ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko sve ide u Rusiju?

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by L'âme Mon 20 Nov - 22:58

Tako sam ja polozila majstorski ispit. Za dva dana.
:-D

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Leviathan2 Mon 20 Nov - 22:59

Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
pa reci hrvatski, ne moraš 'švicarski' :P
dva su elektroinzinjeri , cerka nesto sa arhitekturom
onda legendarni prometni fakultet pa , jebote, nesjecam se za ostale
al pametna su to djeca, imaju velke skole :D
mogao sam i ja dobit prometni dzabe, al reko stacemi,
i unuci kazu da oce fakultete, sam jedan nece, on se zeni uskoro, cura mu trudna i oce da se bavi vocarstvom,
bas kontam da mu sredimo agronomiju, nako iz zajebancije

ja, da dodam, imaju ono nesto skracenice ispred
aj djede kupi unučetu tu agronomiju, kud sve ovo, tud i to, pa nek dijete bude inđilir
ma ono, sad se zeni u 2 mjesecu, pa da ga malo zajebajemo :D, a i popili smo mu krv na slamku kad smo saznali za bebu,
a nikad se nezna, mozda dobro dojde,  caca mu je sa stricevima i tetkama vec kupio traktor ko svadbeni dar, zemlje ima koliko oce 
sad su dole, cura mu mora ucit jezik i ostalo, vec sam cuo da je savladala razvijanje tjesta i pravljenje pite krumpirushe, bice to dobra snajka, oce oce, trudi se a na asvaltu se rodila i odrasla
nema ništa levi, izbijte joj asfalt iz glave, prava snajka bosa svinjac čisti geek
ma nema izbijanja, sama ce ona to, udomacila se ona odma, vec pozna po imenu pola sela, a u svinjac moze i u cizmama, pa nije sirotinja
aj ja, naucila i kravu musti, kaze moja baka da je dva dana cichala od veselja,

_________________
Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Leviathan2 Mon 20 Nov - 23:01

maggie13 wrote:Tako sam ja polozila majstorski ispit. Za dva dana.
:-D
eto, i ja za viljuskar, pita tip, jel znas upalit viljuskar, reko znam, znas di je napred nazad dizanje i to, rreko znam, , polozijo si ,

_________________
Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Noor Mon 20 Nov - 23:02

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
kofein wrote:
Noor wrote:
aj djede kupi unučetu tu agronomiju, kud sve ovo, tud i to, pa nek dijete bude inđilir

Devil woman    pirat :^0
pa dođe mi da poludim šta ja nisam imala takvog djeda, ja sve morala odradit i ispolagat :D
sjećam se jednog ljeta..imala sam 9 ispita za jesen..i 48 kg :facepalm
al, upisala sam godinu king
sva sreća da imam klasični index, pa to mogu svojoj bandi i dokazat, a ne ova moderna dostignuća i e-indexi :P
mogla si nekog momcica iz plemena ufatit, to bi ti olaksalo muke :D, samo da si malo zriknula po baustelama, poznala bi ih, visoki mrki i uvijek s grivama od kose
(jedino mene dopalo 162 vsina)
:roll sutra ću malo bolje pogledat

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by L'âme Mon 20 Nov - 23:02

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:Tako sam ja polozila majstorski ispit. Za dva dana.
:-D
eto, i ja za viljuskar, pita tip, jel znas upalit viljuskar, reko znam, znas di je napred nazad dizanje i to, rreko znam, , polozijo si ,
Kako smo mi bistri.
K'o da su meni dali sisat celavca.
:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by dzango Mon 20 Nov - 23:05

kofein wrote:
Stanojko wrote:Pa sem rvata, nema drugih saveznika nemcima... Nema zabara, madjara, rumuna...

Ni turčad neće biti bez svoga vazala, zajedno ste skupa.  :)
Kebiga, trenutno ste vazali vi. Mlađi brat u NATO-u.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Leviathan2 Mon 20 Nov - 23:07

Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
kofein wrote:
Noor wrote:
aj djede kupi unučetu tu agronomiju, kud sve ovo, tud i to, pa nek dijete bude inđilir

Devil woman    pirat :^0
pa dođe mi da poludim šta ja nisam imala takvog djeda, ja sve morala odradit i ispolagat :D
sjećam se jednog ljeta..imala sam 9 ispita za jesen..i 48 kg :facepalm
al, upisala sam godinu king
sva sreća da imam klasični index, pa to mogu svojoj bandi i dokazat, a ne ova moderna dostignuća i e-indexi :P
mogla si nekog momcica iz plemena ufatit, to bi ti olaksalo muke :D, samo da si malo zriknula po baustelama, poznala bi ih, visoki mrki i uvijek s grivama od kose
(jedino mene dopalo 162 vsina)
:roll  sutra ću malo bolje pogledat
aa tesko sad, u rvackoj ih je mozda dva tri, ako ako, svi basutelci su uglavnom u svici ili oko svice il u njemackoj kod mog buraza

_________________
Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Leviathan2 Mon 20 Nov - 23:07

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:Tako sam ja polozila majstorski ispit. Za dva dana.
:-D
eto, i ja za viljuskar, pita tip, jel znas upalit viljuskar, reko znam, znas di je napred nazad dizanje i to, rreko znam, , polozijo si ,
Kako smo mi bistri.
K'o da su meni dali sisat celavca.
:-D
pa je, sto da lazem covjeka, znam i gotovo :D

_________________
Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by L'âme Mon 20 Nov - 23:17

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:Tako sam ja polozila majstorski ispit. Za dva dana.
:-D
eto, i ja za viljuskar, pita tip, jel znas upalit viljuskar, reko znam, znas di je napred nazad dizanje i to, rreko znam, , polozijo si ,
Kako smo mi bistri.
K'o da su meni dali sisat celavca.
:-D
pa je, sto da lazem covjeka, znam i gotovo :D
Pa kako ispadne.sreca prati hrabre >:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Eva_ Tue 21 Nov - 9:26

marcellus wrote:
Pinochet wrote:neznam moskva mi nije ništa posebno. .centar je lijep, ali ostatak kvartova kako koji.. dio liči na zagreb a uđeš u krivi kvart ušao si u čečeniju ili uzbekistan sa talibanima.. radije bi vidio neke manje ruske gradove ili soči.. ili st.petersburg.. ili rostov na donu.. neke koje nisu natrpane mujagama.. ne želim ići u berlin i pariz i london niti u moskvvu iz istog razloga

kažu mi ljudi koji su bili (žena, stara, itd) da je Moskva super dva km oko centra a ono dalje od toga je četvrti svijet, socrealistička verzija latinoameričke favele samo bez šarenila i boja. U St. Petersburgu je to pola km oko centra...
Moskva ima socijalističkih kvartova, npr. Ismailovkij rajon di je onaj rinok, tj. plac kam se ide kupovat suvenire i ostale đinđe. Iako ni Arbat ni skup. Ali, i tam imaš par hotela, izgrađenih za potrebe Olimpijade, i izgleda kao npr. NZG samo veće, dakle nikakve šupe i potleušice kak ti sugeriraš. Ni Himki rajon ne izgleda loše, iako je to stvarno Bogu iza nogu na putu prema Šeremetjevu. A kako smo bili i na Domodjedovu, vidjela sam i taj jugoistočni dio Moskve. Čist pristojno. Vozili se do Bjeloruskaje metro stanice i hotela cca 40 minuta 45 km, no taxi ni skup. Naravno da imaju brze veze s gradom oba aerodroma, mi smo koristi Aeroexpress od Bjeloruskaje do Šeremetjeva, sve funkcionara kao i uBeču, automat za kupovinu karti, čisto, brzo.

Evo slikice.

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_2211
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Eva_ Tue 21 Nov - 9:33

Ja ne znam kad su tvoje ženskice bile, ali Moskva SSSR više ne postoji. Pa i gradovi Sibira bolje izgledaju od Zagreba, kaj se tiče infrastrukutre, Novosibirsk i Jekaterinburg imaju metro, tak da se može reć da smo mi za njih treći svijet i provincija. 

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_1710
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Guest Tue 21 Nov - 11:30

nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Guest Tue 21 Nov - 11:32

nije to kao Njemačka, gdje izađeš van centra bilo gdje i sve super, sve puno ljudi, (iako hrpa arapa i mujaga), i sve živo, sve tip-top sređeno i rubni kvartovi itd.. nema toga u istočnoj post komunističkoj europi.

jedino se poljska , češka i slovačka i baltičke zemlje, oni bi mogli u roku 10-20godina izgledati kao "stara njemačka" , jer razvojem standarda , se razvija dosta toga, rubni djelovi grada postaju mjesta gdje vrvi život itd.. ljudi imaju para pa odu šetaju , troše itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Noor Tue 21 Nov - 12:46

Pinochet wrote:nije to kao Njemačka, gdje izađeš van centra bilo gdje i sve super, sve puno  ljudi, (iako hrpa arapa i mujaga), i sve živo, sve tip-top sređeno i rubni kvartovi itd.. nema toga u istočnoj post komunističkoj europi.
nema toga ni posvuda po Njemačkoj, pogotovo u bivšoj DDR. tamo je komunizam ostavio tako duboki trag, da je i danas jasno vidljiv, ono što sam sama mogla vidjeti je arhitektura i koncepcija gradskih četvrti.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Eva_ Tue 21 Nov - 12:59

Pinochet wrote:nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
Samo kaj u Moskvi moraš se voziti 30 km da se makneš na periferiju, pa čak i više.

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_0510


Npr. ovo ti je 15-16 km od centra, VDNH
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Noor Tue 21 Nov - 15:07

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Totenkopf wrote:
Leviathan2 wrote:
eto kako se cigani trebaju ponasat, a ne kod nas im hrvatine kruh otimaju iz usta :D
Pa to su normalni cigani...
Kod nas neki idu čak i u školu... confused
nemoj me zajebavat, ja mislio to urbane legende,
koji kurac ce cigan u skoli, aaa svasta
koja opresija nad ljudima, koji atak na prirodni poredak stvari
uzas
nikakve legende, i kod cigića se svijet mijenja, pa vode računa o djeci i obrazovanju, a ne kao nekad, goli, bosi, šmrkavi i na ulici...
ali to je protuprirodno ;D
koje? ić u školu?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Trinity Tue 21 Nov - 15:10

Ja ću ponovo, nakon 30 god., u Budimpeštu... :loveshower
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Trinity Tue 21 Nov - 15:12

Pinochet wrote:nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
Takav ti je i Pariz, imaju kvartove koji su gori od Kozari Boka.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by marcellus Tue 21 Nov - 15:18

Eva_ wrote:
Pinochet wrote:nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
Samo kaj u Moskvi moraš se voziti 30 km da se makneš na periferiju, pa čak i više.

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_0510


Npr. ovo ti je 15-16 km od centra, VDNH

i izgleda ko socrealistička vukojebina.

_________________
Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Eva_ Tue 21 Nov - 16:37

marcellus wrote:
Eva_ wrote:
Pinochet wrote:nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
Samo kaj u Moskvi moraš se voziti 30 km da se makneš na periferiju, pa čak i više.

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_0510


Npr. ovo ti je 15-16 km od centra, VDNH

i izgleda ko socrealistička vukojebina.
Smiješan si. Na tom trgu je Muzej kozmonautike, a ovo je izložbeni centar ex SSSR-a.

http://idis-moscow.ru/vserossiyskiy-vystavochnyy-tsentr/

Sama Moskva pak dom je nekoliko desetaka milijardera i oni su te nastanali jer je to vukojebina.

https://hr.rbth.com/tag/moskva
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Noor Tue 21 Nov - 17:52

marcellus wrote:
Eva_ wrote:
Pinochet wrote:nisam bio u Moskvi, ali vidio sam po slikama. Centar je lijep. Makneš se van centra kao Zagreb. Ono ZG centar lijep, makneš se malo van centra, jad i čemer, socijalističke zgrade bez života gdje fasada se rasapada. Čak je Split dosta ljepši van centra, - naravno ovi kvartovi uz more, sada su sve to tip-top sređeni i puni života ljeti(barem).. Moskva je tako kao ZG.. centar lijep, van centra , ono depresija, sa time da imaju ogromnu muslimansku populaciju, izađeš u krivi kvart oko tebe čečenci, uzbekistanci, itd
Samo kaj u Moskvi moraš se voziti 30 km da se makneš na periferiju, pa čak i više.

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Img_0510


Npr. ovo ti je 15-16 km od centra, VDNH

i izgleda ko socrealistička vukojebina.
pomalo baca na sj. koreu
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Tko sve ide u Rusiju? - Page 5 Empty Re: Tko sve ide u Rusiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum