ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Football Manager

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 27 Sep - 22:56

End1899 wrote:ne znam sta kaze onaj dokumentarac koliko ljudi rade na skautingu igraca, tisuce i svaki je predbiljezen za odredeni klub i igrace, koliko je samo fm dao dobrih igraca znas 5 godina unaprijed tko je nadolazeca zvijezda u toj mjeri da cak menadzeri s reputacijama to koriste tipa Arsene Wenger.
imaju skauting mrežu po cijelom svijetu, football researcheri, detektiraju nekog igrača i onda pomno prate njegov razvoj, njegove karakteristike to sve prenesu u igru, mali postane zvijezda a da toga nije ni svjestan. 

koliko su samo igrača promovirali kroz igru, točno predvidjeli njihovu karijeru, sve na osnovu odlične simulacije stvarnosti, talent, fizičke predispozicije, mentalne karakteristike, kad se to zbroji i kad se uzme u obzir koliko je nogomet danas ozbiljan i profesionalan sport s tendencijom da se svakog malo boljeg talenta maksimalno iskoristi i promovira u svijet nogometa onda i nije čudno što su tako uspiješni u predviđanju karijere nekog nogometaša.

plus ostale stvari na kojima rade koje se tiču taktičkih simulatora i svega onoga što danas prati nogomet. 


najbolja igra na svijetu, s najboljom bazom podataka, najtočnijom simulacijom stvarnosti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 27 Sep - 22:59

Grand Tourismo je najbolja igra na svetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 27 Sep - 23:03

gran turismo 4, instalirao i obrisao

richard burns rally je realniji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Mon 28 Sep - 7:33

nisi igrao 5 i 6
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Mon 28 Sep - 20:49

Football Manager - Page 2 2lu3rs6
kakvo karanje klosara, a jos sam stavio taktiku na counter, a inace igram na attacking, da sam isao punom snagom ubio bi boga u njima.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Mon 28 Sep - 21:12

lvg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Wed 30 Sep - 16:53

ende s kojim updatedom igraš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 30 Sep - 17:00

nikakvim
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 30 Sep - 17:03

zapravo, mislim da sam s igricom skinuo update 15.3.0 pa se to automatski instaliralo
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Wed 30 Sep - 18:23

popravili su match engine s tim updatedom. igrači bolje grade napade, i bolje reagiraju u kontrama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 30 Sep - 18:25

meni se sve svida, nemam nikakvu primjedbu... iako bi volio da iz kornera malo vise zabijam, tu jedino nakon odbijanca kojega utrpam, a ovako iz skoka izravno rijetko...
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 1 Oct - 17:27

Football Manager - Page 2 Ou5q11
u sesnaestini finala EL me ceka CSKA, mislim da imam dobre sanse, a poslije Zenit/Sampdoria, to je 50:50... misim da na kraju sezone dajem otkaz, dosta je 5 sezona samo da uzmem taj kup. Inace ovaj menadzer je tezi nego svi prethodni, mislim da bi mi trebale jos 3-5 sezona da uzmem LP, a na 14 sam imao savrseni save uzeo EL nakon tri sezone, a drugi save je bio finale LP u sedmoj sezoni popuseno od Chelseaja.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by nowitzki Fri 2 Oct - 11:53

ne stižem više igrat, gotov godišnji.....
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 2 Oct - 15:07

nevjerojatno, inter me iznaci u polufinalu kupa.. u gostima ih dobijem 1:0 nakon sto zicera, a doma mi iskljuci stopera i dobiju me 1:2 opet uz mojih sto promasenih prilika.
a godinu prije npr. me rijeka izbacivala jer mi je pola ekipe bilo na reprezentativnim okupljanjima u toku sezone. znaci u pet sezona nisam uzeo kup to je sramota odnosno prokletstvo.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 2 Oct - 15:34

sve sam dobro radio, ovo je valjda glavni razlog, moje ocjene..i to nakon polozene najvece licence, 5 prvenstava, 5 superkupova i 5 godina igranja LP i europske lige.
Football Manager - Page 2 Rljogo
Football Manager - Page 2 34xgcpf
Football Manager - Page 2 Ip1irb
Football Manager - Page 2 Zlqa1l
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by muckodjubre Fri 2 Oct - 16:59

igra za pedere...pravi šmekeri igraju hakl u dovrani ili vani,a ne preko kompa

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Football Manager - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2Football Manager - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Football Manager - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Fri 2 Oct - 17:02

odigrao sezonu s newcastelom.


ispunio očekivanja uprave, 8 mjesto u prvenstvu, osvojio FA kup redom rušio wigan 4:1, chelsea 2:3, west ham 3:0, tottenham 0:1, city 0:2, u finalu protiv liverpoola 1:1 nakon regularnog dijela, i pobjeda u raspucavanju penala.

lovren poklonio prvi gol u 45 minuti, de jong strijelac, kasnije pogotkom sturidgea u 83 minuti redsi se vratili u utakmicu, pravi horror protiv njh igrati sturidge, sterling, coutinho, balotelli napast za obranu cijelo vrijeme rade pritisak jedini su me oni  nadigrali ove sezone, iako pali su u finalu, nisu mogli protiv mojih momaka koji su mentalno bili spremni da osvoje staljinovu rusiju a gdje FA kup.

prvi FA kup nakon 1955, uprava sretna, navijači ludi, kakva ludnica u newcastleu



ekipa prvih 11

-----------------------------------krul---------------------------------

janmaat--------------coloccini----------------balanta-------------haidara


-----------------sissoko---------tiote----------l.romero------------------

--------------------------------de jong--------------------------------------

-----------------------t. guiterez--------pappis cisse---------------------


to je prvih 11 koji su se profilirali kroz sezonu. 

krul, odličan vratar, u polufinalu protiv citya izvadio je dva mrtvaca i donio mi finale, a u finalu skinuo penal. 

janmaat, haidara bekovi. haidara kad sam stigao u klub je imao back up status, dobar profil dao sam mu priliku i od prve utakmice do zadnje nisam ga mijenjao iz prve postave. 
janmaat, uvijek mu dajem instrukcije da više centrira, i centrira više od haidare ali opet rijetko više idu na kombinacije tako je valjda match engine podešen, ili je to radi formacije i instrukcije retain possesion.

fabrizio coloccini, imam respket prema njemu još iz vremena deportiva, nakon kojeg je stigao u newcastle davno je to bilo, kad su ispali iz lige ostao je vjeran crno bijelom dresu i danas s ponosom nosi kapetansku traku oko ruke. finale je odradio kapetanski vođa ove trofejne generacije

FA KUP

a na st james parku local hero od knopflera himna navijača newcastlea. iduće sezone rušimo europu. 

balanta, stigao u zimskom prijelaznom roku, izgurao steven taylora iz prve postave, zasluženo, na početku nisam mu davao previše prilika dok se nije pobunio, obavili smo razgovor i na terenu je pokazao šta zna, moj najbolji igrač obrane. fm wonderkid

vezni red - moussa sissoko i cheick tiote dva tireless midfieldera. sissoko kao ofenzivno oružje koje razbija protivničke linije svojim kretanjama, driblinzima, nešto kao pogba kad je raspoložen, uz to što je rutiner i rijetko griješi odigrava inteligente passove, lvg je slao ponudu, a moussa potpisao vjernost do 2020 kakav igrač
tiote razbijač veznog reda, igrač bez kojeg nije moguće igrati, kad su on i sissoko skupa na terenu to je neka druga momčad

lucas romero, uigrava se.


ofenzivni vezni, de jong i remy cabella, cabella je odigrao prvih 10tak utakmica luđački nakon toga nestao, a de jong je svestrani igrač može sve igrati probio se u standardnih 11. manje talentiran od cabelle, no veći radnik.


napad, papiss cisse, dok je zdrav trpa, zabio 17 golova u 27 utakmica, prvi izbor u napadu
teofilo guitierez, zna puno s lotpom, dugo mu je trebalo da se privikne na premiership tek pred kraj sezone je proradio.




nova sezona. kupio sam vermaelanea iz farse, nisam niti mislio kupovati stopera coloccini još može sezonu, dvije odradit no ovu priliku nisam smio propustiti. vermaelen i balanta pravi zid u obrani. 

luca cigarini, umjetnik veznog reda, takav jedan igrač nedostajao mi je cijelo vrijeme, netko tko može izmisliti gol šansu i dati pravovremeni pass, tiote će otići na poziciju romera, a cigarini u središte veznog reda, možda to za sobom povuče neke sitnije promjene, ali računam na cigarinia.

Football Manager - Page 2 402566d1383332283-iamausers-football-manager-adventure-luca-cigarini_-overview-profile

haidara otišao u chelsea za 16miliona, na njegovo mjesto vraća se santon, a možda dovedem i strinića do kraja prijelaznog roka.

to je to, imam još 20tak miliona za pojačanja, čuvam za kvalitetnog napadača ukoliko se pojavi na tržištu. zaza je otišao u romu, to je propalo.




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 2 Oct - 17:26

dobar je balanta, za njega mi je cudno da ga netko od europskih klubova ne ukapari, od FM-a 13 je top 10 stopera igrice. Umtiti je dobar u Lyonu, Zouma u Chelseajau, Doria je u Granadi posudba iz Marseillea. Oni su bili najbolji na 14 uz jos par ne sjecam se vise.

Meni su Ukrajinci zadnjih dva menadzera jako dobri, Garmash, Kryvtsov, Koval, Grechyshkin, Stepanenko, ne kostaju iznad 10 milijuna, a pakleni su svi do jednoga.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Fri 2 Oct - 17:56

nikad ga nisam imao u manageru, zadnjih par serijala većinom s Juventusom igram a tamo nema potrebe da kupujem stopere.


na ovom updateu su izmjenili profile određenim igračima, to je vjerojatno kao uvod u fm2016
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by End Fri 2 Oct - 18:38

Nakon 5 sezona dao otkaz i prijavio sma se na puno poslova izmedu ostaloga za Milan. Intervju je bio dosta dobar, pitali su me zbog cega sam se prijavio za tako puno poslova, zasto sam se prijavljivao na poslove dok sam trenirao dinamo, da li smatram ako je prednost sto sam samo dinamo vodio pet sezona ii mana, pa za neke svade s igracima.. zanimljivo i dosta realno..

i onda su me uzeli! Nikad nisam trenirao nijedan talijanski team, znaci ovo mi je prva sezona uopce u Italiji na menadzerima, a uzeli su me jer su prejadni, zavrsili 4., idu u EL, i nisu osvojili nijedan trofej jos od pocetka igrice. 50 M su mi dali za trosenje, al i to nije neki novac u sestoj sezoni igrice...
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sat 3 Oct - 0:17

community shield, pobjedio liverpool opet na penale, 2:2 nakon 90minuta, bez produžetaka.

prvo je marković skrivio penal u 7 minuti, i dobio crveni karton, prvi žuti za prekršaj, drugi za prigovor.
guiterez promaši penal. 

liverpool kasnije došao u vodstvo. nakon toga još jedan penal za mene, guiterez opet promaši.
strinić zabija auto gol za vodstvo liverpoola 2:0

u drugom poluvremenu, blitzkrieg u uvodnih 5 minuta poravnanje rezultata, škrtel autogol, i guiterez pogađa, opravdava moje povjerenje što ga nisam vadio nakon prvog dijela, njegov  klasičan poacherski pogodak u 16metara

otvorena utakmica do samog kraja, zadnjih 10 minuta strinić dobiva crveni karton, nakon njega i balanta drugi žuti. 

 na penalima pobjedio 4:1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 2 Empty Re: Football Manager

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum