ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by Eroo 12/11/2017, 20:34

Sora wrote:Sto je slobida za Marxa ? 
Mogucnost svestranog razvoja individue a toga nema u kapitalizmu gdje se  ljudski rad i zaoravo ljudska psiha iskorištavaju do maksimuma . 
Otuda zahtjev za 3x8 .. 
otuda zahtjevi za sudjelovanjem covjeka u vlasništvu nad stedstvima za proizvodnju 
Otuda razvijeno OBRAZOVANJR I KULTURA U SOCIJALIZMU 
cheers
a da. nije bilo banana
Sloboda po meni je da smo danas u SLO  bogatiji za 2,5x- 8x od ostatka ex Juge.
Ko vas jebe, probajte malo sami, šta vam fali? Naša lova? Ahahaha...sve se na to svede pa i sloboda. :^0

Eroo

Posts : 74729
2016-07-22


Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by mutava baštarda 12/11/2017, 21:34

Eroo wrote:
Sora wrote:Sto je slobida za Marxa ? 
Mogucnost svestranog razvoja individue a toga nema u kapitalizmu gdje se  ljudski rad i zaoravo ljudska psiha iskorištavaju do maksimuma . 
Otuda zahtjev za 3x8 .. 
otuda zahtjevi za sudjelovanjem covjeka u vlasništvu nad stedstvima za proizvodnju 
Otuda razvijeno OBRAZOVANJR I KULTURA U SOCIJALIZMU 
cheers
a da. nije bilo banana
Sloboda po meni je da smo danas u SLO  bogatiji za 2,5x- 8x od ostatka ex Juge.
Ko vas jebe, probajte malo sami, šta vam fali? Naša lova? Ahahaha...sve se na to svede pa i sloboda. :^0
Lako vam je, dao bi ja vama malo plrnkija i Kolindu pa da vidiš onda.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by marcellus 12/11/2017, 21:45

Sora wrote:Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Terry_eagleton_c46Terry Eagleton u intervjuu za H-Alter: Marxova ideja slobode je pozitivna. To je sloboda shvaćanja koje mogućnosti ima individua. Marxova ideja etike je ustvari o tome kako se pojedinac razvija u svi

marks je prezirao pojedinca i bilo kakve slobode koje bi pojedinac mogao imati, prezirao je i ljudska prava jer su ona po njemu odraz sebičnosti

_________________
Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by red wolf 12/11/2017, 21:46

marcellus wrote:
Sora wrote:Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Terry_eagleton_c46Terry Eagleton u intervjuu za H-Alter: Marxova ideja slobode je pozitivna. To je sloboda shvaćanja koje mogućnosti ima individua. Marxova ideja etike je ustvari o tome kako se pojedinac razvija u svi

marks je prezirao pojedinca i bilo kakve slobode koje bi pojedinac mogao imati, prezirao je i ljudska prava jer su ona po njemu odraz sebičnosti
:aw
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by marcellus 12/11/2017, 23:20

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ovakvog medijskog mraka nije bilo ni za vreme Slobe. A u EU svi srećni i Srbija napreduje.

slično ovdje, ko da je tito živ.

Koji crni Broz. Staljin jebote.

evo vaskrso izbrisalo nam fejs stranicu

a informeru jasno neće, to nisu fejk nego prave njuz


_________________
Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by marcellus 12/11/2017, 23:23

red wolf wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Terry_eagleton_c46Terry Eagleton u intervjuu za H-Alter: Marxova ideja slobode je pozitivna. To je sloboda shvaćanja koje mogućnosti ima individua. Marxova ideja etike je ustvari o tome kako se pojedinac razvija u svi

marks je prezirao pojedinca i bilo kakve slobode koje bi pojedinac mogao imati, prezirao je i ljudska prava jer su ona po njemu odraz sebičnosti
:aw

ti nikad nisi čito marksa, jelda...

In On the Jewish Question, Karl Marx criticized Declaration of the Rights of Man and of the Citizen as bourgeois ideology:

Above all, we note the fact that the so-called rights of man, the droits de l'homme as distinct from the droits du citoyen, are nothing but the rights of a member of civil society – i.e., the rights of egoistic man, of man separated from other men and from the community. ... according to the Declaration of the Rights of Man of 1791:
"Liberty consists in being able to do everything which does not harm others."

Liberty, therefore, is the right to do everything that harms no one else. The limits within which anyone can act without harming someone else are defined by law, just as the boundary between two fields is determined by a boundary post.

and that:

Security is the supreme social concept of bourgeois society, the concept of the police, the whole society exists only to ensure each of its members the preservation of his person, his rights and his property.

Thus for Marx, liberal rights and ideas of justice are premised on the idea that each of us needs protection from other human beings. Therefore, liberal rights are rights of separation, designed to protect us from such perceived threats. Freedom on such a view, is freedom from interference. What this view denies is the possibility — according to Marx, the fact — that real freedom is to be found positively in our relations with other people. It is to be found in human community, not in isolation. So insisting on a regime of rights encourages us to view each other in ways which undermine the possibility of the real freedom we may find in human emancipation.

_________________
Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by dzango 12/11/2017, 23:29

marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ovakvog medijskog mraka nije bilo ni za vreme Slobe. A u EU svi srećni i Srbija napreduje.

slično ovdje, ko da je tito živ.

Koji crni Broz. Staljin jebote.

evo vaskrso izbrisalo nam fejs stranicu

a informeru jasno neće, to nisu fejk nego prave njuz

Nije stari dobri Koba. CIA snajka, CIA.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina - Page 5 Empty Re: Biden: Zaustavite RT, cenzurirajte fejs i twiter sve su to fejk njuz istina je ono što vam mi kažemo da je istina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum