ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by Kermit Fri 27 Oct - 13:37

Kofein:

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n

Petar Brzica
Plenković je u pravu,hibridni rat traje,što vi mislite da Todorić ovaj blog sam piše,ma možeš mislit,dečki iz FSB-a stoje iza njega garant i tako rade destrukciju.Sve ima veze sa Srbijom,kod picousnog je pred par dana bio američki profesionalni diplomata Hoyt Brian Yee i picousni se sav usrao od straha i tada je počelo.Tako da Hrvatska opozicija bi trebala izabrati neki bolji trenutak za neke egzibicije jer trenutačno njima nesvijesno ili svjesno komandira FSB.
Like · Reply · 1 · 31 mins

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by Kermit Fri 27 Oct - 13:38

Oporba treba sačekati dok se ne namire Vitezovi Hedž fonda, a Ramo ne utekne po pojačanje na Bahame, amin
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by epikur37 Fri 27 Oct - 13:40

marcellus wrote:ja sam brojni akter hibridnog rata

ti već neko vrijeme drukaš za ruse, što znači srbe odnosno jugoslaviju.....:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by Stanojko Fri 27 Oct - 13:41

epikur37 wrote:
marcellus wrote:ja sam brojni akter hibridnog rata

ti već neko vrijeme drukaš za ruse, što znači srbe odnosno jugoslaviju.....:)
Jbga, evoluirao covek... :coffee

_________________
Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by vuksadinare Fri 27 Oct - 14:15

epikur37 wrote:
marcellus wrote:ja sam brojni akter hibridnog rata

ti već neko vrijeme drukaš za ruse, što znači srbe odnosno jugoslaviju.....:)
on je ljut na plenkija jer je njegovim dolaskom sprijecena lustracija...karamarko svrgnut...koji je jdini nas mogao rjesiti frljica i 'frljica'...i nije bio opsjednut briselom i eu..eto sto svrbi marcela..inace osobno ga boli kurac za srbe,ruse i jugoslaviju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by vuksadinare Fri 27 Oct - 14:16

Stanojko wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:ja sam brojni akter hibridnog rata

ti već neko vrijeme drukaš za ruse, što znači srbe odnosno jugoslaviju.....:)
Jbga, evoluirao covek... :coffee
ne poznas marcella..on je extrem zasto kuka za karamarkom znas li kakve je stavove karamarko imao narocito prema vama... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by Guest Fri 27 Oct - 16:21

postajem dobrovoljac Hibridnog rata, i javljam se u službi Čardaku da sam spreman da se borim za Čardak protiv hibridnih neprijatelja.

Plenki samo reci, letit ćemo ko meci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat - Page 2 Empty Re: Vrhovni Premijer Plenković: počeo je još jedan rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum