ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 13:15

Balkan Europa i Amerika ti treba da ako sutra Hrvat ode živit u Kanadu da ne izgubi kontakt sa prapostojbinom ako tu nema puno Hrvata no ima dosta euroslavena

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:16

RayMabus wrote:Ovo nije jezik koji smeta ruskome jedino može Rusima olakšati komunikaciji jer mu je osnova SLAVENSKA 

Bolje će ga razumit nego čisti HRVATSKI
Kad rus dodje, onda prica ruski, a i svi iz tih eu zemalja (a polako i ovih drugih) mu isto odgovaraju ruski. Tako da boli njih djon za ovo meni se cini, oni pricaju ruski ili nauce lokalni slavenski ako cesto idu u neku specificnu zemlju. Ne vidim kako bi ovo njima trebalo, ali ajde... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:18

RayMabus wrote:Balkan Europa i Amerika ti treba da ako sutra Hrvat ode živit u Kanadu da ne izgubi kontakt sa prapostojbinom ako tu nema puno Hrvata no ima dosta euroslavena
Ako ode zivit u kanadu, onda i ostane u pravilu u kanadi, i nakon druge generacije vise ne znaju ni beknit hrvatski. Nasi ljudi se u pravilu jako brzo jezikovno i kulturoloski integriraju u zemlje u koje idu, i ako je to njihova  volja, sretno im bilo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 13:31

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ovo nije jezik koji smeta ruskome jedino može Rusima olakšati komunikaciji jer mu je osnova SLAVENSKA 

Bolje će ga razumit nego čisti HRVATSKI
Kad rus dodje, onda prica ruski, a i svi iz tih eu zemalja (a polako i ovih drugih) mu isto odgovaraju ruski. Tako da boli njih djon za ovo meni se cini, oni pricaju ruski ili nauce lokalni slavenski ako cesto idu u neku specificnu zemlju. Ne vidim kako bi ovo njima trebalo, ali ajde... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
Pa ako nisi skužio dao sam im tj nediram im Bjelorusiju Rusiju centralnu Aziju daleki istok Pacifik Aziju i Afriku 

Logično ruski zbog blizine bit će prisutan na Baltiku Balkanu i u Ukrajini 

Podijela svijeta pola pola
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:39

RayMabus wrote:
Pa ako nisi skužio dao sam im tj nediram im Bjelorusiju Rusiju centralnu Aziju daleki istok Pacifik Aziju i Afriku 

Logično ruski zbog blizine bit će prisutan na Baltiku Balkanu i u Ukrajini 

Podijela svijeta pola pola
Ma ok to sve, samo kazem nemam pojma sta ce nam nasa polovina svijeta. A valjda nam treba, sta ja znam... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by prckov 20/1/2018, 13:42

ej pegla
sta cu ja sa onim silnim kosuljama nepopeglanim  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 13:44

Pa kad odem u Vancuver, Sidnej, Buenos Aires, Brisel, New York, London da se ne izgubim 

Očito ima razlog zašto još želim ovako jer 90% ovoga ti je latinično pismo znači Rus i dalje rula glavni sa ćirilicom u svom dijelu svijeta on i onako ćirilicu neće nikad uspit progurat u Miamiju

Ja hoću

Mislim neću progurat ćirilicu nego slavenski jezik


Last edited by RayMabus on 20/1/2018, 13:46; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:45

prckov wrote:ej pegla
sta cu ja sa onim silnim kosuljama nepopeglanim  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
napisi stagod o Gromovniku Iknaru, a da je istinito, ne znam jos to, i onako na razini eseja, pa ti ja to sve popeglam, Nemas frke... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:47

RayMabus wrote:Pa kad odem u Vancuver, Sidnej, Buenos Aires, Brisel, New York, London da se ne izgubim 

Očito ima razlog zašto još želim ovako jer 90% ovoga ti je latinično pismo znači Rus i dalje rula glavni sa ćirilicom u svom dijelu svijeta on i onako ćirilicu neće nikad uspit progurat u Miamiju

Ja hoću
Ma ok, to je dovoljan razlog, prodano... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619 

Inace stavrno nezz kako se mos izgubit u ovim nekim sidnejima, nju jorcima i londonima. Ol neznas engleski? Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by prckov 20/1/2018, 13:47

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:ej pegla
sta cu ja sa onim silnim kosuljama nepopeglanim  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
napisi stagod o Gromovniku Iknaru, a da je istinito, ne znam jos to, i onako na razini eseja, pa ti ja to sve popeglam, Nemas frke... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
ne znam ja njega
znam soru, os o njoj  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:52

prckov wrote:
ne znam ja njega
znam soru, os o njoj  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
Pa ja neznam soru, a ne znam ni sto bi s njom, tako da ak nije o Gromovniku Iknaru nest, morat ces sam se uhvatit pegle u ruke... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 13:54

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa kad odem u Vancuver, Sidnej, Buenos Aires, Brisel, New York, London da se ne izgubim 

Očito ima razlog zašto još želim ovako jer 90% ovoga ti je latinično pismo znači Rus i dalje rula glavni sa ćirilicom u svom dijelu svijeta on i onako ćirilicu neće nikad uspit progurat u Miamiju

Ja hoću
Ma ok, to je dovoljan razlog, prodano... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619 

Inace stavrno nezz kako se mos izgubit u ovim nekim sidnejima, nju jorcima i londonima. Ol neznas engleski? Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
A u Malmou Briselu Berlinu Parizu 


Pazi ja točno znam što hoću zato i neću Aziju i Afriku
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by prckov 20/1/2018, 13:58

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
ne znam ja njega
znam soru, os o njoj  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
Pa ja neznam soru, a ne znam ni sto bi s njom, tako da ak nije o Gromovniku Iknaru nest, morat ces sam se uhvatit pegle u ruke... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
dobro  Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 13:58

RayMabus wrote:
A u Malmou Briselu Berlinu Parizu 


Pazi ja točno znam što hoću zato i neću Aziju i Afriku
A stas u tom nekom malmou radit? To navodno ratna zona....
U brislu mislim da mos se snac sa engleskim, a za paris nabadas malo na francuskom, malo ruke i noge. Iako nezz sto ces i u parizu sad, mos jedino neku bolestinu od tamo pokupit... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602 

Al ajd, ak oces, nek ti bude, meni ne smeta, a mozda bude i zabavno vidit kak ces francuze natjerat da pricaju bilo koji oblik slavenskog nekog jezika (ili icega drugoga) u parizu.... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 13:59

Hoću ovakvi jezik ali bez ruskog i bjeloruskog dakle riječnik će biti oko 5% bliži svima ostalima

Želim tržište koje je 95% latinskom

Želim ga u anglosaskim područjima kao osnovni slavenski jezik komunikacije 

I želim ga u EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 14:03

RayMabus wrote:Hoću ovakvi jezik ali bez ruskog i bjeloruskog dakle riječnik će biti oko 5% bliži svima ostalima

Želim tržište koje je 95% latinskom

Želim ga u anglosaskim područjima kao osnovni slavenski jezik komunikacije 

I želim ga u EU
Ma ok, al tos ti morat napravit nekako, ja nisam djed mraz da mogu ispunjavat takve zelje. Mogu ti eventualno ispeglad kosulju koju ili doc pobrat masline, onako turisticki, a za ovako nest, ja napravim kokice i pratim situaciju... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 14:03

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
A u Malmou Briselu Berlinu Parizu 


Pazi ja točno znam što hoću zato i neću Aziju i Afriku
A stas u tom nekom malmou radit? To navodno ratna zona....
U brislu mislim da mos se snac sa engleskim, a za paris nabadas malo na francuskom, malo ruke i noge. Iako nezz sto ces i u parizu sad, mos jedino neku bolestinu od tamo pokupit... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602 

Al ajd, ak oces, nek ti bude, meni ne smeta, a mozda bude i zabavno vidit kak ces francuze natjerat da pricaju bilo koji oblik slavenskog nekog jezika (ili icega drugoga) u parizu.... Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 1f602
Bolje se zapitaj zašto ga želim u Berlinu i Beću 

Bilo koji napad na Hrvatsku dižem im ustanak 

Isto vrijedi i za ostale Slavene
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Guest 20/1/2018, 14:05

RayMabus wrote:
Bolje se zapitaj zašto ga želim u Berlinu i Beću 

Bilo koji napad na Hrvatsku dižem im ustanak 

Isto vrijedi i za ostale Slavene
Ma to se slazem s tobom, pogotovo sa ovim becem. Poceli su mi ti austrijanci poprilicno ici na zivce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 14:07

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
Bolje se zapitaj zašto ga želim u Berlinu i Beću 

Bilo koji napad na Hrvatsku dižem im ustanak 

Isto vrijedi i za ostale Slavene
Ma to se slazem s tobom, pogotovo sa ovim becem. Poceli su mi ti austrijanci poprilicno ici na zivce...
Shvatio si
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by RayMabus 20/1/2018, 14:48

Znači euroslavenski na ovu šemu bez Rusa i Bjelorusa nego samo Poljaci, Česi, Slovaci, Ukrajinci, Slovenci, Hrvati, Srbi, BiH, CG, Makedonija, Bugarska pa onda riječnik i ostalo to priznat kao jezik komunikacije u Americi, Kanadi, Britaniji, Austriji, Novom Zelandu 

Mi sigurno nikad nećemo osvajati te zemlje 

Onda fino i Francuzi skuže u čemu je trik pa Belgija Nizozemska Italija Švedska i onda EU komunikacijski jezik 

Sad slobodno budi Hitler 

Ti bude jedno miljon Slavena dobrovoljac ušlo u Keln preko Britanije i Francuske ako takneš bilo kojeg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Regoč 21/1/2018, 10:50

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Esperanto je praktičan jer je nacionalno neutralan i jednostavan. Čemu izmišljati išta drugo?
Da bi Brisel imao jezik komunikacije sa ovom masom Slavena unutar EU plus i ovi izvan iste 


Vojni jezik za EU za oficire i podoficire
I opet esperanto! Treba ga uvesti kao uredovni jezik Unijine administracije i raspravni jezik u njezinih institucijah. Sa svakom članicom bi se, jasno, komuniciralo na njezinu jeziku.

_________________
Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Interslavenski jezik - slavenski esperanto? - Page 5 Empty Re: Interslavenski jezik - slavenski esperanto?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum