ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:06

opet Karamarko, o izborima za predsjednika Republike: "Bio sam siguran da će Mesić pobijediti. On je bio siguran da će pobijediti i mi smo svi vjerovali u njega. Radilo se o grupi prijatelja, nas četiri-pet, koja se s njim za Božić okupila i tada smo rekli: idemo probati nešto pametno smisliti. Polako se okupila jedna dosta kvalitetna ekipa koja se razlikovala od drugih po srcu i pozitivnom naboju, bili smo nepredvidivi."


Last edited by Eva on Fri 30 Oct - 13:23; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:07

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tomislav-karamarko--s-onu-stranu-pameti/852632.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:08

Što se Tuđmana tiče, u kojeg se Karamarko sada kune, nekada je govorio nešto drugačije, Citat je iz knjige Ivice Đikića "Domovinski obrat – politička biografija Stipe Mesića". Kaže Karamarko: "Uvijek sam cijenio Mesićevu hrabrost, a ta je hrabrost pogotovo došla do izražaja kad su krenuli krvavi hrvatsko-bošnjački događaji u Bosni. Nekoliko sam puta bio svjedokom kad je žestoko i vrlo konkretno reagirao na pogrešnu hrvatsku politiku u Bosni. Bio sam u njegovu saborskom uredu kad je telefonski zvao predsjednika Tuđmana i vrlo mu vatreno i žestoko objašnjavao da se rade pogrešne stvari i da s time treba prestati. Nije zazirao od svađe s Tuđmanom na temu Bosne."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:08

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/nedjeljna/20000225/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:10

Što kažete na komentare da ste Vi Mesićev Pašalić?
Takvi komentari nisu utemeljeni na racionalnom razmišljanju. Čuju se i razmišljanja da se radi o prevelikoj koncentraciji moći!? Znate, kad netko govori o koncentraciji moći, onda mi se čini da unaprijed ima viziju nečega što se zove zloupotreba položaja. U tim i takvim situacijama može se govoriti o moći, međutim ja govorim o odgovornosti. Moja je pozicija jako odgovorna, ali ako radim u skladu sa zakonom, onda se zna što je moja moć. Prema tome, moja je moć vrlo ograničena, ali je odgovornost, rekao bih, skoro neograničena.
- Ali ne čude reakcije s obzirom na dosadašnje iskustvo?
Naravno. Riječ je o negativističkom pristupu koji smo, na žalost, iskusili i na svojoj "koži".
- Znači, nema opasnosti da ćete postati novi Pašalić?
Stvari se bitno mijenjaju. S druge strane, po ničemu ne mogu biti novi gospodin Pašalić, naprotiv poznato je da su nam viđenja i razmišljanja bila posve suprotna, a i predsjednik Mesić je novi predsjednik, specifičan i drugačiji predsjednik, a ljudi već i naziru u kojem se pravcu stvari razvijaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:13

Zbljuvat ću se, ovo je shit of the year


- Hoćete li i dalje savjetovati predsjedniku Mesiću da pije kave i razgovara s građanima, da se druži s novinarima, ili će se tu nešto mijenjati?
Nemam mu ja što savjetovati što se tiče toga. On je takav, on će to raditi i da mu ja kažem da to ne radi, on bi to radio. On je jednostavno normalna osoba s velikom širinom i naprosto je jedina logika bila da on pobijedi. Ovo je vrijeme kad je za predsjednika Republike trebao doći jedan takav čovjek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:18

Bilo je i romantičnih izjava. Izlazaka iz ormara.

Je li se promijenio otkad je postao predsjednik Republike?
Reći ću vam. Imam jednu laganu kritiku na njegov račun. Molim vas da to objavite, a ja ću mu dati da pročita. Naime, otkad je postao predsjednik Republike još nije bio na treningu nanbuda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:21

Bilo je i tuge, i suza....


Žao mi je što prije toga nisam išao u Beograd kao savjetnik predsjednika Mesića. Međutim, ne znam zbog čega se to nije moglo realizirati, tako da sam 1991. postao šef kabineta ondašnjem premijeru Josipu Manoliću
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by L'âme Fri 30 Oct - 13:24

Ah,svi smo radili mladenacke greske,svi imamo bivsih prijatelja...:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:27

Nemamo svi bivšeg frenda Stipu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:28

Tko da glasu Turčinu tutleku mutavom Karamarku, dao je  glas Mesiću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by L'âme Fri 30 Oct - 13:36

Eva wrote:Nemamo svi bivšeg frenda Stipu.
neki stipu,neki ivu..takav je zivot..premijerima se u bivse frendove ne gleda..:D
Makar jedan bio u zatvoru,a drugi stalno odolijeva..do jedanred..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Guest Fri 30 Oct - 13:38

maggie13 wrote:
Eva wrote:Nemamo svi bivšeg frenda Stipu.
neki stipu,neki ivu..takav je zivot..premijerima se u bivse frendove ne gleda..:D
Makar jedan bio u zatvoru,a drugi stalno odolijeva..do jedanred..;)
Život je čupav i dlakav i zato treba oštro depilirat sve od reda. Danas je na tapetu i kozmetičkom stolu mutavac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda Empty Re: Mutavizmi, ili Karamarko je nekaj promucao uz puno truda i rada logopeda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum