ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by RayMabus Sat 6 Jan - 11:12

Laštit će on čizmice u toj svojoj župi sam sebi, ima sve da mu potiram od tamo, ni jednog katolika neš imat tamo, jedino ti i papa Franjo kad ti dođe u goste




RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by RayMabus Sat 6 Jan - 11:44

Da nešto rezimiramo, sad ću obraditi tog Puljića i tu sarajevsku nadbiskupiju

93 godina, muđahedini ovi napad na Hrvate pazi oni idu na Neum, e vidiš ja živim na obali

Šta ti radiš?

Ostaješ u Sarajevu, daješ legitimitet Aliji, zbunjuješ Hrvate u BiH, dijeliš ih jer tebi je bitna samo tvoja župa ne šta i oni kreću put mene i žele mi okinit glavu, sprječavaš raspad njihove obrane i jačaš ih u tome da budu u napadu jači

E PA TI SI MRTAV ČOVJEK
RayMabus
RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by RayMabus Sat 6 Jan - 12:20

Zašto ja svaki put kad se priča o novom sukobu u BiH uvijek kad je Sarajevo i ovo područje te župe a to je sve to tamo poviše i istočno uvijek govorim da u to Sarajevo i prema tom pravcu neću napredovati

Ja sam obučen da zgazim neprijatelja.

Kad se zapuca ja tamo ne ulazim a zašto?

PA ZATO ŠTA MI JE CILJ DA VAS BALIJE SVE


NABIJU NA KOLAC
RayMabus
RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by RayMabus Sat 6 Jan - 12:31

I nabit će vas a ako mislite da neće onda ču vam samo reći da regiju Hercegovinu, Bugojno i Jajce smatram svojim

Ima tamo u Bugojnu neki islamski novootvoteni centar

Budem jedno dvadesetak imama nabio na kolac i nek stoje tako desetak dana da svi vide

RayMabus
RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by RayMabus Sat 6 Jan - 13:04

Pa ti fino ostani u Marijinom dvoru i ti i tvoji svećenici u tvojoj župi i kreiraj koju god hoćeš politiku tamo kad ja dvadeset imama iz tog wehabdijskog centra nabijem na kolac i to u centru grada i tako ostavim deset dana dok se neuvjerim da su svi oni gore to vidjeli

DOVIĐEMA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176153
2014-04-11


Back to top Go down

Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’ - Page 2 Empty Re: Kardinal Puljić: ‘Hrvati i katolici u BIH su diskriminirani!’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum