ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Serbinho-3 30/9/2020, 00:18

https://www.alo.rs/astro/muskarci-rodeni-u-ova-3-znaka-beze-od-braka-ko-davo-od-krsta-jedan-je-posebno-opasan/344579/vest?ref=aklamator&utm_source=aklamator_com&utm_medium=informer_rs_svet_feed&utm_campaign=Muskarci_rodjeni_u_ova_3_znaka_beze
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Serbinho-3 30/9/2020, 00:19

Sve su udavace, pa gube vreme...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Guest 30/9/2020, 06:14

brak??...nekom paše,nekom ne...sasvim odlicno se osjecam u neobaveznoj vezi..svak na svom teritoriju naravno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by RayMabus 30/9/2020, 07:38

Izdrkam ga u pet minuta i miran san ostatak dana. Ne vrijede one toliko da bi joj dao da mi kljuca 24 sata dnevno u mojoj kući radi pet minuta seksa koje mogu i sam obavit.

Hrpa njih se neće ni udat. Nema to tko ženit a niti su većina njih poželjne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by RayMabus 30/9/2020, 08:15

Kad nam totalno padne natalitet onda će se nešto morat mijenjati jer inače ovako nastavi li se dalje to je izumiranje.

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Croatia-population-pyramid-2018


Moraš računat da ćeš uvik imat 10 do 15% onih koji neće imat svoju djecu čak i kad je sve namješteno ok. 

I sad nastavit spavat i igrat igrice. Žene su me prestale zanimat odavno a šta san stariji ne povećava mi se želja nego sve više ne želim nikoga jer one su problem i nevaljaju.

Nema njih tko ženit. Pola njih ne može nać muža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by RayMabus 30/9/2020, 10:46

Spava do maloprije , sad kavica. Razmišljam oću li se opet uvalit ispod deke il malo na igrice. Uživam kao samac. Ža mi je šta nije bilo kad san se ja tija vezat al mi nije uopče ža šta se nisan veza s nekom samo da se vežem.

Drage cure će imat problema s traženjem kvalitetnog muža jer to je danas problem nać.

Imam nekoliko familja koje znam a imaju petero i više dice i sad zamisli koliko to žena nema djecu il ima samo jedno kad je natalitet oko 1,5 djece po ženi.

To ti je masa neudani. Nema ih tko ženit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Stanojko 30/9/2020, 11:13

Ja kad videh naslov pomislih da se odnosi generalno na stanje u rvacku... :)

_________________
Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Guest 30/9/2020, 11:17

Akhm...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by omni 30/9/2020, 11:21

Stanojko wrote:Ja kad videh naslov pomislih da se odnosi generalno na stanje u rvacku... :)
Haha :D.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Devojke nemojte sa njima gubiti vreme! Empty Re: Devojke nemojte sa njima gubiti vreme!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum