvoza , diskografski lobi kontrolu internet prometa , udruga pletilja za jeftini konac iz kine... sve postoji , poveznicu dobijes ako bude neka zabrana necega , sami se jave... :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30593
2014-04-12


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by Tony Soprano 30/9/2015, 21:10

debotoijusto :blj
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by sitting_bull 30/9/2015, 23:43

točka 5++ hdz-ovog plana je pljuvanje po vlastitoj vladi širom svijeta. plavuša bilateralno u  un-u, kovač u njemačkom bildu.

viši stupanj domoljublja i državničkog ponašanja...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by darth_vader 1/10/2015, 01:53

v_vlado wrote:Svako društvo koje je cijenilo ratnike više od radnika,propalo je....primjera iz povijesti ima puno,ali se sad ne mogu sjetit ni jednog....pa bogati valjda ima koji primjer u dvije tis. god.ili sam nešto zezno,a znate već na šta mislim.....
:mog
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by aben 1/10/2015, 10:50

debotoijusto wrote:
aben wrote:more link na uvoznički lobi, fola unapri
svi koji se bave uvozom raznih roba , od todorica koji prepakira u tkz. domace proizvode do cermaka koji mrzi domacu naftu/plin , nije to nista negativno , oni proteziraju uvoz i lobiraju za jednostavniji/vece kvote , kao sto domaci seljaci lobiraju za vecu kontrolu uvoza , diskografski lobi kontrolu internet prometa , udruga pletilja za jeftini konac iz kine... sve postoji , poveznicu dobijes ako bude neka zabrana necega , sami se jave... :D
znoči, uvoznički lobi je sakreto organizacija koja se bori protiv socijalizma?

to ne postoji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by Tony Soprano 1/10/2015, 10:52

jasambrend wrote:
v_vlado wrote:Svako društvo koje je cijenilo ratnike više od radnika,propalo je....primjera iz povijesti ima puno,ali se sad ne mogu sjetit ni jednog....pa bogati valjda ima koji primjer u dvije tis. god.ili sam nešto zezno,a znate već na šta mislim.....
:mog
veli minken bojna!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by Guest 1/10/2015, 10:57

neoliberalni_placenik wrote:čim samo ovo vidio "suzbijanje love na crno" odmah me jeza uhvatila.. recimo ja okrećen neku lovu, i šta sada.. ja bi to trebao prijavljivati parazitima u državi , pa da hranim njihove uhljebe.. hoću kurac. ako bude se povećala državna represija, samo ću se prebaciti na bitcoin.
Ma nema straha. Mafija te neće dirat ak platiš reket. Npr. Fimi medija ti napravi logo i onda mjesečno plaćaš održavanje istog, miran si i siguran kao lova u CH banci. Sky is limit 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska' - Page 2 Empty Re: Otkrivamo plan HDZ-a za osvajanje vlasti '5+ Hrvatska'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum