ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:32

ovaj lik sinisa martic silt i njegova paravojna postrojba siltovi odgovorni su za zlocin u novom glinskom selu i za druge mnogobrojne zlocine nad hrvatima banovine

https://youtu.be/gshIGuUweB8

vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:37

....ahahaha...cetalji pjevaju cavoglave od a do z...bez dodavanja i slicno...koji lud narod.. cheers
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:53

nisu djecu ubijali...strasno...lazu cim zinu kako kaze moja susjeda... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by čardak efendija 10/10/2017, 19:58

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
ubili joj decu a nju nisu
to samo kod nas srba prolazi
nije ni čudo što niko nije poverovo 
u te gluposti

_________________
Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by Leviathan2 10/10/2017, 20:15

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
....znas tko je pozitivno svjedocio za nasera orica sad sam malo citao na jendom portalu-srpski casnik koji je sudjelovao u borbama protiv nasera..koji je rekao...na terenu sam najcesce kontaktirao sa naserovim dozapovjednicima...nasera sam vidio samo jedan put...i to kad je dosao na pregovore u srebrenicu pod okriljem unprofora...gdje mu ej ejdan cacnik unprofora rekao da ce orica tesko vidjeti na terenu mahom se zadrzava u zapovjednistvu...i u gradu ali iz njega ne mrda jer kontrolira crno trziste..sve je prebacio na svoje pomocnike na terenu...pojavi s esmao kad se trebalo slikati ili jahati konja...uostalom suđeno mu je d aje osobno ubio troje srba...u jednom selu...gdje je utvrđeno d atad i nije bio tu..nego u srebrenici sto je potvrdila i jedna makedonka djelatnica međunardonog crvenog kriza
imas na yubito onog njegovog zamjenika iz srebrenice , coek je dosta rekao sto je radio naser,  a sad sudovi, aj kruvatii, koliko imas godina i jos vjerujes u vilenj..u pravdu na sudovima

_________________
Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 20:57

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
....znas tko je pozitivno svjedocio za nasera orica sad sam malo citao na jendom portalu-srpski casnik koji je sudjelovao u borbama protiv nasera..koji je rekao...na terenu sam najcesce kontaktirao sa naserovim dozapovjednicima...nasera sam vidio samo jedan put...i to kad je dosao na pregovore u srebrenicu pod okriljem unprofora...gdje mu ej ejdan cacnik unprofora rekao da ce orica tesko vidjeti na terenu mahom se zadrzava u zapovjednistvu...i u gradu ali iz njega ne mrda jer kontrolira crno trziste..sve je prebacio na svoje pomocnike na terenu...pojavi s esmao kad se trebalo slikati ili jahati konja...uostalom suđeno mu je d aje osobno ubio troje srba...u jednom selu...gdje je utvrđeno d atad i nije bio tu..nego u srebrenici sto je potvrdila i jedna makedonka djelatnica međunardonog crvenog kriza
imas na yubito onog njegovog zamjenika iz srebrenice , coek je dosta rekao sto je radio naser,  a sad sudovi, aj kruvatii, koliko imas godina i jos vjerujes u vilenj..u pravdu na sudovima
nije u pitanju sad sud..nasera je oslobodio svjedok srbin i to casnik vojske srpske koji je rekao da je naser rijetko bio na terenu i da je po obavjestajnim podacima koje je dobijala vojska srpske naser oric mahom bio prisutan u srebrenici...a orica srbi ootuzuju da je predvodio koljacke pohode po okolnim srpskim selima srebrenice i vlasenice...dok se mnoga svjedocenja srba nisu podudarala u mnogo slucajeva u optuznici..ne velim da oric nije odgovoran za neke zlocine vjerojatno je ali po zapovjednoj odgovornost...a ona svjedocenja da je rezao usi vadio oci rezao trbuhe u obliku krizeva mislim da to spada u sferu sf i politiziranja...jer naser je vise mislio na biznis svercom humanitarne pomoci i naftom..nego na rezanje usiju i noseva i proganjanje srba po vrletima i gudurama istocne bosne...ako je tko to radio radili su nize podcinjeni i obicni vojnici...ponajprije iz osvete jer su prethodno u proljece 92 srbi poubijali brdo muslimana u srebrenici,vlasenici,zepi,visegradu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' - Page 2 Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum