ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojke se ne trezne subotom

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Gost 8/10/2017, 19:22

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:Muskarci se feminiziraju, zene postaju muskarci.
Slijed evolucijskih i socijalnih kretanja ili vanjski utjecaji?#
pa ni ja nisam bas cugao, uglavnom sam brzo skuzio da pijan nema sanse za zbarim neku curku
U biti veći je problem šta nemoš pijan jebat 

Jednom pokušao, odustao

haha slažem se..ja ovo uvik govorim "prvo se poševimo, pa onda pijemo" ..inače ne osjećam kurca moga i nikako svršit, dopizdi ubadat do besvjesti, a kurac ti kao anesteziran od alkohola hahah sranje.

inače obožavam se sa ženskom naroljat, koje se tada pizdarije izvode haha.. ako nepiješ produži :cleanteeth


Last edited by kserks_ on 8/10/2017, 19:26; edited 2 times in total

Gost
Guest


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Noor 8/10/2017, 19:24

pismejker wrote:sel meni cini,ili su avatari postali vetji..prvo mi u oko upala Norkina guzica... :cleanteeth
a čija tebi ne upadne? :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Guest 8/10/2017, 19:24

Noor wrote:
pismejker wrote:sel meni cini,ili su avatari postali vetji..prvo mi u oko upala Norkina guzica... :cleanteeth
a čija tebi ne upadne? :)
:clown :clown :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Leviathan2 8/10/2017, 19:41

Noor wrote:
pismejker wrote:sel meni cini,ili su avatari postali vetji..prvo mi u oko upala Norkina guzica... :cleanteeth
a čija tebi ne upadne? :)
dobro norka, samo coravcu i pederu nebi upalo u oko, hebemu

_________________
Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Oh_Femder 8/10/2017, 20:17

Noor wrote:
dzango wrote:Ovde nije reč o ženama već o devojčicama. Što zaista jeste problem. Znam po drugaricama svoje ćerke. Deca od 15 godina gutaju eksere i loču do iznemoglosti.
pa zato to i jest problem, a ne to što žene teže podnose alkohol....pilo se i prije, al se pilo s pameću.
i dostojanstvom :P
A-ha, udrila si ekserom u čavao ;P
Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Eec6dd2131fd3631960019e8fd4caaba--art-text-genre

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Bruegel-pieter-the-elder8

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 59079

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Profoto-derek-galon-painting-with-light-1-600x433

....und so weiter...
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Noor 8/10/2017, 20:22

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Ovde nije reč o ženama već o devojčicama. Što zaista jeste problem. Znam po drugaricama svoje ćerke. Deca od 15 godina gutaju eksere i loču do iznemoglosti.
pa zato to i jest problem, a ne to što žene teže podnose alkohol....pilo se i prije, al se pilo s pameću.
i dostojanstvom :P
A-ha, udrila si ekserom u čavao ;P
Devojke se ne trezne subotom - Page 4 4381394
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by marcellus 8/10/2017, 21:01

dzango wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:
Fénix wrote:
dzango wrote:
Cena nebavljenja decom. Višak para, manjak priče i bavljenja njima.
Vjeruj mi, cijena tolerancije. Inače bi puno toga letjelo u društvu niti bi bilo što od toga što se servira ikad prošlo. Tko se oslanja na društvo, on u konačnici dobije govedo, a ne čovjeka.
Nema tolerancije za narkotike i alkohol. Ja moju ćeru podmićujem šminkom i krpicama po izboru u zamenu da ne proba cigarete.

pa od cigarata neš ležat u kontejneru ni završit na hitnoj ni sa glavom u WC školjci...

cigareta je najmanje zlo, trava malo veće, alkohol osjetno veće, a koks i žuto su totalno sranje
Da. Ali ako su ti cigarete bauk, na ostalo i ne pomišljaš. Sve je stvar određivanja granica.

https://en.wikipedia.org/wiki/Broken_windows_theory

_________________
Devojke se ne trezne subotom - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Serbinho-3 8/10/2017, 22:34

Klosarke.
Setam Kejom na Savi, vidim neke dve kalasture, vracaju se sa splavova, kante na sve strane, one kutiju od cigara na travu.
Nisu one krive, vec oni koji ocekuju od njih nesto.
Skeniraš odmah, vidis nivo i prica zavrsena.
Treba uvesti u Srbiju zenske, obzirom da su se ove nase pogubile malo od raspada SFRJ.
Ovde u Italiji ne gledaju kao kod nas koji auto imas, vec ako joj se dopadnes.
Kod nas, audi cigojnerski A6, debeljko od 150kg i 160cm, celav...
Klosarke i raspad drustvo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26507
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 22:52

ma to je in danas
kul stonokazu
takode pink pomaze I nogama I rukama

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 22:58

Fénix wrote:
dzango wrote:
Fénix wrote:
marcellus wrote:
dzango wrote:Ovde nije reč o ženama već o devojčicama. Što zaista jeste problem. Znam po drugaricama svoje ćerke. Deca od 15 godina gutaju eksere i loču do iznemoglosti.

što je nama koji imamo kćerke razlog za zabrinutost...
Cijena tolerancije i tzv. 'napretka'.
Cena nebavljenja decom. Višak para, manjak priče i bavljenja njima.
Vjeruj mi, cijena tolerancije. Inače bi puno toga letjelo u društvu niti bi bilo što od toga što se servira ikad prošlo. Tko se oslanja na društvo, on u konačnici dobije govedo, a ne čovjeka.
u biti to je promjena traadicionalnih moralnih vrijednosti. To o cemu ti govoris je izrazeno na zapadu. Uzrok tome je moralna praznina koja je nastala nakon propadanja i nestanka tradicionalnih moralnih vrijednosti i autoriteta. Ta praznina ispunjena je novim moralnim sistemom koji je promoviran od politicke ljevice, a to je tzv. politicka korektnost.
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:00

prckov wrote:
Fénix wrote:
dzango wrote:
Fénix wrote:
marcellus wrote:

što je nama koji imamo kćerke razlog za zabrinutost...
Cijena tolerancije i tzv. 'napretka'.
Cena nebavljenja decom. Višak para, manjak priče i bavljenja njima.
Vjeruj mi, cijena tolerancije. Inače bi puno toga letjelo u društvu niti bi bilo što od toga što se servira ikad prošlo. Tko se oslanja na društvo, on u konačnici dobije govedo, a ne čovjeka.
u biti to je promjena traadicionalnih moralnih vrijednosti. To o cemu ti govoris je izrazeno na zapadu. Uzrok tome je moralna praznina koja je nastala nakon propadanja i nestanka tradicionalnih moralnih vrijednosti i autoriteta. Ta praznina ispunjena je novim moralnim sistemom koji je promoviran od politicke ljevice, a to je tzv. politicka korektnost.
Politicka korektnost je izgradena na nemogucnosti tradicionalnog morala da opravda svoje postojanje i obrani svoj nacin zivota i moralni sistem. To je stvorilo moralni vakum koji je politicka korektnost popunila. Naravno uz svesrdnu borbu i promociju iste kroz lijevi progresivizam i njihove ublehe.
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:10

prckov wrote:
prckov wrote:
Fénix wrote:
dzango wrote:
Fénix wrote:
Cijena tolerancije i tzv. 'napretka'.
Cena nebavljenja decom. Višak para, manjak priče i bavljenja njima.
Vjeruj mi, cijena tolerancije. Inače bi puno toga letjelo u društvu niti bi bilo što od toga što se servira ikad prošlo. Tko se oslanja na društvo, on u konačnici dobije govedo, a ne čovjeka.
u biti to je promjena traadicionalnih moralnih vrijednosti. To o cemu ti govoris je izrazeno na zapadu. Uzrok tome je moralna praznina koja je nastala nakon propadanja i nestanka tradicionalnih moralnih vrijednosti i autoriteta. Ta praznina ispunjena je novim moralnim sistemom koji je promoviran od politicke ljevice, a to je tzv. politicka korektnost.
Politicka korektnost je izgradena na nemogucnosti tradicionalnog morala da opravda svoje postojanje i obrani svoj nacin zivota i moralni sistem. To je stvorilo moralni vakum koji je politicka korektnost popunila. Naravno uz svesrdnu borbu i promociju iste kroz lijevi progresivizam i njihove ublehe.
govorim o zapadu a to se takode reflektira I na nasa podrucja I prisutno je oponasanje tih kulturnih I moralnih promjena koja su se desila na zapadu I kod nas. Isto kao hipi pokret sto je bio.
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:22

U biti PK je  forma novog I netolerantnog morala. Kad se u drustvu dogodi duboka kriza tradicionalnog I konzervativnog morala koji je jako dugo upravljao drustvom, onda sve ono prijasnje normalno I neupitno ponasanje postane upitno I izlozeno kritici ili sumnji ili izrugivanju i slicno. Tipa ognjstari, neobrazovani I tako. Kao da je sve do sad u kulturno civilizacijskom smislu palo sa neba bez ikakvog uticaja tradicionalnih moralnih vrijednosti i kulture. Nista se vise ne moze smatrat sigurnim i sve je upitno. Tako se kritizira svakodnevni govor ili medusobni odnosi medu ljudima, rodovima, rasama itd. Sve ono sto je bilo socijalno prihvatljivo unazad 200-300 godina se raspalo a moralnu scenu je zaposjela nova vrsta tzv, savremenih moralista, a to su ti, moram opet naglasit, lijevi prodavaci ubleha cija je svaka slicna akcija u povjesti zavrsila onako kako je vec zavrsila, a znamo kako je zavrsila. I ova je tiranska i duboko neliberalna i protivna individualizmu.  Nema vise odanosti naciji ili krscanstvu nego mojoj religiji koja je jedna od mnogih isto tako vrijednih religija i drugih isto vrijednih bogova, niti naciji koja je takode jedna od mnogih isto vrijednih, i kojoj se lazno pripisuje fasizam kao urodena posljedica nacionalizma, pa do kulture i civilizacije. Kad drzava i religija prestanu bit izvor autoriteta (jer nista ih ne cini posebnim i vrijednim neupitnog postovanja) onda drzava, religija i moral prolazi kroz velike promjene i krizu legimiteta. Ova nova moralna zbrckarija nije samo napredna nego je i moderna i ide uz sve odjevne stilove, kuis. Uloga spolova se relativizira pa tako I ovo opijanje ima moralno opravdanje u ravnopravnosti. Takode ta nova moralna kategorija je i histericna, netolerantna i kricava (bice da je najvise prihvacena od..jel.. da ne budem politicki nekorektan) ne zato sto je jaka i uvjerljiva, nego bas zato sto je slaba i izolirana. Nema stvarne korjene u drustvu ni u povjesti. Cak nije niti popularna jer nema podrsku sire javnosti. U biti ona je proizvod hipi lijevih budala koji se iz svoje slabosti nisu nikad niti uhvatili u kostac sa zivotom na nacin da stvore nesto korisno za drustvo. U toj novoj situaciji sve mora bit kontrolirano, nikome se ne moze vjerovat i niko vise ne zna sta je dobro a sta lose. To opet stvara potrebu da se implementiraju svakakva nova pravila i reguliraju odnosi. Stvaraju se pravila o tome sto je dozvoljeno rec a sto je govor mrznje, osjecanja se politiziraju, izbacuju knjizevna djela radi seksizma, redefinira brak, uvodi se cenzura i niz drugih idiotluka koji su u meduvremenu nasli  opravdanje i u postmodernizmu. Ukratko moralni kaos u kome se vise ne zna ko koga jebe, ali se zna da su svi najebali. Mislim, bar oni normalni. Drustvo koje je skroz izgubilo moralnu branu i koje vise ne moze prihvatit osnovne stvari kao sigurne (kao npr. rod) ne bi se trebalo cudit tako sporednim stvarima kao zensko opijanje.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by kaya 8/10/2017, 23:26

mislim da svatko ima anegdotu iz srednje sa votkom juice ili whiskey cola ili nešto treće i nikad vise ..
One krenu s društvom ali ženski organizam ne moze podnijeti puno alkohola i klone prije :).
Kod njih je nikad vise nikad vise, bar do te mjere, kod dečkiju bas i nije.
Tak da.. bas takvu alkoholnu maniju nisam primjetila ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by kaya 8/10/2017, 23:27

sto se ovaj prcko raspiso..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:30

prckov wrote:U biti PK je  forma novog I netolerantnog morala. Kad se u drustvu dogodi duboka kriza tradicionalnog I konzervativnog morala koji je jako dugo upravljao drustvom, onda sve ono prijasnje normalno I neupitno ponasanje postane upitno I izlozeno kritici ili sumnji ili izrugivanju i slicno. Tipa ognjstari, neobrazovani I tako. Kao da je sve do sad u kulturno civilizacijskom smislu palo sa neba bez ikakvog uticaja tradicionalnih moralnih vrijednosti i kulture. Nista se vise ne moze smatrat sigurnim i sve je upitno. Tako se kritizira svakodnevni govor ili medusobni odnosi medu ljudima, rodovima, rasama itd. Sve ono sto je bilo socijalno prihvatljivo unazad 200-300 godina se raspalo a moralnu scenu je zaposjela nova vrsta tzv, savremenih moralista, a to su ti, moram opet naglasit, lijevi prodavaci ubleha cija je svaka slicna akcija u povjesti zavrsila onako kako je vec zavrsila, a znamo kako je zavrsila. I ova je tiranska i duboko neliberalna i protivna individualizmu.  Nema vise odanosti naciji ili krscanstvu nego mojoj religiji koja je jedna od mnogih isto tako vrijednih religija i drugih isto vrijednih bogova, niti naciji koja je takode jedna od mnogih isto vrijednih, i kojoj se lazno pripisuje fasizam kao urodena posljedica nacionalizma, pa do kulture i civilizacije. Kad drzava i religija prestanu bit izvor autoriteta (jer nista ih ne cini posebnim i vrijednim neupitnog postovanja) onda drzava, religija i moral prolazi kroz velike promjene i krizu legimiteta. Ova nova moralna zbrckarija nije samo napredna nego je i moderna i ide uz sve odjevne stilove, kuis. Uloga spolova se relativizira pa tako I ovo opijanje ima moralno opravdanje u ravnopravnosti. Takode ta nova moralna kategorija je i histericna, netolerantna i kricava (bice da je najvise prihvacena od..jel.. da ne budem politicki nekorektan) ne zato sto je jaka i uvjerljiva, nego bas zato sto je slaba i izolirana. Nema stvarne korjene u drustvu ni u povjesti. Cak nije niti popularna jer nema podrsku sire javnosti. U biti ona je proizvod hipi lijevih budala koji se iz svoje slabosti nisu nikad niti uhvatili u kostac sa zivotom na nacin da stvore nesto korisno za drustvo. U toj novoj situaciji sve mora bit kontrolirano, nikome se ne moze vjerovat i niko vise ne zna sta je dobro a sta lose. To opet stvara potrebu da se implementiraju svakakva nova pravila i reguliraju odnosi. Stvaraju se pravila o tome sto je dozvoljeno rec a sto je govor mrznje, osjecanja se politiziraju, izbacuju knjizevna djela radi seksizma, redefinira brak, uvodi se cenzura i niz drugih idiotluka koji su u meduvremenu nasli  opravdanje i u postmodernizmu. Ukratko moralni kaos u kome se vise ne zna ko koga jebe, ali se zna da su svi najebali. Mislim, bar oni normalni. Drustvo koje je skroz izgubilo moralnu branu i koje vise ne moze prihvatit osnovne stvari kao sigurne (kao npr. rod) ne bi se trebalo cudit tako sporednim stvarima kao zensko opijanje.
Histerija politicke korektnosti u stvari vise govori o njenoj nesigurnoj I parazitskoj prirodi. Samo moralni sistemi koji su sigurni i imaju korjene u sirem drustvu mogu bit tolerantni na pojave odredenih devijacija u tom sistemu. Nesiguran I nametnut i zbrda-zdola sklepan moralni sistem naprotiv uopce ne tolerira devijacije zato sto nije siguran u svoj opstanak. Njegovi korjeni su u medijima i obrazovanju, onim institucijama koje je preuzela hipi lijeva generacija I njihovi potomci. Taj novi moralni sistem je izrodio sve ove sludene pokrete zasnovane na lazima ili iskrivljenim podacima, te socijalne pravednike I tzv antife koji tuknu na fasizam. Elem sta ocekivat od leftarda nego ponovno razocarenje.
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:32

kaja wrote:sto se ovaj prcko raspiso..
evo necu vise nagovorio sam vam se pa patite sad  :clown
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by kaya 8/10/2017, 23:33

prckov wrote:
kaja wrote:sto se ovaj prcko raspiso..
evo necu vise nagovorio sam vam se pa patite sad  :clown
Nema ti sore pa si preozbiljan..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by prckov 8/10/2017, 23:37

kaja wrote:
prckov wrote:
kaja wrote:sto se ovaj prcko raspiso..
evo necu vise nagovorio sam vam se pa patite sad  :clown
Nema ti sore pa si preozbiljan..
nema
ako se ubrzo ne pojavi pocecu patit
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Guest 8/10/2017, 23:39

prckov wrote:U biti PK je  forma novog I netolerantnog morala. Kad se u drustvu dogodi duboka kriza tradicionalnog I konzervativnog morala koji je jako dugo upravljao drustvom, onda sve ono prijasnje normalno I neupitno ponasanje postane upitno I izlozeno kritici ili sumnji ili izrugivanju i slicno. Tipa ognjstari, neobrazovani I tako. Kao da je sve do sad u kulturno civilizacijskom smislu palo sa neba bez ikakvog uticaja tradicionalnih moralnih vrijednosti i kulture. Nista se vise ne moze smatrat sigurnim i sve je upitno. Tako se kritizira svakodnevni govor ili medusobni odnosi medu ljudima, rodovima, rasama itd. Sve ono sto je bilo socijalno prihvatljivo unazad 200-300 godina se raspalo a moralnu scenu je zaposjela nova vrsta tzv, savremenih moralista, a to su ti, moram opet naglasit, lijevi prodavaci ubleha cija je svaka slicna akcija u povjesti zavrsila onako kako je vec zavrsila, a znamo kako je zavrsila. I ova je tiranska i duboko neliberalna i protivna individualizmu.  Nema vise odanosti naciji ili krscanstvu nego mojoj religiji koja je jedna od mnogih isto tako vrijednih religija i drugih isto vrijednih bogova, niti naciji koja je takode jedna od mnogih isto vrijednih, i kojoj se lazno pripisuje fasizam kao urodena posljedica nacionalizma, pa do kulture i civilizacije. Kad drzava i religija prestanu bit izvor autoriteta (jer nista ih ne cini posebnim i vrijednim neupitnog postovanja) onda drzava, religija i moral prolazi kroz velike promjene i krizu legimiteta. Ova nova moralna zbrckarija nije samo napredna nego je i moderna i ide uz sve odjevne stilove, kuis. Uloga spolova se relativizira pa tako I ovo opijanje ima moralno opravdanje u ravnopravnosti. Takode ta nova moralna kategorija je i histericna, netolerantna i kricava (bice da je najvise prihvacena od..jel.. da ne budem politicki nekorektan) ne zato sto je jaka i uvjerljiva, nego bas zato sto je slaba i izolirana. Nema stvarne korjene u drustvu ni u povjesti. Cak nije niti popularna jer nema podrsku sire javnosti. U biti ona je proizvod hipi lijevih budala koji se iz svoje slabosti nisu nikad niti uhvatili u kostac sa zivotom na nacin da stvore nesto korisno za drustvo. U toj novoj situaciji sve mora bit kontrolirano, nikome se ne moze vjerovat i niko vise ne zna sta je dobro a sta lose. To opet stvara potrebu da se implementiraju svakakva nova pravila i reguliraju odnosi. Stvaraju se pravila o tome sto je dozvoljeno rec a sto je govor mrznje, osjecanja se politiziraju, izbacuju knjizevna djela radi seksizma, redefinira brak, uvodi se cenzura i niz drugih idiotluka koji su u meduvremenu nasli  opravdanje i u postmodernizmu. Ukratko moralni kaos u kome se vise ne zna ko koga jebe, ali se zna da su svi najebali. Mislim, bar oni normalni. Drustvo koje je skroz izgubilo moralnu branu i koje vise ne moze prihvatit osnovne stvari kao sigurne (kao npr. rod) ne bi se trebalo cudit tako sporednim stvarima kao zensko opijanje.

dobar komentar  :thumbup1 čudi me da na ovom forumu još ima volje za pisanjem podužih komentara....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by L'âme 9/10/2017, 00:05

Prci, legenda.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Devojke se ne trezne subotom - Page 4 Empty Re: Devojke se ne trezne subotom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum