ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Football Manager

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Mon 29 Aug - 19:11

ne sad još, možda za recimo mjesec dana ili kasnije, nemam vremena baš sad, ovu karijeru ću odigrati još možda sezonu dvije i onda uzimam malo pauze.

End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by nowitzki Thu 8 Sep - 17:51

E cmarend imas kaki dobar torent za fm, i koji igras? Bas mi dosla faza da bi igrao malo pa me zanima, vidim da 2016 svugdje kipaju da nema imena igraca, tj. Dobar crack...pa skidam 15 eventualno bi trebalo radit
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 8 Sep - 19:22

imam za 15 i patch uz to sve popravljeno automatski se instalira. 16 nema i očigledno niko ne radi na tome i neće biti, ove codove, warcrafte, gta krekaju za 1 dan, FM ne mogu godinu dana sramota da se niko tim ne bavi.
inače FM 2017 izlazi 4.11.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 8 Sep - 19:25

registriraj se na partis.si, i skini 

Football Manager 2015-CPY, ima ti smao 1.7 GB....
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 8 Sep - 19:39

ja bi isto započeo novu karijeru, nemam volje igrati ovu zadnju jer više nema poznatih igrača uopće, jedino šta sam naletio je courtois i ter stegen sa po 40 godina. cilj je postignut iz ničega postati najbolji na svijetu iako bi to trebao potvrditi barem 1 trofejem, al to je formalnost. a ovo je najbolji napadač igre i sad je kod mene..regen 

Football Manager - Page 9 Tugwell
59 M najskuplji igrač igre...

još mi je najbolje od svega ostati cijelu karijeru u jednom klubu, a ne šarati bzvz, taman kad sve posložim i izgradim onda odem, a najbolje mi je kad iz omladinske škole izbacujem igrače, to je posebni gušt. 
di su bili moro, brekalo, knežević, simunovic, benkovic, muric, pjaca, coric, semper, halilovic prije 5 godina u kurcu nitko nije za njih znao jedino fm gejmeri.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by nowitzki Fri 9 Sep - 11:54

Skinuo sam petnajsticu, radi sve super krenuo sam englesku drugu sa readingom.....nakon 15 kola 6. Dobijem tri, pa kiksam 2, pa koja nula pa opeg pobjede i tako non stop.....
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 9 Sep - 11:57

na kolko si stavio licence, ja uvijek počnem od 0 i na sunday league experience.. to je težina.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 9 Sep - 12:12

kad si stigao pola sezone već odigrati jebote, ja gledam sve utakmice samo malo ubrzam da nije baš presporo. na ovim managerima moraš gledati to daje veliki uvid kakvu ekipu i igrače imaš, oni čepovi su povijest.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 9 Sep - 14:32

http://www.goal.com/hr/news/12492/na-rubu/2016/09/09/27336952/za-guinnessa-odigrao-154-sezone-na-football-manageru-s-istim?ICID=HP_BN_2
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sat 10 Sep - 22:42

Kruzici su najvazniji dio managera. Puno je bolje gledati utakmicu preko njih. 3 d gledam samo reprize golova da vidim jel bio nekakav ekstra potez kao danas higuain. Inace fm15 najbolji u serijalu dosad u kojem su konacno popravili novi match engine koji je instaliran od fm13 nadalje. 16 nisam igrao ne znam ni kakve novitete imaju. 17 cu skinut sramota je propustit dva u nizu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 11 Sep - 8:11

sta je klosaru, nemas para da kupis disk sirotinjo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by nowitzki Sun 11 Sep - 12:05

Isplati se preko steama uzet, ima ofline verzije po 30 eura....jebes managera online
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 11 Sep - 12:38

To dobijes na cd u vjerojatno. Cini mi se da moj laptop nema cd dvd citac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 14 Sep - 19:12


23 sezone mu je trebalo da osvoji LP sa Gibraltarom, s tim da je prethodno 2 puta pušio u finalu.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Fri 16 Sep - 12:27

http://www.germanijak.hr/vijesti/legenda-fma-se-vraca-ryan-babel-pronasao-novi-klub/23473
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Fri 16 Sep - 12:33

End1899 wrote:
23 sezone mu je trebalo da osvoji LP sa Gibraltarom, s tim da je prethodno 2 puta pušio u finalu.
ne piše pod kakvim postavkama je započeo karijeru, ako se to uopće može podešavati.




llm klubovi, nemaju nikakve uvjete za napredak, pitanje koliko sezona bi bilo potrebno da se dode na određeni nivo. dok se klub stabilizira, dok se izgrade popratni objekti trening igrališta i kampovi za mlade, dok se nadogradi stadion, tek onda se mogu i početi stvarati nekakvi uvjeti za napredak i slaganje ozbiljnije momčadi s profi ugovorima.
to su odlične karijere, tamo kad pronađeš sposobnog igrača koji može unaprijedit ekipu kao da si pogodio na lotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 16 Sep - 12:48

nikakve postavke i editore nije koristio. 23 sezone i uzeo je LP. pa kako ti raste klub i ostvaruješ dobre europske rezultate raste i reputacija lige imaš više para i mogućnost za dovesti bolje igrače veće reputacije.
ja sam napisao nema kluba iz top 20 liga s kojim ne možeš u 10-15 sezona do LP, on je uzeo najlošiju momčad i ligu svijeta i trebale su mu 23 sezone.
ja sam s dinamom u 7. sezoni igrao finale LP protiv chelseaja, dvaput sam u 3. sezoni bio u finalu EL, jednom popušio od Kazana FM 2011., i jednom pobijedio Tottenham FM2013.
nimras je na jednom manageru u 3. sezoni osvojio LP s dinamom jer nije u knockout fazi igrao sa nijednim klubom iz lige petica.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 16 Sep - 13:07

semi professional club iz druge gibratalske lige, najlošija reprezentacija svijeta, a liga je po rejtingu na 221. mjestu, ispred su ŽNL rijeka, ŽNL Dubrovnik, ŽNL zadar, ŽNL Koprivnica, ŽNL Dubrovnik, ŽNL Slavonski brod.. pogledaj na epizodi 1.
ovo je najluđa karijera koju sam vidio u životu.
Football Manager - Page 9 33333
pazi ovo
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 16 Sep - 13:10

neki dan je bio članak o liku s najdužom karijerom na FM-u.
Fiorentina 154 sezone od toga je osvojio 151. serie a naslova.


https://www.mozzartsport.com/vesti/imas-li-ti-zivot-covece-igrao-menadzera-174-dana-osvojio-151-titulu-sa-fiorentinom-i-usao-u-ginisovu-knjigu-rekorda/145554
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Fri 16 Sep - 13:49

End1899 wrote:neki dan je bio članak o liku s najdužom karijerom na FM-u.
Fiorentina 154 sezone od toga je osvojio 151. serie a naslova.


https://www.mozzartsport.com/vesti/imas-li-ti-zivot-covece-igrao-menadzera-174-dana-osvojio-151-titulu-sa-fiorentinom-i-usao-u-ginisovu-knjigu-rekorda/145554


to je neki klosperw...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 16 Sep - 17:40

ja sam započeo novu karijeru, uezo sam West Ham, operw uzmi to ili nešto slično.
igram bez licence i na sunday league footballer, media prediction je 11. mjesto, samo se nadam da neću popušit otkaz prije nego položim neke licence.
ništa nisam uspio prodati zasad, nitko neće te raspale igrače, a dvojicu sam doveo na posudbu.
Jokic lijevi bek iz Villarreala slovenac i neki alžirac CM iz Newcastlea 21. godina, njega mogu otkupit za 12M sljedeće sezone dobar je ima potencijala.

pripreme prošle odlično, al to nije pokazatelj nikakvi, očekujem dobru karijeru, osvajanje naslova kroz jedno 5 sezona i onda pohod na LP. još nisam imao ovakvu karijeru, do ovakvih klubova sam jedino dolazio kroz LLM.
Football Manager - Page 9 55555
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 9 Empty Re: Football Manager

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum