ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by Leviathan2 4/1/2018, 10:59

i jos jedna sitnica care, brisel u buzin su ti koji dirigiraju kako ce se stanje u dnrh odvijat
nikakav kurcev karamarko bernardic milovaovic, branitelji nebranitelji i sl,
lopovluk je samo nusprodukt njihovog dirigiranja

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by vuksadinare 4/1/2018, 11:04

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:Uglavnom desava se ono sto sam prognozirao...plenki ako nije bivsi..uskoro ce biti...najgore sto mu se moze desiti ako se okrene protiv njega beaniteljska populacija ili bar veci dio..brkic i ekipa ce se radije rijesit plenkija nego izgubiti dobar dio glasova
e moj vucina
e moj vucina
u sto ti godine projdose
mislis da ce hrvatsku karamarko izvuci iz govana
e moj vucina
a branitelji, ahahahah, nek im plenki zaprijeti uzimanjem koje povlastice ima da se usute ko ribe
a onih par koji se ne usute ce biti prozvani protivnicima demokracije i ocrniti pred javnoscu da ih nece moci oprat ni u 3 koljena,
e moj vuce, jedini nacin i jedini je povjesat jedno 100 poiticara od onomad do sad
pokrenut proces utvrdjivanja lopova i oduzimanja sveg sto su stekli, ne zatvora nego samo oduzimanja, zasto ih jos i hraniti
i postavit hrvatsku na zdrave noge, moralno pa onda ekonomski
odjebat korumpirane popove isto tako
dati narodu da dise i sa jos par sitnica bi hrvatska bila u rangu svice za 10 godina
Pa tko je spominjao da ce karamarko izvuc hrvatsku..?...ja sam napisao da plenkiju se masti fotelja jer to je postala tradicija u hdz-u..2,3 godine maximum na celu stranke aj ca..i drugi trebaju okusit sefovsku fotelju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by jastreb 4/1/2018, 11:04

vuksadinare wrote:Uglavnom desava se ono sto sam prognozirao...plenki ako nije bivsi..uskoro ce biti...najgore sto mu se moze desiti ako se okrene protiv njega beaniteljska populacija ili bar veci dio..brkic i ekipa ce se radije rijesit plenkija nego izgubiti dobar dio glasova
Braniteljska populacija em je stara,em je malobrojna,em je podijeljena. U kojem vremenu ti živiš?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by vuksadinare 4/1/2018, 11:05

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Uglavnom desava se ono sto sam prognozirao...plenki ako nije bivsi..uskoro ce biti...najgore sto mu se moze desiti ako se okrene protiv njega beaniteljska populacija ili bar veci dio..brkic i ekipa ce se radije rijesit plenkija nego izgubiti dobar dio glasova
Braniteljska populacija em je stara,em je malobrojna,em je podijeljena. U kojem vremenu ti živiš?
Ovovijekom...bumo vidli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by newuser 4/1/2018, 12:04

Karamarko mi se nije sviđao no sada uviđam da je mnogo bolji bio nego je ovo danas što imamo. Plenković je karijerist školovani diplomata i dobar govornik stoga mu očito fali ona druga važnija strana a to je državotvornost i ostavljanje dojma da je u biti sposoban nešto i napraviti osim pričati.
Milanović je bio najbolji političar u zadnje vrijeme.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’'' - Page 2 Empty Re: ''BIVŠI ŠEF HDZ-a KARAMARKO NAJAVLJUJE POVRATAK U POLITIKU: ‘Stanje u stranci me motivira da se vratim, u HDZ-u je puno nezadovoljnih’''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum