ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Wed 15 Nov - 23:55

mamin sin wrote:''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Mnyama


simboli današnjeg vremena su jasni, tko želi vidjet će
Puno ti je grda ta slika, sta nisi mogao naci nesto ljepse? Tipa tratincica na livadi ili tako nesto

Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Wed 15 Nov - 23:55

Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:Sve će nas pobit!   lol!
Pa svi umiremo, ovako ili onako. Nije problem u tome, vise je problem u onome sto se dogadja poslje  :}
Meni to nije problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Wed 15 Nov - 23:56

cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:Sve će nas pobit!   lol!
Pa svi umiremo, ovako ili onako. Nije problem u tome, vise je problem u onome sto se dogadja poslje  :}
Meni to nije problem.
sto tocno, umiranje ili ono poslje?  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Wed 15 Nov - 23:57

Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:Sve će nas pobit!   lol!
Pa svi umiremo, ovako ili onako. Nije problem u tome, vise je problem u onome sto se dogadja poslje  :}
Meni to nije problem.
sto tocno, umiranje ili ono poslje?  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
Jedno i drugo... To vas je red wulf svih bezveze isprepada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:00

cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:Sve će nas pobit!   lol!
Pa svi umiremo, ovako ili onako. Nije problem u tome, vise je problem u onome sto se dogadja poslje  :}
Meni to nije problem.
sto tocno, umiranje ili ono poslje?  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
Jedno i drugo... To vas je red wulf svih bezveze isprepada...
Puno ljudi kaze da im nijedno od toga dvoje nije problem, medjutim kad dodje vrijeme za oboje, onda to odjednom postane jako veliki problem  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:02

Leteca Pegla wrote:Puno ljudi kaze da im nijedno od toga dvoje nije problem, medjutim kad dodje vrijeme za oboje, onda to odjednom postane jako veliki problem  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
E pa ja sam već par puta trebao bit mrtav...sve ovo šta živim mi je bonus... A čak sam jednom i bio klinički mrtav par sekundi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by michaellcmacha Thu 16 Nov - 0:02

red wolf wrote:
dzango wrote:
red wolf wrote:
catabbath wrote:Crveni stalno priželjkuje kraj svijeta koji nikako da dođe, Iron Maiden su takve davno opjevali:

Another Prophet of Disaster
Who says the ship is lost,
Another Prophet of Disaster
Leaving you to count the cost.
Taunting us with Visions,
Afflicting us with fear,
Predicting War for millions,
In the hope that one appears.
Ne, samo vam ukazujem da je on došao...
Ala si ti puko jebote.
Nisam...
jesi jesi... jedino za sad nisi opasan za okolinu.... valjda ni nećeš biti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:05

cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:Puno ljudi kaze da im nijedno od toga dvoje nije problem, medjutim kad dodje vrijeme za oboje, onda to odjednom postane jako veliki problem  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
E pa ja sam već par puta trebao bit mrtav...sve ovo šta živim mi je bonus... A čak sam jednom i bio klinički mrtav par sekundi...
Znaci, zivot ti je ipak bonus? Onaj kojemu je zemaljski zivot bonus, ne moze tvrditi da se ne boji smrti  :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by michaellcmacha Thu 16 Nov - 0:07

pegla ma nije to tak strašno... ovisno o situaciji zna malo boljeti ili malo više ali kako god boljelo i makar i trajalo malo duže dođe trenutak kad se tijelo smiri i agonija završi a onda zajedno sa završetkom agonije nestane i bol... to vrijedi i ako preživiš pa se vratiš u normalu ili ako ne preživiš pa odeš u jebiga odeš negdje gdje li već.... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:07

Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:Puno ljudi kaze da im nijedno od toga dvoje nije problem, medjutim kad dodje vrijeme za oboje, onda to odjednom postane jako veliki problem  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
E pa ja sam već par puta trebao bit mrtav...sve ovo šta živim mi je bonus... A čak sam jednom i bio klinički mrtav par sekundi...
Znaci, zivot ti je ipak bonus? Onaj kojemu je zemaljski zivot bonus, ne moze tvrditi da se ne boji smrti  :}
A šta bi se triba ubit sad?

To mi vjera ne dozvoljava...A smrti se stvarno ne bojim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:08

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
dzango wrote:
red wolf wrote:
catabbath wrote:Crveni stalno priželjkuje kraj svijeta koji nikako da dođe, Iron Maiden su takve davno opjevali:

Another Prophet of Disaster
Who says the ship is lost,
Another Prophet of Disaster
Leaving you to count the cost.
Taunting us with Visions,
Afflicting us with fear,
Predicting War for millions,
In the hope that one appears.
Ne, samo vam ukazujem da je on došao...
Ala si ti puko jebote.
Nisam...
jesi jesi... jedino za sad nisi opasan za okolinu.... valjda ni nećeš biti...
pa ima puno puknutih na ovom forumu, mislim ono...A sto se opasnosti tice, nitko nije opasan dok postoje kocnice, jednom kad ih nema vise onad neki puknuti mogu postati opasni. A sta ces...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:12

cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:
cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:Puno ljudi kaze da im nijedno od toga dvoje nije problem, medjutim kad dodje vrijeme za oboje, onda to odjednom postane jako veliki problem  ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 1f60a
E pa ja sam već par puta trebao bit mrtav...sve ovo šta živim mi je bonus... A čak sam jednom i bio klinički mrtav par sekundi...
Znaci, zivot ti je ipak bonus? Onaj kojemu je zemaljski zivot bonus, ne moze tvrditi da se ne boji smrti  :}
A šta bi se triba ubit sad?

To mi vjera ne dozvoljava...A smrti se stvarno ne bojim...
Nitko se ne boji smrti dok ne zakuca na vrata. Onda se samo oni koji se stvarno ne boje smrti ne boje smrti jer nemaju razloga za to. Dakle, ako nemas razloga bojati se smrti, onda se ne trebas bojati, ali u tom slucaju ti zemaljski zivot nikako ne moze biti bonus nego teret koji nosis dok trebas jer trebas. To sto kazes da ti je zivot ipak bonus ne ukazuje bas na nedostatak straha od smrti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:16

Leteca Pegla wrote:Nitko se ne boji smrti dok ne zakuca na vrata. Onda se samo oni koji se stvarno ne boje smrti ne boje smrti jer nemaju razloga za to. Dakle, ako nemas razloga bojati se smrti, onda se ne trebas bojati, ali u tom slucaju ti zemaljski zivot nikako ne moze biti bonus nego teret koji nosis dok trebas jer trebas. To sto kazes da ti je zivot ipak bonus ne ukazuje bas na nedostatak straha od smrti :)
Pa je bonus mi je...moga sam bit mrtav za dlaku...ali nije mi teret...
A smrt čovjeku svaki dan kuca na vrata..."Danas jesi sutra nisi" (koliko si puta to dosad čuo)...Pa vi onda živite u tom strahu ako vam se to sviđa...Meni se takav život ne sviđa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:16

michaellcmacha wrote:pegla ma nije to tak strašno... ovisno o situaciji zna malo boljeti ili malo više ali kako god boljelo i makar i trajalo malo duže dođe trenutak kad se tijelo smiri i agonija završi a onda zajedno sa završetkom agonije nestane i bol... to vrijedi i ako preživiš pa se vratiš u normalu ili ako ne preživiš pa odeš u jebiga odeš negdje gdje li već.... :)
Pa da, nije toliko problem smrt, a mozda ni ono sto dolazi poslje. Problem je dakle zivot... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by michaellcmacha Thu 16 Nov - 0:21

ja neću govoriti o tuđim iskustvima ali moje iskustvo sa vrlo realnom mogućnosti da mi život skonča uslijed teškog srčanog udara i to uz neopisive bolove toliko jakog intenziteta da ga se nerado i sjetim makar sad već i onako iz zamagljene perspektive dužeg proteka vremena mogu reći da se ne stigneš uplašiti niti nešto posebno bojati jer život u takvim trenucima ili nisi u stanju kontrolirati ili su ti organičke funkcije na izmaku snaga do razine bespomoćnosti i onda još pod utjecajem sedacije i analgezije iznimno jakih opiodnih sredstava si vrlo malo sposoban pratiti potpuno svjesno i objektivno tijek događanja u takvom fiziološkom stanju... eto ja se nisam uplašio da ću umrijeti ali valjda samo zato što je toliko boljelo mater mu jebem da se tog naknadnog potencijalnog problema nisam stigao dotaknuti.... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:21

cassanowa wrote:
Leteca Pegla wrote:Nitko se ne boji smrti dok ne zakuca na vrata. Onda se samo oni koji se stvarno ne boje smrti ne boje smrti jer nemaju razloga za to. Dakle, ako nemas razloga bojati se smrti, onda se ne trebas bojati, ali u tom slucaju ti zemaljski zivot nikako ne moze biti bonus nego teret koji nosis dok trebas jer trebas. To sto kazes da ti je zivot ipak bonus ne ukazuje bas na nedostatak straha od smrti :)
Pa je bonus mi je...moga sam bit mrtav za dlaku...ali nije mi teret...
A smrt čovjeku svaki dan kuca na vrata..."Danas jesi sutra nisi" (koliko si puta to dosad čuo)...Pa vi onda živite u tom strahu ako vam se to sviđa...Meni se takav život ne sviđa.
Smrt ne kuca svaki dan na vrata, ona kuca samo jednom. Ignorirabje smrti, i okretanje glave na drugu stranu, ne znaci da se netko ne boji smrti, zapravo upravo obratno. A za dlaku mrtvi je vecina ljudi bila u nekom trenutku u svom zivotu, i vecinom svi kazu da im je zivot bonus i nije im teret i da se ne boje smrti. A ja ti kazem, da onaj kojem je zivot bonus, ne moze nemati strah od smrti, jer zemaljski zivot nije bonus :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:26

Leteca Pegla wrote:Smrt ne kuca svaki dan na vrata, ona kuca samo jednom. Ignorirabje smrti, i okretanje glave na drugu stranu, ne znaci da se netko ne boji smrti, zapravo upravo obratno. A za dlaku mrtvi je vecina ljudi bila u nekom trenutku u svom zivotu, i vecinom svi kazu da im je zivot bonus i nije im teret i da se ne boje smrti. A ja ti kazem, da onaj kojem je zivot bonus, ne moze nemati strah od smrti, jer zemaljski zivot nije bonus :)
I šta sad oćeš da ti ja kažem?! Da se bojim smrti?... Pa nisam ja kriv što sam dobio bonus život...Nisam ti rekao da ne volim živjeti. Samo da se ne bojim umrijeti...Ja sam realist po tom pitanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:27

michaellcmacha wrote:ja neću govoriti o tuđim iskustvima ali moje iskustvo sa vrlo realnom mogućnosti da mi život skonča uslijed teškog srčanog udara i to uz neopisive bolove toliko jakog intenziteta da ga se nerado i sjetim makar sad već i onako iz zamagljene perspektive dužeg proteka vremena mogu reći da se ne stigneš uplašiti niti nešto posebno bojati jer život u takvim trenucima ili nisi u stanju kontrolirati ili su ti organičke funkcije na izmaku snaga do razine bespomoćnosti i onda još pod utjecajem sedacije i analgezije iznimno jakih opiodnih sredstava si vrlo malo sposoban pratiti potpuno svjesno i objektivno tijek događanja u takvom fiziološkom stanju... eto ja se nisam uplašio da ću umrijeti ali valjda samo zato što je toliko boljelo mater mu jebem da se tog naknadnog potencijalnog problema nisam stigao dotaknuti.... :)
Pa da, nije problem dok se dogadja nesto, problem nastaje nakon sto se desilo nesto, onda strah od smrti tek dodje. Nevjerojatno sto strah od smrti sve ljude moze natjerati da cine, nema tog dna koje nece dotaknuti, samo da dobiju par godina, sati, minuta i sekundi bonusa. A u pravilu, svi koji se toliko grebu za bonus ce reci da se ne boje smrti :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by michaellcmacha Thu 16 Nov - 0:28

Leteca Pegla wrote:
michaellcmacha wrote:pegla ma nije to tak strašno... ovisno o situaciji zna malo boljeti ili malo više ali kako god boljelo i makar i trajalo malo duže dođe trenutak kad se tijelo smiri i agonija završi a onda zajedno sa završetkom agonije nestane i bol... to vrijedi i ako preživiš pa se vratiš u normalu ili ako ne preživiš pa odeš u jebiga odeš negdje gdje li već.... :)
Pa da, nije toliko problem smrt, a mozda ni ono sto dolazi poslje. Problem je dakle zivot... :)
a gle ni pare nisu problem kad ih nema, problemi uvijek nastanu kad su pare na hrpi tj kad ih ima... tako i ovo u vezi smrti problem ne može biti nešto što je neminovno i što će se bez ikakvih dvojbi dogoditi, problem je u ovom vremenu trajanja života na određeni način i način suočavanja sa trenutkom kad se rastajemo od ovovjekog života... nikad ne čuh da je neko reko jebem ti smrt ali svako malo netko blebne da jebe takav  (kakav) život...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Guest Thu 16 Nov - 0:28

michaellcmacha wrote:...a mogu reći da se ne stigneš uplašiti niti nešto posebno bojati jer život u takvim trenucima ili nisi u stanju kontrolirati ili su ti organičke funkcije na izmaku snaga do razine bespomoćnosti...
Ima tu dosta istine... i meni je bilo slično...doduše, nisam imao problem sa srcem, nego s ozljedom na glavi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Leviathan2 Thu 16 Nov - 0:32

Leteca Pegla wrote:
michaellcmacha wrote:ja neću govoriti o tuđim iskustvima ali moje iskustvo sa vrlo realnom mogućnosti da mi život skonča uslijed teškog srčanog udara i to uz neopisive bolove toliko jakog intenziteta da ga se nerado i sjetim makar sad već i onako iz zamagljene perspektive dužeg proteka vremena mogu reći da se ne stigneš uplašiti niti nešto posebno bojati jer život u takvim trenucima ili nisi u stanju kontrolirati ili su ti organičke funkcije na izmaku snaga do razine bespomoćnosti i onda još pod utjecajem sedacije i analgezije iznimno jakih opiodnih sredstava si vrlo malo sposoban pratiti potpuno svjesno i objektivno tijek događanja u takvom fiziološkom stanju... eto ja se nisam uplašio da ću umrijeti ali valjda samo zato što je toliko boljelo mater mu jebem da se tog naknadnog potencijalnog problema nisam stigao dotaknuti.... :)
Pa da, nije problem dok se dogadja nesto, problem nastaje nakon sto se desilo nesto, onda strah od smrti tek dodje. Nevjerojatno sto strah od smrti sve ljude moze natjerati da cine, nema tog dna koje nece dotaknuti, samo da dobiju par godina, sati, minuta i sekundi bonusa. A u pravilu, svi koji se toliko grebu za bonus ce reci da se ne boje smrti :)
zasto strah, evo ja se ne bojim smrti, kad joj dojde cas ok, moze mi biti eventualno zao ako nemam neki zavrsen posao
al sam strah kao strah ne postoji

_________________
''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo" - Page 3 Empty Re: ''VIDEO, FOTO Nezapamćene poplave u Grčkoj, broj mrtvih raste iz sata u sat: "Ovo je katastrofa, sve je nestalo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum