ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 15:06

http://www.24sata.hr/news/zivot-pun-boli-moju-su-mla-u-sestru-ubili-ni-krivu-ni-duznu-543049
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 15:08

...jos ga susjeda srpkinja cima..nema to srama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 15:13

...inace cuo sam za taj slucaj u novom glinskom selu..ni macke ni kokosi nisu stedjeli...za ovaj monstruozan zlocin odgovorna je srpska paravojna grupa 'šilt' i jedna cetnicka skupina iz bosne...seseljevaca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dzango 10/10/2017, 15:23

Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?

_________________
Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 15:27

dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dzango 10/10/2017, 15:56

vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 16:05

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
....znas tko je pozitivno svjedocio za nasera orica sad sam malo citao na jendom portalu-srpski casnik koji je sudjelovao u borbama protiv nasera..koji je rekao...na terenu sam najcesce kontaktirao sa naserovim dozapovjednicima...nasera sam vidio samo jedan put...i to kad je dosao na pregovore u srebrenicu pod okriljem unprofora...gdje mu ej ejdan cacnik unprofora rekao da ce orica tesko vidjeti na terenu mahom se zadrzava u zapovjednistvu...i u gradu ali iz njega ne mrda jer kontrolira crno trziste..sve je prebacio na svoje pomocnike na terenu...pojavi s esmao kad se trebalo slikati ili jahati konja...uostalom suđeno mu je d aje osobno ubio troje srba...u jednom selu...gdje je utvrđeno d atad i nije bio tu..nego u srebrenici sto je potvrdila i jedna makedonka djelatnica međunardonog crvenog kriza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dzango 10/10/2017, 16:33

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
....znas tko je pozitivno svjedocio za nasera orica sad sam malo citao na jendom portalu-srpski casnik koji je sudjelovao u borbama protiv nasera..koji je rekao...na terenu sam najcesce kontaktirao sa naserovim dozapovjednicima...nasera sam vidio samo jedan put...i to kad je dosao na pregovore u srebrenicu pod okriljem unprofora...gdje mu ej ejdan cacnik unprofora rekao da ce orica tesko vidjeti na terenu mahom se zadrzava u zapovjednistvu...i u gradu ali iz njega ne mrda jer kontrolira crno trziste..sve je prebacio na svoje pomocnike na terenu...pojavi s esmao kad se trebalo slikati ili jahati konja...uostalom suđeno mu je d aje osobno ubio troje srba...u jednom selu...gdje je utvrđeno d atad i nije bio tu..nego u srebrenici sto je potvrdila i jedna makedonka djelatnica međunardonog crvenog kriza
- Zaštićeni svedok `O1` prepoznao je u sudnici optuženog Nasera Orića, kojeg je viđao u ratnom periodu. Opisao je kako su na Petrovdan 1992. godine vođene borbene aktivnosti i trenutak kada se nalazio u Zalazju, te kako je sa udaljenosti pet do sedam metara vidio dovođenje četiri zarobljenika koje je Orić počeo ispitivati - naveo je Janjić.
Tužilac je podsetio da je "O1" svedočio da je Orić više puta udario jednog zarobljenika u prsa i glavu, nakon čega je uzeo nož, zamahnuo i udario ga u vrat, a objasnio je i da mu je Zulfo Tursunović tada rekao da je Orić udario sudiju Slobodana Ilića, da je vidio njegovo telo i da mu je iz oka curila krv.

Tužilac je podsetio i na iskaze svedoka Vidoja Ilića, Milana Jeremića i Milomira Lazarevića koji su se tokom napada na Zalazje sakrili na tavanu jedne kuće. Sva trojica su potvrdili da su čuli vojnike da Oriću govore da je zarobljen sudija Slobodan Ilić, kome će "sada oni suditi".
Govoreći o ubistvu Milutina Miloševića i Mitra Savića, Janjić je rekao da su svedoci bez sumnje potvrdili da su u oba zarobljenika pucali i Orić i Muhić.
- Svedoci su rekli da su nakon napada na Loliće 29. maja 1992. godine vidjeli kako zarobljenog Milutina Miloševića bokserom udara Naser Orić, nakon čega ga je ubio iz automatske puške. Nakon Orića, u njega je pucao i Sabahudin Muhić. Svedoci su rekli da Mitar Savić nije poštovao Orića, da ga je provocirao i da ga je Orić iz neposredne blizine ubio. U njega je pucao i Sabahudi Muhić zvani Mrčo - dodao je Janjić.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by ljubo1212 10/10/2017, 16:38

Svjedoci još jednom pobili iskaze O1: Orić i Muhić nisu bili u Lolićima i na Kunjercu

Svjedok je prepoznao jednog od govornika po glasu i danas je u sudnici kazao da je jedan od govornika bio Miroslav Deronjić dok je kasnije saznao kako je drugi bio Milutin Milošević, čije se ubistvo stavlja na teret Oriću i Muhiću.
- Govorili su da se ne puca na kuće na "dvije vode" jer su one pripadale mještanima koji su radili u inostranstvu, a kako bi se one opljačkale, ali da se sravni sa zemljom svaka kuća iz koje se začuje metak. Mještane su pozivali na predaju – ispričao je svjedok.
Dodao je da je kasnije čuo da je tu na samom ulazu u selo poginuo Milutin Milošević i to dok je bio na transporteru. Kako je pojasnio, to mu je ispričao komšija Mehmed Omerović koji je tome svjedočio jer je bio na mjestu događaja.
- Bio je laka meta našim borcima koji su bili na padinama oko sela sa kojih su pucali, oni su upali u zamku i on je tu ubijen – ispričao je svjedok.
Dodao je i da su mu kasnije kazali kako su ga odmah tu i ukopali, kod potoka Kravice.
Ovim je svjedok pobio tvrdnje O1, glavnog svjedoka Tužilaštva BiH, koji je tvrdio da je Milutin ukopan kod kuće Asima Mehića, koja se zapravo nalazi na potpuno suprotnoj strani udaljenoj oko 500 metara. 
Današnji iskaz advokata poklopio sa svejedočenjem vještaka iz Srbije koji je radio obdukciju nad Milutinovim tijelom koji je pojasnio da je on ubijen jednim metkom te da je imao povredu glave koja je možda nastala njegovim padom sa visine
O1 je tvrdio da su u Milutina Orić i Muhić ispalili tri rafala.
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dijagram 10/10/2017, 16:40

Moji izvori kazu da je Oric radio kojesta po srpskim selima oko Srebrenice.
Znaci, radio je zlocine definitivno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by ljubo1212 10/10/2017, 16:42

kaj ti izvori veliju za gotovinu?
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dijagram 10/10/2017, 16:46

ljubo1212 wrote:kaj ti izvori veliju za gotovinu?
nigdje veze
ovo su mi rekli nasi bojovnici s oraskog dijela koji su tada jos neko vrijeme kontaktirali s tim dijelom i znali su orica i sto dela
mislim, naravno da su srpcad napumpala broj zrtava i lazu kao i obicno ali ovaj svakako jest radio i zlocine
pljackas, ubojica i mafijas,..dete SDB-a
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dzango 10/10/2017, 16:47

ljubo1212 wrote:Svjedoci još jednom pobili iskaze O1: Orić i Muhić nisu bili u Lolićima i na Kunjercu

Svjedok je prepoznao jednog od govornika po glasu i danas je u sudnici kazao da je jedan od govornika bio Miroslav Deronjić dok je kasnije saznao kako je drugi bio Milutin Milošević, čije se ubistvo stavlja na teret Oriću i Muhiću.
- Govorili su da se ne puca na kuće na "dvije vode" jer su one pripadale mještanima koji su radili u inostranstvu, a kako bi se one opljačkale, ali da se sravni sa zemljom svaka kuća iz koje se začuje metak. Mještane su pozivali na predaju – ispričao je svjedok.
Dodao je da je kasnije čuo da je tu na samom ulazu u selo poginuo Milutin Milošević i to dok je bio na transporteru. Kako je pojasnio, to mu je ispričao komšija Mehmed Omerović koji je tome svjedočio jer je bio na mjestu događaja.
- Bio je laka meta našim borcima koji su bili na padinama oko sela sa kojih su pucali, oni su upali u zamku i on je tu ubijen – ispričao je svjedok.
Dodao je i da su mu kasnije kazali kako su ga odmah tu i ukopali, kod potoka Kravice.
Ovim je svjedok pobio tvrdnje O1, glavnog svjedoka Tužilaštva BiH, koji je tvrdio da je Milutin ukopan kod kuće Asima Mehića, koja se zapravo nalazi na potpuno suprotnoj strani udaljenoj oko 500 metara. 
Današnji iskaz advokata poklopio sa svejedočenjem vještaka iz Srbije koji je radio obdukciju nad Milutinovim tijelom koji je pojasnio da je on ubijen jednim metkom te da je imao povredu glave koja je možda nastala njegovim padom sa visine
O1 je tvrdio da su u Milutina Orić i Muhić ispalili tri rafala.
Na suđenju za ratni zločin počinjen u selima oko Srebrenice i Bratunca, svjedok Tužilaštva BiH Ibran Mustafić potvrdio je da mu je optuženi, Naser Orić, rekao da je „preklao zarobljenika Slobodana Ilića“.
– Bahato mi je ispričao da je likvidirao Ilića. Rekao je da je njemu dopao u grupi zarobljenika, objasnio mi je način kako je to uradio. Udario ga je u oko. Ilić je imao bradu i nije puštao krike, pa je Orić rekao da je osjetio strah i onda ga preklao – kazao je Mustafić.
Ovaj razgovor s Orićem, kako je naveo, bio je 27. maja 1993.
Ibran Mustafić je bio ratni predsjednik Izvršnog odbora SO Srebrenica i jedan od osnivača SDA u toj opštini.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by dzango 10/10/2017, 16:47


_________________
Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by kaya 10/10/2017, 17:09

dijagram wrote:Moji izvori kazu da je Oric radio kojesta po srpskim selima oko Srebrenice.
Znaci, radio je zlocine definitivno.
možeš javiti izvorima da jave to i vuku
zeleni mu je brat pa se proserava i brani ovoga i sramoti nas...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by Serbinho-3 10/10/2017, 17:47

Vuce, ko koga brani?
Ko je ubijao civile, neka odgovara.
Pogresno je i etiketirati zlocince kao doticni, kaze Cetnici i od toga vise nemas nista, rasirio pricu unedogled.
Zločinac ima ime i prezime, dan rodjenja, mesto prebivalista.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by danni1 10/10/2017, 17:51

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ti to braniš Nasera i Gotovinu ili šta?
gotovinu branim jer je covjek oslobođen po svim optuznicama a u nasera se ne bi stel mesati..no to nije poanta...poanta je da pljuckate kako vi to nikad niste radili da niste ubijali zenu djecu starce..a navodite samo primjer srebrenice...no posto kod vas vlada medijska blokada...dobo vas je podsjetiti da ste to itekako radili..i to masovno
Oslobođen je i Naser. Isto kao i Haradinaj i ostala bagra. To ništa ne znači. Apsolutno ništa. Juče je na izricanju presude Oriću prisustvovala i žena kojoj su ušli u kuću i ubili decu od 3 godine i 7 meseci. A on je oslobođen? I još sereš o medijskoj blokadi i presudama. Steram ga majci svima koji su sudili, presudili ili branili ovu bagru.
....znas tko je pozitivno svjedocio za nasera orica sad sam malo citao na jendom portalu-srpski casnik koji je sudjelovao u borbama protiv nasera..koji je rekao...na terenu sam najcesce kontaktirao sa naserovim dozapovjednicima...nasera sam vidio samo jedan put...i to kad je dosao na pregovore u srebrenicu pod okriljem unprofora...gdje mu ej ejdan cacnik unprofora rekao da ce orica tesko vidjeti na terenu mahom se zadrzava u zapovjednistvu...i u gradu ali iz njega ne mrda jer kontrolira crno trziste..sve je prebacio na svoje pomocnike na terenu...pojavi s esmao kad se trebalo slikati ili jahati konja...uostalom suđeno mu je d aje osobno ubio troje srba...u jednom selu...gdje je utvrđeno d atad i nije bio tu..nego u srebrenici sto je potvrdila i jedna makedonka djelatnica međunardonog crvenog kriza
- Zaštićeni svedok `O1` prepoznao je u sudnici optuženog Nasera Orića, kojeg je viđao u ratnom periodu. Opisao je kako su na Petrovdan 1992. godine vođene borbene aktivnosti i trenutak kada se nalazio u Zalazju, te kako je sa udaljenosti pet do sedam metara vidio dovođenje četiri zarobljenika koje je Orić počeo ispitivati - naveo je Janjić.
Tužilac je podsetio da je "O1" svedočio da je Orić više puta udario jednog zarobljenika u prsa i glavu, nakon čega je uzeo nož, zamahnuo i udario ga u vrat, a objasnio je i da mu je Zulfo Tursunović tada rekao da je Orić udario sudiju Slobodana Ilića, da je vidio njegovo telo i da mu je iz oka curila krv.

Tužilac je podsetio i na iskaze svedoka Vidoja Ilića, Milana Jeremića i Milomira Lazarevića koji su se tokom napada na Zalazje sakrili na tavanu jedne kuće. Sva trojica su potvrdili da su čuli vojnike da Oriću govore da je zarobljen sudija Slobodan Ilić, kome će "sada oni suditi".
Govoreći o ubistvu Milutina Miloševića i Mitra Savića, Janjić je rekao da su svedoci bez sumnje potvrdili da su u oba zarobljenika pucali i Orić i Muhić.
- Svedoci su rekli da su nakon napada na Loliće 29. maja 1992. godine vidjeli kako zarobljenog Milutina Miloševića bokserom udara Naser Orić, nakon čega ga je ubio iz automatske puške. Nakon Orića, u njega je pucao i Sabahudin Muhić. Svedoci su rekli da Mitar Savić nije poštovao Orića, da ga je provocirao i da ga je Orić iz neposredne blizine ubio. U njega je pucao i Sabahudi Muhić zvani Mrčo - dodao je Janjić.
Koliko je optuženih u tom trenutku sjedilo na optuženičkoj klupi kad ga je ovaj prepoznao?

_________________
Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:04

kaja wrote:
dijagram wrote:Moji izvori kazu da je Oric radio kojesta po srpskim selima oko Srebrenice.
Znaci, radio je zlocine definitivno.
možeš javiti izvorima da jave to i vuku
zeleni mu je brat pa se proserava i brani ovoga i sramoti nas...
kudio sam i govindu kao sto sam i pizzona kudio i branio..pa jel mi brat kajo,ha?...kudit cu i tebe ali i braniti kad zasluzis :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:07

Serbinho-3 wrote:Vuce, ko koga brani?
Ko je ubijao civile, neka odgovara.
Pogresno je i etiketirati zlocince kao doticni, kaze Cetnici i od toga vise nemas nista, rasirio pricu unedogled.
Zločinac ima ime i prezime, dan rodjenja, mesto prebivalista.
cuj rekao je da postiva one srbe koji su bili na nasoj strani a oni na drugoj su strani cetnici...b.t.w nisi citao ili zlonamjerno nisi napisao da je rekao da bar zna kako se zove onaj srbin koji je trazio svoje da mu ne ubiju sestru te su i njemu prijetili zlotvori
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by vuksadinare 10/10/2017, 18:32

ovaj lik sinisa martic silt i njegova paravojna postrojba siltovi odgovorni su za zlocin u novom glinskom selu i za druge mnogobrojne zlocine nad hrvatima banovine

https://youtu.be/gshIGuUweB8
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu' Empty Re: Žale se na Nasera,Gotovinu...'Moju su mlađu sestru ubili ni krivu ni dužnu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum