ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by Guest 12/10/2017, 20:15

RayMabus wrote:http://www.hrt.hr/pristojba/


80 kuna je puno s obzirom da daju ništa
150 kuna je puno s obzirom da na TIFAU drzavnoj nema nis pametno..uz to imas bezvezne satelitske kanale,u low-res,a sadrzaj sacuvaj boze,.repriza,reprizine reprize..jebo ih Cobra Elf.. No No

Guest
Guest


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by Guest 12/10/2017, 20:20

RayMabus wrote:Rtl, odličan film u jedanaest navečer

aiiiii...Longi,kasnis eonima....... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by IL Risorto 12/10/2017, 20:21

RayMabus wrote:Da im nema Mamića nebi ih nitko ni gledao
Nego,ti si ekspert za statistiku,nešto sam gledao na Hakomu,ali nisam uspio pronaći koliko koji tv-operater ima pretplatnika,pod tim mislim na kabelske,satelitske i iptv.Jeli slučajno možda ti nemaš gdje taj podatak ? farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by RayMabus 12/10/2017, 20:27

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Da im nema Mamića nebi ih nitko ni gledao
Nego,ti si ekspert za statistiku,nešto sam gledao na Hakomu,ali nisam uspio pronaći koliko koji tv-operater ima pretplatnika,pod tim mislim na kabelske,satelitske i iptv.Jeli slučajno možda ti nemaš gdje taj podatak ? farao
Ne, slabo ti ja taj tv gledam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by Gost 12/10/2017, 21:20

dosta je vidit koje su top emisije po gledanosti..taman za zemlju ig 90...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by Guest 12/10/2017, 21:23

Eto,sad navalio gledati one našnal đijografik i slicne sajens čanele,epizode od 50tak minuta,o svim temema,npr..dolazece ledeno doba,katastrofe od eventualnog kometa i slicno..fino se opustio..
a 80tih na teveju Opstanak,pa Biologija i Kemija,pa znanstvene emisije...đetić je mogao podosta toga korisnog nauciti.. :cleanteeth

sad moraju ljudi gledati ono malo Krme,kaxe zove..B,a yebay ga..nedavno se ozenio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao - Page 2 Empty Re: POGLEDAJTE BROJKE: HRT ima očajnu gledanost - da nema utakmica, nitko ga ne bi gledao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum