ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by kaya Sun 10 Dec - 15:11

drugo, te fotografe i biologe ti prizori prate cijeli život, nije njima svejedno
ali tko bi to vidio u svijetu bez njih

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Regoč Sun 10 Dec - 15:19

kaja wrote:vezano za djecu, u sudanu, za njihovu tragediju krivi su ljudi a ne carter koji je slikao 
otac mu je ili joj je vjerojatno bio drogirani ratnik sa zapadnom puškom u ruci , majka umrla od side a donirani novac je završio u rukama afričkih, sudanskog diktatora sa 17 žena i 53 BW-a i 720 vila u različitim krajevima svijeta.
i da je spasio curcicu tisuće drugih nije mogao ni može. 
za zatopljavanje i uništavanje prirodnih staništa životinja krivi su opet ljudi, biolog može jednog spasiti ali tiusće drugih ne može
a to su vam ljudi kao regoč i danny , žderu, piju, prizivaju ratove a kada se pojave ovakve fotke onda kao pričaju o svojoj ljubavi prema djeci
Ja sam nahranil gladnu SDSS-ovku. Ne, nije bila mlada i zgodna. Što si ti učinila za čovječanstvo?

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Regoč Sun 10 Dec - 15:21

kaja wrote:
Serbinho-3 wrote:Medu ubili ljudi, biolog ga dokrajcio, kupi tiraz na smrti mede i prica o emocijama.

Kanada isto trash, nemaju kontrolu nad situacijom i organizacija im nije jaca strana.
pa gle, mogao je on nahraniti jednoga, ja bi
ali miljoni onda ne bi vidjeli što se događa s njima zbog odvratnih ljudi, ljudi  su spodobe uz neke izuzetke
Spodobo!

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 15:21

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:ah, prirodni ciklusi, nije prvi put
daj ne lupaj, levi..koji prirodni ciklus?? dijete umire, lešinar čeka da se to desi, a fotograf mrtvo ladno fotografira i ode.
možda bi ipak bilo prirodnije da je dijete pokupio i pomogao mu.
Samo da proda fotku, isto sa ovim medvjedom, ako je već vidio da umire od gladi ili ga nahrani ili mu skrati muke
pa koji bezosjećajni monstrum moraš biti i ne odreagirati, ne mogu to shvatiti


evo što me tjerate ponovo u vašu mentalnu kaljužu. ponekad bacim oko na ovaj mentalni sanatorij i  vidim  da je na ovom forumu pamet odavno izumrla.

šta će odreagirati ( Kevin Carter ) kad je dijete već bilo u kampu UN-A? kako je to taj detalj tebi promakao tako sofisticiranoj mahaluši???

In 1993, the infamous photo of the boy—a Sudanese famine victim by the name of Kong Nyong—and the vulture was taken by photojournalist Kevin Carter, on the outskirts of the boy’s tribe with a vulture on his tail. Carter, who observed the scene, photographed it. He waited for a better shot, one with the vulture’s wings outspread, without success. According to him, the boy managed to recover and continue on his journey.

Nobody ever witnessed the boy’s death, but the image itself- at least in part- helped deny this inevitable destiny due the fact that on the emaciated boy’s right wrist is a plastic bracelet from a United Nations food station. Carter was criticized for not having helped the boy, with almost everyone assuming that he died shortly after (despite the fact that Carter himself did not see him die, having simply taken the photo and left). 18 years later, in 2011, a team of journalists traveled to the place of the photo’s origin and managed to confirm that the little one survived the famine, but succumbed to fever four years prior to said investigation.

But behind this iconic photo lies another story.

Photo-reporter João Silva, who accompanied Carter to Sudan, gave a different version of the facts during an interview with Japanese writer and journalist Akio Fujiwara, which Fujiwara published in his book Ehagaki ni sareta shōnen—The Boy Who Became a Postcard.

According to Silva, he and Carter landed in southern Sudan with the United Nations on March 11, 1993. The UN personnel told them that they would be taking off in 30 minutes, the necessary time to distribute the food, and so they wandered off in order to take a few photos. The United Nations began to distribute corn and the women of the village came out of their wooden huts and went towards the plane. Silva went in search of guerillas, whereas Carter did not stray more than a few meters away from the aircraft.

According to Silva, Carter was shocked by the scene, given the fact that it was his first time encountering a real situation of famine, which is why he took many photos of the hungry children. Silva began taking photos of other boys on the ground, who were crying, that were not published. The boys’ parents were busy collecting the food from the airplane, meaing they were momentarily apart from their young ones. This gave Carter a perfect opportunity for a great photo. In order to fit both figures in the shot, Carter approached them very slowly so as not to startle the vulture, and snapped a picture from 10 meters away. He took a couple more of them and the vulture went away.

José María Arenzana and Luis Davilla, two Spanish photographers who were there on the same day as Carter, also captured a similar image, not knowing anything then about Carter’s photograph. As they would later relate on several occasions, it was of a group of vultures that had gathered around the scraps in a dung heap in a feeding station. He and Pepe Arenzana had been taken to Ayod, at a feeding station, where they spent almost all of their time and where people from that region would gather. On the far edge of this area the dungheap, in which people would defecate and get rid of other waste.

“As these children are so week and malnourished, to the viewer it may already seem that they are dead. A common feature of the fauna in this area are the vultures, who regularly look for any scraps that the humans leave behind. And so if you use a zoom lens, with a close-up of the boy and with the birds behind him, it gives the impression that they are going to eat him—but this is a complete illusion. The animal is perhaps twenty meters away from the child.” (Extracted from wikipedia)

And so this image, while taking form in our collective immagination as a representation of the concept of a society that allows for terrible famine to occur, is not an accurate portrayal of what was really happening. This boy has family, he’s in his village, and the vulture is not trying to eat him—unless “vulture” is just another name for “capitalism”.

http://www.projectefam.cc/blog/20/foto-kevin-carter?locale=en_GB

The Boy That Survived The Vulture

This image, crude as it can be, soon became symbolic of the terrible problems that devastate the African Continent, and I bet every one of us had seen it before. Carter was awarded with the Pulitzer for that picture one year later, but along with the Pulitzer, came a wave of critics blaming him for not helping the little boy.

What is not widely known is that the little boy, named Kong Nyong, actually survived the menacing vulture and famine. The picture was taken in an improvised UN food aid station run by French sanitary personnel. Zooming in the picture, a plastic bracelet can be seen in Kong Nyong's wrist, showing that he had already been diagnosed and was about to be taken care of (T3, "T" for Severe malnutrition and 3 is the arrival number). Kong Nyong actually recovered, overcoming famine and other odds and lived for another 14 years. Unfortunately, three years ago Kong Nyong died of "fevers", according to his family.

http://borgenproject.blogspot.hr/2011/02/boy-that-survived-vulture.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by vuksadinare Sun 10 Dec - 15:23

Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by kaya Sun 10 Dec - 15:29

Regoč wrote:
kaja wrote:vezano za djecu, u sudanu, za njihovu tragediju krivi su ljudi a ne carter koji je slikao 
otac mu je ili joj je vjerojatno bio drogirani ratnik sa zapadnom puškom u ruci , majka umrla od side a donirani novac je završio u rukama afričkih, sudanskog diktatora sa 17 žena i 53 BW-a i 720 vila u različitim krajevima svijeta.
i da je spasio curcicu tisuće drugih nije mogao ni može. 
za zatopljavanje i uništavanje prirodnih staništa životinja krivi su opet ljudi, biolog može jednog spasiti ali tiusće drugih ne može
a to su vam ljudi kao regoč i danny , žderu, piju, prizivaju ratove a kada se pojave ovakve fotke onda kao pričaju o svojoj ljubavi prema djeci
Ja sam nahranil gladnu SDSS-ovku. Ne, nije bila mlada i zgodna. Što si ti učinila za čovječanstvo?
Pa u svakom slučaju nahranila ih puno vise nego ti.
Al nebitno, ne bi to ni izdvajala kao ti, to je za sitne duše, nahrane nekoga pa pričaju o tome. A nahrane ga da se pohvale nekom.
A posto mi ljudi nisu prioritet, za njih se vec netko pobrine izdvojila bih jedan događaj od prekjučer.
Spasila goluba od svrake , nisam mogla gledati kao eto biolog prirodan tijek stvari, koji ce vjerojatno živjeti jos koju godinu i jesti i kakati a njegov izmet je gnojivo pa raste trava i cvijece bolje a sto znaci da je puno korisniji od tebe. Dapače mislim da svaki Mrav korisniji od tebe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 15:34

kaja wrote:Strašno. A sto se  uopće moze napraviti za njih kada nestaje leda.

evo i tebi odgovor:

polarni medvjedi hrane se ledom. kupi i pošalji na sjeverni pol kontejner pun ledomata.

evo zašto su medvjedi gladni






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 15:36

vuksadinare wrote:Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by vuksadinare Sun 10 Dec - 15:39

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:Ha,gnjeco pratis ti norku a ne forum.... :)

da, nemam pametnijeg posla nego pratiti vas mentalno retardirane debile. ajd odjebi.
Bas... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by darth_vader Sun 10 Dec - 15:39

A možda da im pošaljemo zamrznuti domaći bakalar od Leda? Sladolede quattro? Ajmo se svi organizirati za spas leteć...polarnih medvjedića... :earthhug:
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by kaya Sun 10 Dec - 15:39

Gnječ wrote:
kaja wrote:Strašno. A sto se  uopće moze napraviti za njih kada nestaje leda.

evo i tebi odgovor:

polarni medvjedi hrane se ledom. kupi i pošalji na sjeverni pol kontejner pun ledomata.

evo zašto su medvjedi gladni
i zato među ostalim, opet gamad ljudska na djelu.
međutim stoji i da im nestaje stanište zatopljavanjem
isti kako su suzili stanište tigrovima proširenjem svojih gradova
uništili stanište gorilama nasadima palma zboh ulja koje prodaju itd
čovjek im unistava staništa
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by veber Sun 10 Dec - 15:47

znam da će me kaja i norka, razapet.

nitko ne cvili za dinosaurusima ili  onim lijevim bićima koja su davno nestala.

međusobno se ubijamo, a kao brinut ćemo o živinama.

u jebenoj americi ne smiješ jesti konja, a izvoze ga uredno u francusku. čak i u italiju.


licemjerje zapada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Noor Sun 10 Dec - 15:48

Gnječ wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:ah, prirodni ciklusi, nije prvi put
daj ne lupaj, levi..koji prirodni ciklus?? dijete umire, lešinar čeka da se to desi, a fotograf mrtvo ladno fotografira i ode.
možda bi ipak bilo prirodnije da je dijete pokupio i pomogao mu.
Samo da proda fotku, isto sa ovim medvjedom, ako je već vidio da umire od gladi ili ga nahrani ili mu skrati muke
pa koji bezosjećajni monstrum moraš biti i ne odreagirati, ne mogu to shvatiti


evo što me tjerate ponovo u vašu mentalnu kaljužu. ponekad bacim oko na ovaj mentalni sanatorij i  vidim  da je na ovom forumu pamet odavno izumrla.

šta će odreagirati ( Kevin Carter ) kad je dijete već bilo u kampu UN-A? kako je to taj detalj tebi promakao tako sofisticiranoj mahaluši???
evo boškarina :D
a bit će jadnom ti cijev držimo na sljepoočnici ...
eto, promakao mi je, hvala na info
al da si ostao primitivna seljačina odvratne jezičine, e to mi bome nije promaklo.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 16:22

kaja wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:Strašno. A sto se  uopće moze napraviti za njih kada nestaje leda.

evo i tebi odgovor:

polarni medvjedi hrane se ledom. kupi i pošalji na sjeverni pol kontejner pun ledomata.

evo zašto su medvjedi gladni
i zato među ostalim, opet gamad ljudska na djelu.
međutim stoji i da im nestaje stanište zatopljavanjem
isti kako su suzili stanište tigrovima proširenjem svojih gradova
uništili stanište gorilama nasadima palma zboh ulja koje prodaju itd
čovjek im unistava staništa

da to je glavni razlog: ljudi a ne globalno zatopljenje koje je opet posljedica ljudskog djelovanja na planeti. no, tuljana bi bilo usprkos topljenju leda da ih ljudi masovno ne ubijaju. znači ne bi polarni medvjed bio gladan. pa tako i onaj medvjed sa ove teme na čijem otoku su ljudi totalno istrijebili tuljane.

ima informacija na netu samo ljudima se ne da tražiti

Seal Slaughter, Stockpiles, and Subsidies: Canada’s Dirty Secret

Every year, commercial sealers descend on Canadian ice floes to slaughter tens of thousands of baby harp seals. Some will be shot to death, while others will have their skulls crushed with hakapiks—hooked clubs with piercing metal tips. The seals’ skin will be torn off and their bodies thrown onto piles to rot on the ice.

Baby seals are helpless and have no way to escape from the sealers’ clubs and guns. Seals can be killed as soon as they lose their iconic white fur at just a few weeks of age, and most are between 3 weeks and 3 months old when they are killed.



The sealing industry survives only with the Canadian government‘s financial support. PETA and kind people all over the world have spoken out against the slaughter, and we’re making great progress: Many countries, including Russia, the U.S., and those in the European Union, have banned seal-derived products. Even China, which was once presumed to be an untapped market for sealskin, seal meat, and seal oil, has not shown much interest in buying the cruelly obtained products.

Ten years ago, sealers killed about 350,000 seals, but in 2015, that number dropped to 35,000—the lowest in two decades. Fewer than 1,000 sealers have participated in the slaughter in recent years because of a lack of markets for seal products. The slaughter also costs millions of dollars more to support than it earns, and seal-fur processors admit that they are stockpiling pelts because they can’t sell them.

The commercial slaughter accounts for the overwhelming majority of seals killed in Canada and is separate from Inuit subsistence hunts. But the Canadian government frequently hides behind native people in a dishonest attempt to justify the commercial slaughter.

https://www.canadasshame.com/about/

Return to Canada's killing fields: Government gives green light for almost HALF A MILLION seals to be killed for their fur in annual cull - and vast majority will be pups who die by a club or ice pick to the head

Canadian seal hunt is the largest marine mammal cull on the planet
The 2015 quota given to hunters by the government is 468,000 seals
Mainly killed for their furs, but also to make seal oil and aphrodisiacs
Hunt quota has been over 400,000 for years, despite decline in market
Bans on import of seal pelts has lead to complete collapse in sales


http://www.dailymail.co.uk/news/article-3014363/Canada-s-killing-fields-Government-gives-green-light-HALF-MILLION-seals-killed-fur-annual-cull-vast-majority-pups.html

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 2709634D00000578-3014363-Photo_shows_An_arial_view_of_a_seal_hunting_camp_shows_over_a_th-m-43_1427455610068

Killing fields: An aerial view of a seal hunting camp shows over a thousand harp seal pelts covering the ground at the end of a day of hunting

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 2709625B00000578-3014363-image-m-39_1427450837976

Heartbreaking: A number of harp seals lay on the ice next to the skinned carcasses of other animals surrounded by pools of blood in the wake of a day during the annual Canadian seal hunt

i onda se svi zgražavaju kad vide umirućeg medvjeda??? pa kako se to desilo kako je to moguće??? onda se jave neindentificirani anonimni naučnici koji kažu da je to zbog globalnog zagrijavanja i da se tu ništa nemože.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 16:27

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
daj ne lupaj, levi..koji prirodni ciklus?? dijete umire, lešinar čeka da se to desi, a fotograf mrtvo ladno fotografira i ode.
možda bi ipak bilo prirodnije da je dijete pokupio i pomogao mu.
Samo da proda fotku, isto sa ovim medvjedom, ako je već vidio da umire od gladi ili ga nahrani ili mu skrati muke
pa koji bezosjećajni monstrum moraš biti i ne odreagirati, ne mogu to shvatiti


evo što me tjerate ponovo u vašu mentalnu kaljužu. ponekad bacim oko na ovaj mentalni sanatorij i  vidim  da je na ovom forumu pamet odavno izumrla.

šta će odreagirati ( Kevin Carter ) kad je dijete već bilo u kampu UN-A? kako je to taj detalj tebi promakao tako sofisticiranoj mahaluši???
evo boškarina :D
a bit će jadnom ti cijev držimo na sljepoočnici ...
eto, promakao mi je, hvala na info
al da si ostao primitivna seljačina odvratne jezičine, e to mi bome nije promaklo.

ma nije ti promaklo ti jednostavno nemaš receptore za takvo što tebi su osjetila disfunkcionalna ti si emocionalni invalid da budem pristojan pa da ti ne kažem da si ti psihopata odnosno sociopata sa teškim odronom moždane mase u septičku jamu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Noor Sun 10 Dec - 16:45

Gnječ wrote:
ma nije ti promaklo ti jednostavno nemaš receptore za takvo što tebi su osjetila disfunkcionalna ti si emocionalni invalid da budem pristojan pa da ti ne kažem da si ti psihopata odnosno sociopata sa teškim odronom moždane mase u septičku jamu.
izuzetno si dosadan i zamoran s tim svojim pretencioznim i nabiflanim, al inače šupljim i neutemeljenim, rečeničnim konstruktima, koje pišeš po forumima već više od jednog desetljeća, zato mi se smeće jedno skini s kičme i odjebi tamo gdje si i do sada bio.
a prije toga da malo raščlanimo značenje riječi koje koristiš kad ne znaš što bi i kako..

Opis psihopata ili sociopata:

napasni i arogantni prema žrtvama, a prema ostalima dragi i ljubazni hladni i proračunati
dobri su glumci, za njih ne vrijede zakoni i moralne norme
često ih se može uhvatiti u nekim kriminalnim aktivnostima
oni koji ih otkriju, odmah postaju njihove žrtve i sva svoja (ne)djela prebacuju na njih
ne pokazuju empatiju, sažaljenje i krivnju.
vole lamentirati, od općeproznatih činjenica razvijati "dubokoumne" teme, biti u centru pažnje; pamte tuđe ideje te iste ponavljaju i predstavljaju kao svoje.
vole svoj glas; u društvu su najglasniji;
prema ljudima su ljubazni samo kad od istih imaju korist, u svim drugim odnosima su arogantni;
sociopat je u stanju, prema istoj osobi, u jednom danu nekoliko puta, u potpunosti promjeniti način komunikacije, pa čak i boju glasa.
protokom vremena sve teže kontroliraju laži koje se gomilaju
ljude koji ih smatraju prijateljima u stanju su besramno prevariti; sjediti za istim stolom i činiti nešto loše ("iza leđa") kao npr: laganje, podkradanje, razaranje braka, ogovaranje itd.
često moraliziraju ili se kriju iza neke humanitarne ili vjerske udruge
___________________________________________________
a pa dragi moj boškarine, shvaćam ja da bježiš od vlastite psiho boleštine koja te sustavno godinama uništava, ali u ovom opisu ja vidim samo tebe.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Guest Sun 10 Dec - 16:52

Noor wrote:
Gnječ wrote:
ma nije ti promaklo ti jednostavno nemaš receptore za takvo što tebi su osjetila disfunkcionalna ti si emocionalni invalid da budem pristojan pa da ti ne kažem da si ti psihopata odnosno sociopata sa teškim odronom moždane mase u septičku jamu.
izuzetno si dosadan i zamoran s tim svojim pretencioznim i nabiflanim, al inače šupljim i neutemeljenim, rečeničnim konstruktima, koje pišeš po forumima već više od jednog desetljeća, zato mi se smeće jedno skini s kičme i odjebi tamo gdje si i do sada bio.
a prije toga da malo raščlanimo značenje riječi koje koristiš kad ne znaš što bi i kako..

Opis psihopata ili sociopata:

napasni i arogantni prema žrtvama, a prema ostalima dragi i ljubazni hladni i proračunati
dobri su glumci, za njih ne vrijede zakoni i moralne norme
često ih se može uhvatiti u nekim kriminalnim aktivnostima
oni koji ih otkriju, odmah postaju njihove žrtve i sva svoja (ne)djela prebacuju na njih
ne pokazuju empatiju, sažaljenje i krivnju.
vole lamentirati, od općeproznatih činjenica razvijati "dubokoumne" teme, biti u centru pažnje; pamte tuđe ideje te iste ponavljaju i predstavljaju kao svoje.
vole svoj glas; u društvu su najglasniji;
prema ljudima su ljubazni samo kad od istih imaju korist, u svim drugim odnosima su arogantni;
sociopat je u stanju, prema istoj osobi, u jednom danu nekoliko puta, u potpunosti promjeniti način komunikacije, pa čak i boju glasa.
protokom vremena sve teže kontroliraju laži koje se gomilaju
ljude koji ih smatraju prijateljima u stanju su besramno prevariti; sjediti za istim stolom i činiti nešto loše ("iza leđa") kao npr: laganje, podkradanje, razaranje braka, ogovaranje itd.
često moraliziraju ili se kriju iza neke humanitarne ili vjerske udruge
___________________________________________________
a pa dragi moj boškarine, shvaćam ja da bježiš od vlastite psiho boleštine koja te sustavno godinama uništava, ali u ovom opisu ja vidim samo tebe.

zaboravila si napisati najvitalniju osobinu psihopata a to je: savršena mimikrija. tako dobro znaju glumiti da u većini slučajeva dolazi do inverzije da onog to je normalan proglase da je psihopata a pravog psihopatu proglase za normalnog. no, vas psihopate, odaje vas ipak nešto što nemožete sakriti. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by danni1 Sun 10 Dec - 17:03

veber wrote:znam da će me kaja i norka, razapet.

nitko ne cvili za dinosaurusima ili  onim lijevim bićima koja su davno nestala.

međusobno se ubijamo, a kao brinut ćemo o živinama.

u jebenoj americi ne smiješ jesti konja, a izvoze ga uredno u francusku. čak i u italiju.


licemjerje zapada.
Kod nas ne smiješ pse Čudni su ti zakoni. Zapravo možda i smiješ al ga ne smiješ ubiti.

No dobro, sve u svemu nekakvi medvjedi i tuljani nisu nikakva tragedija. Kad nestanu i jedni i drugi bit će više ribe za ljude.

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by danni1 Sun 10 Dec - 17:06

kaja wrote:
Regoč wrote:
kaja wrote:vezano za djecu, u sudanu, za njihovu tragediju krivi su ljudi a ne carter koji je slikao 
otac mu je ili joj je vjerojatno bio drogirani ratnik sa zapadnom puškom u ruci , majka umrla od side a donirani novac je završio u rukama afričkih, sudanskog diktatora sa 17 žena i 53 BW-a i 720 vila u različitim krajevima svijeta.
i da je spasio curcicu tisuće drugih nije mogao ni može. 
za zatopljavanje i uništavanje prirodnih staništa životinja krivi su opet ljudi, biolog može jednog spasiti ali tiusće drugih ne može
a to su vam ljudi kao regoč i danny , žderu, piju, prizivaju ratove a kada se pojave ovakve fotke onda kao pričaju o svojoj ljubavi prema djeci
Ja sam nahranil gladnu SDSS-ovku. Ne, nije bila mlada i zgodna. Što si ti učinila za čovječanstvo?
Pa u svakom slučaju nahranila ih puno vise nego ti.
Al nebitno, ne bi to ni izdvajala kao ti, to je za sitne duše, nahrane nekoga pa pričaju o tome. A nahrane ga da se pohvale nekom.
A posto mi ljudi nisu prioritet, za njih se vec netko pobrine izdvojila bih jedan događaj od prekjučer.
Spasila goluba od svrake , nisam mogla gledati kao eto biolog prirodan tijek stvari, koji ce vjerojatno živjeti jos koju godinu i jesti i kakati a njegov izmet je gnojivo pa raste trava i cvijece bolje a sto znaci da je puno korisniji od tebe. Dapače mislim da svaki Mrav korisniji od tebe.
A svraka nek se jebe, ona nemora jesti i kakat? Samo golubovii ti imate to pravo.

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Noor Sun 10 Dec - 17:12

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
ma nije ti promaklo ti jednostavno nemaš receptore za takvo što tebi su osjetila disfunkcionalna ti si emocionalni invalid da budem pristojan pa da ti ne kažem da si ti psihopata odnosno sociopata sa teškim odronom moždane mase u septičku jamu.
izuzetno si dosadan i zamoran s tim svojim pretencioznim i nabiflanim, al inače šupljim i neutemeljenim, rečeničnim konstruktima, koje pišeš po forumima već više od jednog desetljeća, zato mi se smeće jedno skini s kičme i odjebi tamo gdje si i do sada bio.
a prije toga da malo raščlanimo značenje riječi koje koristiš kad ne znaš što bi i kako..

Opis psihopata ili sociopata:

napasni i arogantni prema žrtvama, a prema ostalima dragi i ljubazni hladni i proračunati
dobri su glumci, za njih ne vrijede zakoni i moralne norme
često ih se može uhvatiti u nekim kriminalnim aktivnostima
oni koji ih otkriju, odmah postaju njihove žrtve i sva svoja (ne)djela prebacuju na njih
ne pokazuju empatiju, sažaljenje i krivnju.
vole lamentirati, od općeproznatih činjenica razvijati "dubokoumne" teme, biti u centru pažnje; pamte tuđe ideje te iste ponavljaju i predstavljaju kao svoje.
vole svoj glas; u društvu su najglasniji;
prema ljudima su ljubazni samo kad od istih imaju korist, u svim drugim odnosima su arogantni;
sociopat je u stanju, prema istoj osobi, u jednom danu nekoliko puta, u potpunosti promjeniti način komunikacije, pa čak i boju glasa.
protokom vremena sve teže kontroliraju laži koje se gomilaju
ljude koji ih smatraju prijateljima u stanju su besramno prevariti; sjediti za istim stolom i činiti nešto loše ("iza leđa") kao npr: laganje, podkradanje, razaranje braka, ogovaranje itd.
često moraliziraju ili se kriju iza neke humanitarne ili vjerske udruge
___________________________________________________
a pa dragi moj boškarine, shvaćam ja da bježiš od vlastite psiho boleštine koja te sustavno godinama uništava, ali u ovom opisu ja vidim samo tebe.

zaboravila si napisati najvitalniju osobinu psihopata a to je: savršena mimikrija. tako dobro znaju glumiti da u većini slučajeva dolazi do inverzije da onog to je normalan proglase da je psihopata a pravog psihopatu proglase za normalnog. no, vas psihopate, odaje vas ipak nešto što nemožete sakriti. :)
pa o tom ti i pričam, ovo boldano te i odaje.
a dobro, ma znaš da i ja tebe volim. ajde bokić.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Regoč Sun 10 Dec - 18:28

kaja wrote:posto mi ljudi nisu prioritet
Eto, to je ono što sam i sam shvatil o tebi. Sapienti sat!

_________________
Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ - Page 3 Empty Re: Najpotresniji prizor rasplakao biologa: Progoniće me dok sam živ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum