ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by prckov 12/11/2017, 15:27

Sora wrote:
prckov wrote:
Sora wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
dis gnjec,
dobrodosao nazad
falio je tvoj britki jezik,
malo se ovaj forum ucmalio, nema ni sitnih okrsaja vise :)

A ja se ne racunam?

Pa ja sam tu sve drugo nego ucmala
Ja sam svjetlo razuma i vjetar kpji nosi trulez pred sobom
ih, sama sebe falis
jebo to

Pa voljela bih da se mogu hvaliti. Ne znam ti ja to
 :20
Ali ovo je samo istina .
ja te ne mogu napamet pofalit dok ne probam

prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Sora 12/11/2017, 15:28

Leviathan2 wrote:
Sora wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
dis gnjec,
dobrodosao nazad
falio je tvoj britki jezik,
malo se ovaj forum ucmalio, nema ni sitnih okrsaja vise :)

A ja se ne racunam?

Pa ja sam tu sve drugo nego ucmala
Ja sam svjetlo razuma i vjetar kpji nosi trulez pred sobom
jesi ucmala, uvijek mogu predvidjet tvoj nastup i kako ce teci :D
reorganiziraj se :D



Nisam.
Ja ne vodim ovdje nikskve dijaloge .
Niti chatam.
Niti trazim klimoglavaca.
Ja sam oštra i bistra.
Eto.
Nemas ti pojma o meni. I upstalom, to sto ti mozes predvidjeti moj nastup znaci daxmecZANIMAJU oni koji ovdje pridaju muda pod bubrege kad je rijec o Hrvatskoj povijesti inpolitici.
Drugo me ne zanima.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Leviathan2 12/11/2017, 15:28

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
dis gnjec,
dobrodosao nazad
falio je tvoj britki jezik,
malo se ovaj forum ucmalio, nema ni sitnih okrsaja vise :)

zdravo druže! neznam kako to objasniti ali ja se nisam vratio svojevoljno. vidiš da mi piše da sam avatar. ja sam izbrisao account na ovom forumu još u augustu mjesecu ali nekim čudom forum me ponovo registrirao i to bez mog znanja. jučer sam slučajno otkrio da se mogu logirat, rekoh, ne da me forum vanka nikako sa svim tim što se kic znoji sa banovima i forumske ustaše koje bi me utopile u kaplji njihove ustaške pišake.

SF-SN !
nema veze, meni je drago da vidim tvoje upise,  pa makar te forum i silom vratio nazad, vidis da  te i forum voli uspros kicovoj netrpeljivosti :D
a ustase,
ma kurac su ovdje ustase, sve ovo su izgubljene ovce koje misle da su ustase
kako je onomad terminator napisao, ak si peder budi pravi peder a ne tetkica
tako danas i ovi ustase i cetnici, tetkice :D

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest 12/11/2017, 15:37

mamin sin wrote:
Gnječ wrote:
i sad kome ćemo vjerovati?

pa službenim statistikama objavljenim u znanstvenim časopisima?

jedni imaju hipotetske modele po kojima se zbog CO2 smanjuje populacija polarnih medvjeda

drugi imaju empirijska mjerenja populacije s terena koja kažu da se zbog zabrane lova na medvjede populacija povećava

valjda je empriija ispred statističkog modela

https://peerj.com/preprints/2737v3/

ti si naveo izvor informacija od Scientific Working Group (SWG) a SWG ti je isto što i državno povjerenstvo koje otvori recimo Vlada i HDZ. kao kad Vlada otvori državno povjerenstvo za zečeve, medvjede i papaline.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest 12/11/2017, 15:42

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
dis gnjec,
dobrodosao nazad
falio je tvoj britki jezik,
malo se ovaj forum ucmalio, nema ni sitnih okrsaja vise :)

zdravo druže! neznam kako to objasniti ali ja se nisam vratio svojevoljno. vidiš da mi piše da sam avatar. ja sam izbrisao account na ovom forumu još u augustu mjesecu ali nekim čudom forum me ponovo registrirao i to bez mog znanja. jučer sam slučajno otkrio da se mogu logirat, rekoh, ne da me forum vanka nikako sa svim tim što se kic znoji sa banovima i forumske ustaše koje bi me utopile u kaplji njihove ustaške pišake.

SF-SN !
nema veze, meni je drago da vidim tvoje upise,  pa makar te forum i silom vratio nazad, vidis da  te i forum voli uspros kicovoj netrpeljivosti :D
a ustase,
ma kurac su ovdje ustase, sve ovo su izgubljene ovce koje misle da su ustase
kako je onomad terminator napisao, ak si peder budi pravi peder a ne tetkica
tako danas i ovi ustase i cetnici, tetkice :D

neću bit ovdje često jer je tu toksična atmosfera ali tu i tamo ću opanjkat nekog ustašu. ima ustaša na forumu ima ne laži. tetkice ili ne toksični su a mnogi su se sami deklarirali. prema tome...debila ima i nisu svi debili ustaše ali su svi ustaše debili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 5 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum