ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katalonija proglasila nezavisnost

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by dijagram Tue 10 Oct - 20:18

Jedino mi je bitno sto o svemu kazu "poznate Hrvatice" B-)

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by mutava baštarda Tue 10 Oct - 20:19

marcellus wrote:Trebalo bi snimiti novi film o torrenteu, mission Catalunya
Kako batina na referendumu :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by michaellcmacha Tue 10 Oct - 20:20

dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Leviathan2 Tue 10 Oct - 20:23

dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
ja nemam, mjesalica radi ko sat, placa legla prosli tjedan,  sutra mi stize novi kontejner, sa klimom wifijem i slicnim pizdarijicama i sa malom terasicom ispred, koja se moze zatvorit s onom prozirnom plastikom
dis bolje :D

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by dijagram Tue 10 Oct - 20:23

michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...
sisak ko da je uklet
ne ide i ne ide
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Leviathan2 Tue 10 Oct - 20:24

michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...
nemate pametnijeg posla :D

nego ne vidjeh, pitao te jucer kak je zeljezara, jesu to talijani pokrenulikak spada il je kao prije

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by orion Tue 10 Oct - 20:24

rezultati referenduma na koji se odazvao manje od polovice stanovništva ne mogu biti legitimni. 
Što govori o onima koji nisu izašli -to je skoro 60% stanovništva- nisu zainteresirani, tak im je svejedno, ne žele neovisnost ....govori sve samo ne da žele odcjepljenje od Španjolke.

Nevezano za političke igre to je osnovni pokazatelj da zapravo referendum nije uspio.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by T. Tue 10 Oct - 20:27

Ma sramota brate, mogu sa škotima pod ruku...
A ovaj lik je idiot, ništa drugo, da su pametni, sami bi ga makli...

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17134
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by dijagram Tue 10 Oct - 20:29

orion wrote:rezultati referenduma na koji se odazvao manje od polovice stanovništva ne mogu biti legitimni. 
Što govori o onima koji nisu izašli -to je skoro 60% stanovništva- nisu zainteresirani, tak im je svejedno, ne žele neovisnost ....govori sve samo ne da žele odcjepljenje od Španjolke.

Nevezano za političke igre to je osnovni pokazatelj da zapravo referendum nije uspio.
nema veze, ovi su odlucili i za njih
sto je gomila stoke sitnog zuba naspram rasnog para konja ili volova  (F.T.)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest Tue 10 Oct - 20:37

Totenkopf wrote:Treba pohapsiti čitavi parlament, kolovođu skratit za glavu i uvesti izvanredno stanje, duge cijevi na ulicama...
Prošla bi ih volja za referendumom barem 20 godina...
to bit rebala i VOjvodina jer su ju Srbi rpisvojili kao i kosovo a to autonomne pokrajien bile samo se treba sve zavrsiti mirnim putem,dakel svecenici Bozji trebajus tati pred Vojsku za mir
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest Tue 10 Oct - 20:40

marcellus wrote:hm, tako smo i mi proglasili neovisnost pa odgodili stupanje odluke na snagu... kasnije je potvrđena u podrumu zgrade ine pod uzbunom.
ma NEzavisnost ej trajala mejsecima koju godinu brzo je enstala
rpave nezavisnost ce biti akda ja s,luzbeno dođem na vlast
MAloumni  prijetio mi ejdan Demon rpije da ce me razapeti u Pentagonu akos e umijesam
a ja saljem oluje na              Amere recimo
dakel ovo niej nezavisnost nego demonsko premjestanje iz jednog kaveza u drugi iz Juge u EU itd
a ove sve bi aj rijesio muka i hocu dio vjerojatno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by orion Tue 10 Oct - 20:40

dijagram wrote:
orion wrote:rezultati referenduma na koji se odazvao manje od polovice stanovništva ne mogu biti legitimni. 
Što govori o onima koji nisu izašli -to je skoro 60% stanovništva- nisu zainteresirani, tak im je svejedno, ne žele neovisnost ....govori sve samo ne da žele odcjepljenje od Španjolke.

Nevezano za političke igre to je osnovni pokazatelj da zapravo referendum nije uspio.
nema veze, ovi su odlucili i za njih
sto je gomila stoke sitnog zuba naspram rasnog para konja ili volova  (F.T.)


Stigao i kod nas  rasni par specijalnih goveda, dva mala japanca  Itomiči i Cokubane - kaže selo da su teški oko milju kuna ...za sada ih maze i paze, timare i čekaju da narastu veliki i debeli ..... možeš misliti koju bi oni glasačku težinu imali u odnosu na domaće livadarke ........  :W
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by michaellcmacha Tue 10 Oct - 20:43

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...
nemate pametnijeg posla :D

nego ne vidjeh, pitao te jucer kak je zeljezara, jesu to talijani pokrenulikak spada il je kao prije
krenuo ti pisat al onda moro otić dalje jbg priprema za sutra za paljenje vesele mašinice koja se ne bude trnula slijedećih nekoliko dni... uglavnom talijan je u vremenu od kad je došao u sisak prije par godina napravio solidan rezultat s obzirom na veličinu postrojenja, kad je počela rasti cijena lom čelika njegova ekipa je vrlo brzo skopčala da će sa ovim načinom proizvodnje vrlo brzo zapasti u financijske dubioze i kad je krenulo u tom smjeru čovjek je zapro bravu i počeo delat na prekombiniranju za narredno razdoblje kad se stvore povoljniji uvjeti za proizvodnju... koliko sam upoznat pred kraj sa ishodovanjem svih dozvola uključujući i onu okolišnu za ugradnju novih postrojenja... često znam proći kraj čeličane i vidim da je zaposlio hrpu ženskinja, samo piče po krugu sa demperima. s obzirom da su orijentirani na domaću sirovinu koju vidim već poveliko slažu na lagere, ne bi me čudilo kad lom čelik padne ispod 10 eurocenti da počnu delati punom parom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest Tue 10 Oct - 20:43

marcellus wrote:Trebalo bi snimiti novi film o torrenteu, mission Catalunya
ok nisam gledao ali cim si spomenuo TORRENT odmahs e sjetio             dobrog frenda,to ej blagoslov
treba u RHvatskoj isntalirati milijun servera za preniosenje znanja svima preko Torrenta
ovi Srbi imaju sajtove za gledanje fiomova a HRvatski nestali a o ostalom d anegovorim
zalazem se i za     Servere tiše Pirate bay,ali legalno kada vcu aj vladati ali je pitanje trenutka
a ako me PWEntagon i napadne  aktivirati cu     dio svojih Moci an Ameriku i pokrenuti onaj cuveni"yellowstone" haha
dakle maloumni jel bi imao HRabrosti kasnije mene intervjuirati sa znanjem da te mogu nek drugi ubiti svaskog trenutka,ono zanima jel bi imao petlje,ja mislim da nebi jer si MALOUMNI
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by dijagram Tue 10 Oct - 20:45

orion wrote:
dijagram wrote:
orion wrote:rezultati referenduma na koji se odazvao manje od polovice stanovništva ne mogu biti legitimni. 
Što govori o onima koji nisu izašli -to je skoro 60% stanovništva- nisu zainteresirani, tak im je svejedno, ne žele neovisnost ....govori sve samo ne da žele odcjepljenje od Španjolke.

Nevezano za političke igre to je osnovni pokazatelj da zapravo referendum nije uspio.
nema veze, ovi su odlucili i za njih
sto je gomila stoke sitnog zuba naspram rasnog para konja ili volova  (F.T.)


Stigao i kod nas  rasni par specijalnih goveda, dva mala japanca  Itomiči i Cokubane - kaže selo da su teški oko milju kuna ...za sada ih maze i paze, timare i čekaju da narastu veliki i debeli ..... možeš misliti koju bi oni glasačku težinu imali u odnosu na domaće livadarke ........  :W
nikad cuo za to selo, i za te japance:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Stribor Tue 10 Oct - 20:54

Madrid zapritil i ukakali se.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Gost Tue 10 Oct - 20:58

Previse su oni integrirani unutar Eu da bi svaki makar kratkorocni izlazak iz Eu, pogubno djelovao na ekonomiju...
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Leviathan2 Tue 10 Oct - 21:03

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
dijagram wrote:tudja posla, imamo svojih problema preko glave.
pa da evo mi u sisku se borimo sa bandom proleterskom koja u sisku retrospektivno gradi auschwitz zajedno sa ključnim čovjekom Srbatske Vlade...
nemate pametnijeg posla :D

nego ne vidjeh, pitao te jucer kak je zeljezara, jesu to talijani pokrenulikak spada il je kao prije
krenuo ti pisat al onda moro otić dalje jbg priprema za sutra za paljenje vesele mašinice koja se ne bude trnula slijedećih nekoliko dni... uglavnom talijan je u vremenu od kad je došao u sisak prije par godina napravio solidan rezultat s obzirom na veličinu postrojenja, kad je počela rasti cijena lom čelika njegova ekipa je vrlo brzo skopčala da će sa ovim načinom proizvodnje vrlo brzo zapasti u financijske dubioze i kad je krenulo u tom smjeru čovjek je zapro bravu i počeo delat na prekombiniranju za narredno razdoblje kad se stvore povoljniji uvjeti za proizvodnju... koliko sam upoznat pred kraj sa ishodovanjem svih dozvola uključujući i onu okolišnu za ugradnju novih postrojenja... često znam proći kraj čeličane i vidim da je zaposlio hrpu ženskinja, samo piče po krugu sa demperima. s obzirom da su orijentirani na domaću sirovinu koju vidim već poveliko slažu na lagere, ne bi me čudilo kad lom čelik padne ispod 10 eurocenti da počnu delati punom parom...
Bio sam sa nekim glavonjama iz Danieli grupe pa mi rekose da su kupili zeljezaru i da rade nove linije u sisku
kao ako hoci ici blize doma radit nema problema, sam nek se javim, daju i talijansku placu :D
reko jebte se vi s talijanskom placom
inace su zadovoljni jer su nasli dobar postotak kvalificirane radne snage za razliku od pogona u rumuniji koji su morali zatvorit , navodno se motaju i po bosni i srbiji
talijanska mafija :D

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Guest Tue 10 Oct - 21:06

znam ja Levi sto si ti...BESPOSLEN POP koji krsti novootvorene Pogone,Gradlista,tvornice... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Leviathan2 Tue 10 Oct - 21:08

pismejker wrote:znam ja Levi sto si ti...BESPOSLEN POP koji krsti novootvorene Pogone,Gradlista,tvornice... lol! lol! lol!
ajukurac :P lol!

_________________
Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by orion Tue 10 Oct - 21:09

pismejker wrote:znam ja Levi sto si ti...BESPOSLEN POP koji krsti novootvorene Pogone,Gradlista,tvornice... lol! lol! lol!



.... ne vjeruj čovjeku koji puši drinu bez filtera .... :^0
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Katalonija proglasila nezavisnost  - Page 2 Empty Re: Katalonija proglasila nezavisnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum