ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by RayMabus 21/10/2017, 15:05

Nema ništa od povećanja nataliteta, krahirao

RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by kaya 21/10/2017, 15:42

Ringo10 wrote:
kaja wrote:
Ringo10 wrote:
pizzon wrote:oćajan sam,
Džaba ti je bit očajan. I ja sam nakon gubljenja iluzija bio očajan kad sam shvatio šta su veliki hrvatski domoljubi napravili od Hrvatske, ali onda sam postao potpuno ravnodusan.

Naša takozvana politička elita se uhljebljuje i kod kuće i vani, a naši popovi i Crkva koji bi trebali da se bave i demografijom, bave se obračunavanjem sa mrtvim komunizmom i glorificiranjem još mrtvije endehazije i ustaškog režima, vraćanjem vlasništva nad crkvenim imanjima i zemljama, a za demografiju i narod ih zaboli kitomir.

Zato izumiremo i izumrijet ćemo. I mi i vi a i još neki narodi okolo. Tuga i jad.

Ali ima možda u tome i neke više, božanske pravde.
Htjela sam napisati aj fala ti boze da si jedan normalan post napisao a bez ustasa al kad pročitam detaljnije vidim da su opet tu, E pa jbg..
Da, jer Hrvatska živi u prošlosti koje ne može da se oslobodi. I neće se te shizofrenije osloboditi nikada.
ma živi k., ne sudi po par bolesnika na forumu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by danni1 21/10/2017, 16:04

Ringo10 wrote:
kaja wrote:I jedna utješna za očajne  , neće nitko nestati , nisu nestali ni i ratovima . Al da su političke elite napravile državice za sebe i jedino je njima super je. Žive od guljenja koze puku koji eto bježi vani , međutim nikad neće svi otići .
Do kad to moze trajati ? Na žalost mislim da zauvijek , oni ce uvijek naći način da uzmu jos, jos porez na ovo, na ono, na kuću, na babu, na zrak... da održe upravni aparat i vlast. A rulja ce uvijek imati nešto sto im možes uzeti zbog sebe. Jer nitko neće ležati gladan i bos pa eto - nemam ništa, pa mi ništa ne možes uzeti !
Neće nestati!!

Narodi su se stvarali i nestajali kroz cijelu povijest. Ovaj demografski trend za nekih 30 godina vodi Hrvatsku u nestajanje i povijest.
Pa zapravo i ne. Narodi su imali svoje uspone i padove ali rijetki su nestali. Neće ni Hrvati nestati ni Hrvatska tako skoro.

_________________
Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by vuksadinare 21/10/2017, 16:14

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
dzango wrote:I ovo što se rodi i poraste, ode napolje. Opstaje samo fukara sa članskom knjižicom SNS-a i diplomom Megableje u džepu. Još malo pa se gase svetla.
Niste jedini, evo i mi Hrvati smo u istoj korpi sa vama. 

Ali jebaji ga, dobili smo demokraciju.
jebiga znam da je diktatura bolja a i tebi draza no zasto ti onda zivis u australiji zemlji demokracije a ne npr.u rusiji,madjarskoj... :)
To o diktaturi su vam utuvili u vaše blesave glave. Ja bih radije živio recimo u singapurskoj dikaturi nego u 90% takozvanih demokracija.

Demokracije poput australske ili skandinavske su moguće zbog visokog standarda a ako se to poremeti, i ta demokracija će otići u materinu jer u krizama i siromaštvu jednostavno ne može funkcionirati.
a di bus ti u tom slucaju?...singapur ili bosnu Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by Antijunak 21/10/2017, 17:17

Što manje Srba to bolje, mada su oni daleko od izumiranja.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by Antijunak 21/10/2017, 17:18

danni1 wrote:
Ringo10 wrote:
kaja wrote:I jedna utješna za očajne  , neće nitko nestati , nisu nestali ni i ratovima . Al da su političke elite napravile državice za sebe i jedino je njima super je. Žive od guljenja koze puku koji eto bježi vani , međutim nikad neće svi otići .
Do kad to moze trajati ? Na žalost mislim da zauvijek , oni ce uvijek naći način da uzmu jos, jos porez na ovo, na ono, na kuću, na babu, na zrak... da održe upravni aparat i vlast. A rulja ce uvijek imati nešto sto im možes uzeti zbog sebe. Jer nitko neće ležati gladan i bos pa eto - nemam ništa, pa mi ništa ne možes uzeti !
Neće nestati!!

Narodi su se stvarali i nestajali kroz cijelu povijest. Ovaj demografski trend za nekih 30 godina vodi Hrvatsku u nestajanje i povijest.
Pa zapravo i ne. Narodi su imali svoje uspone i padove ali rijetki su nestali. Neće ni Hrvati nestati ni Hrvatska tako skoro.
Više naroda je nestalo asimilacijom, nego doslovce u fizičkom smislu.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by Ringo10 22/10/2017, 06:44

Antijunak wrote:Što manje Srba to bolje, mada su oni daleko od izumiranja.
Samo nek se nastavi ovakav trend pa da vidis ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by jastreb 22/10/2017, 08:51

Antijunak wrote:Što manje Srba to bolje, mada su oni daleko od izumiranja.
Nestanu li Srbi nestat će i Hrvati,koji više neće vidjeti smisao postojanja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by dzango 22/10/2017, 09:55

jastreb wrote:
Antijunak wrote:Što manje Srba to bolje, mada su oni daleko od izumiranja.
Nestanu li Srbi nestat će i Hrvati,koji više neće vidjeti smisao postojanja.
Inače dva vrlo slična naroda. Sami narodi su glupi i pokvareni i nisam siguran da će opravdati razlog za svoje postojanje. Na kraju će se ispostaviti kao greške i nestati.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu" - Page 2 Empty Re: Alarm odavno zvonio u Srbiji, ukazivano je na katastrofu"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum