ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi srednjoeuropski put

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by epikur37 Tue 23 Jan - 1:40

RayMabus wrote:Previše se tresete, nije ovo rani srednji vijek, Arapi nemaju industriju, fino baciš bojne otrove di masa pravi probleme i to je to 

Najmanji problem pobit slabo naoružanu rulju

Alo bre,ne radi se o takvom tipu sukoba i osvajanja...

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by Guest Tue 23 Jan - 1:41

epikur37 wrote:Zapad, napose Europa mora vratiti VJERU (ideologiju,religiju, sustav, jebenu ideju i sistem....).

Mora promicati temeljne vrijednosti koje su zapad i stvorile zapadom i koje još uvijek predstavljaju najveću pokretačku snagu tog istog zapada.
To je ključno.
Međutim, taj proces se neće dogoditi sekvencijalno i statički nego dinamički i istovremenim "ratom" na više kulturoloških "bojišta" uz stalno jačanje vlastitih pozicija i urušavanje onih neprijatelja uz prikupljanje sve veće podrške javnosti unutar pojedinih društava i cijele civilizacije dok se jasno pokaže većina kada će doći vrijeme i za odlučne akcije čišćenja smeća liberalnog i antizapadnog fašizma i njegovog teško poremećenog svjetonazora i nakaradnog sustava vrijednosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by prckov Tue 23 Jan - 1:41

epikur37 wrote:Zapad, napose Europa mora vratiti VJERU (ideologiju,religiju, sustav, jebenu ideju i sistem....).

Ako ovaj fait shvatimo samo tehnički izgubit ćemo.


a cuj, dok markelica sklanja njemacku zastavu ko da je se stidi dotle tramp cestita bozic jasno I glasno. Ne zato sto je on neki vjernik nego prkosi mainstream idiotima koji patriotizam nazivaju fasizmom. Mediji vode rat protiv naroda, mediji su tenkovi lijevoliberala. Od njih se I pocinje

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 1:42

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Previše se tresete, nije ovo rani srednji vijek, Arapi nemaju industriju, fino baciš bojne otrove di masa pravi probleme i to je to 

Najmanji problem pobit slabo naoružanu rulju

Alo bre,ne radi se o takvom tipu sukoba i osvajanja...
Nego o kakvom? 

Šta zamolit ćeš pedeset miljona crnca i Arapa Molimo vas da se fino kulturno sami i selite iz Evrope jer smo pogriješili što smo vas primili 


Ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by Guest Tue 23 Jan - 1:44

Izgleda da je došlo vrijeme za razlaz, ali samo na temi, naravno. :)
Laku noć ekipa. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 1:45

slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:Zapad, napose Europa mora vratiti VJERU (ideologiju,religiju, sustav, jebenu ideju i sistem....).

Mora promicati temeljne vrijednosti koje su zapad i stvorile zapadom i koje još uvijek predstavljaju najveću pokretačku snagu tog istog zapada.
To je ključno.
Međutim, taj proces se neće dogoditi sekvencijalno i statički nego dinamički i istovremenim "ratom" na više kulturoloških "bojišta" uz stalno jačanje vlastitih pozicija i urušavanje onih neprijatelja uz prikupljanje sve veće podrške javnosti unutar pojedinih društava i cijele civilizacije dok se jasno pokaže većina kada će doći vrijeme i za odlučne akcije čišćenja smeća liberalnog i antizapadnog fašizma i njegovog teško poremećenog svjetonazora i nakaradnog sustava vrijednosti.
Prihvati islam, to ti je najlakše 

TAMO NEMA EMANCIPACIJE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by epikur37 Tue 23 Jan - 1:47

slidingdoorsoperator wrote:
epikur37 wrote:Zapad, napose Europa mora vratiti VJERU (ideologiju,religiju, sustav, jebenu ideju i sistem....).

Mora promicati temeljne vrijednosti

Sad zvučiš kao Mate Granić....

Treba vratiti svjetlo i vratiti duše.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by prckov Tue 23 Jan - 1:47

slidingdoorsoperator wrote:Izgleda da je došlo vrijeme za razlaz, ali samo na temi, naravno. :)
Laku noć ekipa. :)
laku noc 
moram I ja ic jebote zakasnio sam

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 1:48

Ne postoji nikakav srednji liberalizam, ili jesi ili nisi i ta srednja Europa ima užasan natalitet i sutra će trpat crnce 

Nema vam pomoći dok god žene imaju pravo glasa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 2:02

Ne postoji teški i laki liberalizam osim kao opisni pojam no u praksi to ne postoji, šta je to laki liberalizam to kao parnim danima ćemo biti za LGBT a neparnim nečemo

Gospodo draga vi bi se svi jebali a da vam ne uđe 

Neće ići JEBAT ĆETE SE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 2:16

Ukinite pravo glasa ženama i to je cijela priča, to vam je ljevičarsko biračko tijelo 


Na kraju krajeva ima puno pametniji žena od mene pa evo matematika i za takve 100 muških 100 ženskih, muški ne padaju na glupe fore od njih 100 dvadesetak će popušit foru a od sto žena njih devedeset.

Matematičko pitanje glasi ako je to tako i ja se založim za ukidanje pravo glasa znači da će ono što ja hoću pobijediti jer sam eliminirala 90 protivničkih glasaća

Kužiš?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by Eroo Tue 23 Jan - 5:11

epikur37 wrote:Alain de Benoist
Alain de Benoist (* 11. prosinca 1943) je francuski intelektualac, vodeći član francuskog think tanka Groupement de recherche et d'études sur la culture européenne.

On je između ostalog kritizirao globalizaciju, liberalizam i imigracije u Europi.
Pusti k vragu filozofiranje o migracijama, od toga nema nikakve koristi.
Glede toga je više učinila ona mađarska snimateljica, ito s jednim potezom. Ja sam  praktična osoba, jebiga... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by vuksadinare Tue 23 Jan - 6:16

Vecina filozofa i intelektualaca u hrvatskoj je skupina niskoristi..kazem vecina ne svi..oni sto vrijede ne mogu doci do izrazaja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by Stanojko Tue 23 Jan - 8:46

epikur37 wrote:
shady.lady wrote:
epikur37 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
shady.lady wrote:
mislim da će nažalost ipak biti radikalna rješenja, jer se ono što nazivam 'suludim liberalizmom' neće predati samo tako, pogotovo zato što se uredno financira i iz nenacionalnih izvora, ako nacionalni slučajno presuše

Mislim da radikalna riješenja neće biti neophodna iz razloga jer će pomahnitalo pomodarstvo jednostavno kolapsirati s vremenom jednostavno zato jer je njegov utjecaj previše napuhan od strane mainstream medija i prije ili kasnije će pući poput balona.
Naime, kvaka je u tome da suludi liberalizam kako o njemu govoriš a kojega ja spominjem kao pomahnitalu aždaju nije uspio postići dogovor sa nekakvom većinom u zapadnim društvima u svrhu postizanja cilja rastakanja vrijednosti zapadne civilizacije i svih dobrih dostignuća građanskog društva do kojih je doveo liberalizam stare škole,
Zato će prije ili kasnije do neke vrste društvene pobune protiv elita, ideoloških, političkih i medijskih iza kojih naravno stoje oni financijski, a što se lijepo vidi i po izboru Trumpa u SAD-u.
Upravo je ta za sada prilično tiha pobuna i dovela Trumpa na vlast, jer društvo više ne vjeruje svojim elitama, a lako je zamisliti što će se dogoditi kada ta do sada nedovoljno jasna i relativno tiha većina isprofilira svoje stavove i očekivanja na jedan artikulirani, osvješteni način sa dobrom motivacijom za djelovanje, makar ne i jasnim akcijskim planom.
Pomahnitala aždaja liberalnog fašizma će naravno preko svojih medija tada grmiti o kontrarevoluciji, ali će to djelovati tragikomično, kao i svojevremena nastojanja boljševika da svako mišljenje koje odstupa od njihovog osudi kao kontrarevoluciju.
I tako će liberalni fašizam podijeliti sudbinu komunizma kao nekada svojeg najljućeg protivnika.

U glavnom lako se složiti oko problema dočim ishod krize koja se produbljuje je neizvjesan.
Ovo što si napisao je na tragu i moje preferencije, gore spomenute,  jer je zalog očuvanja dobrih tekovina moderne.
Međutim,  ako se stvar ne riješi u nekom vrlo doglednom roku nećemo izbjeći kaos i devastaciju radikalnih rješenja....al ipak preživjeti.
ni ja ne mislim da će se trenutni liberalni mainstream samo tako ispuhati i tiho puknuti kao mjehur od sapunice
bojim se da će pucanje biti znatno glasnije, zato što današnja situacija više ne uključuje samo inter-nacionalne ili inter-europske ideološke petarde, nego i ozbiljnu tempiranu bombu koja je posađena u većinu zapadnoeuropskih zemalja, a koju liberalistička struja hrani i podržava.. a to su imigranti, naravno
na bilo kakvo smanjivanje ili oduzimanje prava i sloboda koje su im dane i koje trenutno uživaju, mislim da će nastati kaos ...


Migranti su samo posljedica.

Mi zaista imamo unutarnji, cvilizacijski problem. Osnovne vrijednosti su nam iščašene, u temelju je u krivo pošlo.

Od tuda sve: demogarafska katastrofa, socijalna anomija, ovaj ideološki raspašoj i rastuća dezorjentacija i radikalizacija....


Sta bre ti imas protiv nas liberala? :)

_________________
Novi srednjoeuropski put - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 9:32

Evropa će se raspast u krvavom polustoljetnom ratu kad zapadna Evropa ne bude mogla više primati čudne imigrante a istočna je depopulacija i onda je raspad sistema
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 10:03

Evropa će se raspast u krvavom polustoljetnom ratu, vi stalno rješavate posljedicu a ne uzrok, imigranti vam trebaju jer imate loš natalitet znači ti moš izbaciti Arape i crnce ali za pet godina opet ti trebaju neki ljudi da nadoknade manjak i održe sistem zvan matrijarh 

Đabe vam rješavanje posljedice jer i kad to riješite samo ćete morat izabrati novi izvor useljavanja 

To vam se sad dešava u Americi, oni bi bijelce iz Evrope a ne cigane iz Latinskih zemalja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 10:17

Evo to ti je to 

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/527670/krece-invazija-stranih-konobara-i-kuhara-na-hrvatski-turizam-vlada-potiho-povecala-kvote-za-20-puta-uvozimo-cak-inbspstrucnjake-za-mindful-meditaciju

Moš ti filozofirat o rješavanju posljedice ali ti nisi riješio uzrok, fino demografski crknite i nestanite pa filozofirajte dva metra ispod zemlje, neće vas logika čekati i ravnat se po vašim piškit ću kakit ću pričicama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by RayMabus Tue 23 Jan - 10:29

Vas treba pustit jedno pet šest godina da još filozofirate dok vam nedođe iz dupeta u glavu da rješavanje posljedica neriješava problem 

Tek kad to shvatite nivo vaše i moje komunikacije će biti usklađen
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Novi srednjoeuropski put - Page 4 Empty Re: Novi srednjoeuropski put

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum