ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katalonija proglasila nezavisnost

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 22:30

pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:znam ja Levi sto si ti...BESPOSLEN POP koji krsti novootvorene Pogone,Gradlista,tvornice... lol! lol! lol!
ajukurac :P lol!
a ja...svugdje gdje niknu tvornice,gradilista,pogoni,zujis kao bumbar i blagoslivljas posel..ili otvaranje...

evo tvoje bajustelske mjesalice..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Dell-E6400-XFR-Rugged-Laptop
ajde ti meni posalji ejdnu koju si ti prerastao,meni dovoljna i rabljena,ovu kantu od 10+ godina starosti lupam a jos        rdi,pitanje je dokle
lijepo ti meni rabljeni laptop i napravitic es dobro djelo
haha
ma salim se nebih uzeo od zidova samo tako to je skoro kao prokleto ali bi mi dobro dosao od nekog casnog covjeka,rabljeno
a eto..načekat ces se ti da vidis casnog cojeka... lol! lol! lol!

usput,poklanjam ti ovaj novi..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 2166169519


zelim da te dugo i uspjesno sluzi...zvijer je stvarno nabrijana..sam si kupi prenaponsku zastitu.. flower
nevjeruj zidovu niti kada darove dijeli anravno nedijeli nego slike salje,gdje ce zidov nemome nesto dati to je ILUZIJA

Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 22:32

mojeoluje wrote:
pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
ajukurac :P lol!
a ja...svugdje gdje niknu tvornice,gradilista,pogoni,zujis kao bumbar i blagoslivljas posel..ili otvaranje...

evo tvoje bajustelske mjesalice..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Dell-E6400-XFR-Rugged-Laptop
ajde ti meni posalji ejdnu koju si ti prerastao,meni dovoljna i rabljena,ovu kantu od 10+ godina starosti lupam a jos        rdi,pitanje je dokle
lijepo ti meni rabljeni laptop i napravitic es dobro djelo
haha
ma salim se nebih uzeo od zidova samo tako to je skoro kao prokleto ali bi mi dobro dosao od nekog casnog covjeka,rabljeno
a eto..načekat ces se ti da vidis casnog cojeka... lol! lol! lol!

usput,poklanjam ti ovaj novi..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 2166169519


zelim da te dugo i uspjesno sluzi...zvijer je stvarno nabrijana..sam si kupi prenaponsku zastitu.. flower
nevjeruj zidovu niti kada darove dijeli anravno nedijeli nego slike salje,gdje ce zidov nemome nesto dati to je ILUZIJA

Pa ne zelim da na Tebea nahrupi Prokletstvo ...mislim nije meni bed ti pokloniti ,od srca,ali Prokletstvo...e s tim se niej zajebavati.. Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 22:34

pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
pismejker wrote:
a ja...svugdje gdje niknu tvornice,gradilista,pogoni,zujis kao bumbar i blagoslivljas posel..ili otvaranje...

evo tvoje bajustelske mjesalice..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Dell-E6400-XFR-Rugged-Laptop
ajde ti meni posalji ejdnu koju si ti prerastao,meni dovoljna i rabljena,ovu kantu od 10+ godina starosti lupam a jos        rdi,pitanje je dokle
lijepo ti meni rabljeni laptop i napravitic es dobro djelo
haha
ma salim se nebih uzeo od zidova samo tako to je skoro kao prokleto ali bi mi dobro dosao od nekog casnog covjeka,rabljeno
a eto..načekat ces se ti da vidis casnog cojeka... lol! lol! lol!

usput,poklanjam ti ovaj novi..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 2166169519


zelim da te dugo i uspjesno sluzi...zvijer je stvarno nabrijana..sam si kupi prenaponsku zastitu.. flower
nevjeruj zidovu niti kada darove dijeli anravno nedijeli nego slike salje,gdje ce zidov nemome nesto dati to je ILUZIJA

Pa ne zelim da na Tebea nahrupi Prokletstvo ...mislim nije meni bed ti pokloniti ,od srca,ali Prokletstvo...e s tim se niej zajebavati.. Suspect Suspect Suspect
naravnod a niej ali je cinjenica da bi i danas zidovi UBILI isusaKrista,dakeld a kao rpkleti su danas
ali kazem od tebe da mi uistinu poklonis je ILUZIJA
nego podsjetio si me na "bludnicu" moracu an Izrael koju oluju UZIVAJ i hvala na podsjecanju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by crvenkasti 10/10/2017, 22:35

michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...

Otkud ti?
Ja sam mislio da si ti umro...

jebiga..
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Leviathan2 10/10/2017, 22:38

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...

Otkud ti?
Ja sam mislio da si ti umro...

jebiga..
jebomater al je zilav a, ti se ponado a on zajeba :P affraid :zen

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 22:58

mojeoluje wrote:
naravnod a niej ali je cinjenica da bi i danas zidovi UBILI isusaKrista,dakeld a kao rpkleti su danas
ali kazem od tebe da mi uistinu poklonis je ILUZIJA
nego podsjetio si me na "bludnicu" moracu an Izrael koju oluju UZIVAJ i hvala na podsjecanju
naravno...trojanac je namjesten da iznutra oslabi vremenom krscanstvo..drugi obraz,guz,..vis sto vam rade Kozojebi u europi..Yebu vas deklarativno i smiju vam se u oci..
Ne bi bila Iluzija da nisu unaprijed vec popljuvao me,jel..ono.."prokletstvo"..pa Prika,ti sad drljaj na 10godisnjoj kanti,a mogao si imati stroj koji radi kao rols royce...
Ono da ti poklonim a ti pljuckas,pa nabijem te na Kitonju svog podebljeg i poveceg..Ja se trebam jos poniziti i pokloniti ti nesto...a da..kak da ne..
Mos Israelu samo puffati u guzove..i to je to...Bog ga stiti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by crvenkasti 10/10/2017, 23:01

Leviathan2 wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...

Otkud ti?
Ja sam mislio da si ti umro...

jebiga..
jebomater al je zilav a, ti se ponado a on zajeba :P affraid :zen

koliko je kukao, mislio sam, ovaj je gotov
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:02

mutava baštarda wrote:
Totenkopf wrote:Treba pohapsiti čitavi parlament, kolovođu skratit za glavu i uvesti izvanredno stanje, duge cijevi na ulicama...
Prošla bi ih volja za referendumom barem 20 godina...
Kao u Odesi, dati navijačima Atletiko Madrida da uvedu red na ulice, iridentu zatvori u zgradu, zapali je, a one koje pokušaju pobjeći dočeka špalir... Možda bi EU i u ovom slučaju prihvatila izvještaj inspektora Torrenta kao službeni...

pa funkcioniralo je.. nakon toga Rusi u Odessi koji ih je bilo 20%, nakon toga sranja, su bili manji od makova zrna i ne samo to , nego su vrištali "Slava Ukraini".. tako treba i kataloncima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:07

pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
naravnod a niej ali je cinjenica da bi i danas zidovi UBILI isusaKrista,dakeld a kao rpkleti su danas
ali kazem od tebe da mi uistinu poklonis je ILUZIJA
nego podsjetio si me na "bludnicu" moracu an Izrael koju oluju UZIVAJ i hvala na podsjecanju
naravno...trojanac je namjesten da iznutra oslabi vremenom krscanstvo..drugi obraz,guz,..vis sto vam rade Kozojebi u europi..Yebu vas deklarativno i smiju vam se u oci..
Ne bi bila Iluzija da nisu unaprijed vec popljuvao me,jel..ono.."prokletstvo"..pa Prika,ti sad drljaj na 10godisnjoj kanti,a mogao si imati stroj koji radi kao rols royce...
Ono da ti poklonim a ti pljuckas,pa nabijem te na Kitonju svog podebljeg i poveceg..Ja se trebam jos poniziti i pokloniti ti nesto...a da..kak da ne..
Mos Israelu samo puffati u guzove..i to je to...Bog ga stiti.. :cleanteeth
zeli li da testiram Moci na Izrael nije neki rpoblem,inace Izraels e odrekao Boga,najbolji je primjer sto su pokusali ubbiti ISusa na vise nacina
znas poserem tis e ja na ovaj danasnji Baalov izrael
zaboravljas sa kime pricas priglupi covjece,nsiam ti ja nekakav bezveznjak nego IKNAR
dakle ja se salim nebih ja uzeo do tebe nsita,pa ti nsii vjeran boju jebivjetar,takve je Iljua sredio ako me kuzis,takve je Mojsije vidio kada je silazio sa zapovijedima,sve prokelto skoro

ianc emoja "KANTA2 ima Moci,vidjeti ces to uskoro,ajmo jednu oluju na Izraelo da ti malo rpomislis
PS   ako dođe skrivajs e cujem da Izrael eliminira odgovorne,a ti si odgovoran
za mene ne brini smrtan jesam a,li mogu svakoga srediti
IZRAEL je danas nazalsot PRoklet,bolje receno vec duze vremensko razdoblje,tako vlada SOTONA

zelis lid a testiram Moci na Izraelu samo reci,ali nemoj mene kriviti ako to stvarno zelis,snosi i posljedice svoje odluke
Izrael je pickin dim u odnosu na mene pa cak niti to danas prije i zauvijek,osim kada se unsiti Zlo i dođe SIn Bozji kojega su zidovi sa ostalima ubili prije 2000+ godina,odna ce biti Bozji a ne prije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:14

aha... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:22

pismejker wrote:aha... :cleanteeth
ok,onda cemo pokusati nesto
pa da vidimo,ali pazi net se prati sve,mene rpate i demoni i ljudske sluzbe,ali tis i slab,JAKO
dakel ti ces biti odgovoran akor pipadnik zidovskog naroda koji je iskreno kurva na sibici,cak niti za zidove ne zadovoljavas kriterije
neka bude onda,nekakva oluja na Izrael
neznam kakva nemogu vidjeti smrtnik sam SADA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:30

pismejker wrote:aha... :cleanteeth
pzvacu oluje samo za tebe da ti dokazem,trazio si dobiti ces samo bjez do tamo gdje jesi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:36

mojeoluje wrote:
pismejker wrote:aha... :cleanteeth
pzvacu oluje samo za tebe da ti dokazem,trazio si dobiti ces samo bjez do tamo gdje jesi
aha...oluja kod menea svako malo,sivi teski oblaci,masivna kisa i vjetar..mi lajkam...veliko fala.. :cleanteeth
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 IMG_995813


Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 I?id=2a9b3dd23d1df8aeb30e17112c2aaa0f-l&n=13
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 IMG_995813
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 IMG_995813


Last edited by pismejker on 10/10/2017, 23:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:38

pismejker wrote:
mojeoluje wrote:
pismejker wrote:aha... :cleanteeth
pzvacu oluje samo za tebe da ti dokazem,trazio si dobiti ces samo bjez do tamo gdje jesi
aha...oluja kod menea svako malo,sivi teski oblaci,masivna kisa i vjetar..mi ljakam...veliko fala.. :cleanteeth
na Izrael blesavi ne na glupu njemacku tos redim lakse
dakle OLUJE NA IZRAEL

nejmacka je vec naceta ali malkice
uzivaj malo cemo se igrati skrivaca oppa onda ce uluje doci na Izrael i okolicu naravno i to besplatno,vidis kako sam ja dobar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:42

dobro...i nadalje..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 I?id=2a9b3dd23d1df8aeb30e17112c2aaa0f-l&n=13
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:43

pismejker wrote:dobro...i nadalje..

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 I?id=2a9b3dd23d1df8aeb30e17112c2aaa0f-l&n=13
uzivaj  bice ti"veselo" uskoro kada SHVATIS  za sto si odgovoran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest 10/10/2017, 23:53

dobro dobro..ajd spitt,napuni baterije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by RayMabus 11/10/2017, 19:48

Lijevičari napali desničare jer desničari neće da započmu dijalog
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 4 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum