ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko dana u godini radite za državu?

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 00:55

pismejker wrote:Bogumi,ti se dobro zagrijao za ideju...dapace,ovo nije za sprdati se..drustvo neumitno ide prema kraju svojem,i iako se cini da se sve polako vuce,kad krene bit ce brutalno brzo i neocekivano...zato se i treba pripremiti..

Mada idejno,ovakvi bunkeri su za qrc...premalo,nema sigurnosni sustav,nema reervni izlaz,ako se prvo potrpa,rezervni dovod zraka,ovo je jedva za prenociti..NIKAD ovakvo nesto ISPOD,ili u blizinu kuce ukopavati...ode kuca,mos se yebat..krepajes polako i gledas kako tvoji krepavaju.. :cleanteeth
Nisam se ja zagrijao, nego onaj koji je otvorio ovu temu...Ja samo prihvaćam izazov...

Nećete državu?

OK, ja sam i za to....ali nemoj poslije "jebi ga"...nismo znali...

Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 00:59

cassanowa wrote:
pismejker wrote:Bogumi,ti se dobro zagrijao za ideju...dapace,ovo nije za sprdati se..drustvo neumitno ide prema kraju svojem,i iako se cini da se sve polako vuce,kad krene bit ce brutalno brzo i neocekivano...zato se i treba pripremiti..

Mada idejno,ovakvi bunkeri su za qrc...premalo,nema sigurnosni sustav,nema reervni izlaz,ako se prvo potrpa,rezervni dovod zraka,ovo je jedva za prenociti..NIKAD ovakvo nesto ISPOD,ili u blizinu kuce ukopavati...ode kuca,mos se yebat..krepajes polako i gledas kako tvoji krepavaju.. :cleanteeth
Nisam se ja zagrijao, nego onaj koji je otvorio ovu temu...Ja samo prihvaćam izazov...

Nećete državu?

OK, ja sam i za to....ali nemoj poslije "jebi ga"...nismo znali...
Jedno je sigurno da nitko u tom slucaju nije siguran niti nedodirljiv..doduse nije niti sad,ako covjek ima mooda,ali to je vec druga prica..

ne moze se govoriti iz pozicije u kojoj mislis da bi te taktika rjesila maksimalno rizika...u tim uvjetima,recimo,afterapokaliptičnim,vecina ljudi bi se povukla i postala jako oprezna,uglavnom bi bili sakupljaci na oprezu,najmanje onih koji bi isli u grupama naoruzani i otimali od drugih...to su puste ekranizacije..
ti si rekao kako bi..nasao bi se netko koji bi lurkao i stalkao ljude koji razmisljao kao ti,pa njih presretao...situacija je vrlo jebena u tom slucaju. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 01:02

Dobro je još u kom smjeru će se odvijati situacija u Evropi

Drago mi je da je AfD dobio 21.5% glasova u istočnoj Njemačkoj

To nam je zaleđe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:06

RayMabus wrote:Dobro je još u kom smjeru će se odvijati situacija u Evropi

Drago mi je da je AfD dobio 21.5% glasova u istočnoj Njemačkoj

To nam je zaleđe
brutalno..koliko na nivou cijele Svabije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 01:08

Oko 13%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:09

Opa..!! Cini se da su Kozojebi malo vise utihnuli i da se ne bahate vise,kao prije izbora..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:10

pismejker wrote:Jedno je sigurno da nitko u tom slucaju nije siguran niti nedodirljiv..doduse nije niti sad,ako covjek ima mooda,ali to je vec druga prica..

ne moze se govoriti iz pozicije u kojoj mislis da bi te taktika rjesila maksimalno rizika...u tim uvjetima,recimo,afterapokaliptičnim,vecina ljudi bi se povukla i postala jako oprezna,uglavnom bi bili sakupljaci na oprezu,najmanje onih koji bi isli u grupama naoruzani i otimali od drugih...to su puste ekranizacije..
ti si rekao kako bi..nasao bi se netko koji bi lurkao i stalkao ljude koji razmisljao kao ti,pa njih presretao...situacija je vrlo jebena u tom slucaju. :cleanteeth
Nisam ni rekao da bi preživio...
Ali ako hoćete anarhiju, a ne državu OK...recite mi na vrijeme..
Dat ću sve od sebe da preživim...Uvjeren sam da nebi među prvima poklekao, ako znam na vrijeme...Kako to znam? Jednostavno, učio u dvije škole...ratne škole... dosta drugih nije...Anarhija je rat...Svaki novi dan proslavljaš... Boli te kurac za sutra...Možda neš ni bit živ... A hoćeš ako imaš strategiju jaču od prvog susjeda...Ali, prvog susjeda ne napadaš...on te brani dok ga ne ubiju...onda ti tek postaje opasno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:15

cassanowa wrote:
pismejker wrote:Jedno je sigurno da nitko u tom slucaju nije siguran niti nedodirljiv..doduse nije niti sad,ako covjek ima mooda,ali to je vec druga prica..

ne moze se govoriti iz pozicije u kojoj mislis da bi te taktika rjesila maksimalno rizika...u tim uvjetima,recimo,afterapokaliptičnim,vecina ljudi bi se povukla i postala jako oprezna,uglavnom bi bili sakupljaci na oprezu,najmanje onih koji bi isli u grupama naoruzani i otimali od drugih...to su puste ekranizacije..
ti si rekao kako bi..nasao bi se netko koji bi lurkao i stalkao ljude koji razmisljao kao ti,pa njih presretao...situacija je vrlo jebena u tom slucaju. :cleanteeth
Nisam ni rekao da bi preživio...
Ali ako hoćete anarhiju, a ne državu OK...recite mi na vrijeme..
Dat ću sve od sebe da preživim...Uvjeren sam da nebi među prvima poklekao, ako znam na vrijeme...Kako to znam? Jednostavno, učio u dvije škole...ratne škole... dosta drugih nije...Anarhija je rat...Svaki novi dan proslavljaš... Boli te kurac za sutra...Možda neš ni bit živ... A hoćeš ako imaš strategiju jaču od prvog susjeda...Ali, prvog susjeda ne napadaš...on te brani dok ga ne ubiju...onda ti tek postaje opasno..

Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:17

i mini apoteka sa brdom antibiotika,painkillera,zavoji,bandaze,flasteri,dezficijensi razni.skalpeli i sve sto ide uz to..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 01:18

Ja se nisam pripremio jer znam znakove iz budućnosti kad će nova imigrantska navala na Balkan počet
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:19

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Felt-outfitter-camo-hunt-fat-bike_h
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:19

pismejker wrote:Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
Tebi je lako...Živiš u Njemačkoj...Dok si živ tamo neće biti anarhije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:23

cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
Tebi je lako...Živiš u Njemačkoj...Dok si živ tamo neće biti anarhije...
a sad..nikad ne reci nikad..drustvo je ovdje ,poput tinjajuceg vulkana..naizgled sve mirno...
no istina,doli kod vas ocigledno ide u krivom smjeru..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 01:24

Ne zamaram se previše ww3

Znam kako se odvija pa...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:24

ww3 nije problem Longi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:26

uffff..sistem mi polako ide u shutdown.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:27

pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
Tebi je lako...Živiš u Njemačkoj...Dok si živ tamo neće biti anarhije...
a sad..nikad ne reci nikad..drustvo je ovdje ,poput tinjajuceg vulkana..naizgled sve mirno...
no istina,doli kod vas ocigledno ide u krivom smjeru..
Jesi li ikad na nekom njemačkom forumu našao temu "Koliko dana u godini radite za državu"?


Last edited by cassanowa on 27/9/2017, 01:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 01:29

Neće još neredi po Evropi, još koju godinu ovako trla baba dlan da joj prođe dan

Ima kupit solarnih panela jeftino
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:31

cassanowa wrote:
pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
Tebi je lako...Živiš u Njemačkoj...Dok si živ tamo neće biti anarhije...
a sad..nikad ne reci nikad..drustvo je ovdje ,poput tinjajuceg vulkana..naizgled sve mirno...
no istina,doli kod vas ocigledno ide u krivom smjeru..
Jesi li ikad na nekom njemačkom forumu našao temu "Koliko dana u godini radite za državu?"
mhhh...iskreno,nisam bas pohodio neki svapski forum,onako mjesovitog sadrzaja,pogotovo sa vIP-om..ako to uopce ima ovdje...

svabi su prezaposleni i okupirani poslom da bi dangubili na forumima..cak i muziku u pokretu slusaju,sve se svodi na to i VacAp,uglavnom,ruzno reci,zive zivote zombija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:32

pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:
cassanowa wrote:
pismejker wrote:Pa ja sam se svakako pripremio..uglavnom oprema,oruzje,smjestaj privremeni i stalni.termosatori za nedajboze otvorenom po zimi.strategija i taktika u slucaju Dogadjaja,linije povlacenja,dobave neosiguranih potrepstina...cak i onaj bajk na baterije..on je jebeno koshtao..ali sve najbolje od komponenti plus rezervni packovi baterija..solarni panel od 600w,vrlo mobilan,ali jak i kvalitetan..tako svasta nesto...

e sad kad ce biti,ne razmisljam o tome.. :cleanteeth
Tebi je lako...Živiš u Njemačkoj...Dok si živ tamo neće biti anarhije...
a sad..nikad ne reci nikad..drustvo je ovdje ,poput tinjajuceg vulkana..naizgled sve mirno...
no istina,doli kod vas ocigledno ide u krivom smjeru..
Jesi li ikad na nekom njemačkom forumu našao temu "Koliko dana u godini radite za državu?"
mhhh...iskreno,nisam bas...
Eto, onda se ne boj anarhije u Njemačkoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 01:32

RayMabus wrote:Neće još neredi po Evropi, još koju godinu ovako trla baba dlan da joj prođe dan

Ima kupit solarnih panela jeftino
sve zavisi..ja sam platio 1200 ojrova,panel dimenzija oko 50x 35 cm..ali zestok,daje oko 600w...takvi inisu jeftini..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 4 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum